Index >

Willige Langerak Hervormde Gemeente


Classis: * Gouda
Provincie: Zuid-Holland
Ring: Schoonhoven
Digitale uitzending: ja

Predikanten van de Hervormde Gemeente Willige Langerak opgericht in 1652:
ber*naamintredeherkomstafscheid
/losmaking
vervolgber**
behorend bij Langerak tot 1652
i.c.m. Zevender
-
ds. M. Stochius (Matthias) 25-01-1652 kandidaat 07-07-1676 overleden
ds. J. van der Horst (Johannes) 25-03-1677 kandidaat 15-03-1682 Oudewater
ds. J. Janssonius (Johan) 23-04-1682 kandidaat 31-08-1682 Moordrecht
ds. H. Specht (Hermannus) 25-03-1684 kandidaat 18-11-1691 Brouwershaven
ds. H. Reers (Henricus) 20-11-1692 kandidaat 26-10-1728 emeritus
01 ds. P. Boes (Petrus) 03-04-1729 kandidaat s-Gravenhage 26-05-1762 overleden 00
01 ds. J.M. Versteeg (Johannes Martinus) 17-07-1763 kandidaat 04-03-1803 overleden 00
01 ds. J.P. Fabricius (Johannes Philippus) 28-08-1803 kandidaat 06-03-1808 Nieuwland 01
02 ds. P. Broekman (Petrus) 23-10-1808 Terheyden (N-B) 28-04-1811 Hei- en Boeicop 03
01 ds. W. Greven (Willem) 07-07-1811 kandidaat 19-03-1815 Culemborg 01
01 ds. H. Schreij (Hermanus) 17-09-1815 kandidaat 02-04-1820 Zunderdorp 01
01 ds. A. Losgert (Abraham) 06-08-1820 Brandwijk 26-10-1821 Zoelmond 01
01 ds. W.N. Roldanus (Willem Nicolaas) 02-06-1822 Egmond aan Zee 18-07-1851 overleden 00
01 ds. J.P.D. van Veen (Johan Pieter Dionysius) 14-11-1852 kandidaat 20-04-1856 Krimpen aan de Lek 01
01 ds. L.H. Koolhoven (Lambertus Hermanus) 28-09-1856 kandidaat 27-02-1859 Bergambacht 01
01 ds. J.J. van Hille (Jacobus Johannes) 02-10-1859 kandidaat Maasbommel 29-01-1865 Ingen 02
01 ds. K.W. Hulstijn (Karel Willem) 06-08-1865 kandidaat 01-05-1870 Vreeswijk 05
01 ds. K.J. Neumann (Koenraad Jacob) 07-08-1870 g.v. Bloemendaal (De Meerenberg) 13-06-1875 emeritus 00
09 ds. J. Vinke (Johannes) 08-09-1878 kandidaat 08-03-1885 Enter 12
01 ds. G. Salomons (Gerard) 26-04-1885 kandidaat 20-05-1888 Nieuwe-Pekela 01
06 ds. C. de Vries (Cornelis) 23-02-1890 kandidaat 19-02-1893 Hellendoorn 02
02 ds. H. Bruijel (Hermanus) 04-06-1893 Steenwijkerwold 25-02-1923 emeritus 03
02 ds. A.J. Westra Hoekzema (Aldert Johannes) 24-08-1924 kandidaat Nijkerk 03-04-1927 Zegveld 02
17 ds. J.D. Kleijne (Jan Dirk) 05-10-1930 kandidaat Bodegraven 21-05-1933 Ooltgensplaat 12
05 ds. A. de Leeuw (Arie) 13-01-1935 kandidaat Zegveld 13-03-1938 Polsbroek 04
02 ds. N.O. Steenbeek (Nicolaas Oene) 07-08-1938 kandidaat Zetten 13-02-1944 Amersfoort (Secr. Jeugdraad)03
01 ds. J.W. de Bruijn (Jan Wouter) 16-04-1944 hulppred. Hoogeveen 25-08-1946 Sprang 05
01 ds. J. van der Schee (Jacobus) 05-10-1952 kandidaat Rotterdam 27-10-1957 s-Gravenmoer 01
05 ds. W. Kalkman (Willem) 11-10-1959 kandidaat Capelle aan den IJssel 27-06-1965 Driebergen 03
04 ds. W.A. Vlasblom (Willem Arie) 10-07-1966 kandidaat Rotterdam 21-03-1971 De Bilt 01
05 ds. G.K. Korporaal (Gerrit Karel) 07-01-1973 kandidaat Gorinchem 17-04-1977 Krimpen aan de Lek 01
15 ds. C.D. Zonnenberg (Cornelis Dirk) (p-t) 07-12-1980 kandidaat Werkendam 14-04-1985 Benschop 01
01 ds. J.B. Alblas (Johannes Bartholomeus) (p-t) 03-11-1985 kandidaat Barneveld 25-02-1990 Hazerswoude 02
03 ds. P.J. Krijgsman (Pieter Jacobus) (p-t) 03-03-1991 kandidaat Ridderkerk 04-10-1998 Benthuizen 01
02 ds. A.D.L. Terlouw (Adrianus Dirk Leendert) 03-10-1999 kandidaat Amsterdam 27-02-2005 Ermelo 02
01 ds. L. Plug (Leendert) 15-01-2006 kandidaat Katwijk aan Zee 27-06-2010 Sprang 01
02 ds. H.S. Mosterd (Hendrik Samu?l) 03-04-2011 kandidaat Rotterdam 10-07-2016 Amersfoort-pg 01
01 ds. J.J. Hagendijk 08-07-2018 kandidaat Rotterdam

Hulppredikanten:
ber*naamvanafherkomsttotvervolgber**
06 ds. G. Lans (Gabri?l) 29-02-1948 emeritus Huizen 24-02-1952


Beroepen vacature 1808:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 04-06-1808 J.S. Boonders Molenaar Puttershoek
02 12-08-1808 P. Broekman Terheyden


Beroepen vacature 1875:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-11-1875 E. Japchen kandidaat
02 ??-01-1876 K.W. Hulstijn Vreeswijk
03 ??-03-1876 G. Nijhuis Langerak
04 ??-05-1876 M.A. van Booven Sluipwijk
05 ??-07-1876 A.J. Ruijs kandidaat
06 ??-10-1876 A.J. Meerburg Snarenberg kandidaat
07 ??-12-1876 C. van Dis kandidaat
08 ??-03-1877 E.E. Gewin Abcoude
09 ??-06-1878 J. Vinke kandidaat


Beroepen vacature 1888:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-09-1888 J. Kok Gouderak
02 ??-10-1888 L. Smit kand. Noordwijk aan Zee
03 ??-06-1889 H.J. Nooteboom kandidaat
04 ??-07-1889 C.R. van Lelyveld kandidaat
05 ??-10-1889 F.A. van Loenen Nieuw-Beijerland
06 ??-11-1889 C. de Vries kandidaat


Beroepen vacature 1893:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-12-1892 H.G. Rozeboom kandidaat Groningen
02 ??-03-1893 H. Bruijel Steenwijkerwold


Beroepen vacature 1923:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-05-1924 J.D. van Hof kandidaat Harmelen
02 ??-06-1924 A.J. Westra Hoekzema kandidaat Nijkerk


Beroepen vacature 1927:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-04-1927 P.A.A. Klusener kandidaat Zeist
02 ??-06-1927 C. van der Wal Rijnsaterwoude
03 ??-08-1927 D. Bax Oude-Tonge
04 ??-10-1927 D. Bax (2e keer) Oude-Tonge
05 ??-11-1927 W. Rijnsburger kandidaat Utrecht
06 ??-01-1928 C.J. Leenmans emeritus Zeist
07 ??-03-1928 J.C. Klomp Westbroek
08 ??-05-1928 N. Warmolts Wezep
09 ??-09-1928 A.G. Oosterhuis Emst
10 ??-03-1929 G.C. Severijn Waarder
11 ??-05-1929 Jac. Vermaas kandidaat Heinenoord
12 ??-06-1929 Joh.C. Terlouw kandidaat Utrecht
13 ??-07-1929 N. Warmolts kandidaat Wezep
14 ??-09-1929 H. Bout kandidaat Huizen
15 ??-11-1929 J. Bakker kandidaat Benschop
16 ??-03-1930 J. Fokkema kandidaat Utrecht
17 ??-05-1930 J.D. Kleijne kandidaat Bodegraven


Beroepen vacature 1933:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-10-1933 H. Hiensch kandidaat Veenendaal
02 ??-11-1933 K. van de Pol kandidaat De Bilt
03 ??-05-1934 B. van Ginkel kandidaat Zeist
04 ??-06-1934 W. Bousema kandidaat Hoogkerk
05 ??-09-1934 A. de Leeuw kandidaat Zegveld


Beroepen vacature 1938:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-12-1937 J.J. Poot Bunschoten
02 ??-02-1938 N.O. Steenbeek kandidaat Zetten


Beroepen vacature 1944:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-01-1944 J.W. de Bruijn hulppred. Hoogeveen


Beroepen vacature 1946:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-09-1946 J. van Wier kandidaat Amstelveen
02 ??-11-1946 A.J. Timmer kandidaat Harderwijk
03 ??-12-1946 H.N. van Hensbergen Loenen aan de Vecht
04 ??-02-1947 M. Verweij Nederlangbroek
05 ??-07-1947 Joh. Verwelius kandidaat Huizen
06 ??-11-1947 G. Lans (benoeming) emeritus Amsterdam


Beroepen vacature 1952:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-07-1952 J. van der Schee kandidaat Rotterdam


Beroepen vacature 1957:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-02-1958 C. van Bart kandidaat Maarssen
02 ??-07-1958 C. Baas kandidaat Gouda
03 ??-08-1958 B.M. Meijndert kandidaat Bergschenhoek
04 ??-02-1959 J.H. Vlijm kandidaat Lunteren
05 ??-07-1959 W. Kalkman kandidaat Capelle aan den IJssel


Beroepen vacature 1965:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-07-1965 P. Koeman kandidaat Huizen
02 ??-08-1965 H.A. van de Pol kandidaat Ede
03 ??-03-1966 P. van den Heuvel kandidaat Ede
04 ??-04-1966 W.A. Vlasblom kandidaat Rotterdam


Beroepen vacature 1971:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-07-1971 H.A. Samsom kandidaat Breukelen
02 ??-10-1971 C. Kik kandidaat Rotterdam
03 ??-01-1972 J.J.W. Mouthaan kandidaat Bleskensgraaf
04 ??-02-1972 J.E. de Groot kandidaat Zeist
05 ??-11-1972 G.K. Korporaal kandidaat Gorinchem


Beroepen vacature 1978:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-07-1977 Chr. van der Valk kandidaat Gouda
02 ??-10-1977 W. Altena kandidaat Utrecht
03 ??-01-1978 W. Dekker Sebaldeburen
04 ??-03-1978 H.G. de Graaff kandidaat Reeuwijk
05 ??-05-1978 J.P. Nap kandidaat Ede
06 ??-06-1978 H. Verheul kandidaat Ede
07 ??-10-1978 A. Visser kandidaat Maartensdijk
08 ??-01-1979 J.A. Woudenberg kandidaat Maarssen
09 ??-03-1979 J.A.H. Jongkind kandidaat Langerak
10 ??-06-1979 P. van der Kraan kandidaat Zeist
11 ??-09-1979 F.G. Immink kandidaat Utrecht
12 ??-10-1979 P.H. van Trigt kandidaat Papendrecht
13 ??-03-1980 J.C. Schuurman kandidaat Putten
14 ??-07-1980 H. Westerhout kandidaat Bleskensgraaf
15 ??-09-1980 C.D. Zonnenberg kandidaat Werkendam


Beroepen vacature 1985:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 30-08-1985 J.B. Alblas kandidaat Barneveld


Beroepen vacature 1990:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 02-04-1990 D. Rodenburg kandidaat Katwijk aan Zee
02 08-08-1990 K. Groenendijk Sommelsdijk
03 20-11-1990 P.J. Krijgsman kandidaat Ridderkerk


Beroepen vacature 1998:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 04-03-1999 M.C. Batenburg kandidaat Sliedrecht
02 01-07-1999 A.D.L. Terlouw kandidaat Amsterdam


Beroepen vacature 2005:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 06-10-2005 L. Plug kandidaat Katwijk aan Zee


Beroepen vacature 2010:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 25-10-2010 T.L.J. Bos kandidaat Utrecht 03
02 12-01-2011 H.S. Mosterd kandidaat Rotterdam 01


Beroepen vacature 2016:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 26-05-2018 J.J. Hagendijk kandidaat Rotterdam 01


*: Aantal uitgebrachte beroepen in voorafgaande vacaturetijd.
**: Aantal uitgebrachte beroepen op predikant tijdens verblijf.
***: Aantal van uitgebrachte beroepen.
****: Aantal van ontvangen beroepen door betrokkene.

vrijdag 17 augustus 2018