Index >

Veen Gereformeerde Gemeente


Classis: * Dordrecht
Provincie: Noord-Brabant
Digitale uitzending: nee

Predikanten van de Gereformeerde Gemeente Veen opgericht in 1834:
ber*naamintredeherkomstafscheid
/losmaking
vervolgber**
ds. J. van Rhee (Johannes) 24-11-1834 Veen-hg 12-03-1836 ontzet
ds. R. van Giffen ??-??-1899 ??-??-1903
53 ds. A. Vergunst 15-08-1972 Rotterdam-Centrum 07-01-1981 Kalamazoo (V.S.) 68
02 ds. J. van Vliet 25-03-1981 Aagtekerke 27-03-1985 overleden 03
04 ds. T.M. van Dijk 15-10-1986 Rotterdam-Alexanderpolder ??-01-2000 Oosterend 04
10 ds. P. Melis 19-06-2002 Genemuiden 30-03-2011 Ermelo 32
17 ds. E. Bakker 17-06-2015 Scherpenisse


Beroepen vacature 1903:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-07-1945 M. Blok kandidaat Rotterdam
02 ??-07-1948 F. Mallan kandidaat Rotterdam
03 ??-08-1948 J.W. Kersten kandidaat Rotterdam
04 ??-06-1953 A.F. Honkoop kandidaat Gravenhage
05 ??-02-1954 T. Cabaret kandidaat Rotterdam-Zuid
06 ??-06-1954 H. Rijksen kandidaat Middelburg
07 ??-07-1956 C. Molenaar kandidaat Dordrecht
08 ??-08-1956 H. van Gilst Dirksland
09 ??-09-1956 P. van der Bijl voorheen Leerdam-cgk
10 ??-02-1958 H. Rijksen Vlaardingen
11 ??-06-1958 A. Hofman kandidaat Aalst
12 ??-11-1958 H. van Gilst Dirksland
13 ??-02-1959 C. van Dam Rotterdam-Zuid
14 ??-06-1959 P. Blok kandidaat Rotterdam
15 ??-10-1959 C. van Dam (2e keer) Rotterdam-Zuid
16 ??-02-1960 M. Blok Rijssen
17 ??-06-1960 H. Ligtenberg kandidaat Rijssen
18 ??-06-1961 L. Huisman kandidaat Zwijndrecht
19 ??-02-1963 P. Blok (2e keer) Dirksland
20 ??-06-1963 A.W. Verhoef kandidaat Capelle aan den IJssel
21 ??-03-1964 H. Ligtenberg (2e keer) Oudemirdum
22 ??-04-1964 A. Hofman (2e keer) Zeist
23 ??-06-1964 D. Hakkenberg kandidaat Veenendaal
24 ??-06-1964 F. Harinck kandidaat Goes
25 ??-02-1965 G. Schipaanboord Apeldoorn
26 ??-06-1965 C. van der Poel kandidaat Rotterdam
27 ??-07-1965 P. Honkoop kandidaat Kloetinge
28 ??-03-1966 A. Hofman (3e keer) Zeist
29 ??-02-1967 J.C. Weststrate Meliskerke
30 ??-06-1967 N.W. Schreuder kandidaat Amersfoort
31 ??-07-1967 C. de Ridder kandidaat Elspeet
32 ??-10-1967 D. Hakkenberg (2e keer) Dordrecht
33 ??-02-1968 G. Schipaanboord (2e keer) Apeldoorn
34 ??-06-1968 A.M. de Boer kandidaat Ridderkerk
35 ??-10-1968 J.C. Weststrate Meliskerke
36 ??-02-1969 J. van Haaren Amersfoort
37 ??-05-1969 C. Wisse Elspeet
38 ??-06-1969 J. Mol kandidaat Hardinxveld-Giessendam
39 ??-10-1969 H. Ligtenberg (3e keer) Genemuiden
40 ??-03-1970 J.C. van Ravenswaaij Arnhem
41 ??-06-1970 J. Mijnders kandidaat De Meern
42 ??-07-1970 J.C. Weststrate (2e keer) Meliskerke
43 ??-10-1970 G.J. van Noort Capelle aan den IJssel
44 ??-11-1970 C. Harinck Utrecht
45 ??-02-1971 A. Bregman Rijssen
46 ??-03-1971 C. de Ridder (2e keer) Nunspeet
47 ??-06-1971 J. Koster kandidaat Yerseke
48 ??-09-1971 G. Schipaanboord (3e keer) Rotterdam-Zuid
49 ??-10-1971 C. van der Poel (2e keer) Yerseke
50 ??-01-1972 A. Hofman (4e keer) Scheveningen
51 ??-03-1972 A. Vergunst Rotterdam-Centrum
52 ??-04-1972 P. Blok (3e keer) Dirksland
53 ??-05-1972 A. Vergunst (2e keer) Rotterdam-Centrum


Beroepen vacature 1981:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-11-1980 D. Hakkenberg Lisse
02 ??-12-1980 J. van Vliet Aagtekerke


Beroepen vacature 1985:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 18-02-1986 A. Moerkerken Nieuw-Beijerland
02 05-05-1986 J.J. van Eckeveld Zeist
03 19-06-1986 G.J. van Aalst kandidaat Nieuw-Beijerland
04 26-08-1986 T.M. van Dijk Rotterdam-Alexanderpolder


Beroepen vacature 2000:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 06-03-2000 A.J. Gunst Benthuizen
02 ??-07-2000 C.A. van Dieren Stolwijk
03 28-09-2000 A.J. Gunst (2e keer) Benthuizen
04 05-12-2000 M. Karens Werkendam
05 19-02-2001 G.J. van Aalst Ridderkerk
06 26-04-2001 J.W. Verweij Tricht-Geldermalsen
07 22-06-2001 D.W. Tuinier kand. Hendrik-Ido-Ambacht
08 08-09-2001 A.J. Gunst (3e keer) Benthuizen
09 21-11-2001 A. Schot Krimpen aan den IJssel
10 25-02-2002 P. Melis Genemuiden


Beroepen vacature 2011:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 28-02-2011 G.J.N. Moens Meliskerke 18
02 14-06-2011 A.P. Baaijens kandidaat Vaassen 01
03 08-09-2011 B.J. van Boven De Valk-Wekerom 66
04 07-12-2011 A. Schot Nunspeet 49
05 ??-03-2012 C.A. van Dieren Rijssen-Noord 64
06 12-06-2012 A.T. Huijser kandidaat Geldermalsen 33
07 11-09-2012 G. Pater Oud-Beijerland 02
08 05-12-2012 J.M.D. de Heer Middelburg-Centrum 37
09 02-03-2013 A. Schot (2e keer) Nunspeet 63
10 19-06-2013 J. van Laar kandidaat Opheusden 14
11 11-09-2013 B.J. van Boven (2e keer) De Valk-Wekerom 82
12 08-01-2014 P.G. Heijkamp kandidaat Elspeet 31
13 07-03-2014 A. Verschuure Scherpenzeel 14
14 11-06-2014 H.A. van Zetten kandidaat Veenendaal 21
15 ??-09-2014 K. Boeder Terwolde-De Vecht 02
16 10-12-2014 C.A. van Dieren (2e keer) Rijssen-Noord 78
17 27-02-2015 E. Bakker Scherpenisse 02


*: Aantal uitgebrachte beroepen in voorafgaande vacaturetijd.
**: Aantal uitgebrachte beroepen op predikant tijdens verblijf.
***: Aantal van uitgebrachte beroepen.
****: Aantal van ontvangen beroepen door betrokkene.

dinsdag 20 november 2018