Index >

Capelle aan den IJssel Gereformeerde Gemeente


Classis: Rotterdam
Provincie: Zuid-Holland
Digitale uitzending: nee
Opgegaan in: Capelle aan den IJssel-Middelwatering-gg en Capelle aan den IJssel-West-gg

Predikanten van de Gereformeerde Gemeente Capelle aan den IJssel opgericht in 23-05-1951:
ber*naamintredeherkomstafscheid
/losmaking
vervolgber**
14 ds. G.A. Zijderveld (Gerrit Arie) 03-06-1959 Paterson 27-02-1963 Middelburg 07
11 ds. G.J. van den Noort (Gerrit Jan) 07-09-1965 kand. Capelle aan den IJssel 10-01-1971 Zeist 22
14 ds. L. Blok 09-05-1973 Beekbergen 03-01-1979 Nunspeet 26
10 ds. P. Blok 02-12-1980 Dirksland 29-10-1986 Kootwijkerbroek 24
17 ds. P. Mulder 18-09-1991 kandidaat Waddinxveen 31-12-1991 Capelle aan den IJssel-Middelwatering -
-
opgegaan in Capelle aan den IJssel-Middelwatering en Capelle aan den IJssel-West sedert 01-01-1992


Beroepen vacature 1951:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-02-1952 M. Blok Rotterdam-Centrum
02 ??-07-1952 H. van Gilst Elspeet
03 ??-06-1954 H. Rijksen kandidaat Middelburg
04 ??-06-1955 A. Elshout kandidaat Rotterdam
05 ??-11-1955 M. Blok (2e keer) Rotterdam-Centrum
06 ??-06-1956 C. van Dam Barneveld
07 ??-07-1956 C. Molenaar kandidaat Dordrecht
08 ??-02-1957 W.C. Lamain Grand Rapids
09 ??-12-1957 H. van Gilst (2e keer) Dirksland
10 ??-03-1958 M. Blok (3e keer) Rijssen
11 ??-07-1958 M. Heerschap Borssele
12 ??-08-1958 W.C. Lamain (2e keer) Grand Rapids
13 ??-10-1958 J.B. Bel Krabbendijke
14 ??-02-1959 G.A. Zijderveld Paterson


Beroepen vacature 1963:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-02-1963 P. Blok Dirksland
02 ??-04-1963 L. Rijksen Rotterdam-West
03 ??-06-1963 J. Karens kandidaat Zoetermeer
04 ??-12-1963 L. Rijksen (2e keer) Rotterdam-West
05 ??-02-1964 A. Kok Leerdam
06 ??-05-1964 G. Schipaanboord Apeldoorn
07 ??-06-1964 D. Hakkenberg kandidaat Veenendaal
08 ??-09-1964 A. Kok (2e keer) Leerdam
09 ??-10-1984 C. Harinck Utrecht
10 ??-03-1964 P. Blok (2e keer) Dirksland
11 ??-06-1965 G.J. van den Noort kandidaat Capelle aan den IJssel


Beroepen vacature 1971:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-02-1971 P. Blok Dirksland
02 ??-04-1971 L. Blok Beekbergen
03 ??-06-1971 J. Koster kandidaat Yerseke
04 ??-08-1971 J. van Haaren Amersfoort
05 ??-10-1971 P. Blok (2e keer) Dirksland
06 ??-12-1971 E. Venema Zwijndrecht
07 ??-02-1972 J. van Haaren (2e keer) Amersfoort
08 ??-03-1972 A. Hoogerland Werkendam
09 ??-05-1972 J.C. Weststrate Meliskerke
10 ??-06-1972 H. Hofman kandidaat Klaaswaal
11 ??-09-1972 C. de Ridder Nunspeet
12 ??-10-1972 D. Hakkenberg Dordrecht
13 ??-12-1972 N.W. Schreuder Goes
14 ??-02-1973 L. Blok Beekbergen


Beroepen vacature 1979:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-01-1979 A. Vergunst Veen
02 ??-03-1979 A. Hoogerland Krabbendijke
03 ??-06-1979 A. Moerkerken Nieuw-Beijerland
04 ??-11-1979 J. Mol Rijssen-Zuid
05 ??-01-1980 J. van Haaren Amersfoort
06 ??-03-1980 A. Hoogerland (2e keer) Krabbendijke
07 ??-05-1980 N.W. Schreuder Goes
08 ??-06-1980 J.J. Tanis kandidaat Sommelsdijk
09 ??-09-1980 T. van Stuijvenberg Meliskerke
10 ??-10-1980 P. Blok Dirksland


Beroepen vacature 1986:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-02-1987 L. Blok Nunspeet
02 ??-04-1987 M. Mondria Waardenburg
03 ??-06-1987 G. Mouw Genemuiden
04 ??-11-1987 J.J. van Eckeveld Zeist


Beroepen vacature 1988 (wijk West):
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-06-1988 C.A. van Dieren kandidaat Waddinxveen
02 ??-10-1988 J. Karels Rijssen
03 ??-01-1989 T. van Stuijvenberg Terwolde-De Vecht
04 ??-03-1989 A.F. Honkoop Zwijndrecht
05 ??-06-1989 P. Melis kandidaat Gravenzande
06 ??-09-1989 G.J. van Aalst (i.s.m. dovenzorg) Benthuizen
07 ??-11-1989 M. Mondria Waardenburg
08 ??-01-1990 J. Mol Werkendam
09 ??-03-1990 A.F. Honkoop Zwijndrecht
10 ??-06-1990 C. Sonnevelt zendingspred. Nigeria, wonend Gravenzande
11 ??-09-1990 G.J. van Aals (2e keer) Benthuizen
12 ??-11-1990 E. Venema Elspeet
13 ??-01-1991 G.J. van Aalst (3e keer) Benthuizen
14 ??-05-1991 C. Vogelaar Franklin Lakes
15 ??-06-1991 C. Hogchem kandidaat Kootwijkerbroek
16 ??-09-1991 C. Vogelaar (2e keer) Franklin Lakes
17 ??-12-1991 A. Moerkerken Gouda


Beroepen vacature 1988 (wijk Middelwatering):
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-06-1988 C.A. van Dieren kandidaat Waddinxveen
02 ??-09-1988 G. Mouw Genemuiden
03 ??-11-1988 N.W. Schreuder Goes
04 ??-02-1989 J. Mijnders Veenendaal
05 ??-04-1989 C.J. Meeuse Rotterdam-Zuid
06 ??-06-1989 G.M. de Leeuw kandidaat Rotterdam
07 ??-09-1989 J.J. van Eckeveld Zeist
08 ??-11-1989 C. van der Poel Yerseke
09 ??-02-1990 G.J. van Aalst Benthuizen
10 ??-04-1990 N.W. Schreuder (2e keer) Goes
11 ??-05-1990 C. Sonnevelt zendingspred. Nigeria, wonend Gravenzande
12 ??-06-1990 A. Moerkerken Gouda
13 ??-09-1990 A. Bac Bodegraven
14 ??-12-1990 G. Mouw (2e keer) Genemuiden
15 ??-02-1991 J.J. van Eckeveld Zeist
16 ??-05-1991 A.B. van der Heiden Doetinchem
17 ??-06-1991 P. Mulder kandidaat Waddixveen


*: Aantal uitgebrachte beroepen in voorafgaande vacaturetijd.
**: Aantal uitgebrachte beroepen op predikant tijdens verblijf.
***: Aantal van uitgebrachte beroepen.
****: Aantal van ontvangen beroepen door betrokkene.

maandag 15 juli 2019