Index >

Amsterdam-West Christelijke Gereformeerde Kerk


Classis: Amsterdam
Provincie: Noord-Holland
Digitale uitzending: nee

Predikanten van de Christelijke Gereformeerde Kerk Amsterdam-West opgericht in 29-12-1898:
ber*naamintredeherkomstafscheid
/losmaking
vervolgber**
ds. H. Janssen (Hector) ??-??-1898 kandidaat ??-??-1904 Leiden
ds. J.W. Polman 19-03-1905 Murmerwoude ??-01-1908 Aalten
ds. F. Lengkeek (Franciskus) 13-06-1909 Enschede ??-09-1914 Theologisch Hogeschool
ds. J.J. van de Schuit (Jacob Jan) 15-11-1914 Kampen ??-10-1922 Theologisch Hogeschool
ds. W. Hendriksen (Wilhelmus) 04-07-1922 Amsterdam-ogg ??-09-1925 Ede
ds. A.M. Berkhoff (Arie Marinus) 26-06-1924 Utrecht ??-05-1930 Sneek
ds. G. Salomons (Gerard) ??-??-1932 s-Gravenzande ??-??-1939 ambt neergelegd
ds. L.S. den Boer (Lieven Stoffel 13-10-1940 Arnhem ??-05-1946 s-Gravenhage-West
ds. J. Prins 02-09-1947 lector Theologisch Hogeschool ??-10-1953 Groningen
ds. A. Bikker (Arie) 07-10-1948 zendingslector Apeldoorn ??-08-1956 Zwolle
ds. M.W. Nieuwenhuijze (Marinus Willem) 20-05-1954 s-Gravenhage-Centrum ??-05-1964 Delft
-
predikant voor bijzondere werkzaamheden
ds. L. Kleisen (schipperspred.) 29-12-1956 schipperspred. ??-??-1967 emeritus
ds. J. Manni (Jan) (zeevarenden) 02-02-1971 Boskoop 30-06-1973 Amsterdam
-
opgegaan in Amsterdam sedert 1-7-1973


*: Aantal uitgebrachte beroepen in voorafgaande vacaturetijd.
**: Aantal uitgebrachte beroepen op predikant tijdens verblijf.
***: Aantal van uitgebrachte beroepen.
****: Aantal van ontvangen beroepen door betrokkene.

CGK Amsterdam-West Christelijke Gereformeerde Kerk


Classis: Amsterdam
Provincie: Noord-Holland
Digitale uitzending: nee

Predikanten van de Christelijke Gereformeerde Kerk CGK Amsterdam-West opgericht in 29-12-1898:
ber*naamintredeherkomstafscheid
/losmaking
vervolgber**
ds. H. Janssen (Hector) ??-??-1898 kandidaat ??-??-1904 Leiden
ds. J.W. Polman 19-03-1905 Murmerwoude ??-01-1908 Aalten
ds. F. Lengkeek (Franciskus) 13-06-1909 Enschede ??-09-1914 Theologisch Hogeschool
ds. J.J. van de Schuit (Jacob Jan) 15-11-1914 Kampen ??-10-1922 Theologisch Hogeschool
ds. W. Hendriksen (Wilhelmus) 04-07-1922 Amsterdam-ogg ??-09-1925 Ede
ds. A.M. Berkhoff (Arie Marinus) 26-06-1924 Utrecht ??-05-1930 Sneek
ds. G. Salomons (Gerard) ??-??-1932 s-Gravenzande ??-??-1939 ambt neergelegd
ds. L.S. den Boer (Lieven Stoffel 13-10-1940 Arnhem ??-05-1946 s-Gravenhage-West
ds. J. Prins 02-09-1947 lector Theologisch Hogeschool ??-10-1953 Groningen
ds. A. Bikker (Arie) 07-10-1948 zendingslector Apeldoorn ??-08-1956 Zwolle
ds. M.W. Nieuwenhuijze (Marinus Willem) 20-05-1954 s-Gravenhage-Centrum ??-05-1964 Delft
-
predikant voor bijzondere werkzaamheden
ds. L. Kleisen (schipperspred.) 29-12-1956 schipperspred. ??-??-1967 emeritus
ds. J. Manni (Jan) (zeevarenden) 02-02-1971 Boskoop 30-06-1973 Amsterdam
-
opgegaan in Amsterdam sedert 1-7-1973


*: Aantal uitgebrachte beroepen in voorafgaande vacaturetijd.
**: Aantal uitgebrachte beroepen op predikant tijdens verblijf.
***: Aantal van uitgebrachte beroepen.
****: Aantal van ontvangen beroepen door betrokkene.

woensdag 14 november 2018