Index >

Sint Annaland Gereformeerde Gemeente


Classis: Tholen
Provincie: Zeeland
Digitale uitzending: nee

Predikanten van de Gereformeerde Gemeente Sint Annaland opgericht in 1854:
ber*naamintredeherkomstafscheid
/losmaking
vervolgber**
geen dienstdoende predikant gestaan


Beroepen vacature 1854:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-06-1929 W.C. Lamain kandidaat Voorschoten
02 ??-06-1942 J.B. Bel kandidaat Rotterdam
03 ??-09-1942 C. van de Woestijne Ridderkerk
04 ??-04-1943 T. Dorresteijn Opheusden
05 ??-02-1944 A. Verhagen Lisse
06 ??-03-1948 M. Blok Zeist
07 ??-06-1948 F. Mallan kandidaat Rotterdam
08 ??-01-1949 M. van de Ketterij Vlaardingen
09 ??-11-1949 A. Vergunst kandidaat Leiden
10 ??-06-1950 F. Mallan (2e keer) Bruinisse
11 ??-03-1951 T. Dorresteijn (2e keer) Opheusden
12 ??-01-1952 F. Mallan (3e keer) Bruinisse
13 ??-01-1953 M. van de Ketterij (2e keer) Vlaardingen
14 ??-01-1954 F.J. Dieleman Yerseke
15 ??-06-1954 H. Rijksen kandidaat Middelburg
16 ??-01-1955 H. Ligtenberg Rotterdam-West
17 ??-06-1955 A. Elshout kandidaat Rotterdam
18 ??-01-1956 H. van Gilst Dirksland
19 ??-07-1956 C. Molenaar kandidaat Dordrecht
20 ??-01-1957 H. van Gilst (2e keer) Dirksland
21 ??-01-1958 W. Hage Nunspeet
22 ??-07-1958 A. Hofman kandidaat Aalst
23 ??-01-1959 C. van Dam Rotterdam-Zuid
24 ??-06-1959 P. Blok kandidaat Rotterdam
25 ??-01-1960 C. van Dam (2e keer) Rotterdam-Zuid
26 ??-07-1960 W.C.J. Bosschaart kandidaat Wolphaartsdijk
27 ??-01-1961 C. van Dam (3e keer) Rotterdam-Zuid
28 ??-06-1961 G. Schipaanboord kandidaat Leiden
29 ??-01-1962 A. Hofman (2e keer) Zeist
30 ??-06-1962 C. Harinck kandidaat Goes
31 ??-09-1962 L. Vogelaar kandidaat Zoetermeer
32 ??-01-1963 P. Blok (2e keer) Dirksland
33 ??-06-1963 A.W. Verhoef kandidaat Capelle aan den IJssel
34 ??-10-1963 P. Blok (3e keer) Dirksland
35 ??-01-1964 J. van Haaren Rijssen
36 ??-06-1964 J.C. Weststrate Borssele
37 ??-10-1964 A. Kok Leerdam
38 ??-01-1965 A. Hofman (3e keer) Zeist
39 ??-06-1965 C. van der Poel kandidaat Rotterdam
40 ??-07-1965 P. Honkoop kandidaat Kloetinge
41 ??-02-1966 P. Blok (4e keer) Dirksland
42 ??-07-1966 A. Hofman (4e keer) Zeist
43 ??-11-1966 G. Schipaanboord (2e keer) Apeldoorn
44 ??-02-1967 D. Hakkenberg Dordrecht
45 ??-07-1967 C. de Ridder kandidaat Elspeet
46 ??-10-1967 P. Blok (5e keer) Dirksland
47 ??-02-1968 C. van der Poel (2e keer) Yerseke
48 ??-06-1968 A.M. den Boer kandidaat Ridderkerk
49 ??-10-1968 J.C. Weststrate (2e keer) Meliskerke
50 ??-01-1969 L. Blok kandidaat Zeist
51 ??-06-1969 J. Mol kandidaat Hardinxveld-Giessendam
52 ??-09-1969 C. van der Poel (3e keer) Yerseke
53 ??-01-1970 J. Karens Nieuwerkerk
54 ??-04-1970 G.J. van der Noort Capelle aan den IJssel
55 ??-06-1970 J. Mijnders kandidaat De Meern
56 ??-10-1970 W. Hage (2e keer) Krabbendijke
57 ??-03-1971 C. van der Poel (4e keer) Yerseke
58 ??-06-1971 J. Koster kandidaat Yerseke
59 ??-09-1971 J. van Vliet Aagtekerke
60 ??-02-1972 A. Hoogerland Werkendam
61 ??-04-1972 C. de Ridder (2e keer) Nunspeet
62 ??-06-1972 H. Hofman kandidaat Klaaswaal
63 ??-03-1973 C. de Ridder (3e keer) Nunspeet
64 ??-06-1973 M. Mondria kandidaat Apeldoorn
65 ??-11-1973 J. Mol (2e keer) Hardinxveld-Giessendam
66 ??-02-1974 C. van der Poel (5e keer) Yerseke
67 ??-06-1974 B. Reinders kandidaat Rotterdam
68 ??-03-1975 A. Hoogerland (2e keer) Krabbendijke
69 ??-06-1975 J. Karels kandidaat Rotterdam
70 ??-10-1975 P. Blok (6e keer) Dirksland
71 ??-02-1976 J. Karens (2e keer) Opheusden
72 ??-03-1976 J. Koster (2e keer) Barneveld
73 ??-06-1976 J.J. van Eckeveld kandidaat Scherpenzeel
74 ??-02-1977 J. Karens (3e keer) Opheusden
75 ??-07-1977 C. Vogelaar kandidaat Mijdrecht
76 ??-02-1978 A. Moerkerken Nieuw-Beijerland
77 ??-05-1978 A. Hoogerland (3e keer) Krabbendijke
78 ??-11-1978 A. Moerkerken (2e keer) Nieuw-Beijerland
79 ??-03-1979 J. Koster (3e keer) Barneveld
80 ??-06-1979 J. de Pater kandidaat Boskoop
81 ??-11-1979 W. Hage (3e keer) Rotterdam-West
82 ??-02-1980 A. Moerkerken (3e keer) Nieuw-Beijerland
83 ??-06-1980 M. Mondria (2e keer) Waardenburg
84 ??-11-1980 L. Kieboom Sheboygan (V.S.)
85 ??-02-1981 D. Hakkenberg (2e keer) Lisse
86 ??-09-1981 J. Mol (3e keer) Rijssen
87 ??-12-1981 J. Karens (4e keer) Opheusden
88 ??-02-1982 A. Bregman Rijssen
89 ??-06-1982 G. Mouw kandidaat Elspeet
90 16-12-1982 L. Blok (2e keer) Nunspeet
91 14-02-1983 M. Mondria (3e keer) Waardenburg
92 20-06-1983 B. van der Heiden kandidaat Dordrecht
93 28-11-1983 M. Mondria (4e keer) Waardenburg
94 20-02-1984 E. Venema Middelburg-Centrum
95 29-06-1984 J. Beens kandidaat Genemuiden
96 20-10-1984 P. Blok (7e keer) Capelle aan den IJssel
97 11-02-1985 E. Venema (2e keer) Middelburg-Centrum
98 20-06-1985 A.J. Gunst kandidaat Kapelle
99 05-09-1985 M. Mondria (5e keer) Waardenburg
100 16-12-1985 A. Moerkerken (4e keer) Nieuw-Beijerland
101 03-02-1986 P. Blok (8e keer) Capelle aan den IJssel
102 07-04-1986 E. Venema (3e keer) Middelburg-Centrum
103 21-06-1986 P. van Ruitenburg kandidaat Zevenhuizen
104 24-11-1986 A. Bac Bodegraven
105 26-01-1987 C. Harinck (2e keer) Oostkapelle
106 10-06-1987 M. Mondria (6e keer) Waardenburg
107 01-09-1987 J. Mijnders (2e keer) Veenendaal
108 01-02-1988 B. van der Heiden (2e keer) Woerden
109 28-03-1988 L. Blok (3e keer) Nunspeet
110 22-06-1988 W. Harinck kandidaat Dordrecht
111 03-11-1988 J. de Pater (2e keer) Krabbendijke
112 31-01-1989 T. van Stuijvenberg Terwolde De Vecht
113 13-04-1989 J. de Pater (3e keer) Krabbendijke
114 20-06-1989 G.M. de Leeuw kandidaat Rotterdam
115 29-08-1989 J. Karels (2e keer) Rijssen
116 04-12-1989 A. Bac (2e keer) Bodegraven
117 19-02-1990 D. Rietdijk Moerkapelle
118 25-04-1990 A.F. Honkoop Zwijndrecht
119 07-06-1990 M. Mondria (7e keer) Waardenburg
120 30-10-1990 E. Venema (4e keer) Elspeet
121 04-02-1991 G.J. van Aalst Benthuizen
122 05-04-1991 J. de Pater (4e keer) Krabbendijke
123 28-06-1991 C. Hogchem kandidaat Kootwijkerbroek
124 24-10-1991 G.J. van Aalst (2e keer) Benthuizen
125 29-01-1992 C. van der Poel (6e keer) Yerseke
126 07-04-1992 J. Driessen zendingspred., wonend Woerden
127 24-06-1992 C. de Jongste kandidaat Gouda
128 07-10-1992 J.J. van Eckeveld (2e keer) Zeist
129 10-02-1993 C.A. van Dieren Stolwijk
130 07-04-1993 T.M. van Dijk Veen
131 22-06-1993 G. Clements kandidaat Elst (Gld.)
132 14-09-1993 M. Mondria (8e keer) Waardenburg
133 23-11-1993 P. Melis Nieuw-Beijerland
134 08-02-1994 G.M. de Leeuw (2e keer) Barneveld
135 22-06-1994 A. Vermeij kandidaat Ridderkerk
136 06-09-1994 C. Hogchem (2e keer) Borssele
137 23-11-1994 J. Karels (3e keer) Oudemirdum
138 21-02-1995 M. Mondria (9e keer) Waardenburg
139 19-04-1995 P. Melis (2e keer) Nieuw-Beijerland
140 21-06-1995 F. Mulder kandidaat Elspeet
141 15-09-1995 C.A. van Dieren (2e keer) Stolwijk
142 22-11-1995 G.M. de Leeuw (3e keer) Barneveld
143 19-02-1996 J. Karels (4e keer) Oudemirdum
144 18-06-1996 A. Schreuder kandidaat Nunspeet
145 25-10-1996 C. Hogchem (3e keer) Borssele
146 13-12-1996 J. de Pater (5e keer) Krabbendijke
147 08-02-1997 C. Hogchem (4e keer) Borssele
148 08-07-1997 J. Karels (5e keer) Oudemirdum
149 01-10-1997 M. Karens Werkendam
150 05-12-1997 J. de Pater (6e keer) Krabbendijke
151 09-03-1998 M. Mondria (10e keer) Waardenburg
152 25-06-1998 J. Schipper kandidaat Veenendaal
153 06-10-1998 P. Mulder Capelle aan den IJssel-Middelwatering
154 08-12-1998 C.A. van Dieren (3e keer) Stolwijk
155 06-03-1999 F. Mulder (2e keer) Scherpenzeel (Gld.)
156 09-09-1999 A. Vermeij (2e keer) Zwijndrecht
157 16-03-2000 A.B. van der Heiden Utrecht
158 09-03-2001 C. Hogchem (5e keer) Barneveld
159 21-06-2001 A.A. Brugge kandidaat Hardinxveld-Giessendam
160 13-09-2001 F. Mulder (3e keer) Scherpenzeel (Gld.)
161 05-12-2001 G.J.N. Moens Goes
162 04-04-2002 J. Veenendaal voorheen Elburg-cgk
163 27-06-2002 G. Hoogerland kand. Nunspeet
164 12-09-2002 A. Schot Krimpen aan den IJssel
165 04-12-2002 C. Neele Aagtekerke
166 04-03-2003 M. Karens (2e keer) Werkendam
167 01-07-2003 G. Pater kandidaat Genemuiden
168 03-09-2003 E. Hakvoort voorheen Alphen aan den Rijn-cgk
169 03-12-2003 G. Mouw (2e keer) Uddel
170 06-03-2004 D. de Wit Nieuw-Beijerland
171 24-06-2004 E. Bakker kandidaat Opheusden
172 25-09-2004 W.J. Karels Hardinxveld-Giessendam
173 16-12-2004 D. de Wit (2e keer) Nieuw-Beijerland
174 08-03-2005 B. van der Heiden (3e keer) Alblasserdam
175 30-06-2005 G. van Manen kandidaat Krabbendijke
176 29-09-2005 A.J. Gunst (2e keer) Nieuwerkerk
177 21-12-2005 G. Mouw (3e keer) Uddel
178 09-03-2006 A. Verschuure Krabbendijke
179 28-06-2006 J. van Belzen kandidaat Arnemuiden
180 26-09-2006 C. van Krimpen Oud-Beijerland
181 15-12-2006 B.J. van Boven De Valk - Wekerom
182 09-03-2007 P. Melis (3e keer) Veen
183 27-06-2007 G. Heijkamp kandidaat Geldermalsen
184 12-09-2007 B.J. van Boven (2e keer) De Valk - Wekerom
185 14-12-2007 W.J. Karels (2e keer) Hardinxveld-Giessendam
186 05-03-2008 C. van Krimpen Oud-Beijerland
187 25-06-2008 A.J. Gunst (3e keer) Nieuwerkerk
188 19-09-2008 G.J. van Aalst (3e keer) Klaaswaal
189 15-12-2008 C. Neele (2e keer) Lisse
190 05-03-2009 B.J. van Boven (2e keer) De Valk Wekerom
191 07-07-2009 K. Boeder kandidaat Enkhuizen
192 07-12-2009 D. de Wit (3e keer) Rijssen-West
193 11-03-2010 B. van der Heiden (4e keer) Alblasserdam 64
194 08-06-2010 S. Maljaars kandidaat Kapelle 09
195 08-07-2010 A.J. de Waard voorheen Stolwijk 16
196 24-11-2010 C. Vogelaar (2e keer) Zwolle 02
197 11-03-2011 J.M.D. de Heer Middelburg-Centrum 22
198 22-06-2011 L. Blok (4e keer) Gorinchem
199 ??-11-2011 G. Hoogerland Kruiningen 02
200 ??-03-2012 D.W. Tuinier Aagtekerke 23
201 ??-06-2012 A.T. Huijser kandidaat Geldermalsen 31
202 ??-02-2013 G.J.N. Moens (2e keer) Meliskerke 29
203 ??-06-2013 C. van Ruitenburg kandidaat Hendrik-Ido-Ambacht 02
204 ??-01-2014 P.G. Heijkamp kandidaat Elspeet 07
205 ??-03-2014 J.M.D. de Heer (2e keer) Middelburg-Centrum 44
206 09-06-2014 P.D. den Haan kandidaat Nieuwdorp 03
207 19-11-2014 G.W.S. Mulder Zoetermeer 24
208 24-02-2015 M. Karens (3e keer) Werkendam 244
209 08-06-2015 W.A. Zondag kandidaat Nunspeet 09
210 18-11-2015 G. van Manen (2e keer) Elspeet 26
211 01-03-2016 A. Vermeij Nieuw-Beijerland 14
212 14-06-2016 M.T. Al-Chalabi kandidaat Genemuiden 10


*: Aantal uitgebrachte beroepen in voorafgaande vacaturetijd.
**: Aantal uitgebrachte beroepen op predikant tijdens verblijf.
***: Aantal van uitgebrachte beroepen.
****: Aantal van ontvangen beroepen door betrokkene.

dinsdag 12 december 2017