Index >

Urk-Eben Haezer Christelijke Gereformeerde Kerk


Classis: * Zwolle
Provincie: Flevoland
Digitale uitzending: nee

Predikanten van de Christelijke Gereformeerde Kerk Urk-Eben Haezer opgericht in 14-2-1894:
ber*naamintredeherkomstafscheid
/losmaking
vervolgber**
11 ds. M. den Boer (Marinus) 28-10-1900 kandidaat Zierikzee ??-05-1902 Zaandam 01
02 ds. G. Oosterhuis 01-11-1903 Groningen 15-10-1905 Broek op Langedijk 02
24 ds. W.F. van der Kodde (Willem Frederik) 01-06-1919 Nieuwendam ??-??-1923 emeritus 00
10 ds. E. du Marchie van Voorthuysen 07-11-1937 kandidaat Apeldoorn 04-01-1942 Driebergen 12
16 ds. J. van Doorn (Johannes) 02-12-1945 Gravendeel ??-06-1948 Ermelo 04
14 ds. C. den Hertog (Cornelis) 19-10-1951 kandidaat Mijdrecht ??-06-1953 Huizen 01
01 ds. M.C. Tanis (Maarten Cornelis) 06-11-1953 kandidaat Rotterdam 12-01-1958 Middelharnis 12
-
uittreding grootste deel gemeente > naar Urk-cgg sedert 09-1960
-
07 ds. D. Slagboom (Dirk) 17-02-1961 Gravenzande ??-09-1964 Dordrecht-Centrum 04
17 ds. H. van Leeuwen (Hendrik) 05-07-1968 Rotterdam-West 11-05-1973 Elburg 02
05 ds. A. Baars (Arie) 28-06-1974 kandidaat Bennekom 18-07-1981 Dundas-FRC (Can.) 14
01 ds. A. van de Weerd (Arie) 22-01-1982 Zeist 18-07-1987 Dordrecht-Centrum 03
01 ds. G. Bouw (Gijsbert) 12-09-1987 Gravenhage - Scheveningen 27-08-1995 Doornspijk 04
-
2e predikantsplaats sedert 1994
06 ds. A.A. Egas 12-06-1999 kandidaat Werkendam 06-10-2006 Middelharnis 03
01 ds. A. van Heteren (Adri) 09-09-2000 Barendrecht
03 ds. A.C. Uitslag 24-05-2008 Kerkwerve


Beroepen vacature 1894:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-07-1896 P.J.M. de Bruin Apeldoorn
02 ??-01-1897 J. Bos Leeuwarden
03 ??-08-1897 J.A. van Drunen Sliedrecht
04 ??-09-1897 C. Wijdoogen Oud-Beijerland
05 ??-01-1898 T.A. Bakker Gravendeel
06 ??-02-1898 J.A. van Drunen (2e keer) Sliedrecht
07 ??-03-1898 J. Bos (2e keer) Leeuwarden
08 ??-07-1898 H.J.L. de Vries kandidaat Alphen aan den Rijn
09 ??-09-1898 G. Bos Gouda
10 ??-10-1899 H. Janssen Amsterdam
11 ??-08-1900 M. den Boer kandidaat Zierikzee


Beroepen vacature 1902:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-09-1902 L.H. Beekamp kandidaat Apeldoorn
02 ??-09-1903 G. Oosterhuis Groningen


Beroepen vacature 1905:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-10-1906 P. de Groot kandidaat Kampen
02 ??-01-1907 H.C. Binee kandidaat Gouda
03 ??-02-1907 J. Bos Leeuwarden
04 ??-03-1910 J. van der Vegt Harderwijk
05 ??-04-1910 A. Jansens Delft
06 ??-05-1910 K. Zuidersma Steenwijk
07 ??-07-1910 A.M. Berkhoff kandidaat Gravenhage
08 ??-06-1912 J. de Bruin Zwolle
09 ??-08-1912 A.H. Hilbers kandidaat Kampen
10 ??-02-1913 W.F. van der Kodde Harlingen
11 ??-06-1914 B. van den Berg Vlissingen
12 ??-08-1914 H. Hoogendoorn kandidaat Zwijndrecht
13 ??-03-1916 J. Bos (2e keer) Delft
14 ??-05-1916 A.M. Berkhoff (2e keer) Zwolle
15 ??-08-1916 K. Groen kandidaat Enschede
16 ??-02-1917 H. Woudstra Woerden
17 ??-07-1917 D. Driessen kandidaat Gravenhage
18 ??-03-1918 J.J. van der Schuit Amsterdam
19 ??-04-1918 J.A. Riekel Veenendaal
20 ??-07-1918 J.P. Meijering kandidaat Utrecht
21 ??-08-1918 J.L. de Vries kandidaat Hilversum
22 ??-08-1918 P. de Smit kandidaat Lisse
23 ??-02-1919 J. van der Vegt (2e keer) Kampen
24 ??-03-1919 W.F. van der Kodde (2e keer) Nieuwendam


Beroepen vacature 1923:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-07-1931 N. de Jong kandidaat Vlaardingen
02 ??-07-1932 W.F. Laman kandidaat Leiden
03 ??-09-1932 A.M. Berkhoff Sneek
04 ??-07-1933 M.W. Nieuwenhuijze kandidaat Vlissingen
05 ??-07-1935 M. Baan kandidaat Maassluis
06 ??-09-1935 P. de Groot Gorinchem
07 ??-02-1936 W.F. Laman (2e keer) Middelharnis
08 ??-08-1936 L.S. den Boer Arnhem
09 ??-04-1937 W. Heerma Aalsmeer
10 ??-07-1937 E. du Marchie van Voorthuysen kandidaat Apeldoorn


Beroepen vacature 1942:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-02-1942 C. Smits Sliedrecht
02 ??-04-1942 J.G. van Minnen Huizen
03 ??-05-1942 W.F. Laman Haarlem
04 ??-07-1942 G.A. Zijderveld kandidaat Nieuwland
05 ??-08-1942 P. van der Bijl Barendrecht
06 ??-10-1942 N. Brandsma Harderwijk
07 ??-02-1943 H. van Leeuwen Ermelo
08 ??-04-1943 H. Visser Middelharnis
09 ??-07-1943 M. Baan Bussum
10 ??-08-1943 J. van Doorn Gravendeel
11 ??-11-1943 D. Driessen Rotterdam-Zuid
12 ??-04-1944 C. Smits (2e keer) Dordrecht
13 ??-07-1944 B. van Smeden kandidaat Groningen
14 ??-08-1944 J.C. van Ravenswaaij kandidaat Ede
15 ??-07-1945 M. Overduin Werkendam
16 ??-09-1945 J. van Doorn (2e keer) Gravendeel


Beroepen vacature 1948:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-12-1947 E. du Marchie van Voorthuysen Sliedrecht
02 ??-01-1948 G.A. Zijderveld Zwijndrecht
03 ??-05-1948 P. Zwier Zwaagwesteinde
04 ??-09-1948 J.C. van Ravenswaaij Zaamslag
05 ??-12-1948 C. Smits Driebergen
06 ??-03-1949 P. van der Bijl Katwijk aan Zee
07 ??-06-1949 M. Baan Dordrecht
08 ??-10-1949 C. van der Weele Harderwijk
09 ??-03-1950 N. de Jong Middelharnis
10 ??-07-1950 C. Verhage kandidaat Middelburg
11 ??-08-1950 J.G. van Minnen Huizen
12 ??-11-1950 J.C. van Ravenswaaij (2e keer) Zaamslag
13 ??-07-1951 D. Slagboom kandidaat Eindhoven
14 ??-08-1951 C. den Hertog kandidaat Mijdrecht


Beroepen vacature 1953:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-08-1953 M.C. Tanis kandidaat Rotterdam


Beroepen vacature 1958:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-02-1958 J. Keuning Barendrecht
02 ??-06-1958 N. de Jong Katwijk aan Zee
03 ??-11-1958 J.C. van Ravenswaaij Scheveningen
04 ??-03-1959 C. Smits Sliedrecht
05 ??-10-1959 H. van Leeuwen Arnhem
06 ??-02-1960 E. Venema Zwijndrecht
07 ??-11-1960 D. Slagboom Gravenzande


Beroepen vacature 1964:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-07-1964 G. Bouw kandidaat Nunspeet
02 ??-08-1964 E. Venema Zwijndrecht
03 ??-10-1964 M. Baan Zeist
04 ??-11-1964 J. Keuning Veenendaal
05 ??-01-1965 P. van Zonneveld Bennekom
06 ??-03-1965 J. Brons Bunschoten
07 ??-04-1965 P. Sneep kandidaat Vlaardingen
08 ??-07-1965 H. van Leeuwen Rotterdam-West
09 ??-09-1965 H.C. van der Ent Middelharnis
10 ??-10-1965 B. Bijleveld Bussum
11 ??-11-1965 J. Tamminga Grand-Rapids (V.S.)
12 ??-04-1966 C. Smits Sliedrecht
13 ??-10-1966 P. den Butter Gorinchem
14 ??-02-1967 M. Baan (2e keer) Zeist
15 ??-09-1967 W. van Sorge kandidaat Apeldoorn
16 ??-12-1967 D. Slagboom Dordrecht
17 ??-03-1968 H. van Leeuwen (2e keer) Rotterdam-West


Beroepen vacature 1973:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-03-1973 P. Beekhuis Noordeloos
02 ??-06-1973 M. Vlietstra Werkendam
03 ??-07-1973 G. Bouw Scheveningen
04 ??-11-1973 B. de Romph Naarden
05 ??-03-1974 A. Baars kandidaat Bennekom


Beroepen vacature 1981:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-10-1981 A. van de Weerd Zeist


Beroepen vacature 1987:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 10-06-1987 G. Bouw Scheveningen


Beroepen vacature 1994 (wijk 2):
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 14-06-1994 E. Hakvoort kandidaat Zwartsluis
02 19-10-1994 J.P. Boiten Schiedam
03 20-11-1995 P. den Butter Driebergen
04 20-11-1997 H. Polinder Genemuiden
05 23-03-1998 A. van Heteren Barendrecht
06 15-12-1998 A.A. Egas kandidaat Werkendam


Beroepen vacature 1995 (vac. Bouw):
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 20-04-2000 A. van Heteren Barendrecht


Beroepen vacature 2006 (vac. Egas):
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 05-02-2007 M.A. Kempeneers Elburg
02 22-05-2007 C.P. de Boer Werkendam
03 05-11-2007 A.C. Uitslag Kerkwerve


*: Aantal uitgebrachte beroepen in voorafgaande vacaturetijd.
**: Aantal uitgebrachte beroepen op predikant tijdens verblijf.
***: Aantal van uitgebrachte beroepen.
****: Aantal van ontvangen beroepen door betrokkene.

woensdag 26 juli 2017