Index >

Zetten-Andelst Hervormde Gemeente


Classis: * Nijmegen
Provincie: Gelderland
Digitale uitzending: ja

Predikanten van de Hervormde Gemeente Zetten-Andelst opgericht in 1601:
ber*naamintredeherkomstafscheid
/losmaking
vervolgber**
ds. W. Vrechtenius (Wierus) ??-??-1601 Maurik ??-??-1606
ds. R. a Rheenen (Rutgerus) ??-??-1607 kandidaat ??-??-1616 Herveld
ds. P. Muserus (Petrus) ??-??-1617 kandidaat ??-??-1656 overleden
ds. C. Cornelii (Cornelis) ??-??-1657 kandidaat ??-??-1708 overleden
ds. S. Brouwer (Servatius) ??-??-1709 legerpred. 30-11-1733 overleden
01 ds. H. de Kruyff (Hendrik) 04-07-1734 kandidaat Nijmegen 14-04-1779 overleden 00
01 ds. J. van Gravenweert (Johannes) 30-01-1780 kandidaat 10-02-1796 overleden 00
01 ds. J.C.W. Quack (Johannes Christiaan Wilhelmus) 04-12-1796 Bemmel 10-06-1827 emeritus 00
01 ds. A.C. Eldik van Thieme (Albert Christiaan) 23-03-1828 kandidaat 29-11-1831 Waddinxveen 01
01 ds. G.R.D. van Doesburgh (Gerrit Roelof Diderik) 20-05-1832 kandidaat 22-09-1861 overleden 00
01 ds. F.P.L.C. van Lingen (Frederik Philip Louis Constant) 05-10-1862 Broek op Langedijk 31-12-1880 emeritus 00
02 ds. P.S. van Ronkel (Philippus Samuel) 10-07-1881 Amsterdam 07-10-1883 Leiden 04
01 ds. E.B. Gunning (Eduard Bernard) 23-12-1883 Klundert 23-09-1888 Oosthem 08
06 ds. J.G. Deur (Johan George) 03-11-1889 Leerbroek 28-03-1897 Gouda 06
01 ds. C.J. Leenmans (Casimier Johannes) 22-08-1897 Hoogeveen 26-10-1902 Bennekom 16
03 ds. W. Bieshaar (Willem) 26-04-1903 Groot-Ammers 14-10-1917 Utrecht 23
05 ds. N. van der Snoek (Nicolaas) 30-06-1918 Ameide – Tienhoven 18-09-1921 Rotterdam-Kralingen 04
09 ds. G.J. Koldewijn (Gerrit Jan) 20-08-1922 Enter 15-11-1925 Hattem 02
05 ds. J.A. van Nie (Johannes Arnoldus) 07-11-1926 Moerkapelle 29-06-1930 Hoogeveen 05
06 ds. R. Steenbeek (Rutgert) 07-06-1931 Ridderkerk 30-04-1947 emeritus 00
17 ds. J. van Vliet (Jan) 17-09-1950 Hellouw 24-01-1960 Ouddorp 04
06 ds. R. de Bruin (Roel) 06-11-1960 Barneveld 21-03-1965 Lunteren 02
06 ds. D. van Vliet (Dirk) 26-09-1965 kandidaat Kolham 08-03-1970 Waddinxveen 12
23 ds. J. van de Ketterij (Jan) 02-11-1974 kandidaat Zeist 13-05-1979 Wageningen 09
09 ds. B.J. van Vreeswijk (Bert Johan) 13-09-1980 vicaris Stellendam 31-03-1985 Ridderkerk-Slikkerveer 03
08 ds. J. Maas (Jan) 02-07-1986 kandidaat Hendrik-Ido-Ambacht 30-09-1990 Amstelveen-Buitenveldert-bw01
01 ds. J. Geene (Jan) 20-02-1991 hulppred. Oude Pekela 02-07-1995 Katwijk aan Zee 02
08 ds. T. Ouwerkerk (Ton) 12-01-1997 Ridderkerk 07-07-2005 ontheven 00
05 ds. J. Muller (John) 10-06-2007 Wapenveld 23-08-2015 Bleskensgraaf 05
06 ds. M. Noorderwijk (Marco) 02-07-2017 Tiendeveen – Nieuw-Balinge

Hulppredikanten:
ber*naamvanafherkomsttotvervolgber**
J.H. Stobbelaar 01-02-2000


Beroepen vacature 1880:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-03-1881 C.P.N. Pikaar Harmelen
02 ??-04-1881 P.S. van Ronkel Amsterdam


Beroepen vacature 1883:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-10-1883 E.B. Gunning Klundert


Beroepen vacature 1888:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-11-1888 W. de Lange Bruchem-Kerkwijk
02 ??-01-1889 E.A. Lazonder Oosterwolde (Gld.)
03 ??-03-1889 J.G. Klomp Graveland
04 ??-05-1889 J. Bolkestein Ter Aar
05 ??-06-1889 J.J.C. van Toorenenbergen Putten
06 ??-08-1889 J.G. Deur Leerbroek


Beroepen vacature 1897:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-05-1897 C.J. Leenmans Hoogeveen


Beroepen vacature 1902:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-11-1902 J.D. de Lind van Wijngaarden Utrecht
02 ??-12-1902 B. van der Wal Waddinxveen
03 ??-02-1903 W. Bieshaar Groot-Ammers


Beroepen vacature 1917:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-09-1917 G.H. Beekenkamp Oldebroek
02 ??-12-1917 P. Zandt Ede
03 ??-01-1918 J. de Bruin Zeist
04 ??-02-1918 B. Batelaan De Bilt
05 ??-03-1918 N. van der Snoek Ameide-Tienhoven


Beroepen vacature 1921:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-07-1921 J.J. Timmer Montfoort
02 ??-09-1921 D.J. van de Graaf Raamsdonk
03 ??-10-1921 W.J. van Lokhorst Bennekom
04 ??-12-1921 H.J. van Schuppen Groot-Ammers
05 ??-01-1922 S. Ronner Oene
06 ??-03-1922 J.J. Timmer (2e keer) Montfoort
07 ??-04-1922 P.J. Vreugdenhil Leerdam
08 ??-05-1922 A. Meijers Woubrugge
09 ??-06-1922 G.J. Koldewijn Enter


Beroepen vacature 1925:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-01-1926 D.T. Keck Garderen
02 ??-03-1926 J.J. Timmer Ermelo
03 ??-04-1926 G. Benes Monster
04 ??-07-1926 I. Kievit Baarn
05 ??-08-1926 J.A. van Nie Moerkapelle


Beroepen vacature 1930:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-05-1930 H.A. de Geus Huizen
02 ??-08-1930 A.M. den Oudsten Elburg
03 ??-10-1930 E.V.J. Japchen Maartensdijk
04 ??-11-1930 W. Rijnsburger Polsbroek
05 ??-12-1930 E. Schimmel Ameide
06 ??-02-1931 R. Steenbeek Ridderkerk


Beroepen vacature 1948:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-10-1948 G. Boer Putten
02 ??-11-1948 J.W. de Bruijn Sprang
03 ??-01-1949 W. Vroegindeweij Huizen
04 ??-02-1949 A.J. Timmer Polsbroek
05 ??-03-1949 J. Bakker Veenendaal
06 ??-05-1949 C. Treure Wilsum
07 ??-06-1949 B.N.B. Bouthoorn Bennekom
08 ??-07-1949 J. Koele Dirksland
09 ??-08-1949 P.J.F. Lamens Elspeet
10 ??-10-1949 J. Lekkerkerker Westbroek
11 ??-11-1949 J. Verwelius Hei- en Boeicop
12 ??-12-1949 A.J. Wijnmaalen Oldebroek
13 ??-01-1950 W. Vroegindeweij Huizen
14 ??-02-1950 J. van Drenth Waverveen
15 ??-04-1950 J. de Lange Nunspeet
16 ??-05-1950 G. Willemsen Hierden
17 ??-06-1950 J. van Vliet Hellouw


Beroepen vacature 1960:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-02-1960 L. Roetman Wierden
02 ??-03-1960 G. van Estrik Nieuwland
03 ??-05-1960 J.C. Schuurman Bleskensgraaf
04 ??-06-1960 R. de Bruin Barneveld
05 ??-07-1960 J.C. Schuurman (2e keer) Bleskensgraaf
06 ??-08-1960 R. de Bruin (2e keer) Barneveld


Beroepen vacature 1965:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-01-1965 P.J. Bos Sprang
02 ??-02-1965 J. den Hoed Wijk bij Heusden
03 ??-04-1965 A. Romein Noordeloos
04 ??-05-1965 A. Klein Kranenburg Hoevelaken
05 ??-07-1965 J. Smit Werkendam
06 ??-08-1965 D. van Vliet kandidaat Kolham


Beroepen vacature 1970:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-02-1970 T. Lekkerkerker Oosterwolde (Gld.)
02 ??-04-1970 E.J. Schimmel Harderwijk
03 ??-05-1970 P.J. Bos Ameide-Tienhoven
04 ??-09-1970 J. den Hoed Meerkerk
05 ??-10-1970 A. Klein Kranenburg Vinkeveen
06 ??-11-1970 J.M. de Raad Sint Annaland
07 ??-01-1971 drs. H. Vreekamp kandidaat Houten
08 ??-02-1971 H. Visser kandidaat Epe
09 ??-05-1971 B. Haverkamp Nijkerkerveen
10 ??-06-1971 drs. J. Westland kandidaat Huizen
11 ??-07-1971 W. Arkeraats kandidaat Ouderkerk aan den IJssel
12 ??-09-1971 J. Maasland Wilsum
13 ??-11-1971 C. den Boer Zeist
14 ??-02-1972 drs. M. Verduin kandidaat Gouda
15 ??-03-1972 A. de Reuver kandidaat Waddinxveen
16 ??-04-1972 H. Jongerden Veenendaal
17 ??-06-1972 J.C. Schuurman Putten
18 ??-05-1973 C. van den Bergh Katwijk aan Zee
19 ??-08-1973 C. Vos Amersfoort
20 ??-09-1973 K. Schipper Dordrecht
21 ??-05-1974 W.G.J. van der Sluijs Moerkapelle
22 ??-07-1974 M.B. van den Akker Stellendam
23 ??-08-1974 J. van de Ketterij kandidaat Zeist


Beroepen vacature 1979:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-05-1979 M.A. van den Berg kandidaat Bodegraven
02 ??-08-1979 P. de Jager kandidaat Sliedrecht
03 ??-10-1979 J.H.C. Olie Linschoten
04 ??-11-1979 J.H. van Daalen kandidaat Veenendaal
05 ??-12-1979 M.B. van den Akker Rijssen
06 ??-02-1980 drs. J. Westland Amersfoort
07 ??-04-1980 G. Hendriks Zuilichem-Nieuwaal
08 ??-06-1980 A. van Vuuren kandidaat Amsterdam
09 ??-07-1980 B.J. van Vreeswijk vicaris Stellendam


Beroepen vacature 1985:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-02-1985 H. Westerhout Lienden
02 ??-04-1985 L.W.C. Ruijgrok Bruchem-Kerkwijk
03 ??-07-1985 G.D. Kamphuis Stolwijk
04 ??-09-1985 J. Harteman Moerkapelle
05 ??-10-1985 H. Roseboom Oene
06 ??-01-1986 L. Kruijmer Sommelsdijk
07 ??-03-1986 A.J. Schalkoort Streefkerk
08 ??-04-1986 J. Maas kandidaat Hendrik-Ido-Ambacht


Beroepen vacature 1990:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-11-1990 J. Geene hulppred. Oude Pekela (Julianakapel)


Beroepen vacature 1995:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-05-1995 J. van Dijk Tholen
02 ??-07-1995 J.P.J. Voets Nieuwer ter Aa
03 ??-09-1995 A.L. van Zwet Uddel
04 ??-12-1995 J.W. van Estrik Moerkapelle
05 ??-02-1996 L.W.C. Ruijgrok Middelharnis
06 ??-03-1996 J.H. van Daalen Ede
07 ??-05-1996 D. Breure Wilnis
08 ??-09-1996 T. Ouwerkerk Ridderkerk


Beroepen vacature 2005:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-01-2006 G. van Wijk Wezep
02 ??-03-2006 J. van Dijk Ridderkerk
03 ??-05-2006 J. Niesing Kootwijk-Kootwijkerbroek
04 ??-11-2006 G. Wassinkmaat Hoevelaken
05 ??-01-2007 J. Muller Wapenveld


Beroepen vacature 2015:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-02-2016 G. van Wijk Dordrecht 06
02 02-04-2016 J.J. Mulder Hedel 01
03 11-06-2016 M. Maas Veenendaal 03
04 03-10-2016 J.C. Breugem Sommelsdijk 01
05 26-11-2016 A.C. de Kruijf Haaften 02
06 28-02-2017 M. Noorderijk Tiendeveen – Nieuw-Balinge02


*: Aantal uitgebrachte beroepen in voorafgaande vacaturetijd.
**: Aantal uitgebrachte beroepen op predikant tijdens verblijf.
***: Aantal van uitgebrachte beroepen.
****: Aantal van ontvangen beroepen door betrokkene.

vrijdag 16 november 2018