Index >

Steenwijk Gereformeerde Kerk


Classis: Kampen
Provincie: Overijssel
Digitale uitzending: nee

Predikanten van de Gereformeerde Kerk Steenwijk opgericht in 1-12-1835:
ber*naamintredeherkomstafscheid
/losmaking
vervolgber**
ds. L.J. Dijkstra (Luitsen Jochems) 05-11-1842 kandidaat 06-05-1871 emeritus
ds. O. Los (Oene) 31-08-1873 Amstelveen 17-10-1875 Bergum
ds. A. Brink (Albert) 24-09-1876 Terneuzen 26-09-1880 Almkerk
ds. H. Kuik (Hendrik) 26-02-1882 Suawoude 01-10-1893 Putten
ds. F. Rispens (Frederik) 15-05-1892 Hoorn 28-05-1898 ontheven
ds. W. Wolsink (Willem) 10-06-1894 Sint Annaparochie 04-07-1908 overleden
ds. J. Hania (Jan) 25-09-1898 Oosterbierum 14-04-1918 De Bilt
ds. J. Bosch (Jan) 12-12-1909 Genderen 01-02-1920 Alteveer
ds. C.W.E. Ploos van Amstel (Carel Willem Emile)20-06-1920 Delft 30-09-1929 emeritus
ds. J.B. van der Sijs (Jan Bastiaan) 25-05-1930 Kollumerpomp 10-01-1937 Amsterdam-West
ds. L. Kuiper (Luitsen) 06-02-1938 Oud-Loosdrecht 10-01-1943 Amsterdam-Zuid
ds. L. Berger 05-09-1943 Kootwijkerbroek 30-04-1947 legerpred.
ds. L. Selles 07-05-1944 Waardhuizen 18-05-1945 uitgetreden > Steenwijk-gkv
ds. J.H. Meuleman 14-09-1947 Den Ham ??-09-1958 Wolvega
ds. R. Reitsma 12-04-1959 Warns – Scharl ??-04-1964 Assen
ds. K. Bisschop 05-05-1963 Warns - Scharl ??-08-1969 Naarden
ds. W.B. van Halsema 16-08-1964 Roden ??-12-1968 Groningen-West
ds. J. van Eijk 04-01-1970 Soesterberg ??-08-1974 Middelburg
ds. W.E. Hoekstra 26-03-1972 Oegstgeest ??-08-1976 Amsterdam-Slotermeer
ds. J. Vos 04-05-1975 Alphen aan den Rijn-Noord??-07-1984 g.v. Emmen
ds. J. Hulzebosch 21-08-1977 Woubrugge ??-08-1983 Zwijndrecht
ds. H.J.J. Witte 17-06-1984 Siddeburen ??-04-1989 Voorthuizen
ds. J.A.J. Estié 09-06-1985 kandidaat 31-05-1996 emeritus
ds. J. Kooistra 11-08-1991 Frieschepalen - Siegerswoude??-08-1998 Hoogeveen
ds. G.R. Offringa 30-06-1996 Roodeschool 09-2004 Hardenberg – Heemse
ds. A.H. Boschma 07-11-1999 Zwaagwesteinde 11-2003 Oudega (Sm.)
ds. A. van ’t Zand 12-09-2004 Winterswijk
-
bijzondere werkzaamheden
ds. E. van Dalen (legerpred.) 17-11-1974 kandidaat 31-01-1992 emeritus

Hulppredikanten:
ber*naamvanafherkomsttotvervolgber**
J.S. Greidanus 1937 kandidaat 1937
A. Douma (voor evang. Giethoorn) 1938 kandidaat 1940
J.A. Alberts 1942 kandidaat 1943
ds. D. Bergsma 1966 emeritus 1972


*: Aantal uitgebrachte beroepen in voorafgaande vacaturetijd.
**: Aantal uitgebrachte beroepen op predikant tijdens verblijf.
***: Aantal van uitgebrachte beroepen.
****: Aantal van ontvangen beroepen door betrokkene.

vrijdag 16 november 2018