Index >

Wageningen Gereformeerde Gemeente


Classis: * Barneveld
Provincie: Gelderland
Digitale uitzending: nee

Predikanten van de Gereformeerde Gemeente Wageningen opgericht in 09-02-1933:
ber*naamintredeherkomstafscheid
/losmaking
vervolgber**
01 ds. M. Heerschap (Matthijs) 13-10-1948 kandidaat Rotterdam 15-04-1954 Lethbridge (Can.) 13
81 ds. J.J. Tanis 03-09-1980 kandidaat Sommelsdijk 05-10-1983 Tholen 01
33 ds. A.F. Honkoop (Adriaan Frans) 06-12-1990 Zwijndrecht 04-10-2000 emeritus 08
10 ds. F. Mulder 11-12-2002 Scherpenzeel (Gld.) 11-05-2011 Rhenen 17
17 ds. H. van der Heiden 09-09-2015 kandidaat Doetinchem


Beroepen vacature 1933:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-07-1948 M. Heerschap kandidaat Rotterdam


Beroepen vacature 1954:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-02-1954 F.J. Dieleman Yerseke
02 ??-03-1954 A. van Stuijvenberg Nunspeet
03 ??-05-1954 W. Hage Aalst-Brakel
04 ??-06-1954 H. Rijksen kandidaat Middelburg
05 ??-08-1954 W. Hage (2e keer) Aalst-Brakel
06 ??-10-1954 F.J. Dieleman (2e keer) Yerseke
07 ??-02-1955 H. van Gilst Dirksland
08 ??-06-1955 A. Elshout kandidaat Rotterdam
09 ??-09-1955 H. Ligtenberg Rotterdam-West
10 ??-04-1956 C. van Dam Barneveld
11 ??-07-1956 H. van Gilst (2e keer) Dirksland
12 ??-09-1956 P. van der Bijl voorheen Leerdam-cgk
13 ??-12-1956 H. van Gilst (3e keer) Dirksland
14 ??-09-1957 W. Hage (3e keer) Nunspeet
15 ??-01-1958 H. van Gilst (4e keer) Dirksland
16 ??-07-1958 J. van Haaren kandidaat Moerkapelle
17 ??-03-1959 C. Hegeman Genemuiden
18 ??-06-1959 P. Blok kandidaat Rotterdam
19 ??-01-1960 C. Hegeman (2e keer) Genemuiden
20 ??-07-1961 L. Huisman kandidaat Zwijndrecht
21 ??-01-1962 C. van Dam Rotterdam-Zuid
22 ??-06-1962 W. Suyker kandidaat Bergambacht
23 ??-10-1962 L. Vogelaar kandidaat Zoetermeer
24 ??-02-1963 P. Blok (2e keer) Dirksland
25 ??-06-1963 A.W. Verhoef kandidaat Capelle aan den IJssel
26 ??-06-1964 D. Hakkenberg kandidaat Veenendaal
27 ??-09-1964 G. Schipaanboord Apeldoorn
28 ??-01-1965 W. Hage (4e keer) Klaaswaal
29 ??-06-1965 C. van der Poel kandidaat Rotterdam
30 ??-01-1966 G. Schipaanboord (2e keer) Apeldoorn
31 ??-04-1966 G.A. Zijderveld Middelburg
32 ??-08-1966 J. Karens Nieuwerkerk
33 ??-07-1967 N.W. Schreuder kandidaat Amersfoort
34 ??-09-1967 A. Hoogerland Werkendam
35 ??-12-1967 C. Wisse Elspeet
36 ??-04-1968 P. Blok (3e keer) Dirksland
37 ??-06-1968 J. Baaijens kandidaat Ridderkerk
38 ??-09-1968 A.W. Verhoef (2e keer) Barneveld
39 ??-12-1968 C. van der Poel (2e keer) Yerseke
40 ??-04-1969 A. Hoogerland (2e keer) Werkendam
41 ??-06-1969 R. Boogaard kandidaat Nisse
42 ??-12-1969 W. Hage (5e keer) Krabbendijke
43 ??-04-1970 C. van der Poel (3e keer) Yerseke
44 ??-06-1970 J. Mijnders kandidaat De Meern
45 ??-04-1971 J. van Haaren (2e keer) Amersfoort
46 ??-06-1971 D. Rietdijk kandidaat Rotterdam
47 ??-12-1971 L. Blok Beekbergen
48 ??-03-1972 M. Heerschap Sint Catharines (V.S.)
49 ??-06-1972 H. Hofman kandidaat Klaaswaal
50 ??-07-1972 A.M. den Boer Ridderkerk
51 ??-09-1972 C. van der Poel (4e keer) Yerseke
52 ??-12-1972 P. Blok (4e keer) Dirksland
53 ??-04-1973 J.C. Weststrate Meliskerke
54 ??-06-1973 M. Mondria kandidaat Apeldoorn
55 ??-10-1973 J. van Haaren (3e keer) Amersfoort
56 ??-01-1974 R. Boogaard (2e keer) Leiden
57 ??-03-1974 C. van der Poel (5e keer) Yerseke
58 ??-10-1974 P. Blok (5e keer) Dirksland
59 ??-12-1974 J.M. Kleppe Woerden
60 ??-06-1975 A. Bregman Rijssen
61 ??-09-1975 J.W. Verweij Hendrik-Ido-Ambacht
62 ??-12-1975 J. van Haaren (4e keer) Amersfoort
63 ??-06-1976 J.J. van Eckeveld kandidaat Scherpenzeel (Gld.)
64 ??-09-1976 E. Venema Drachten
65 ??-12-1976 A. Hoogerland (3e keer) Krabbendijke
66 ??-03-1977 A. Moerkerken Nieuw-Beijerland
67 ??-06-1977 C. Vogelaar kandidaat Mijdrecht
68 ??-09-1977 M.J. van Gelder Gouda
69 ??-12-1977 M. Heerschap (2e keer) Lethbridge (Can.)
70 ??-03-1978 A. Vergunst Veen
71 ??-05-1978 J. Karels Werkendam
72 ??-08-1978 N.W. Schreuder (2e keer) Goes
73 ??-12-1978 A. Vergunst (2e keer) Veen
74 ??-03-1979 M. Mondria (2e keer) Waardenburg
75 ??-05-1979 A. Moerkerken (2e keer) Nieuw-Beijerland
76 ??-06-1979 J. de Pater kandidaat Boskoop
77 ??-08-1979 A. Vergunst (3e keer) Veen
78 ??-11-1979 A. Hoogerland (4e keer) Krabbendijke
79 ??-12-1979 J.M. Kleppe (2e keer) Woerden
80 ??-01-1980 J. Koster Barneveld
81 ??-06-1980 J.J. Tanis kandidaat Sommelsdijk


Beroepen vacature 1983:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-08-1983 A. Moerkerken Nieuw-Beijerland
02 25-10-1983 D. Hakkenberg Lisse
03 20-12-1983 M. Burggraaf kandidaat Rotterdam
04 14-02-1984 C. Vogelaar Benthuizen
05 26-06-1984 A. Hoogerland Dirksland
06 11-09-1984 J. Mol Elspeet
07 07-12-1984 J. Koster Klaaswaal
08 19-02-1985 J.W. Verweij Ridderkerk
09 16-04-1985 E. Venema Middelburg-Centrum
10 17-06-1985 A.J. Gunst kandidaat Kapelle
11 10-09-1985 A. Bac Bodegraven
12 15-11-1985 E. Venema (2e keer) Middelburg-Centrum
13 13-02-1986 A. Bac (2e keer) Bodegraven
14 09-09-1986 J.J. Tanis Tholen
15 18-11-1986 G. Mouw Genemuiden
16 20-02-1987 A. Moerkerken (2e keer) Nieuw-Beijerland
17 08-04-1987 C.J. Meeuse Rotterdam-Zuid
18 03-06-1987 G. Mouw (2e keer) Genemuiden
19 07-09-1987 B. van der Heiden Woerden
20 24-11-1987 A. Bac (3e keer) Bodegraven
21 18-02-1988 J. Mijnders Veenendaal
22 02-05-1988 A. Bac (4e keer) Bodegraven
23 17-06-1988 C.A. van Dieren kandidaat Waddinxveen
24 17-10-1988 J. Karels Rijssen
25 20-12-1988 C. van der Poel Yerseke
26 14-02-1989 A. Bac (5e keer) Bodegraven
27 24-04-1989 J. Mijnders (2e keer) Veenendaal
28 20-06-1989 G.M. de Leeuw kandidaat Rotterdam
29 02-10-1989 A. Bac (6e keer) Bodegraven
30 18-12-1989 M. Mondria Waardenburg
31 16-02-1990 G.J. van Aalst Benthuizen
32 29-05-1990 C. Sonnevelt zendingspred., wonend ’s-Gravenzande
33 08-09-1990 A.F. Honkoop Zwijndrecht


Beroepen vacature 2000:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 16-11-2000 G.J.N. Moens Goes
02 08-02-2001 M. Karens Werkendam
03 13-04-2001 W.J. Karels Hardinxveld-Giessendam
04 21-06-2001 A.A. Brugge kand. Hardinxveld-Giessendam
05 12-10-2001 G.J. van Aalst Ridderkerk
06 14-12-2001 G.J.N. Moens (2e keer) Goes
07 13-04-2002 C. Vogelaar Grand-Rapids (V.S.)
08 25-06-2002 A. Verschuure kandidaat Gouda
09 02-07-2002 G. Hoogerland kandidaat Nunspeet
10 13-09-2002 F. Mulder Scherpenzeel (Gld.)


Beroepen vacature 2011:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 22-06-2011 M. Joosse Hendrik-Ido-Ambacht 09
02 28-09-2011 B.J. van Boven De Valk-Wekerom 67
03 30-11-2011 A. Schot Nunspeet 48
04 12-03-2012 C.A. van Dieren Rijssen-Noord 66
05 13-06-2012 A.T. Huijser kandidaat Geldermalsen 48
06 12-09-2012 A. Schot (2e keer) Nunspeet 57
07 13-12-2012 J. van Rijswijk Gravenzande 13
08 11-03-2013 J.J. Tanis Middelburg-Zuid 03
09 ??-06-2013 J. van Laar kandidaat Opheusden 18
10 25-09-2013 G. van Manen Elspeet 08
11 09-01-2014 P.G. Heijkamp kandidaat Elspeet 46
12 10-03-2014 S. Maljaars Middelharnis 02
13 10-06-2014 H.A. van Zetten kandidaat Veenendaal 09
14 22-10-2014 B. van der Heiden Alblasserdam 83
15 16-12-2014 G.W.S. Mulder Zoetermeer 28
16 09-03-2015 G. van Manen (2e keer) Elspeet 20
17 10-06-2015 H. van der Heiden kandidaat Doetinchem 14


*: Aantal uitgebrachte beroepen in voorafgaande vacaturetijd.
**: Aantal uitgebrachte beroepen op predikant tijdens verblijf.
***: Aantal van uitgebrachte beroepen.
****: Aantal van ontvangen beroepen door betrokkene.

woensdag 14 november 2018