Index >

Rouveen Hervormde Gemeente


Classis: * Zwolle
Provincie: Overijssel
Ring: Zwolle
Digitale uitzending: nee

Predikanten van de Hervormde Gemeente Rouveen opgericht in 1600:
ber*naamintredeherkomstafscheid
/losmaking
vervolgber**
ds. J. Nicolai (Johannes) ??-??-1600 ??-??-1606 overleden
ds. P. Anthonii (Paulus) ??-??-1606 ??-09-1607 Beilen
ds. M.J. Harlingensis (Martinus Johannis) ??-??-1607 Hensbroek 18-11-1618 afgezet > remonstrant
ds. J. Vocking (Johannes) ??-??-1619 Avereest ??-??-1660 overleden
ds. H. Reuterus (Henricus) ??-??-1660 ??-??-1663 overleden
ds. G. Ockley (Godfried) 29-10-1664 kandidaat ??-??-1671 overleden
ds. W. Sluiter (Wilhelmus) ??-09-1673 Eibergen ??-12-1673 overleden
ds. J. Groothuis (Jacobus) ??-??-1674 kandidaat ??-??-1678 Zwolle
ds. H. Grevestein (Henricus) ??-??-1678 kandidaat ??-??-1684 Hasselt
ds. H. ter Mathe (Hermannus) 27-06-1684 Ommerschans ??-??-1696 overleden
ds. H. Buys (Hermannus) ??-??-1697 kandidaat ??-??-1721 overleden
01 ds. W. Sluiter (Wilhelmus) 10-10-1723 kandidaat 15-05-1776 overleden 00
01 ds. O.R.E. Sluiter (Otto Rutger Egbert) 15-06-1777 kandidaat 14-08-1796 overleden 00
01 ds. N. Nieveen (Nicolaas) 18-06-1797 Woudsend 22-06-1836 emeritus 01
01 ds. P.E.K. van Nes (Pieter Eliza Karel) 09-10-1836 Ommerschans 28-10-1877 emeritus 00
08 ds. M. Buiskool (Menno) 11-01-1880 kandidaat 25-09-1881 Hattem 01
19 ds. T. Dalhuijsen (Teunis) 11-11-1883 afgezet Minnertsga-gk 10-06-1888 Wanswerd - Jislum 01
32 ds. W. van Sloten 16-04-1893 Makkum 22-05-1899 Polsbroek 14
15 ds. K. Eekhof (Karel) 07-10-1900 Gouderak 29-12-1907 Diemen 04
05 ds. G. van Montfrans 02-08-1908 kandidaat 08-01-1911 Bruchem - Kerkwijk 01
01 ds. A. Prins 02-04-1911 Sint Maartensdijk 11-05-1913 Doornspijk 05
03 ds. D. Plantinga (Dirk) 31-08-1913 Vinkeveen 13-12-1914 Hoogeveen 01
10 ds. J.J. van der Pol 16-01-1916 Krimpen aan de Lek 19-05-1918 Ooltgensplaat 03
02 ds. A. Oskam (Arie) 13-10-1918 Benthuizen 18-09-1921 Hedel 01
22 ds. K. van As (Klaas) 27-06-1926 Dirksland 03-11-1932 overleden 04
11 ds. H.G. van den Hoek (Henry Govert) 28-03-1934 Daarle 01-03-1953 Hagestein 01
08 ds. M. van Rennes 15-11-1953 kandidaat 04-10-1959 Streefkerk 01
01 ds. R.C. Cuperus (Rein Claes) 20-12-1959 Wouterswoude 28-03-1965 Ede 04
01 ds. T.J. Kamerbeek 27-05-1965 Poederoijen 22-03-1970 Waarder 07
18 ds. C. Kik 09-01-1972 kandidaat 20-08-1978 Noordeloos 01
01 ds. J.D. van Roest 08-10-1978 Ederveen 01-09-1982 secr. Geref. Zendingsbond 01
01 ds. D.C. Floor 17-10-1982 Wekerom 02-08-1987 Ede 04
04 ds. H. Vermeer (Hendrik) 13-12-1987 Achterberg 01-04-1999 emeritus 00
-
2e predikantsplaats sinds 1990
03 ds. L.C. Talsma 26-08-1990 Wilsum 04-05-2008 Wapenveld 01
02 ds. J. Boer (Jakob) 10-10-1999 Ermelo 28-05-2006 Emst 01
04 ds. H. Born 16-09-2007 Brakel
12 ds. W. van Vreeswijk 11-09-2011 Rijssen

Hulppredikanten:
ber*naamvanafherkomsttotvervolgber**
J. Ruiter 1973 ??-??-1984
C. Schreurs 1985 ??-??-1988
A. van Vuuren 1998 ??-??-1990
E.G. de Kruijf kandidaat ??-??-2009 pred. Nieuwpoort 02
J.H. de Vree 2009 kandidaat
B. van Werven (jeugdwerker) 2009 kandidaat 04-03-2012 pred. Zuilichem 01


Beroepen vacature 1876:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-11-1877 E.A. Lazonder Oldebroek
02 ??-01-1878 G. Ringnalda s-Grevelduin-Capelle
03 ??-03-1878 H. Bax Doornspijk
04 ??-04-1878 P. Deetman Rotterdam-Charlois
05 ??-05-1878 G. Boxman Oud-Alblas
06 ??-07-1878 H.J.P. van der Linden Oud-Beijerland
07 ??-07-1879 P.G. Datema Ee
08 ??-10-1879 M. Buiskool kandidaat Beerta


Beroepen vacature 1881:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-09-1881 G. Nijhuis Hoogeveen
02 ??-10-1881 J. Bolkestein Wijnjeterp-Duurswoude
03 ??-11-1881 C.P.N. Pikaar Harmelen
04 ??-12-1881 E.A. Lazonder Zegveld
05 ??-01-1882 F. Oberman Ommen
06 ??-03-1882 E.E. Gewin Renkum
07 ??-04-1882 G. Ringnalda Oldebroek
08 ??-05-1882 W. Ringnalda kandidaat
09 ??-07-1882 W.J. Geselschap Amsterdam
10 ??-08-1882 A. Renier Bergambacht
11 ??-10-1882 W. van den Bergh Schaarsbergen
12 ??-12-1882 J.J.A. Ploos van Amstel Reitsum
13 ??-01-1883 W.J.G. Aalders Kampen
14 ??-02-1883 W.A. Houbolt Westbroek
15 ??-03-1883 G. Nijhuis Hoogeveen
16 ??-05-1883 D.J. Karssen Nederlangbroek
17 ??-06-1883 G. van Goor Oud-Beijerland
18 ??-09-1883 F. van Spall Leimuiden
19 ??-10-1883 T. Dalhuijsen kandidaat


Beroepen vacature 1888:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-07-1888 W.R. Kalshoven Ede
02 ??-08-1888 J. Kok Gouderak
03 ??-10-1888 F. Kijftenbelt Hoevelaken
04 ??-12-1888 J.W.H. Kalkman Monster
05 ??-01-1889 A. Jonker Jutrijp-Hommerts
06 ??-03-1889 J.W.F. Gobius du Sart Nieuw- en Sint Joosland
07 ??-04-1889 A. Jellema Idsegahuizen
08 ??-06-1889 I. Vonk Oldebroek
09 ??-08-1889 A.H. de Klerck Ridderkerk
10 ??-10-1889 J.G. Klomp s-Graveland
11 ??-11-1889 IJ. Doornveld kandidaat Huizen
12 ??-12-1889 J.J.C. van Toorenenbergen Putten
13 ??-03-1890 H.F.O.H. Ulfers Zelhem
14 ??-05-1890 H.J.L. Poort Harmelen
15 ??-09-1890 J.C. Klomp kandidaat Nunspeet
16 ??-11-1890 J.F. de Klerk Ameide-Tienhoven
17 ??-01-1891 J.G. Dekking Jaarsveld
18 ??-03-1891 J.G. Steenbeek Weesp
19 ??-05-1891 A. ten Have Polsbroek
20 ??-06-1891 J.H. Wensinck Nijkerk
21 ??-08-1891 K.W. Vethake Arnhem-dolerend
22 ??-08-1891 H. Doornveld Huizen
23 ??-09-1891 C. Bouthoorn Dirksland
24 ??-10-1891 J.J. van der Vlugt Coevorden
25 ??-12-1891 H. Doornveld Huizen
26 ??-01-1892 C. Verhagen Diemen
27 ??-03-1892 B.J. van Heijningen Kesteren
28 ??-05-1892 K. Bosma Bennekom
29 ??-07-1892 S. Kalma IJlst
30 ??-09-1892 J.M.C.H. Mond Dinteloord
31 ??-11-1892 C. de Hoogh Nijehaske
32 ??-12-1892 W. van Sloten Makkum


Beroepen vacature 1899:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-04-1899 A. van der Sluis Monster
02 ??-05-1899 J.C. Klomp Lunteren
03 ??-06-1899 J.A. van Boven Oud-Beijerland
04 ??-07-1899 A. van der Sluis Monster
05 ??-08-1899 H. van Griethuijsen Oosterwolde (Gld.)
06 ??-09-1899 E.J. Homoet Ouderkerk aan den IJssel
07 ??-10-1899 B.J. van Heijningen Hoogeveen
08 ??-12-1899 C. Verhagen Zuilen
09 ??-01-1900 S. Dijkstra Hilversum
10 ??-02-1900 J.L. Dippel De Bilt
11 ??-03-1900 F.F.J. van der Plassche Hasselt
12 ??-04-1900 C. Bouthoorn Ede
13 ??-05-1900 B. van der Wal kandidaat Utrecht
14 ??-06-1900 A. ten Have Eemnes-Buiten
15 ??-08-1900 K. Eekhof Gouderak


Beroepen vacature 1907:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-11-1907 B. van der Wal Hasselt
02 ??-01-1908 D.E.J. Hupkes Waddinxveen
03 ??-02-1908 J.G. Dekking Monster
04 ??-04-1908 J. de Bruin Groot-Ammers
05 ??-05-1908 G. van Montfrans kandidaat Nijkerk


Beroepen vacature 1911:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-11-1910 A. Prins Sint Maartensdijk


Beroepen vacature 1913:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-03-1913 T.G.C. van Rappard Randwijk
02 ??-04-1913 J.H. Koster Wijckel
03 ??-05-1913 D. Plantinga Vinkeveen


Beroepen vacature 1915:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-01-1915 J.M.P. Schippers Ede
02 ??-02-1915 N.C. Bakker Kesteren
03 ??-04-1915 P. Zandt IJsselmuiden
04 ??-05-1915 J. Kraaij Hasselt
05 ??-06-1915 P. Kuijlman Lunteren
06 ??-06-1915 J.H.F. Remme Oud-Beijerland
07 ??-08-1915 P. Kruijt Gouderak
08 ??-09-1915 H.A. Heijer Renkum
09 ??-10-1915 A. Dekker Giessendam-Neder-Hardinxveld
10 ??-11-1915 J.J. van der Pol Krimpen aan de Lek


Beroepen vacature 1918:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-06-1918 J.H. Koster s-Grevelduin-Capelle
02 ??-07-1918 A. Oskam Benthuizen


Beroepen vacature 1922:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-01-1922 J.A. van Boven Ede
02 ??-03-1922 J.J. Timmer Montfoort
03 ??-04-1922 F.F.J. van der Plassche Krimpen aan de Lek
04 ??-06-1922 P. Kuijlman Houten
05 ??-08-1922 F. van Asch Den Ham (Ov.)
06 ??-09-1922 J.G. Klomp Oldebroek
07 ??-11-1922 H.A. Leenmans Bodegraven
08 ??-01-1923 A.M. den Oudsten Dinteloord
09 ??-04-1923 J.C. van Apeldoorn Voorthuizen
10 ??-05-1923 W. Deur Zegveld
11 ??-07-1923 J. Ronge Hoogblokland
12 ??-09-1923 D.T. Keck ontheven pred. Woerden
13 ??-10-1923 G.J. Koolhaas Oldebroek
14 ??-02-1924 A.J.W. van Ingen Hattem
15 ??-03-1924 E. Schimmel Jaarsveld
16 ??-05-1924 G. Alers Nieuw-Lekkerland
17 ??-07-1924 K.J. van den Berg Amersfoort
18 ??-09-1924 H.A. de Geus Veenendaal
19 ??-11-1924 J.J. Timmer Ermelo
20 ??-04-1925 A.F.P. Pop Nijkerk
21 ??-05-1925 J. van Amstel Oosterwolde (Gld.)
22 ??-07-1925 K. van As Dirksland


Beroepen vacature 1932:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-12-1932 L. Vroegindeweij Wilnis
02 ??-01-1933 J.G. Abbringh Wilsum
03 ??-02-1933 A.J. Westra Hoekzema Mijnsheerenland
04 ??-03-1933 N. Warmolts Garderen
05 ??-05-1933 E.E. de Looze Renswoude
06 ??-06-1933 J. Haring Giessendam-Neder-Hardinxveld
07 ??-07-1933 J.J. van der Pol Oene
08 ??-09-1933 E. Schimmel Ameide-Tienhoven
09 ??-10-1933 F. van Asch Wierden
10 ??-11-1933 K. van de Pol kandidaat De Bilt
11 ??-12-1933 H.G. van den Hoek Daarle


Beroepen vacature 1953:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-02-1953 W. Vroegindeweij Bleiswijk
02 ??-03-1953 P.J.F. Lamens Elspeet
03 ??-04-1953 B. Haverkamp Veen
04 ??-05-1953 R.W. Steur Ouddorp
05 ??-06-1953 R. de Bruin Barneveld
06 ??-07-1953 J. Kruijt kandidaat Gouda
07 ??-08-1953 W. van Tuijl Lopik
08 ??-09-1953 M. van Rennes kandidaat Zeist


Beroepen vacature 1959:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-08-1959 R.C. Cuperus Wouterswoude


Beroepen vacature 1965:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-02-1965 T.J. Kamerbeek Poederoijen


Beroepen vacature 1970:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-01-1970 J. Smit Putten
02 ??-02-1970 T. Lekkerkerker Oosterwolde (Gld.)
03 ??-03-1970 J. Bos Lunteren
04 ??-04-1970 C. van Schoonhoven Vreeswijk
05 ??-05-1970 L. van Nieuwpoort Sliedrecht
06 ??-06-1970 J. Noltes Ridderkerk
07 ??-08-1970 J. den Hoed Meerkerk
08 ??-10-1970 R.E. Kuus Voorthuizen
09 ??-11-1970 J.C. Schuurman Putten
10 ??-12-1970 H.A. van Slooten Nijkerk
11 ??-01-1971 P.H. van Harten Molenaarsgraaf
12 ??-02-1971 A. van Brummelen Hierden
13 ??-03-1971 J. Koele Nijkerk
14 ??-04-1971 J. Smit Soest-bw
15 ??-05-1971 A.J. Mulder Nieuwer ter Aa
16 ??-07-1971 P.J. Bos Ameide-Tienhoven
17 ??-08-1971 K. Exalto Noordeloos
18 ??-10-1971 C. Kik kandidaat Rotterdam


Beroepen vacature 1978:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-06-1978 J.D. van Roest Ederveen


Beroepen vacature 1982:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-08-1982 D.C. Floor Wekerom


Beroepen vacature 1987:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 03-06-1987 E.M. Bakker Nijkerk
02 24-07-1987 H. Vermeer Achterberg - Rhenen
03 14-09-1987 C. van der Scheur Nederlangbroek
04 14-10-1987 H. Vermeer Achterberg – Rhenen


Beroepen vacature 1990:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 09-02-1990 M. Goudriaan Apeldoorn-bw
02 22-03-1990 W. Arkeraats Giessendam-Neder-Hardinxveld
03 19-04-1990 L.C. Talsma Wilsum


Beroepen vacature 1999:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 15-04-1999 J. Harteman Wezep
02 14-06-1999 J. Boer Ermelo


Beroepen vacature 2006:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 01-12-2006 J.H. Lammers Krimpen aan den IJssel-bw
02 12-02-2007 M. Maas Hellouw
03 18-04-2007 G. Wassinkmaat Hoevelaken
04 20-06-2007 H. Born Brakel


Beroepen vacature 2008:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 03-09-2008 K.E. Schonewille s-Gravenmoer
02 24-11-2008 P. Molenaar Scherpenzeel (Gld.)
03 17-02-2009 L.W. van der Sluijs Nijkerkerveen
04 15-04-2009 W. van Vreeswijk Rijssen
05 21-09-2009 B.E. Weerd Wierden
06 18-11-2009 A. de Lange Oldebroek
07 08-03-2010 J.P.J. Voets Wijk bij Heusden 02
08 20-05-2010 R.W. de Koeijer Putten 06
09 04-10-2010 J.A.C. Olie Zuilichem 02
10 29-11-2010 L.W. den Boer Sint Philipsland 03
11 28-02-2011 G.J. Hiensch Elst – Rhenen 01
12 09-05-2011 W. van Vreeswijk (2e keer)Rijssen 04


*: Aantal uitgebrachte beroepen in voorafgaande vacaturetijd.
**: Aantal uitgebrachte beroepen op predikant tijdens verblijf.
***: Aantal van uitgebrachte beroepen.
****: Aantal van ontvangen beroepen door betrokkene.

vrijdag 19 juli 2019