Stavenisse Oud Gereformeerde Gemeente


Classis:
Provincie: Zeeland
Digitale uitzending: nee

Predikanten van de Oud Gereformeerde Gemeente Stavenisse opgericht in :
ber*naamintredeherkomstafscheid
/losmaking
vervolgber**
ds. J.W. Slager (Johannes Willem) 23-02-1962 oefenaar Stavenisse 11-08-1965 Rijssen
ds. J. van Prooijen 15-05-1968 Grafhorst ??-06-1976 Rhenen
04 ds. J. Schinkelshoek (Johannes) 24-01-1979 Kampen 21-05-1981 overleden 00
22 ds. G. Gerritsen 21-07-2004 Hardinxveld-Giessendam 16-08-2008 Salford (Can.) 10
05 ds. T.L. Zwartbol 20-07-2011 Wekerom-Ede 04-12-2016 Urk 17

Hulppredikanten:
ber*naamvanafherkomsttotvervolgber**
J.W. Slager (Johannes Willem) (oefenaar) 27-05-1953 22-02-1962 pred. Stavenisse


Beroepen vacature 1976:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-01-1977 J. Schinkelshoek Kampen
02 ??-01-1978 J. van Prooijen Rhenen
03 ??-03-1978 A.P. van der Meer (als l.o.) wonend Monster
04 ??-11-1978 J. Schinkelshoek (2e keer) Kampen


Beroepen vacature 1981:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 24-02-1983 A.D. Muilwijk (als lerend oud.) wonend Sliedrecht
02 09-03-1984 W. Kamp Grafhorst
03 ??-05-1985 A.D. Muilwijk lerend ouderling Dordrecht
04 21-04-1986 A.P. van der Meer Krimpen aan den IJssel
05 02-03-1987 A.D. Muilwijk Dordrecht
06 02-03-1988 A.D. Muilwijk Dordrecht
07 21-06-1989 D. Monster (als lerend oud.) wonend Puttershoek
08 11-07-1989 T. Klok (als lerend oud.) wonend Harskamp
09 05-03-1990 A.D. Muilwijk Dordrecht
10 01-07-1991 A.D. Muilwijk Dordrecht
11 02-03-1992 A.D. Muilwijk Dordrecht
12 30-03-1993 T. Klok Kinderdijk
13 24-02-1994 T. Klok Kinderdijk
14 28-09-1995 T. Klok Kinderdijk
15 28-06-1997 H. Molendijk (als lerend oud.) wonend Nieuw-Beijerland
16 24-04-1998 A. Kort voorheen Garderen-hg
17 25-06-1999 G. Gerritsen (als lerend oud.) wonend Barneveld
18 02-07-2001 G. Gerritsen lerend ouderling Hardinxveld-Giessendam
19 27-03-2002 T. Klok Urk
20 25-03-2003 D. Monster Barneveld
21 09-09-2003 T. Klok Urk
22 24-03-2004 G. Gerritsen Hardinxveld-Giessendam


Beroepen vacature 2008:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 24-06-2009 P. van Veen kandidaat Hazerswoude
02 01-10-2009 T. Klok Urk
03 14-04-2010 A.F.R. van de Veen kandidaat Groenekan 04
04 14-10-2010 T.L. Zwartbol Wekerom-Ede 01
05 31-03-2011 T.L. Zwartbol (2e keer) Wekerom-Ede 06


Beroepen vacature 2016:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-01-2017 R. Bakker Barneveld 07
02 ??-04-2018 P. de Boer (als lerend oud.) wonend Urk 15
03 ??-01-2019 R. Bakker (2e keer) Kinderdijk 01
04 ??-09-2019 R. Bakker (3e keer) Kinderdijk 03
05 ??-07-2020 A.J. van Wingerden (als lerend oud.) wonend Hendrik-Ido-Ambacht 12


*: Aantal uitgebrachte beroepen in voorafgaande vacaturetijd.
**: Aantal uitgebrachte beroepen op predikant tijdens verblijf.
***: Aantal van uitgebrachte beroepen.
****: Aantal van ontvangen beroepen door betrokkene.

vrijdag 25 september 2020