Index >

Oudega-W Gereformeerde Kerk


Classis: Sneek
Provincie: Friesland
Digitale uitzending: nee

Predikanten van de Gereformeerde Kerk Oudega-W opgericht in 11-03-1888:
ber*naamintredeherkomstafscheid
/losmaking
vervolgber**
i.c.m. Idsega (of Idzega) sedert 1963
i.s.m. Oudega-hg sedert 21-11-1991
-
05 ds. O. de Roos (Oepke) 12-01-1890 kandidaat Scharnegoutum 20-05-1900 Rinsumageest 04
03 ds. W.A. Willemse (Willem Adriaan) 09-12-1900 kandidaat Dordrecht 04-10-1903 Wilnis 01
01 ds. W. Weener (Wolter) 22-11-1903 Cubaard 13-09-1914 Vianen 04
01 ds. H. Popma (Heertje) 15-11-1914 Tzum 21-03-1920 Voorthuizen 06
22 ds. J. Los (Jacob) 14-12-1924 kandidaat Gravenhage 27-01-1929 Siddeburen 02
02 ds. P. Veenhuizen (Pieter) 16-06-1929 kandidaat Groningen 12-06-1932 Ned. Oost-Indiƫ Soerabaja 03
02 ds. C. Bos (Cornelis) 11-12-1932 kandidaat Leeuwarden 12-11-1945 Murmerwoude 01
18 ds. H. van der Plaat (Hilbert) 26-12-1952 kandidaat Haarlem 13-11-1955 Dieren 03
03 ds. F.J. Bil (Fritz Johan) 09-09-1956 kandidaat Amsterdam 02-04-1961 Delfzijl 01
08 ds. G. Dijkstra (Gerben) 14-10-1962 kandidaat Leeuwarden 29-01-1967 Zetten 01
01 ds. M.P. van der Kruk (Martinus Pieter) 21-09-1969 kandidaat Oudega (Wymbr.) 31-12-1972 Weesp 01
02 ds. J.H. Meijer (Jurjen Hendriks) 13-04-1975 Sint Annaparochie 31-05-1980 leraar Leeuwarden 01
01 ds. K.W. de Jong (Klaas Willem) (p-t) 05-07-1987 kandidaat Boedapest 30-06-1991 ontheven 00
-
predikant voor bijzondere werkzaamheden
01 ds. J.H. Meijer (leraar Leeuwarden) 01-06-1980 Oudega-gk (Wymbr.) 13-05-1984 g.v. Swerf Rust Middelburg01
-
opgegaan in Oudega-pg sedert 12-11-2006

Hulppredikanten:
ber*naamvanafherkomsttotvervolgber**
ds. J.A. Kwast (Jan Anton) 12-09-1982 emeritus Delfzijl 06-04-1986


Beroepen vacature 1888:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-10-1888 W.B. Renkema Hoorn
02 ??-02-1889 M.H.K. Mol Dussen
03 ??-04-1889 M.H.K. Mol (2e keer) Dussen
04 ??-06-1889 H.H. Woudstra kandidaat Eesterga
05 ??-08-1889 O. de Roos kandidaat Scharnegoutum


Beroepen vacature 1900:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-05-1900 H.M. Dethmers Paesens
02 ??-06-1900 P. Zijlmans Hengelo (Ov.)
03 ??-08-1900 W.A. Willemse kandidaat Dordrecht


Beroepen vacature 1903:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-09-1903 W. Weener Cubaard


Beroepen vacature 1914:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-07-1914 H. Popma Tzum


Beroepen vacature 1929:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-03-1920 P. Hekman Gorredijk
02 ??-05-1920 J.S. Post Echten (Fr.)
03 ??-08-1920 J.G. Fernhout kandidaat Amsterdam
04 ??-09-1920 J.M. de Jong Duurswoude
05 ??-11-1920 B. Roorda Driesum
06 ??-12-1920 A.G. Wolf Loenen-Vreeland
07 ??-02-1921 S. Huisman Doetinchem
08 ??-04-1921 dr. D.K. Wielinga kandidaat Kampen
09 ??-06-1921 K. Prins Wijckel-Balk
10 ??-07-1921 H.T. van Munster kandidaat Amsterdam
11 ??-08-1921 G.H. de Jonge Naarden
12 ??-11-1921 J. Gootjes Suawoude
13 ??-12-1921 P.N. Kruyswijk kandidaat Amersfoort
14 ??-05-1922 H. Fokkens Boornbergum
15 ??-09-1922 H. Steen kandidaat Anjum
16 ??-10-1922 S. van Dijken Zweeloo
17 ??-05-1923 A. Wijngaarden kandidaat Dokkum
18 ??-09-1923 A.J. Bouma Sint Jacobiparochie
19 ??-01-1924 C.W. Keur kandidaat Driebergen
20 ??-03-1924 K.J. Cremer kandidaat Amsterdam
21 ??-08-1924 E. Beukema Metslawier-Niawier
22 ??-09-1924 J. Los kandidaat Gravenhage


Beroepen vacature 1929:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-11-1928 J. Snoey kandidaat Tinte
02 ??-03-1929 P. Veenhuizen kandidaat Groningen


Beroepen vacature 1932:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-06-1932 D. Veenhuizen kandidaat Groningen
02 ??-09-1932 C. Bos kandidaat Leeuwarden


Beroepen vacature 1945:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-10-1945 L. Moesker Rhenen
02 ??-11-1945 H. van Koningsveld hulppred. Lemmer
03 ??-01-1946 G.S. Fernhout hulppred. Alphen aan den Rijn
04 ??-04-1946 A. de Boer Staphorst
05 ??-05-1946 S. Wouda Valkenswaard
06 ??-06-1946 P. Uidam hulppred. Weesp
07 ??-08-1946 S. van Bekkum kandidaat Rotterdam
08 ??-11-1946 C.L. Ruben Zevenhoven
09 ??-09-1947 T.H. Struijs kandidaat Rotterdam
10 ??-02-1948 E.H. Nagel kandidaat Haren (Gr.)
11 ??-05-1948 J.A. Kwast kandidaat Gravenhage
12 ??-09-1948 W. Stuursma kandidaat Arnhem
13 ??-04-1949 A. Ferwerda kandidaat Amstelveen
14 ??-05-1949 P.L. Schuddebeurs Winterswijk
15 ??-06-1949 K. Runia kandidaat Leeuwarden
16 ??-02-1950 G.M.W. Steen kandidaat Haren (Gr.)
17 ??-06-1952 A. Vos kandidaat Voorburg
18 ??-08-1952 H. van der Plaat kandidaat Haarlem


Beroepen vacature 1955:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-11-1955 L. Schuurman kandidaat Amsterdam
02 ??-06-1956 N. Wijngaarden kandidaat Amsterdam
03 ??-06-1956 F.J. Bil kandidaat Amsterdam


Beroepen vacature 1961:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-03-1961 M. Kievit kandidaat Numansdorp
02 ??-05-1961 H. Wijmans kandidaat Amsterdam
03 ??-06-1961 W.J. Stolte kandidaat Alblasserdam
04 ??-08-1961 B. Fidder kandidaat Emmen
05 ??-11-1961 G. den Heeten kandidaat Rotterdam
06 ??-02-1962 G. Kerssies kandidaat Zuidlaren
07 ??-06-1962 C. van der Woude kandidaat Kampen
08 ??-07-1962 G. Dijkstra kandidaat Leeuwarden


Beroepen vacature 1967:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-09-1969 M.P. van der Kruk kandidaat Oudega


Beroepen vacature 1973:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-02-1973 J.L. Zijlstra kandidaat Amsterdam
02 ??-11-1974 drs. J.H. Meijer Sint Annaparochie


Beroepen vacature 1980:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-09-1986 K.W. de Jong kandidaat Boedapest


*: Aantal uitgebrachte beroepen in voorafgaande vacaturetijd.
**: Aantal uitgebrachte beroepen op predikant tijdens verblijf.
***: Aantal van uitgebrachte beroepen.
****: Aantal van ontvangen beroepen door betrokkene.

dinsdag 10 december 2019