Index >

Nieuwegein Gereformeerde Kerk


Classis: Utrecht
Provincie: Utrecht
Digitale uitzending: nee

Predikanten van de Gereformeerde Kerk Nieuwegein opgericht in 21-12-1887:
ber*naamintredeherkomstafscheid
/losmaking
vervolgber**
bekend als Vreeswijk-gk tot 1967
bekend als Vreeswijk-Jutphaas-gk tot 1973
-
H. Buitenhuis 03-07-1898 Zaltbommel ??-11-1917 emeritus
K. van der Veen 01-08-1920 Gasselternijveen 28-10-1923 Schildwolde
A.M. van den Berg 20-09-1925 Nieuwerkerk aan den IJssel 21-10-1945 emeritus
D.J. Velsink 26-09-1948 Musselkanaal 01-12-1954 overleden
C.G. Mak 28-10-1956 kandidaat 30-09-1962 legerpred.
S.E. Wesbonk 01-01-1964 bijz.werkzaamheden 28-02-1967 emeritus
R.E. van der Wal 23-02-1969 kandidaat ??-10-1973 Dedemsvaart
G. Dijkstra 11-08-1974 Midden-Betuwe 02-11-1983 Nieuwegein-Noord
A.T.B.M. van der Kevie 04-06-1978 Lexmond - Ameide 02-11-1983 Nieuwegein-Zuid
F.T. Bos 09-09-1979 Ridderkerk-Bolnes 02-11-1983 Nieuwegein-Noord
-
opgegaan in Nieuwegein-Noord-gk en Nieuwegein-Zuid-gk per 3-11-1983


*: Aantal uitgebrachte beroepen in voorafgaande vacaturetijd.
**: Aantal uitgebrachte beroepen op predikant tijdens verblijf.
***: Aantal van uitgebrachte beroepen.
****: Aantal van ontvangen beroepen door betrokkene.

woensdag 21 november 2018