Index >

Vinkeveen-Demmerik Hervormde Gemeente


Classis: * Breukelen
Provincie: Utrecht
Ring: Maarssen
Digitale uitzending: nee
Voortgekomen uit: Wilnis HG

Predikanten van de Hervormde Gemeente Vinkeveen-Demmerik opgericht in 1577:
ber*naamintredeherkomstafscheid
/losmaking
vervolgber**
i.s.m. Wilnis sedert 1612 tot 1774
-
ds. M. Arnoldi (Matthias) ??-??-1577 ??-??-1601 overleden
ds. C. Jansz. (Christiaan) 14-02-1606 kandidaat ??-??-1612 Schalkwijk
01 ds. J. Rijsdijk Takens (Jacobus) 02-10-1774 kandidaat Delft 10-11-1782 Rotterdam-Delfshaven 01
01 ds. J.W. Bussingh (Johannes Wilhelmus) 30-03-1783 kandidaat Delft 12-03-1786 Monster 01
01 ds. F. Ham (Frederik) 03-09-1786 kandidaat Gouda 29-06-1788 Hilversum 01
01 ds. A.E. Andre de la Porte (Anthony Engelbert) 16-11-1788 kandidaat 27-06-1790 Hoofdplaat 01
02 ds. J. Siebert (Johannes) 03-07-1791 kandidaat Leiden 20-09-1795 Wilnis 01
01 ds. J.S. van Staveren (Johannes Samuel) 27-03-1796 kandidaat 29-09-1799 Brielle 01
01 ds. C. Oskamp (Cornelis) 15-12-1799 kandidaat 27-06-1802 Zuilen 01
01 ds. J. Verburg (Jacob) 14-11-1802 kandidaat 18-08-1805 universiteit Deventer 02
01 ds. I. van Harderwijk (Isaac) 17-11-1805 kandidaat 02-05-1813 Warga - Wartena 02
01 ds. J. Wijs (Jacob) 07-11-1813 kandidaat 30-04-1815 Bloemendaal 01
01 ds. G. Burck (Gerardus) 08-10-1815 kandidaat 27-09-1818 Harlingen 02
01 ds. W. Otto (Willem) 10-01-1819 kandidaat 22-05-1822 overleden 01
02 ds. M.A. Jentink (Michiel Adrianus) 05-10-1823 kandidaat 24-07-1825 Oudewater 01
01 ds. A. Roelofsz (Andries) 20-11-1825 kandidaat 24-06-1827 Paramaribo 01
01 ds. A. Zelders (Albertus) 07-10-1827 kandidaat 23-05-1830 Uitgeest 01
01 ds. M.J. Schroder (Martinus Jacobus) 05-09-1830 kandidaat 27-07-1845 Krommenie 01
01 ds. J.C. Wijs (Jacob Christiaan) 09-11-1845 kandidaat 19-02-1847 overleden 00
01 ds. H.W. Tijdeman (Hendrik Willem) 19-09-1847 kandidaat 11-08-1850 Roosendaal 01
05 ds. M.A. Meelboom (Marinus Adrianus) 15-06-1851 kandidaat 27-10-1853 overleden 00
02 ds. W.A. van Beusekom (Willem Arnoldus) 20-08-1854 Kootwijk 28-06-1874 Hoogeloon 05
04 ds. A.H.M. Deussen (Alexander Henricus Marius) 11-04-1875 Oudega 25-08-1889 Hooge Zwaluwe 10
37 ds. C. de Hoogh (Cornelis) 19-09-1897 Uithuizermeeden 15-02-1907 bediening neergelegd 01
04 ds. J.H.F. Remme (Jan Hendrik Frederik) 29-12-1907 kandidaat Rijswijk 29-01-1911 Rijssen 06
02 ds. D. Plantinga (Dirk) 16-07-1911 Kockengen 24-08-1913 Rouveen 02
02 ds. J. Boss (Johannes) 21-12-1913 Bergambacht 12-12-1919 overleden 01
03 ds. H. van Elst (Herman) 10-09-1922 Genemuiden 23-11-1924 IJzendoorn 01
14 ds. P.A.A. Klusener (Pieter Anton August) 13-11-1932 Wanswerd 16-06-1935 Bodegraven 03
05 ds. G. den Duijn (Gerrit) 17-11-1935 kandidaat Weesp 31-05-1942 Oud-Alblas 02
04 ds. D.J. van de Graaf (Dirk Jan) 08-11-1942 Schoonhoven 07-11-1948 Leerbroek 06
32 ds. T. Langerak (Teunis) 26-09-1954 kandidaat Utrecht 03-01-1965 Veenendaal 38
11 ds. A. Klein Kranenburg (Albert) 04-09-1966 Hoevelaken 17-01-1970 Zwartebroek 03
02 ds. C.J. van den Broek (Cornelis Johan) 01-08-1971 Weesp 15-12-1980 emeritus 01
01 ds. N.P.J. Kleiberg (Nicolaas Pieter Jan) 26-12-1980 kandidaat Doorn 04-08-1985 Oude-Tonge 01
05 ds. T.J. Kamerbeek (Teunis Jacob) 01-06-1986 Hoevelaken 07-07-1996 emeritus 00
03 ds. M.F. van Binnendijk (Marinus Frederik) 11-05-1997 Bleiswijk (b.w.) 17-08-2003 Capelle aan den IJssel 03
05 ds. A. Simons (Arie) 08-01-2005 Goudswaard 15-09-2013 Montfoort 01
03 ds. J.T. Maas (Johannes Theodoor) 28-06-2015 Polsbroek

Hulppredikanten:
ber*naamvanafherkomsttotvervolgber**
H. Lelie (Hermanus) 11-1893 g.o. Schiermonnikoog


Beroepen vacature 1790:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-11-1790 A.P. Lubeley kandidaat
02 03-02-1791 Joh. Siebert kandidaat Leiden


Beroepen vacature 1823:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 05-01-1823 H.R. Schutte Repelius Kockengen
02 25-05-1823 M.A. Jentink kandidaat


Beroepen vacature 1850:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-10-1850 H. Timmer Westerouen van Meeteren kandidaat
02 ??-11-1850 P.A. van Toorenenbergen Elspeet
03 ??-12-1850 L. Tinholt Marken
04 ??-01-1851 L. Tinholt (2e keer) Marken
05 ??-03-1851 M.A. Meelboom kandidaat


Beroepen vacature 1854:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-01-1854 H. Timmer Westerouen van Meeteren Zegveld
02 ??-03-1854 W.A. van Beusekom Kootwijk


Beroepen vacature 1874:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-09-1874 M.J. Bouman Hoogland
02 ??-10-1874 W. van Dis Aalst
03 ??-11-1874 J.A. Barbas Zuilichem-Nieuwaal
04 ??-02-1875 A.H.M. Deussen Oudega


Beroepen vacature 1889:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-10-1889 J.G. Verhoeff Bodegraven
02 ??-12-1889 F. Kijftenbelt Hoevelaken
03 ??-03-1890 J. Bolkestein Ter Aar
04 ??-04-1890 J. Beijer Hierden
05 ??-07-1890 D. Bax Bunnik
06 ??-10-1890 H. Doornveld Huizen
07 ??-12-1890 D.T. Meinsma Hedel
08 ??-01-1891 W.R. Kalshoven Hasselt
09 ??-04-1891 H.M. van Nes Woudenberg
10 ??-05-1891 P. Gemser Broek op Langedijk
11 ??-06-1891 J. Koek kandidaat Velp
12 ??-07-1891 K. Havinga Zuilen
13 ??-09-1891 B.M. Mants s-Heer Abtskerke
14 ??-03-1892 W. Mense Heteren
15 ??-05-1892 J.G. Dekking Jaarsveld
16 ??-07-1892 H. Bax Doornspijk
17 ??-10-1892 IJ. Doornveld Daarle
18 ??-12-1892 Y. Bootsma Zoetermeer
19 ??-02-1893 H.J. Rozeboom Varik
20 ??-03-1893 T. Rinses Monnickendam
21 ??-06-1893 D. Meerburg Vreeswijk
22 ??-07-1893 D.M. Boonstra Schiedam-dolerend
23 ??-11-1893 P. Kuijlman Bunnik
24 ??-01-1894 A. Tap Gameren
25 ??-06-1894 N. Warmolts kandidaat s-Graveland
26 ??-07-1894 P. Bokma Bruinisse
27 ??-11-1894 C. Verhagen Zuilen
28 ??-02-1895 A.L. Geselschap Kockengen
29 ??-03-1895 W. van der Waal Moerkapelle
30 ??-06-1895 H. Bruijel Willige-Langerak
31 ??-09-1895 F.J.J. van der Plassche Gouderak
32 ??-01-1896 C. Bouthoorn Groot-Ammers
33 ??-05-1896 J.H. Gunning Leersum
34 ??-08-1896 K.A. de Groot Houten
35 ??-12-1896 A. Renier IJsselmuiden
36 ??-03-1897 H.G. van Endt Woerden
37 ??-05-1897 C. de Hoogh Uithuizermeeden


Beroepen vacature 1907:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-05-1907 F. Kijftenbelt Wilnis
02 ??-07-1907 G. Bolkestein kandidaat Hilversum
03 ??-08-1907 F.F.J. van de Plassche Jaarsveld
04 ??-10-1907 J.H.F. Remme kandidaat Rijswijk


Beroepen vacature 1911:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-03-1911 C.B. Holland Den Ham (Ov.)
02 ??-04-1911 D. Plantinga Kockengen


Beroepen vacature 1913:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-09-1913 P. de Looze Waarder
02 ??-10-1913 J. Boss Bergambacht


Beroepen vacature 1922:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-04-1922 J. Goslinga Utrecht
02 ??-05-1922 J.G. Woelderink Randwijk
03 ??-06-1922 H. van Elst Genemuiden


Beroepen vacature 1929:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-11-1929 D.T. Keck Heteren
02 ??-01-1930 A. van Griethuijsen Zuid-Beijerland
03 ??-05-1930 C.J. van der Graaf Nijkerk
04 ??-06-1930 B. van Ginkel kandidaat Zeist
05 ??-08-1930 E.V.J. Japchen Maartensdijk
06 ??-11-1930 A. van Willigen s-Grevelduin-Capelle
07 ??-05-1931 W. Vroegindeweij kandidaat Middelharnis
08 ??-07-1931 H. Schroten kandidaat Hasselt
09 ??-09-1931 A.M. den Oudsten Elburg
10 ??-12-1931 N. van der Snoek Veenendaal
11 ??-01-1932 H. Bout Leerbroek
12 ??-04-1932 S. Goverts Gameren
13 ??-06-1932 A. Prins Nederlangbroek
14 ??-07-1932 P.A.A. Klusener Wanswerd


Beroepen vacature 1935:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-05-1935 J.J. Poot kandidaat Bodegraven
02’??-06-1935 J. de Lange kandidaat Huizen
03 ??-07-1935 M.J. Lekkerkerker Kockengen
04 ??-08-1935 G.C. Severijn Muiden
05 ??-09-1935 G. den Duijn kandidaat Weesp


Beroepen vacature 1942:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-05-1942 W.L. Tukker Hei- en Boeicop
02 ??-07-1942 J.R. Cuperus Doornspijk
03 ??-08-1942 J. Bus Kockengen
04 ??-09-1942 D.J. van de Graaf Schoonhoven


Beroepen vacature 1948:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-11-1948 P.J.F. Lamens Elspeet
02 ??-01-1949 J. van Sliedregt Huizen
03 ??-02-1949 W. van Tuijl kandidaat Utrecht
04 ??-03-1949 P. Bouw Woudenberg
05 ??-05-1949 J.W. de Bruijn Sprang
06 ??-06-1949 C. Treure Wilsum
07 ??-08-1949 J. Hovius Hoogeveen
08 ??-09-1949 R.W. Steur Ouddorp
09 ??-11-1949 C. van Dop Ameide-Tienhoven
10 ??-03-1950 P.M. van Galen Brakel
11 ??-04-1950 L. Brasser Rijssen
12 ??-07-1950 H.G. Abma Rotterdam-Delfshaven
13 ??-08-1950 R. Bartlema Giessendam-Neder-Hardinxveld
14 ??-10-1950 J.J. Moll Waddinxveen
15 ??-11-1950 J. van Dijk Gameren
16 ??-01-1951 G.H. van Kooten Brandwijk
17 ??-03-1951 B.N.B. Bouthoorn Bennekom
18 ??-05-1951 G.M. van Dieren Ede
19 ??-06-1951 J. Zwijnenburg Huizen
20 ??-09-1951 G.C. Roosendaal Lienden (eerst aangenomen)
21 ??-11-1951 J.T. Doornenbal Oene
22 ??-02-1952 K. van de Pol Veenendaal
23 ??-07-1952 G. van Estrik kandidaat Maurik
24 ??-09-1952 H. Stolk Scheveningen
25 ??-01-1953 W. de Bruijn IJsselmuiden
26 ??-02-1953 J. Bakker Veenendaal
27 ??-05-1953 L. Vroegindeweij Papendrecht
28 ??-08-1953 J.G. Abbringh Oosterwolde (Gld.)
29 ??-10-1953 A. Wisgerhof Oldebroek
30 ??-01-1954 R. de Bruin Barneveld
31 ??-05-1954 H. Harkema Zeist
32 ??-07-1954 T. Langerak kandidaat Utrecht


Beroepen vacature 1964:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-10-1964 J. van Sliedregt Baarn
02 ??-11-1964 E.F. Vergunst Ede
03 ??-01-1965 J.H. Cirkel Huizen
04 ??-04-1965 W.C. Hovius Nieuw-Lekkerland
05 ??-05-1965 J. Smit Werkendam
06 ??-06-1965 J. de Lange directeur GZB, wonend Zeist
07 ??-09-1965 J. Zwijnenburg Oudewater
08 ??-10-1965 J. Vos Rijssen
09 ??-12-1965 L. Doppenberg Wilsum
10 ??-02-1966 J. van der Velden Amersfoort
11 ??-03-1966 A. Klein Kranenburg Hoevelaken


Beroepen vacature 1971:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-02-1971 J. den Besten Huizen
02 ??-03-1971 C.J. van den Broek Weesp


Beroepen vacature 1985:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-08-1985 G.S.A. de Knegt Huizen
02 ??-10-1985 J. Maasland Waddinxveen
03 ??-11-1985 J.H.C. Olie Opheusden
04 ??-01-1986 A.J. Schalkoort Streefkerk
05 ??-02-1986 T.J. Kamerbeek Hoevelaken


Beroepen vacature 1996:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 07-11-1996 A. Jonker Barendrecht-b.w.
02 16-12-1996 M. Aangeenbrug Barneveld
03 28-01-1997 M.F. van Binnendijk Bleiswijk-b.w.


Beroepen vacature 2003:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 12-11-2003 J.P. Nap Zeist
02 24-01-2004 J.H. Lammers Krimpen aan den IJssel-b.w.
03 29-03-2004 G.J. Hiensch Lekkerkerk-deelgem. Venster
04 18-06-2004 J. Niesing Kootwijk-Kootwijkerbroek
05 19-10-2004 A. Simons Goudswaard


Beroepen vacature 2013:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 22-04-2014 M.M. van Campen Rotterdam-Zuid 04
02 06-11-2014 A. Bloemendal Groot-Ammers 02
03 26-01-2015 J.T. Maas Polsbroek 02


*: Aantal uitgebrachte beroepen in voorafgaande vacaturetijd.
**: Aantal uitgebrachte beroepen op predikant tijdens verblijf.
***: Aantal van uitgebrachte beroepen.
****: Aantal van ontvangen beroepen door betrokkene.

woensdag 21 november 2018