Index >

Werkendam Christelijke Gereformeerde Kerk


Classis: * Dordrecht
Provincie: Noord-Brabant
Digitale uitzending: ja
Voortgekomen uit: Dordrecht CGK

Predikanten van de Christelijke Gereformeerde Kerk Werkendam opgericht in 11-03-1911:
ber*naamintredeherkomstafscheid
/losmaking
vervolgber**
18 ds. J.D. Barth (Jacobus Dirk) 21-03-1920 Harderwijk ??-06-1924 Alphen aan den Rijn 12
20 ds. L. Baas (Lute) 16-02-1930 Teuge 31-05-1933 emeritus 00
22 ds. M. Overduin (Martinus) 04-03-1943 voorheen Dordrecht-ogg 09-06-1946 Nieuwpoort 02
21 ds. H.C. van der Ent (Hendrik Cornelis) 21-10-1952 kandidaat Barendrecht 20-04-1958 Rotterdam-West 14
35 ds. M. Vlietstra (Marten) 14-03-1967 IJmuiden 02-05-1976 Bunschoten 20
02 ds. A. van Heteren (Adri) 16-11-1976 kandidaat Sassenheim 17-03-1994 Barendrecht 13
03 ds. K. Visser (Klaas) 12-10-1994 kandidaat Genemuiden 26-08-2001 Barendrecht 05
05 ds. C.P. de Boer (Cornelis Pieter) 20-08-2003 kandidaat Zeewolde 17-10-2010 Urk (Maranatha) 06
02 ds. D. Bos 14-09-2011 kandidaat Urk


Beroepen vacature 1911:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-02-1913 J.J. van der Schuit Kampen
02 ??-04-1913 J.D. Barth Sliedrecht
03 ??-06-1913 H. Visser Veenendaal
04 ??-08-1913 J.W. Polman Hoogeveen
05 ??-06-1914 L. de Bruyne Bunschoten
06 ??-07-1941 J. Jongeleen kandidaat Gravenhage
07 ??-01-1915 L.H. van der Meiden Enschede
08 ??-07-1915 J.A. Riekel kandidaat Gravenhage
09 ??-12-1915 J. Jongeleen Noordeloos
10 ??-03-1916 J. van Vliet (als l.o.) lerend oud. Boskoop
11 ??-10-1916 J. van Vliet (2e keer) lerend oud. Boskoop
12 ??-07-1917 D. Driessen kandidaat Gravenhage
13 ??-06-1918 J. Jongeleen (2e keer) Noordeloos
14 ??-08-1918 J.B.G. Croes kandidaat Gravenhage
15 ??-12-1918 H.J.L. de Vries Hilversum
16 ??-03-1919 J. de Bruin Broek op Langedijk
17 ??-07-1919 J. Reesink kandidaat Wilp
18 ??-12-1919 J.D. Barth (2e keer) Harderwijk


Beroepen vacature 1924:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-06-1924 D. Driessen Gravenzande
02 ??-10-1924 K. Groen Zwijndrecht
03 ??-01-1925 P. de Groot Rotterdam
04 ??-04-1925 J. de Bruin Maassluis
05 ??-05-1925 N. Bijdemast Rotterdam
06 ??-09-1925 J.A. Riekel Maarssen
07 ??-10-1925 J.B.G. Croes Bussen-Naarden
08 ??-01-1926 J.D. Barth Alphen aan den Rijn
09 ??-02-1926 J.P. Meijering Nieuwpoort
10 ??-08-1926 B. Oosthoek kandidaat Apeldoorn
11 ??-10-1926 J.B.G. Croes (2e keer) Bussum-Naarden
12 ??-01-1927 J. van der Vegt Doesburg
13 ??-05-1927 D. Driessen (2e keer) Gravenzande
14 ??-11-1927 W. Hendriksen Ede
15 ??-01-1928 P. de Smit Boskoop
16 ??-03-1928 B. Oosthoek (2e keer) Soest
17 ??-06-1928 J.W. van Ree Barendrecht
18 ??-10-1928 I. van der Knijff kandidaat Reeuwijk
19 ??-04-1929 L. Baas Teuge
20 ??-10-1929 L. Baas (2e keer) Teuge


Beroepen vacature 1933:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-02-1934 C. Smits Nieuwpoort
02 ??-05-1934 N. de Jong Rijnsburg
03 ??-12-1934 W.F. Laman Middelharnis
04 ??-07-1935 M. Baan kandidaat Maassluis
05 ??-07-1937 H. Visser kandidaat Gravendeel
06 ??-08-1937 E. du Marchie van Voorthuysen kandidaat Apeldoorn
07 ??-10-1937 C. Smits (2e keer) Sliedrecht
08 ??-11-1937 N. de Jong (2e keer) Gravenhage-West
09 ??-04-1938 W.F. Laman (2e keer) Middelharnis
10 ??-12-1938 J.G. van Minnen Huizen
11 ??-02-1939 E. du Marchie van Voorthuysen (2e keer) Urk
12 ??-10-1939 W. Heerma Zeist
13 ??-12-1939 N. de Jong (3e keer) Gravenhage-West
14 ??-01-1940 C. Smits (3e keer) Sliedrecht
15 ??-07-1940 P. van der Bijl kandidaat Sliedrecht
16 ??-08-1940 H. van Leeuwen kandidaat Rijswijk
17 ??-02-1941 J.G. van Minnen (2e keer) Huizen
18 ??-06-1941 E. du Marchie van Voorthuysen (3e keer) Urk
19 ??-09-1941 M. Baan (2e keer) Bussum-Naarden
20 ??-04-1942 N. de Jong (4e keer) Gravenhage-West
21 ??-06-1942 G.A. Zijderveld kandidaat Nieuwland
22 ??-01-1943 M. Overduin voorheen Dordrecht-ogg


Beroepen vacature 1946:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-01-1946 P. de Smit Utrecht
02 ??-04-1946 A. Zwiep IJmuiden
03 ??-01-1947 G.A. Zijderveld Zwijndrecht
04 ??-04-1947 J. van Doorn Urk
05 ??-07-1947 J. Jongeleen Noordeloos
06 ??-11-1947 J.C. van Ravenswaaij Zaamslag
07 ??-01-1948 C. Smits Driebergen
08 ??-07-1948 P. van der Bijl Katwijk aan Zee
09 ??-11-1948 H. van Leeuwen Tholen
10 ??-02-1949 N. de Jong Middelharnis
11 ??-09-1949 C. van der Weele Harderwijk
12 ??-10-1949 J.C. van Ravenswaaij (2e keer) Zaamslag
13 ??-12-1949 C. Smits (2e keer) Driebergen
14 ??-05-1950 E. du Marchie van Voorthuijsen Sliedrecht
15 ??-07-1950 G. Blom kandidaat Zaandam
16 ??-11-1950 M.S. Roos kandidaat Naarden
17 ??-12-1950 P. van der Bijl (2e keer) Katwijk aan Zee
18 ??-07-1951 B. Bijleveld kandidaat Haarlem
19 ??-09-1951 H. van Leeuwen (2e keer) Delft
20 ??-03-1952 J. Keuning kandidaat Apeldoorn
21 ??-06-1952 H.C. van der Ent kandidaat Barendrecht


Beroepen vacature 1958:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-05-1958 H. van Leeuwen Arnhem
02 ??-06-1958 J. Keuning Barendrecht
03 ??-08-1958 M. Baan Dordrecht
04 ??-10-1958 D. Slagboom Gravenzande
05 ??-01-1959 B. Bijleveld Noordeloos
06 ??-03-1959 N. de Jong Katwijk aan Zee
07 ??-06-1959 G. Blom Meerkerk
08 ??-10-1959 J.P. Geels Haarlem-Centrum
09 ??-02-1960 E. Venema Zwijndrecht
10 ??-03-1960 C. Smits Sliedrecht
11 ??-06-1960 W.F. Laman Hamilton
12 ??-09-1960 J.C. van Ravenswaaij Scheveningen
13 ??-01-1961 H. van Leeuwen (2e keer) Arnhem
14 ??-05-1961 I. de Bruijne Rotterdam-Centrum
15 ??-06-1961 F. Bakker Driebergen
16 ??-07-1961 J. Kievit kandidaat Apeldoorn
17 ??-10-1961 M. Vlietstra IJmuiden
18 ??-02-1962 J. Brons Bunschoten
19 ??-07-1962 G. Leendertse kandidaat Haarlem
20 ??-09-1962 P. van Zonneveld Bennekom
21 ??-01-1963 E. Venema (2e keer) Zwijndrecht
22 ??-06-1963 D. Slagboom (2e keer) Urk
23 ??-10-1963 G. de Vries Gravendeel
24 ??-07-1964 G. Bouw kandidaat Nunspeet
25 ??-09-1964 P. van Zonneveld (2e keer) Bennekom
26 ??-10-1964 B. Bijleveld (2e keer) Bussum
27 ??-12-1964 M. Vlietstra (2e keer) IJmuiden
28 ??-02-1965 M.C. Tanis Barendrecht
29 ??-05-1965 P. Sneep kandidaat Vlaardingen
30 ??-07-1965 C. Bos kandidaat Nunspeet
31 ??-09-1965 H.C. van der Ent Middelharnis
32 ??-11-1965 M. Baan (2e keer) Zeist
33 ??-02-1966 H. van Leeuwen (3e keer) Rotterdam-West
34 ??-09-1966 P. Roos Nijkerk
35 ??-10-1966 M. Vlietstra (3e keer) IJmuiden


Beroepen vacature 1976:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-06-1976 P. Beekhuis Noordeloos
02 ??-08-1976 A. van Heteren kandidaat Sassenheim


Beroepen vacature 1994:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 27-12-1993 K. Hoefnagel Dundas (Can.)
02 22-02-1994 L.W. van der Meij Alphen aan den Rijn
03 07-06-1994 K. Visser kandidaat Genemuiden


Beroepen vacature 2001:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 05-01-2002 L.W. van der Meij Driebergen
02 25-04-2002 J.M.J. Kieviet Rotterdam-Kralingen
03 20-09-2002 M.A. Kempeneers kandidaat Ederveen
04 04-12-2002 H. Polinder Urk (Maranatha)
05 10-03-2005 C.P. de Boer kandidaat Zeewolde


Beroepen vacature 2010:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 04-03-2011 A.J.T. Ruis kandidaat Sliedrecht 04
02 06-06-2011 D. Bos kandidaat Urk 01


*: Aantal uitgebrachte beroepen in voorafgaande vacaturetijd.
**: Aantal uitgebrachte beroepen op predikant tijdens verblijf.
***: Aantal van uitgebrachte beroepen.
****: Aantal van ontvangen beroepen door betrokkene.

vrijdag 16 november 2018