Index >

Wapenveld Gereformeerde Kerk


Classis:
Provincie: Gelderland
Digitale uitzending: nee

Predikanten van de Gereformeerde Kerk Wapenveld opgericht in 1853:
ber*naamintredeherkomstafscheid
/losmaking
vervolgber**
J.W. de Lang (Johannes Wouter) 06-11-1862 kandidaat 06-05-1866 Broek op Langedijk
W.H. van den Bosch 11-11-1866 Enter 04-02-1874 emeritus
E. Bronsema (Enno) 18-10-1874 Gasselternijveen 21-12-1879 Overschild
P. van Schaik 28-11-1880 Barendrecht 17-09-1882 Haarlemmermeer-Hoofddorp
O.C. Doornbos 21-01-1883 Zeist 20-02-1892 overleden
B.F. van Maas 17-07-1892 kandidaat 01-09-1916 emeritus
G.H. de Jonge 29-04-1917 Spijkenisse 28-11-1919 Naarden
H. van der Zanden 14-11-1920 Harmelen 12-07-1938 overleden
N. ’t Hart 07-05-1939 De Glind 09-10-1945 uitgetreden > Wapenveld-gkv
W.G. Bovendorp 20-01-1952 Vleuten-De Meern 06-10-1957 Wijhe
Y. Stienstra 20-10-1957 kandidaat ??-02-1963 Castricum
H. Koetsveld 12-04-1964 kandidaat ??-04-1968 De Lier
T.L. Bakker 06-04-1975 kandidaat ??-05-1981 Varsseveld
R. Koorneef 04-09-1983 kandidaat ??-05-1988 Hoogerheide
G. van den Dool 02-09-1990 kandidaat 19-08-2001 Rotterdam-Hillegersberg-SoW

Hulppredikanten:
ber*naamvanafherkomsttotvervolgber**
V.K. Kuyvenhoven 1946 emeritus 1948
H.J. Heersink 1969 emeritus 1973
H. Menkveld 2002 emeritus


*: Aantal uitgebrachte beroepen in voorafgaande vacaturetijd.
**: Aantal uitgebrachte beroepen op predikant tijdens verblijf.
***: Aantal van uitgebrachte beroepen.
****: Aantal van ontvangen beroepen door betrokkene.

dinsdag 20 november 2018