Index >

Rhenen Gereformeerde Gemeente


Classis: Barneveld
Provincie: Utrecht
Digitale uitzending: nee

Predikanten van de Gereformeerde Gemeente Rhenen opgericht in 8-3-1932:
ber*naamintredeherkomstafscheid
/losmaking
vervolgber**
ds. P. van der Bijl 19-11-1956 Leerdam-cgk 03-12-1958 Barneveld
ds. J. Veenendaal 03-07-2002 Elburg-cgk 21-03-2007 Zwijndrecht
19 ds. F. Mulder 18-05-2011 Wageningen


Beroepen vacature 1958:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
??-03-1979 J. Koster Barneveld
??-07-1979 J. de Pater kandidaat Boskoop
??-12-1979 J. Koster Barneveld
??-03-1980 A. Moerkerken Nieuw-Beijerland
??-09-1980 J. Koster Barneveld
22-04-1985 J. Koster Barneveld
21-06-1985 A.J. Gunst kandidaat Kapelle
10-03-1986 E. Venema Middelburg-Centrum
23-06-1986 P. van Ruitenburg kandidaat Zevenhuizen
06-04-1987 J.C. Weststrate ’s-Gravenpolder
14-09-1987 C.J. Meeuse Rotterdam-Zuid
07-03-1988 J.C. Weststrate ’s-Gravenpolder
27-06-1988 C.A. van Dieren kandidaat Waddinxveen
21-11-1988 C. van der Poel Yerseke
29-03-1989 A. Bac Bodegraven
22-06-1989 G.M. de Leeuw kandidaat Rotterdam
06-02-1990 E. Venema Elspeet
18-09-1990 M. Mondria Waardenburg
05-02-1991 E. Venema Elspeet
28-06-1991 C. Hogchem kandidaat Kootwijkerbroek
02-12-1991 E. Venema Elspeet
17-02-1992 G.J. van Aalst Benthuizen
25-06-1992 W. Visscher kandidaat Moerkapelle
01-02-1993 E. Venema Elspeet
05-11-1993 A.J. Gunst (2e keer) Tholen
25-02-1994 A. Moerkerken Gouda
23-06-1994 M. Karens kandidaat Zoetermeer
04-11-1994 A.J. Gunst (3e keer) Tholen
27-02-1995 C.A. van Dieren (2e keer) Stolwijk
09-10-1995 E. Venema Elspeet
04-03-1996 C.A. van Dieren (3e keer) Stolwijk
20-06-1996 A. Schreuder kandidaat Nunspeet
18-11-1996 C.A. van Dieren (4e keer) Stolwijk
17-03-1997 G.J. van Aalst (2e keer) Ridderkerk
01-07-1997 C. Hogchem (2e keer) Borssele
13-11-1997 M. Karens (2e keer) Werkendam
05-12-1998 A.J. Gunst (4e keer) Benthuizen
16-03-1999 C.A. van Dieren (5e keer) Stolwijk
26-06-1999 C. Neele kandidaat Krimpen aan den IJssel
15-11-1999 C.A. van Dieren (6e keer) Stolwijk
06-03-2000 C. Vogelaar Grand Rapids (V.S.)
01-07-2000 D. de Wit kandidaat Bennekom
08-11-2000 G.J. van Aalst (3e keer) Ridderkerk
23-02-2001 G.J.N. Moens Goes
23-06-2001 D.W. Tuinier kandidaat Hendrik-Ido-Ambacht
08-12-2001 A.J. Gunst (5e keer) Benthuizen
11-04-2002 J. Veenendaal voorheen cgk, wonend Putten


Beroepen vacature 2007:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 13-04-2007 C.A. van Dieren Rijssen-Noord
02 26-06-2007 G. Heijkamp kand. Geldermalsen
03 14-09-2007 A. Verschuure Krabbendijke
04 13-12-2007 B.J. van Boven De Valk - Wekerom
05 10-03-2008 G. Beens Kootwijkerbroek
06 25-06-2008 W.J. Karels Hardinxveld-Giessendam
07 11-09-2008 D. de Wit Rijssen-West
08 05-12-2008 W.J. Karels Hardinxveld-Giessendam
09 23-02-2009 A. Schot Nunspeet
10 29-04-2009 D. de Wit Rijssen-West
11 02-07-2009 G. Bredeweg kand. Rijssen
12 16-07-2009 K. Boeder kand. Enkhuizen
13 22-10-2009 G.J.N. Moens Meliskerke
14 07-01-2010 A.H. Verhoef Sint Catharines (Can.)
15 22-03-2010 C. Sonnevelt Lethbridge (Can.)
16 09-06-2010 G.W.S. Mulder kandidaat Rijssen 31
17 08-07-2010 A.J. de Waard voorheen Stolwijk 15
18 06-10-2010 G.M. de Leeuw Ridderkerk 04
19 06-01-2011 F. Mulder Wageningen 17


*: Aantal uitgebrachte beroepen in voorafgaande vacaturetijd.
**: Aantal uitgebrachte beroepen op predikant tijdens verblijf.
***: Aantal van uitgebrachte beroepen.
****: Aantal van ontvangen beroepen door betrokkene.

zondag 16 december 2018