Index >

Tholen Hervormde Gemeente


Classis: * Zierikzee
Provincie: Zeeland
Ring: Tholen
Digitale uitzending: ja

Predikanten van de Hervormde Gemeente Tholen opgericht in 1580:
ber*naamintredeherkomstafscheid
/losmaking
vervolgber**
ds. G. Culemburgins (Gerardus) ??-01-1579 Zierikzee ??-??-1580
ds. T. Verhaer (Theodorus) ??-??-1580 Aalst (Vlaanderen) ??-??-1582 Hulst
-
2e predikantsplaats sedert 1580 tot 1952
ds. J. Dorpius (Johannes) ??-??-1580 Bergen op Zoom ??-??-1583 IJlst
ds. M. van den Broecke (Matthijs) ??-??-1583 ??-09-1586 Sint Annaland
ds. J. Martini (Johannes) 24-06-1583 ??-??-1587 Leerdam
ds. H. Heiningius (Henricus) 01-02-1587 Serooskerke (Walcheren) 01-06-1597 Middelburg
ds. G. Platelius (Gerardus) ??-07-1587 Londen 31-03-1604 emeritus
ds. J. de Prince (Johannes) ??-05-1597 Waarde ??-??-1613 Sint Maartensdijk
ds. J. Pantinus (Johannes) 01-09-1604 Scherpenisse 27-02-1620 afgezet
ds. J. Burs (Jacobus) ??-??-1613 kandidaat 21-04-1650 overleden
ds. J. de Monier (Jonas) ??-12-1620 Haamstede-Burgh ??-??-1637 overleden
ds. D. van Middelhoven (Daniel) ??-??-1638 ambassadepred. Parijs ??-??-1662 Bergen op Zoom
ds. D. van Doreslaar (David) ??-??-1650 Halsteren ??-01-1655 Zierikzee
ds. F. Dibbetz (Franciscus) ??-??-1655 kandidaat 16-11-1692 overleden
ds. J. Dibbetz (Johannes) 11-03-1663 s-Gravendeel 10-05-1671 Brielle
ds. D. Beukelaar (Daniel) 04-09-1672 Alblasserdam 22-10-1679 Middelburg
ds. A. Beukelaar (Adrianus) ??-??-1680 Oud-Vossemeer 06-04-1687 Goes
02 ds. A. van Doreslaar (Abraham) ??-??-1687 Sint Annaland 10-07-1700 overleden
ds. IJ. van Doreslaar (IJmandus) ??-??-1694 kandidaat 29-04-1727 emeritus
02 ds. P. van Macheren (Petrus) ??-??-1701 kandidaat 09-07-1721 overleden
02 ds. J. Hulsius (Johannes) 07-06-1722 Biggekerke 26-08-1725 Groningen 02
01 ds. J. van der Sterre (Jacobus) 04-11-1725 Ouwerkerk 28-12-1739 overleden 00
02 ds. H.G. Clemens (Hermanus Gideon) 21-09-1727 Ter Aa 04-05-1738 s-Hertogenbosch 01
01 ds. D. Securius (Daniel) 24-08-1738 Oostkapelle 11-10-1767 emeritus 00
01 ds. B.J. Bongardt (Bernardus Johannes) 27-11-1740 Terneuzen 25-09-1742 Hoorn 01
01 ds. C. Tibout (Carolus) 18-08-1743 Nieuwendam 12-03-1760 overleden 00
02 ds. J. Liens (Joachim) 15-03-1761 Koudekerke ??-05-1775 emeritus 00
01 ds. G. Balen (Gijsbert) 17-07-1768 Oosterwijk 07-11-1787 overleden 00
03 ds. G. Ripping (Gabriel) 24-09-1775 Nieuwland 18-05-1788 Oud-Beijerland 01
01 ds. A. Hoffman (Andreas) 15-06-1788 Oudkarspel 22-12-1793 Arnemuiden 01
02 ds. P.H. van Lis (Pieter Hendrik) 15-02-1789 Wolphaartsdijk 01-05-1803 Middelburg 02
02 ds. F.H. Welman (Frederik Hendrik) 16-11-1794 Wilnis 02-12-1812 overleden 00
02 ds. J. de Kanter (Jacobus) 06-11-1803 Westkapelle 11-05-1806 Goes 01
01 ds. N. van Rijssel (Nicolaas) 23-11-1806 Arnemuiden 30-11-1814 overleden 00
01 ds. J. Slotemaker (Johannes) 07-05-1815 Fijnaart 02-02-1832 overleden 00
03 ds. B. Friderichs (Bernardus) 03-12-1815 Herkingen 13-06-1830 emeritus 00
02 ds. C. de Visser (Christiaan) 20-03-1831 Herkingen 25-03-1860 emeritus 00
02 ds. S. Prijn (Samuel) 04-08-1833 Bleiswijk 08-10-1842 overleden 00
01 ds. J.J. Snouck Hurgronje (Jakob Julianus) 07-07-1844 Colijnsplaat 03-05-1849 afgezet 00
01 ds. J.P. Burgerhoudt (Johannes) 04-11-1849 Dirksland 30-09-1877 emeritus 00
01 ds. J. van Witzenburg (Justus) 05-08-1860 Ouwerkerk 28-09-1862 Bergen op Zoom 01
01 ds. A. Barenbrugh (Albertus) 14-11-1862 Meerkerk 15-03-1874 De Rijp 01
01 ds. J.L. Fortuijn Drooglever (Jacob) 02-08-1874 Melissant 09-01-1881 Krimpen aan den IJssel 01
03 ds. C.E. Crull (Casper) 14-07-1878 Goedereede 09-05-1886 Nuenen 01
03 ds. C.C. Schot (Cornelis Christiaan) 15-01-1882 Aagtekerke 30-05-1887 Hardenberg 11
15 ds. J.F. de Later (Johan Francois) 12-04-1891 Wissenkerke 12-09-1909 emeritus 00
06 ds. M.B. Verkerk (Marcus Bron) 30-10-1910 Arnemuiden 30-03-1913 Oude-Tonge 01
09 ds. G. Enkelaar (Gerrit) 06-09-1914 Wijngaarden 07-04-1918 Wierden 01
02 ds. D. van Luttervelt (Daniel) 24-06-1918 Driesum 31-10-1920 Blauwkapel 01
01 ds. K.P. Datema (Klaas Pieter) 30-01-1921 Muiden 27-04-1930 Ochten 01
01 ds. H.K. Wolfensberger (Herman Karl) 17-08-1930 Noordeloos 29-09-1940 emeritus 00
01 ds. J. Batelaan (Johannes) 02-02-1941 Stavenisse 03-02-1946 direct.Geref. Zendings Bond 05
38 ds. A.J. van Oost (Anthon Johan) (vac. Schot) 25-09-1943 hulppred. Tholen 29-09-1946 Vriezenveen 02
09 ds. B.G.A. van der Wiel (Bastiaan) 19-10-1947 Linschoten 02-05-1954 Elburg 14
13 ds. J. den Hoed (Jan) 10-05-1956 kandidaat Barneveld 18-09-1960 Wijk bij Heusden 02
23 ds. E.M. Bakker (Eliza Marius) 07-05-1964 kandidaat Randwijk 01-09-1968 Rijssen 11
28 ds. A. de Reuver (Arie) 14-06-1972 kandidaat Waddinxveen 26-09-1976 Capelle aan den IJssel 07
06 ds. L. Wullschleger (Louis) 24-08-1977 kandidaat Nunspeet 12-04-1982 s-Gravenhage 04
08 ds. H. Verheul (Hendrik) 17-08-1983 Zegveld 27-08-1989 Amersfoort 02
03 ds. J. van Dijk (Jan) 28-02-1990 kandidaat Nieuw-Lekkerland 29-06-1997 Ridderkerk-Drievliet 14
03 ds. N. den Ouden (Nelis) 25-02-1998 kandidaat Nederhemert 15-09-2002 Genemuiden 01
02 ds. P. Vernooij (Piet) 09-06-2003 Oude-Pekela-Assen-evang 14-10-2007 Stolwijk 01
05 ds. W. Meijer (Willem) 28-06-2009 Yerseke-deelgemeente

Hulppredikanten:
ber*naamvanafherkomsttotvervolgber**
A.J. van Oost 1942 kandidaat Tholen 1943 pred. Tholen


Beroepen vacature 1687:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-??-1687 M.A. Arlebout Ouwerkerk
02 ??-??-1687 A. van Doreslaar Sint Annaland


Beroepen vacature 1700:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 03-11-1700 M.A. Arlebout Oost-Souburg > aan, ovl. op 25-11
02 ??-??-1701 P. van Macheren kandidaat


Beroepen vacature 1721:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 10-09-1721 Q. Noordbergh Strijen
02 ??-12-1721 J. Hulsius Biggekerke


Beroepen vacature 1727:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-05-1727 C. de Feiser Schipluiden
02 ??-07-1727 H.G. Clemens Nieuwer ter Aa


Beroepen vacature 1760:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 05-09-1760 J. Slijp Monster
02 10-11-1760 J. Liens Koudekerke


Beroepen vacature 1775:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-04-1775 C.H.D. Ballot Sluis
02 01-05-1775 J. de Rijk Colijnsplaat
03 ??-06-1775 G. Ripping Nieuwland


Beroepen vacature 1788:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 18-08-1788 J.W. van Goens Linschoten
02 22-09-1788 P.H. van Lis Wolphaartsdijk


Beroepen vacature 1793:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 24-02-1794 J. Spoors Mijnsheerenland
02 10-07-1794 F.H. Welman Wilnis


Beroepen vacature 1803:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 01-07-1803 J. Hoek Arnemuiden
02 16-09-1803 J. de Kanter Westkapelle


Beroepen vacature 1806:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 05-09-1806 N. van Rijssel Arnemuiden


Beroepen vacature 1812:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 10-08-1814 J. Slotemaker Fijnaart


Beroepen vacature 1814:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 11-07-1815 A.W. Haselaar Zevenbergen
02 ??-08-1815 G. van Nouhuis Ossendrecht
03 25-08-1815 B. Friderichs Herkingen


Beroepen vacature 1830:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 13-08-1830 C.G. Montijn Rotterdam-IJsselmonde
02 10-10-1830 C. de Visser Ossendrecht


Beroepen vacature 1832:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 24-12-1832 A.C. Roëll Goedereede
02 20-02-1833 S. Prijn Bleiswijk


Beroepen vacature 1842:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-11-1843 J.J. Snouck Hurgronje Colijnsplaat


Beroepen vacature 1849:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-07-1849 J.P. Burgerhoudt Dirksland


Beroepen vacature 1860:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-04-1860 J. van Witzenburg Ouwerkerk


Beroepen vacature 1862:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-10-1862 A. Barenbrugh Meerkerk


Beroepen vacature 1874:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-04-1874 J.L. Fortuijn Droogleever Melissant


Beroepen vacature 1877:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-10-1877 J. Kuijlman Prinsenhage
02 ??-02-1878 J.C.L.T. Koch Scherpenisse
03 ??-03-1878 C.E. Crull Goedereede


Beroepen vacature 1881:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-01-1881 A.F. Kamp Oudshoorn
02 ??-03-1881 J. Visser Schoondijke
03 ??-10-1881 C.C. Schot Aagtekerke


Beroepen vacature 1886 en 1887:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-07-1886 J.H.M.C. Wolf Hurwenen
02 ??-12-1886 J.H. Feringa Bunnik
03 ??-02-1887 H. Pop Hagestein
04 ??-03-1887 T.J. Ringeling Krimpen aan de Lek
05 ??-06-1887 G.J. Barger Driebergen
06 ??-07-1887 G. Klaarhamer Montfoort
07 ??-07-1887 C. IJnsonides Waspik
08 ??-09-1887 G. Klaarhamer (2e keer) Montfoort
09 ??-10-1887 P. Segboer Nieuw-Lekkerland
10 ??-11-1887 H. Franssen Ankeveen
11 ??-12-1887 J.A. van Boven Oostwest-Souburg
12 ??-02-1888 G.E.K.A. Roskott Schoonhoven
13 ??-04-1888 J.W.F. Gobius du Sart Nieuw- en Sint Joosland
14 ??-09-1888 J.G. Klomp ’s-Graveland
15 ??-09-1890 J.F. de Later Wissenkerke > aan


Beroepen vacature wijk 2:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-06-1892 G.B. Fijnvandraat Nieuwerkerk
02 ??-11-1892 G.E. Meloen Kloetinge
03 ??-07-1893 J. van der Bergen Varsseveld
04 ??-01-1911 W. Bieshaar Zetten-Andelst
05 ??-03-1911 D. van Luttervelt Bergschenhoek
06 ??-05-1911 A.J.W. van Ingen Klundert
07 ??-07-1911 A. van der Sluis Huizen
08 ??-09-1911 L. van Mastrigt Barneveld
09 ??-11-1911 H.A. Heijer Renkum
10 ??-01-1912 J.J. van Ingen Woubrugge
11 ??-04-1912 B.J. Werther Otterlo
12 ??-05-1912 G.B. Beekenkamp Delft
13 ??-08-1912 D.T. Keck Zuilichem-Nieuwaal
14 ??-10-1912 A. Dekker Gameren
15 ??-01-1913 J.M.P. Schippers Ede
16 ??-05-1913 G. Benes Delft
17 ??-08-1913 A. van der Kooij Ouddorp
18 ??-12-1914 J.E. Klomp Poortvliet
19 ??-03-1915 A. Prins Doornspijk
20 ??-07-1915 F. van Asch Oud-Vossemeer
21 ??-09-1915 J.G. Dekking Montfoort
22 ??-12-1915 M. Jongebreur Veenendaal
23 ??-03-1916 F. Kijftenbelt Leerdam
24 ??-06-1916 A.C. Enkelaar Jaarsveld
25 ??-09-1916 A. Luteijn Rotterdam-IJsselmonde
26 ??-03-1917 P. de Looze Barneveld
27 ??-06-1917 P.J. Vreugdenhil Sprang
28 ??-10-1917 J. Kraaij Gorinchem
29 ??-01-1919 J.H. Gunning Hoogeveen
30 ??-10-1919 J.C. Klomp Rijssen
31 ??-08-1921 C.B. Holland Kampen
32 ??-11-1922 D. Los Sint Philipsland
33 ??-02-1922 G. Oorthuijs Amsterdam
34 ??-09-1923 J.W. Verschoor Poortvliet
35 ??-03-1925 F. de Gidts Goedereede
36 ??-04-1928 E.J.H. van Leeuwen Arnhem
37 ??-09-1931 J.C. Terlouw Kamperveen
38 ??-08-1943 A.J. van Oost hulppred. Tholen


Beroepen vacature 1909:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-10-1909 P. Zandt Loon op Zand
02 ??-12-1909 J. Haring IJsselstein
03 ??-02-1910 J.E. Klomp Hoogblokland
04 ??-04-1910 J.P. Paauwe Bennekom
05 ??-06-1910 J. van Vliet Poortvliet
06 ??-08-1910 M.B. Verkerk Arnemuiden


Beroepen vacature 1913:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-04-1913 P. Zandt IJsselmuiden-Grafhorst
02 ??-06-1913 G. Lans Sint Annaland
03 ??-07-1913 H.A. de Geus Wilnis
04 ??-09-1913 K. van As Moerkapelle
05 ??-10-1913 A. van der Sluis Huizen
06 ??-11-1913 A.C. Enkelaar Hedel
07 ??-01-1914 L. van Mastrigt Barneveld
08 ??-03-1914 P. Bongers Kamerik
09 ??-05-1914 G. Enkelaar Wijngaarden


Beroepen vacature 1918:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-01-1918 J. Severijn Wilnis
02 ??-03-1918 D. van Luttervelt Driesum


Beroepen vacature 1920:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-11-1920 K.P. Datema Muiden


Beroepen vacature 1930:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-04-1930 H.K. Wolfensberger Noordeloos


Beroepen vacature 1940:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-09-1940 J. Batelaan Stavenisse


Beroepen vacature 1946 (vac. Batelaan):
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-03-1946 J. Ewoldt Goedereede
02 ??-03-1946 E.R. Damste Stavenisse
03 ??-04-1946 P. Holst Sint Philipsland
04 ??-06-1946 N. den Oudsten Asperen
05 ??-08-1946 A.L. van der Smit Waspik
06 ??-09-1946 A.J. de Jong Ederveen
07 ??-12-1946 C.J. van der Graaf Nijkerk
08 ??-06-1947 B. Eijsenga Noordeloos
09 ??-07-1947 B.G.A. van der Wiel Linschoten


Beroepen vacature 1946 (vac. Van Oost):
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-02-1949 E.S. de Lint Sint Philipsland
02 ??-05-1949 E.R. Damste Groot-Ammers


Beroepen vacature 1954:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-04-1954 C. van den Bosch Bruchem-Kerkwijk
02 ??-07-1954 D. van der Ent Braat Opheusden
03 ??-08-1954 A.J. Timmer Ouderkerk aan den IJssel
04 ??-10-1954 P. Westland Waarder
05 ??-11-1954 R.W. Steur Ouddorp
06 ??-01-1955 M. Ottevanger Leiden
07 ??-03-1955 J.W. de Bruijn Harderwijk
08 ??-04-1955 J. Wieman Oudewater
09 ??-06-1955 C.J. van den Broek Meteren-Est
10 ??-08-1955 C. Treure Ederveen
11 ??-09-1955 G.M. van Dieren Ede
12 ??-02-1956 E.F. Vergunst kandidaat Leiden
13 ??-03-1956 J. den Hoed kandidaat Barneveld


Beroepen vacature 1960:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-07-1960 J. Smit Groot-Ammers
02 ??-08-1960 J.C. Schuurman Bleskensgraaf
03 ??-09-1960 J. den Besten Dirksland
04 ??-11-1960 T. Langerak Vinkeveen
05 ??-01-1961 C. Vos Bennekom
06 ??-02-1961 W.C. Hovius kandidaat Haarlem
07 ??-03-1961 I. Kok Zegveld
08 ??-02-1962 R.J. van de Hoef kandidaat Lunteren
09 ??-03-1962 P.J. Bos Sprang
10 ??-05-1962 J.C. Stelwagen Woudenberg
11 ??-06-1962 J. Kruijt Lexmond
12 ??-07-1962 J. Koolen Reeuwijk
13 ??-09-1962 C. Baas Haaften
14 ??-10-1962 B.M. Meijndert Waarder
15 ??-12-1962 B. Haverkamp Blauwkapel
16 ??-03-1963 H. Harkema Zeist
17 ??-05-1963 C. van den Bergh Polsbroek
18 ??-06-1963 K. Schipper Ederveen
19 ??-07-1963 J. Bogaard kandidaat Baambrugge
20 ??-08-1963 H. Zethof Kockengen
21 ??-09-1963 A. Stekelenburg Elst (Utr.)
22 ??-11-1963 J.T. Cazander Oosterwolde (Gld.)
23 ??-02-1964 E.M. Bakker kandidaat Randwijk


Beroepen vacature 1968:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-07-1968 C. van den Bosch Gorinchem
02 ??-08-1968 L. Blok Ridderkerk
03 ??-10-1968 T. Langerak Veenendaal
04 ??-11-1968 S. de Jong Houten
05 ??-12-1968 W.L. Tukker Zwolle
06 ??-01-1969 B.J. Zaal IJsselmuiden-Grafhorst
07 ??-03-1969 G.C. Post Giessendam-Neder-Hardinxveld
08 ??-04-1969 A. Vlietstra Waarder
09 ??-06-1969 G.C. Kunz kandidaat Delft
10 ??-08-1969 P. Koeman Bruchem-Kerkwijk
11 ??-10-1969 D. van Vliet Zetten-Andelst
12 ??-11-1969 G. Post kandidaat Hilversum
13 ??-12-1969 G. Westland Wierden
14 ??-02-1970 C.J. van der Plas kandidaat Katwijk aan Zee
15 ??-03-1970 M.B. van den Akker kandidaat Monster
16 ??-04-1970 J.H. Vlijm Krimpen aan den IJssel
17 ??-05-1970 P.J. Bos Ameide-Tienhoven
18 ??-07-1970 C. den Boer Zeist
19 ??-08-1970 C.A. Tukker Kinderdijk
20 ??-09-1970 S.P. van Assenbergh Veenendaal
21 ??-11-1970 F. Luitjes kandidaat Schiedam
22 ??-02-1971 G.S.A. de Knegt kandidaat Delft
23 ??-03-1971 A. van Brummelen Hierden
24 ??-06-1971 J. Westland kandidaat Huizen
25 ??-07-1971 W. Arkeraats kandidaat Ouderkerk aan den IJssel
26 ??-10-1971 J. Maasland Wilsum
27 ??-11-1971 J. Vroegindeweij Harskamp
28 ??-03-1972 A. de Reuver kandidaat Waddinxveen


Beroepen vacature 1976:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-10-1976 W. Arkeraats Zegveld
02 ??-11-1976 A. Vlietstra Doornspijk
03 ??-12-1976 A. Beens Wekerom
04 ??-03-1977 J. Jongerden Harderwijk
05 ??-05-1977 M. van Campen vicaris Papendrecht
06 ??-05-1977 L. Wullschleger kandidaat Nunspeet


Beroepen vacature 1982:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-04-1982 C. Oorschot Stellendam
02 ??-05-1982 D.C. Floor Wekerom
03 ??-07-1982 G.C. Kunz Dordrecht
04 ??-09-1982 D.J. Budding Scherpenisse
05 06-12-1982 A. Visser Nieuwland-Oosterwijk
06 10-01-1983 M. Goudriaan Ouderkerk aan den IJssel
07 14-02-1983 J. Veldhuijzen Wijngaarden
08 04-05-1983 H. Verheul Zegveld


Beroepen vacature 1989:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 26-06-1989 C.M. Buijs Gameren
02 23-09-1989 P. van der Kraan Bleskensgraaf
03 07-11-1989 J. van Dijk kandidaat Nieuw-Lekkerland


Beroepen vacature 1997:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 12-06-1997 D. Breure Wilnis
02 17-09-1987 J.C. de Groot Dordrecht
03 22-10-1997 N. den Ouden kandidaat Nederhemert


Beroepen vacature 2002:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 07-10-2002 M.M. van Campen Hedel
02 10-02-2003 P. Vernooij Oude-Pekela (b.w.) - Assen


Beroepen vacature 2007:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 12-12-2007 J.A. van den Berg Nieuw-Lekkerland
02 03-04-2008 G. Wassinkmaat Hoevelaken
03 09-06-2008 D. Breure Bruchem-Kerkwijk
04 26-09-2008 J. Geene Katwijk aan Zee
05 09-03-2009 W. Meijer Yerseke (Rehoboth)


*: Aantal uitgebrachte beroepen in voorafgaande vacaturetijd.
**: Aantal uitgebrachte beroepen op predikant tijdens verblijf.
***: Aantal van uitgebrachte beroepen.
****: Aantal van ontvangen beroepen door betrokkene.

donderdag 21 maart 2019