Index >

Zoetermeer Gereformeerde Gemeente


Classis: * Gouda
Provincie: Zuid-Holland
Digitale uitzending: nee

Predikanten van de Gereformeerde Gemeente Zoetermeer opgericht in 1923:
ber*naamintredeherkomstafscheid
/losmaking
vervolgber**
23 ds. L. Vogelaar 15-11-1962 kandidaat Zoetermeer 23-09-1964 Almelo 01
29 ds. H. Rijksen 26-08-1971 Gouda 07-02-1981 afgezet > Raamsdonk-hg 03
03 ds. A. Elshout 31-03-1982 Ridderkerk-Slikkerveer 29-03-1987 Scheveningen 04
102 ds. G.W.S. Mulder 01-09-2010 kandidaat Rijssen
-
predikant bijzondere werkzaamheden
01 ds. C.G. Vreugdenhil (zendingspred.) 10-04-1974 kandidaat 08-02-1987 Vlissingen 17

Hulppredikanten:
ber*naamvanafherkomsttotvervolgber**
L. Vogelaar (oefenaar) 1961 15-11-1962 pred. Zoetermeer 07


Beroepen vacature 1923:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-07-1928 A. de Blois Dirksland
02 ??-11-1928 J. Overduin Werkendam
03 ??-06-1929 M. Heikoop kandidaat Gravenhage
04 ??-12-1929 A. de Blois (2e keer) Dirksland
05 ??-07-1930 A. Verhagen Middelburg
06 ??-12-1930 A. de Blois (3e keer) Dirksland
07 ??-06-1932 M. Heikoop (2e keer) Utrecht
08 ??-07-1932 J. van den Berg kandidaat Rotterdam
09 ??-07-1940 C. van de Woestijne kandidaat Rotterdam
10 ??-07-1944 D.L. Aangeenbrug kandidaat Leerdam
11 ??-07-1945 M. Blok kandidaat Rotterdam
12 ??-06-1947 W. de Wit kandidaat Rotterdam
13 ??-06-1947 C. Hegeman kandidaat Slikkerveer
14 ??-06-1948 F.J. Dieleman kanddiaat Rotterdam
15 ??-07-1948 J.W. Kersten kandidaat Rotterdam
16 ??-07-1951 A. de Blois (4e keer) Rotterdam-Zuid
17 ??-08-1957 W.C. Lamain Grand-Rapids
18 ??-06-1958 A. Hofman kandidaat Aalst
19 ??-08-1958 P. van der Bijl Rhenen
20 ??-06-1959 P. Blok kandidaat Rotterdam
21 ??-01-1961 A.F. Honkoop Goes
22 ??-06-1962 C. Harinck kandidaat Goes
23 ??-09-1962 L. Vogelaar kandidaat Zoetermeer


Beroepen vacature 1964:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-08-1964 P. Blok Dirksland
02 ??-12-1964 C. Harinck Utrecht
03 ??-06-1965 C. van der Poel kandidaat Rotterdam
04 ??-07-1965 P. Honkoop kandidaat Kloetinge
05 ??-11-1965 A. Vergunst Rotterdam-Centrum
06 ??-02-1966 W. Hage Klaaswaal
07 ??-06-1966 P. Blok (2e keer) Dirksland
08 ??-09-1966 A.W. Verhoef Barneveld
09 ??-01-1967 P. Blok (3e keer) Dirksland
10 ??-04-1967 K. de Gier Gravenhage-Centrum
11 ??-06-1967 J. van Vliet kandidaat Gravenhage
12 ??-09-1967 J.C. Weststrate Meliskerke
13 ??-12-1967 G.J. van den Noort Capelle aan den IJssel
14 ??-02-1968 A. Hoogerland Werkendam
15 ??-04-1968 C. van der Poel (2e keer) Yerseke
16 ??-06-1968 A.M. den Boer kandidaat Ridderkerk
17 ??-09-1968 D. Hakkenberg Dordrecht
18 ??-04-1969 H. Rijksen Gouda
19 ??-06-1969 R. Boogaard kandidaat Nisse
20 ??-07-1969 H. Rijksen (2e keer) Gouda
21 ??-09-1969 J.C. Weststrate (2e keer) Meliskerke
22 ??-11-1969 J. van Haaren Amersfoort
23 ??-12-1969 W. Suyker Lisse
24 ??-03-1970 P. Blok (3e keer) Dirksland
25 ??-05-1970 A. Vergunst Rotterdam-Centrum
26 ??-06-1970 J. Mijnders kandidaat De Meern
27 ??-09-1970 J.C. Weststrate (3e keer) Meliskerke
28 ??-12-1970 D. Hakkenberg (2e keer) Dordrecht
29 ??-03-1971 H. Rijksen Gouda


Beroepen vacature 1981:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-09-1981 R. Boogaard Leiden
02 ??-11-1981 N.W. Schreuder Goes
03 ??-01-1982 A. Elshout Ridderkerk-Slikkerveer


Beroepen vacature 1987:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 12-03-1987 L. Blok Nunspeet
02 15-05-1987 C.G. Vreugdenhil zendingspred.
03 30-06-1987 C. Harinck Oostkapelle
04 26-08-1987 C.J. Meeuse Rotterdam-Zuid
05 06-11-1987 J.J. van Eckeveld Zeist
06 20-01-1988 B. van der Heiden Woerden
07 14-04-1988 R. Boogaard Leiden
08 21-06-1988 C.A. van Dieren kandidaat Waddinxveen
09 02-09-1988 B. van der Heiden (2e keer) Woerden
10 30-09-1988 J. Karels Rijssen
11 30-11-1988 T. van Stuijvenberg Terwolde – De Vecht
12 02-03-1989 J.J. van Eckeveld (2e keer) Zeist
13 27-04-1989 C.J. Meeuse (2e keer) Rotterdam-Zuid
14 23-06-1989 P. Melis kandidaat ’s-Gravenzande
15 04-10-1989 D. Hakkenberg Groningen
16 ??-12-1989 A. Bac Bodegraven
17 09-03-1990 G.J. van Aalst Benthuizen
18 03-05-1990 C.J. Meeuse (3e keer) Rotterdam-Zuid
19 ??-06-1990 C. Sonnevelt zendingspred.
20 12-09-1990 J.J. van Eckeveld (3e keer) Zeist
21 21-11-1990 P. van Ruitenburg Meliskerke
22 01-03-1991 J.W. Verweij Amersfoort
23 25-06-1991 P. Mulder kandidaat Waddinxveen
24 29-08-1991 A. Moerkerken Gouda
25 13-11-1991 G.J. van Aalst (2e keer) Benthuizen
26 23-01-1992 C.A. van Dieren (2e keer) Stolwijk
27 09-04-1992 J. Driessen zendingspred.
28 23-06-1992 W. Visscher kandidaat Moerkapelle
29 26-08-1992 M. Golverdingen Ridderkerk-Slikkerveer
30 25-11-1992 C.A. van Dieren (3e keer) Stolwijk
31 10-02-1993 J.J. van Eckeveld (4e keer) Zeist
32 28-04-1993 C.A. van Dieren (4e keer) Stolwijk
33 22-06-1993 G. Clements kandidaat Elst
34 03-09-1993 J.J. van Eckeveld (5e keer) Zeist
35 03-12-1993 C. Sonnevelt (2e keer) Krimpen aan den IJssel
36 09-02-1994 B. van der Heiden (3e keer) Hardinxveld-Giessendam
37 27-04-1994 W. Harinck Kapelle-Biezelinge
38 22-06-1994 M. Karens kandidaat Zoetermeer
39 16-09-1994 C. Sonnevelt (3e keer) Krimpen aan den IJssel
40 30-11-1994 P. Mulder (2e keer) Capelle aan den IJssel-Middelwatering
41 16-02-1995 C. Hogchem Borssele
42 01-05-1995 P. van Ruitenburg (2e keer) Dordrecht
43 20-06-1995 G.J. Baan kandidaat Barneveld
44 15-09-1995 C. Hogchem (2e keer) Borssele
45 24-11-1995 P. Mulder (3e keer) Capelle aan den IJssel-Middelwatering
46 09-02-1996 W. Visscher (2e keer) Amersfoort
47 24-04-1996 M. Golverdingen (2e keer) Groningen
48 18-06-1996 G.J.N. Moens kandidaat Houten
49 12-09-1996 J. Driessen (2e keer) Woerden
50 29-11-1996 G.J. van Aalst (3e keer) Ridderkerk
51 06-02-1997 C. Hogchem (3e keer) Borssele
52 24-04-1997 P. Mulder (4e keer) Capelle aan den IJssel-Middelwatering
53 28-06-1997 W. Visscher (3e keer) Amersfoort
54 03-09-1997 J.S. van der Net Apeldoorn
55 27-11-1997 C.A. van Dieren (5e keer) Stolwijk
56 29-01-1998 M. Karens (2e keer) Werkendam
57 23-04-1998 P. Mulder (5e keer) Capelle aan den IJssel-Middelwatering
58 25-06-1998 J. Schipper kandidaat Veenendaal
59 11-09-1998 W. Silfhout Hendrik-Ido-Ambacht
60 25-11-1998 G.J. Baan (2e keer) Lisse
61 01-04-1999 C. Sonnevelt (4e keer) Veenendaal
62 23-06-1999 C. Neele kandidaat Krimpen aan den IJssel
63 13-10-1999 W.J. Karels Hardinxveld-Giessendam
64 05-04-2000 G. Clements (2e keer) zendingspred.
65 ??-06-2000 D. de Wit kandidaat Bennekom
66 12-10-2000 A. Schreuder Beekbergen
67 04-01-2001 G.J.N. Moens (2e keer) Goes
68 11-04-2001 M. Karens (3e keer) Werkendam
69 20-06-2001 A.A. Brugge kand. Hardinxveld-Giessendam
70 18-10-2001 J. Schipper (2e keer) ’s-Gravenpolder
71 05-01-2002 A. Schot Krimpen aan den IJssel
72 04-04-2002 G.J.N. Moens (3e keer) Goes
73 27-06-2002 A. Verschuure kandidaat Gouda
74 11-10-2002 W.J. Karels (2e keer) Hardinxveld-Giessendam
75 10-01-2003 A. Schot (2e keer) Krimpen aan den IJssel
76 11-04-2003 C. Neele (2e keer) Aagtekerke
77 04-09-2003 G. Clements (3e keer) Gouda
78 08-01-2004 D. de Wit (2e keer) Nieuw-Beijerland
79 07-04-2004 J.J. van Eckeveld (6e keer) Zeist
80 30-09-2004 J.J. Tanis Kapelle-Biezelinge
81 13-01-2005 D. de Wit (3e keer) Nieuw-Beijerland
82 31-03-2005 W.J. Karels (3e keer) Hardinxveld-Giessendam
83 29-06-2005 G. van Manen kandidaat Krabbendijke
84 29-09-2005 J. Schipper (3e keer) ’s-Gravenpolder
85 09-01-2006 D.W. Tuinier Terwolde-De Vecht
86 ??-04-2006 J. Driessen (3e keer) ’s-Gravenhage
87 28-09-2006 B. van der Heiden (4e keer) Alblasserdam
88 12-01-2007 A. Schreuder (2e keer) Rijssen-Zuid
89 12-04-2007 M. Golverdingen (3e keer) Boskoop
90 27-06-2007 M. Joosse kandidaat Vlaardingen
91 27-09-2007 W. Visscher (4e keer) Amersfoort
92 17-01-2008 G.J. van Aalst (4e keer) Klaaswaal
93 04-04-2008 C. Neele (3e keer) Lisse
94 25-06-2008 B. Labee kand. Hendrik-Ido-Ambacht
95 19-09-2008 B. van der Heiden (5e keer) Alblasserdam
96 09-01-2009 A. Schreuder (3e keer) Rijssen-Zuid
97 02-04-2009 W. Harinck (2e keer) Woerden
98 01-07-2009 G. Bredeweg kandidaat Rijssen
99 17-09-2009 L. Terlouw Barendrecht
100 14-01-2010 W.J. Karels (4e keer) Hardinxveld-Giessendam
101 16-04-2010 A. Schreuder (4e keer) Rijssen-Zuid 50
102 09-06-2010 G.W.S. Mulder kandidaat Rijssen 27


Beroepen vacature 2012 (zendingspred.):
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-03-2012 M. Joosse Hendrik-Ido-Ambacht
02 ??-06-2014 H.A. van Zetten kandidaat Veenendaal 29
03 ??-06-2015 H. Brons kandidaat Utrecht 03


*: Aantal uitgebrachte beroepen in voorafgaande vacaturetijd.
**: Aantal uitgebrachte beroepen op predikant tijdens verblijf.
***: Aantal van uitgebrachte beroepen.
****: Aantal van ontvangen beroepen door betrokkene.

donderdag 16 augustus 2018