Index >

Zwolle Gereformeerde Gemeente


Classis: * Kampen
Provincie: Overijssel
Digitale uitzending: nee

Predikanten van de Gereformeerde Gemeente Zwolle opgericht in 10-3-1961:
ber*naamintredeherkomstafscheid
/losmaking
vervolgber**
76 ds. C. Vogelaar 29-08-2007 Kalamazoo (V.S.) 15-06-2011 Grand Rapids (V.S.) 06


Beroepen vacature 1961:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-05-1971 D. Rietdijk kandidaat Rotterdam
02 ??-09-1971 W. Suyker Lisse
03 ??-01-1972 L. Blok Beekbergen
04 ??-08-1972 C. van der Poel Yerseke
05 ??-10-1972 J. Mol Hardinxveld-Giessendam
06 ??-01-1973 J. van Haaren Amersfoort
07 ??-03-1973 J. Karens Opheusden
08 ??-06-1973 M. Mondria kandidaat Apeldoorn
09 ??-03-1974 C. van der Poel (2e keer) Yerseke
10 ??-05-1974 N.W. Schreuder Goes
11 ??-06-1974 A. Moerkerken kandidaat Rotterdam
12 ??-08-1974 W. Hage Oosterland
13 ??-12-1974 C. Hegeman Tholen
14 ??-04-1975 F. Harinck ’s-Gravenhage-Zuid
15 ??-06-1975 J. Karels kandidaat Rotterdam
16 ??-05-1976 A. Hoogerland Krabbendijke
17 ??-09-1976 C. van der Poel (3e keer) Yerseke
18 ??-01-1977 F. Harinck (2e keer) ’s-Gravenhage-Zuid
19 ??-04-1977 A. Hoogerland (2e keer) Krabbendijke
20 ??-07-1977 R. Kattenberg kandidaat Krimpen aan den IJssel
21 ??-02-1978 H. Hofman Rotterdam-Zuid
22 ??-09-1978 P. Blok Dirksland
23 ??-02-1979 J. Koster Barneveld
24 ??-06-1979 J. de Pater kandidaat Boskoop
25 ??-02-1980 A. Vergunst Veen
26 ??-07-1980 J.J. Tanis kandidaat Sommelsdijk
27 ??-02-1981 A. Hoogerland (3e keer) Krabbendijke
28 ??-05-1981 C. van der Poel (4e keer) Yerseke
29 ??-10-1981 A. Moerkerken (2e keer) Nieuw-Beijerland
30 ??-02-1982 J.C. Weststrate ’s-Gravenpolder
31 27-01-1983 H. Ligtenberg Middelharnis
32 13-02-1987 J. Mijnders Veenendaal
33 20-02-1988 J. Karels (2e keer) Rijssen
34 29-06-1988 C.A. van Dieren kandidaat Waddinxveen
35 10-02-1989 J. Mijnders (2e keer) Veenendaal
36 28-06-1989 G.M. de Leeuw kandidaat Rotterdam
37 04-09-1990 G.J. van Aalst Benthuizen
38 12-02-1991 J. Mol (2e keer) Werkendam
39 08-02-1992 A.J. Gunst Tholen
40 01-07-1992 W. Visscher kandidaat Moerkapelle
41 11-02-1993 A.J. Gunst (2e keer) Tholen
42 01-07-1993 C.A. van Dieren (2e keer) Stolwijk
43 03-02-1994 A. Moerkerken (3e keer) Gouda
44 24-06-1994 M. Karens kandidaat Zoetermeer
45 14-02-1995 A.J. Gunst (3e keer) Tholen
46 21-06-1995 F. Mulder kandidaat Elspeet
47 19-06-1996 W.J. Karels kandidaat Krimpen aan den IJssel
48 17-02-1997 J. Karels (3e keer) Oudemirdum
49 27-10-1997 A. Bac Bodegraven
50 14-02-1998 C.A. van Dieren (3e keer) Stolwijk
51 29-06-1998 J. Schipper kandidaat Veenendaal
52 24-02-1999 J. Karels (4e keer) Oudemirdum
53 25-06-1999 B. van der Heiden Kampen
54 25-10-1999 C.A. van Dieren (4e keer) Stolwijk
55 17-02-2000 W.J. Karels (2e keer) Hardinxveld-Giessendam
56 29-06-2000 D. de Wit kandidaat Bennekom
57 07-11-2000 A. Schreuder Beekbergen
58 ??-02-2001 W. Visscher (2e keer) Amersfoort
59 20-06-2001 A.A. Brugge kand. Hardinxveld-Giessendam
60 12-11-2001 G.J.N. Moens Goes
61 05-02-2002 A.J. Gunst (4e keer) Benthuizen
62 25-06-2002 B.J. van Boven kandidaat Benthuizen
63 12-11-2002 W. Visscher (3e keer) Amersfoort
64 11-02-2003 J. Schipper (2e keer) s-Gravenpolder
65 03-07-2003 G. Pater kandidaat Genemuiden
66 05-09-2003 E. Hakvoort voorheen Alphen aan den Rijn-cgk
67 12-02-2004 D. de Wit (2e keer) Nieuw-Beijerland
68 23-06-2004 J.M.D. de Heer kandidaat Ugchelen
69 12-11-2004 W. Visscher (4e keer) Amersfoort
70 09-02-2005 A. Vermeij Elspeet
71 01-07-2005 G. van Manen kandidaat Krabbendijke
72 04-11-2005 B.J. van Boven (2e keer) De Valk-Wekerom
73 09-02-2006 C. Hogchem Barneveld
74 27-06-2006 J. van Belzen kandidaat Arnemuiden
75 09-11-2006 A. Verschuure Krabbendijke
76 09-02-2007 C. Vogelaar Kalamazoo (V.S.)


Beroepen vacature 2011:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 31-03-2011 W.J. Karels Hardinxveld-Giessendam 123
02 17-06-2011 A.P. Baaijens kandidaat Vaassen 25
03 27-10-2011 J. Schipper Dirksland 08
04 09-02-2012 A. Vermeij Nieuw-Beijerland 03
05 12-06-2012 A.T. Huijser kandidaat Geldermalsen 28
06 ??-10-2012 A. Vermeij (2e keer) Nieuw-Beijerland 06
07 ??-02-2013 B. van der Heiden Alblasserdam 81
08 ??-06-2013 J. van Laar kandidaat Opheusden 15
09 ??-10-2013 C.A. van Dieren Rijssen-Noord 73
10 ??-01-2014 P.G. Heijkamp kandidaat Elspeet 28
11 ??-06-2014 P.D. den Haan kandidaat Nieuwdorp 14
12 11-09-2014 G. Heijkamp Enkhuizen 04
13 11-02-2015 G. van Manen Elspeet 17
14 10-06-2015 H. van der Heiden kandidaat Doetinchem 15
15 23-09-2015 F. Mulder Rhenen 07
16 17-02-2016 A.T. Huijser (2e keer) Sliedrecht 08
17 16-06-2016 M.H. Schot kandidaat Amersfoort 17
18 20-10-2016 G. van Manen (2e keer) Elspeet 29
19 01-02-2017 G. Hoogerland Stolwijk 05
20 19-06-2017 J.B. Huisman kandidaat Woudenberg 07


*: Aantal uitgebrachte beroepen in voorafgaande vacaturetijd.
**: Aantal uitgebrachte beroepen op predikant tijdens verblijf.
***: Aantal van uitgebrachte beroepen.
****: Aantal van ontvangen beroepen door betrokkene.

donderdag 16 augustus 2018