Index >

Wezep Hervormde Gemeente


Classis: * Hattem
Provincie: Gelderland
Ring: Wezep
Digitale uitzending: nee

Predikanten van de Hervormde Gemeente Wezep opgericht in 1862:
ber*naamintredeherkomstafscheid
/losmaking
vervolgber**
i.c.m. Hattemerbroek
-
01 ds. A.S. Joustra (Atze Sjoerd) 10-04-1864 kandidaat 26-05-1867 Slijk-Ewijk 07
03 ds. A.H. Duval Slothouwer (Anne Hobbes) 20-10-1867 Oosterwierum 14-03-1869 Kralingen 04
05 ds. W.M. Langenberg (Willem Marinus) 10-10-1869 Geldermalsen 25-02-1872 Aalst 01
01 ds. H.W. Eigeman (Hendrik Willem) 02-06-1872 emeritus Hierden 25-06-1876 Nieuw-Loosdrecht 09
01 ds. A.L. Geselschap (Agnus Leonard) 08-10-1876 Muiden 27-10-1878 Nieuwerkerk aan den IJssel02
02 ds. J.H. Wensinck (Johan Herman) 20-04-1879 kandidaat 09-10-1881 Aarlanderveen 02
02 ds. W. van den Bijtel (Wouter) 23-04-1882 IJlst 02-07-1893 emeritus 05
10 ds. J. Schokking (Jan) 03-02-1895 kandidaat Amsterdam 17-10-1897 Koudum 04
02 ds. H. Schokking (Hendrik) 16-01-1898 kandidaat Amsterdam 18-01-1903 Vlaardingen 06
04 ds. P.J. Roscam Abbing (Pieter Johannes) 12-07-1903 Nieuw-Buinen 03-02-1907 Elden 03
04 ds. A.M. den Oudsten (Arie Marinus) 13-10-1907 Kockengen 09-07-1911 Sint Maartensdijk 06
01 ds. D. van Luttervelt (Dani?l) 01-10-1911 Bergschenhoek 29-09-1912 Wierden 02
05 ds. H.A. de Geus (Henrik Adrianus) 11-01-1914 Wilnis 05-12-1915 Veenendaal 01
06 ds. D.M. Boonstra (Dirk Martens) 10-09-1916 Schoonhoven 30-03-1919 Elburg 02
01 ds. N. Warmolts (Nanko) 27-07-1919 Nederlangbroek 01-12-1933 emeritus 19
01 ds. A.H.J.G. van Voorthuizen (Aart Hendrik Jan Gerard) 03-06-1934 Rijssen 03-01-1937 Hierden 03
06 ds. B. van Ginkel (Barthold) 10-10-1937 Renswoude 04-10-1942 Katwijk aan Zee 02
03 ds. J.C. Terlouw (Jan Cornelis) 14-03-1943 Garderen 07-07-1946 Otterlo 05
13 ds. J.C. Stelwagen (Jeremias Cornelis) 02-05-1948 Giessendam-Neder-Hardinxveld 06-07-1952 Rotterdam-Hillegersberg 14
17 ds. J. van Dijk (Jan) 17-07-1955 Woubrugge 12-06-1960 Poortvliet 01
12 ds. A. Gooijer (Antonie) 19-11-1961 Sommelsdijk 29-08-1966 Delft 04
-
2e predikantsplaats sedert 1965
01 ds. A. Romein 30-01-1966 Noordeloos 17-08-1975 leraar Ede 14
22 ds. P. Koeman (vac. Gooijer) 07-12-1969 Bruchem - Kerkwijk 29-12-1974 Oene 04
05 ds. A. Boertje (vac. Romein) 16-05-1976 Krimpen aan de Lek 29-04-1990 emeritus Arnhem (De Rank) 04
16 ds. J. Cod?e (vac. Koeman) 22-05-1977 Sint Annaland 04-03-1984 Stellendam 01
01 ds. J. van de Ketterij (vac. Cod?e) 01-07-1984 Wageningen 15-11-1992 Zwartebroek 03
03 ds. W. Dekker (vac. Boertje) 24-02-1991 Rotterdam-Delfshaven 14-12-1997 bijz. werk IZB 03
01 ds. J. Harteman (vac. Vd Ketterij) 21-03-1993 Wijk bij Heusden 04-03-2001 Hilversum 06
-
3e predikantsplaats sedert 1992 tot 2012
04 ds. E.M. Bakker 24-10-1993 Bergambacht 31-10-1999 emeritus 00
-
4e predikantsplaats sedert 1992 tot 2011
01 ds. L.W. Smelt 20-12-1992 zendingspred. Peru 23-08-1998 Ede 01
01 ds. J. het Lam (Johannes) (vac. Dekker) 28-06-1998 Dirksland 27-02-2005 Harderwijk 02
01 ds. J. van Holten (vac. Smelt) 10-01-1999 Zalk-Veecaten 08-10-2017 interimpred. 03
06 ds. W. Westland (vac. Bakker) 08-04-2001 Sliedrecht 03-09-2006 Ridderkerk-Slikkerveer 01
03 ds. G. van Wijk (vac. Harteman) 11-11-2001 Ter Aa 28-10-2007 Dordrecht 13
01 ds. L. Lammers (vac. Het Lam) 05-02-2006 Giessen-Nieuwkerk 02-10-2011 Giessen-Oudekerk 01
02 ds. C. van de Worp (vac. Westland) 20-05-2007 Ede
01 ds. A. Goedvree (vac. Van Wijk) 11-05-2008 Arnemuiden 30-12-2012 Uddel 01
01 ds. I. Pauw (Vredeskerk/Hoeksteen) 26-08-2018 Eindhoven

Hulppredikanten:
ber*naamvanafherkomsttotvervolgber**
M. Bos (Martinus) ca. 1949 25-08-1960 overleden
J.B. Kamp (Johan) kandidaat Elspeet ??-??-1989 pred. Vollenhove
ds. A. Gooijer 1986 emeritus Putten


Beroepen vacature 1867:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-06-1867 J. van Walsem Veessen
02 ??-07-1867 J. Kool Bunschoten
03 ??-08-1867 A.H. Duval Slothouwer Oosterwierum