Index >

Uddel Hervormde Gemeente


Classis: * Harderwijk
Provincie: Gelderland
Ring: Elburg
Digitale uitzending: ja
Voortgekomen uit: Elspeet HG

Predikanten van de Hervormde Gemeente Uddel opgericht in 1-10-1965:
ber*naamintredeherkomstafscheid
/losmaking
vervolgber**
voorheen bij Elspeet
-
- ds. L. van Nieuwpoort 01-10-1965 Elspeet-Uddel 12-06-1966 Sliedrecht 03
04 ds. P. Westland 06-11-1966 Groot-Ammers 08-01-1978 Haaften 01
08 ds. F. van Roest 27-06-1979 kandidaat Wageningen 11-03-1984 Groot-Ammers 06
01 ds. A.A. Floor 11-06-1984 kandidaat Voorthuizen 06-05-1990 Harderwijk 08
07 ds. A.L. van Zwet 20-05-1991 Nieuwer ter Aa 17-08-1997 Hoevelaken 19
03 ds. G. Mulder 18-01-1998 Sommelsdijk 28-03-2004 Haaften 02
06 ds. C.J. Barth 26-06-2005 kandidaat Kamerik 07-03-2010 Nederlangbroek 01
13 ds. A. Goedvree 13-01-2013 Wezep


Beroepen vacature 1966:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-05-1966 C. Treure Hasselt
02 ??-06-1966 L. Doppenberg Wilsum
03 ??-07-1966 J.L. Ravesloot kandidaat Delft
04 ??-09-1966 P. Westland Groot-Ammers


Beroepen vacature 1978:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-01-1978 W. Dekker Sebaldeburen
02 ??-03-1978 H.G. de Graaff kandidaat Reeuwijk
03 ??-05-1978 J.P. Nap kandidaat Ede
04 ??-06-1978 D.J. Budding kandidaat Driebergen
05 ??-09-1978 C. Blenk Woubrugge
06 ??-10-1978 J. Vroegindeweij Katwijk aan Zee
07 ??-01-1979 J. Hoek Blauwkapel
08 ??-04-1979 F. van Roest kandidaat Wageningen


Beroepen vacature 1984:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 27-03-1984 A.A. Floor kandidaat Voorthuizen


Beroepen vacature 1990:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 11-05-1990 C.M. Buijs Gameren
02 20-06-1990 W. Arkeraats Giessendam-Neder-Hardinxveld
03 19-07-1990 P.J. Teeuw Moordrecht (deelgemeente)
04 27-09-1990 G.S.A. de Knegt Putten
05 30-10-1990 H. Roseboom Boven-Hardinxveld
06 21-12-1990 C. Oorschot Dordrecht
07 05-02-1991 A.L. van Zwet Nieuwer ter Aa


Beroepen vacature 1997:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 16-06-1997 H. Roseboom Bruchem-Kerkwijk
02 15-09-1997 L.W.C. Ruijgrok Middelharnis
03 14-10-1997 G. Mulder Sommelsdijk


Beroepen vacature 2004:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 04-05-2004 R.W. de Koeijer Giessendam-Neder-Hardinxveld
02 15-06-2004 J. van Dijk Ridderkerk
03 31-08-2004 A. de Lange Bruchem-Kerkwijk
04 05-10-2004 A.J. van den Herik Oene
05 23-11-2004 J. Muller Wapenveld
06 01-02-2005 C.J. Barth kandidaat Kamerik


Beroepen vacature 2010:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 12-04-2010 A. de Lange Oldebroek 03
02 09-06-2010 J.P.J. Voets Wijk bij Heusden 06
03 06-09-2010 J.A.C. Olie Zuilichem 01
04 15-11-2010 B.L.P. Tramper kandidaat Harskamp 03
05 27-12-2010 M. Goudriaan Veenendaal 01
06 14-03-2011 J.B. ten Hove Katwijk aan Zee 12
07 13-06-2011 T.C. de Leeuw Kockengen 01
08 12-09-2011 J.C. Breugem Goudswaard 01
09 07-11-2011 P.J. Teeuw Papendrecht 04
10 04-02-2012 M. Noorderijk Tiendeveen–Nieuw-Balinge 01
11 ??-04-2012 C. van den Berg voorheen zendingspred., wonend Nieuwerbrug01
12 09-06-2012 J. Prins Ederveen 01
13 06-10-2012 A. Goedvree Wezep 01


*: Aantal uitgebrachte beroepen in voorafgaande vacaturetijd.
**: Aantal uitgebrachte beroepen op predikant tijdens verblijf.
***: Aantal van uitgebrachte beroepen.
****: Aantal van ontvangen beroepen door betrokkene.

dinsdag 20 november 2018