Index >

Hardenberg Gereformeerde Kerk


Classis: Hardenberg
Provincie: Overijssel
Digitale uitzending: nee

Predikanten van de Gereformeerde Kerk Hardenberg opgericht in 8-12-1887 :
ber*naamintredeherkomstafscheid
/losmaking
vervolgber**
i.s.m. Heemse-gk sedert 1888 tot 1909
-
- ds. C.C. Schot (Cornelis Christiaan) 08-12-1887 Hardenberg-hg 10-01-1920 overleden
ds. G. Verrij (Gilles) 31-07-1921 Hellevoetsluis 23-04-1939 emeritus
ds. D. Vreugdenhil 14-05-1939 Appelscha 13-09-1942 Zwolle
ds. R.J.W. Nijkamp (Roelof Jan Willem) 15-10-1939 hulppred. Hardenberg ??-05-1947 Ned. Oost-Indie-pk
ds. G.Th. Koopman (Gerrit Theodorus) 06-06-1943 Oud-Loosdrecht 01-07-1945 uitgetreden > Hardenberg-gkv
ds. N.B. Knoppers 26-05-1946 Lollum 29-05-1949 Hilversum
ds. Th. Swen 10-02-1946 Wirdum 04-12-1949 Vlaardingen
ds. H. Sweepe 21-08-1949 Opperdoes ??-03-1953 Leiderdorp
ds. L. Dorst 12-03-1950 Grijpskerke ??-09-1963 Groningen-Helpman
ds. J. van Reeven 07-03-1954 Dirkshorn ??-08-1957 Utrecht-Zuid
ds. D. Pasman 09-03-1958 Niezijl ??-01-1963 Alkmaar
ds. G.M.W. Steen 20-10-1963 Marknesse ??-04-1968 Amsterdam-Nieuwendam
ds. A.J. van Gorcum 26-04-1964 Beetsterzwaag 08-05-1964 overleden
ds. H. van Rhijn 04-10-1964 Leeuwarden 31-12-1973 emeritus
ds. J.W. de Roo 19-05-1968 Sint Annaparochie ??-08-1977 Zwijndrecht
ds. H.W. Nusselder 13-04-1969 Almkerk ??-08-1974 industriepred. IJmond
ds. A. Segger 05-01-1975 s-Gravenzande 28-07-1991 overleden
ds. J. Kruiter 04-09-1977 Lutjegast 31-03-1999 Hardenberg – Heemse
ds. J.F.G. Kamphorst 06-05-1979 Suawoude ??-04-1989 dovenpastor
ds. E. Zijlstra 22-10-1989 Wilnis 31-03-1996 emeritus
ds. A. de Lange 17-08-1997 Oosterwolde (Fr.) 31-03-1999 Hardenberg – Heemse
-
predikant bijzondere werkzaamheden
ds. L. Zielhuis (missie Soemba) ??-??-1948 Roermond ??-04-1950 Arum
ds. mw. G. Jongsma (missie Timor) 01-01-1992 Anna Paulowna 31-03-1999 Hardenberg - Heemse
-
opgegaan in Hardenberg - Heemse-gk sedert 1-4-1999

Hulppredikanten:
ber*naamvanafherkomsttotvervolgber**
H. Waterink ??-??-1904 ??-??-1911
R. Douma ??-??-1935 kandidaat ??-??-1936
N. Warner ??-??-1936 kandidaat ??-??-1937
M.J.C. Bosscha ??-??-1937 kandidaat ??-??-1938
R.J.W. Nijkamp ??-12-1938 kandidaat 14-10-1939 pred. Hardenberg
D.G. Molenaar ??-??-1942 kandidaat ??-??-1943
ds. H. van Rhijn 01-01-1974 emeritus Hardenberg ??-??-1976


*: Aantal uitgebrachte beroepen in voorafgaande vacaturetijd.
**: Aantal uitgebrachte beroepen op predikant tijdens verblijf.
***: Aantal van uitgebrachte beroepen.
****: Aantal van ontvangen beroepen door betrokkene.

donderdag 14 december 2017