Index >

Oosterland Gereformeerde Gemeente


Classis: Tholen
Provincie: Zeeland
Digitale uitzending: nee

Predikanten van de Gereformeerde Gemeente Oosterland opgericht in 12-05-1919:
ber*naamintredeherkomstafscheid
/losmaking
vervolgber**
29 ds. W. Hage 19-07-1972 Krabbendijke 23-11-1975 Rotterdam-West 05
114 ds. J. van Belzen 27-02-2014 Urk

Hulppredikanten:
ber*naamvanafherkomsttotvervolgber**
M. Remijn (Marinus) (oefenaar) 1923 Krabbendijke 29-05-1937 overleden


Beroepen vacature 1919:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-05-1920 J. Fraanje Barneveld
02 ??-07-1920 A. Verhagen Dirksland
03 ??-05-1942 J.B. Bel kandidaat Rotterdam
04 ??-07-1942 P. Honkoop Gravenhage
05 ??-07-1948 J. van Dijke kandidaat Rotterdam
06 ??-01-1949 J.W. Kersten kandidaat Rotterdam
07 ??-11-1949 H. van Gilst kandidaat Gravenhage
08 ??-01-1952 M. Blok Rotterdam-Centrum
09 ??-06-1952 W. Hage kandidaat Gravenhage
10 ??-07-1956 J.B. Bel (2e keer) Krabbendijke
11 ??-12-1956 H. Rijksen Vlaardingen
12 ??-02-1957 J.B. Bel (3e keer) Krabbendijke
13 ??-04-1957 W. Hage (2e keer) Nunspeet
14 ??-07-1960 W.C.J. Bosschaart kandidaat Wolphaartsdijk
15 ??-07-1961 G. Schipaanboord kandidaat Leiden
16 ??-06-1962 W. Suyker kandidaat Bergambacht
17 ??-06-1963 A.W. Verhoef kandidaat Capelle aan den IJssel
18 ??-06-1964 D. Hakkenberg kandidaat Veenendaal
19 ??-06-1965 A. Hoogerland kandidaat Werkendam
20 ??-01-1966 C. Wisse Elspeet
21 ??-06-1967 N.W. Schreuder kandidaat Amersfoort
22 ??-01-1968 C. Wisse (2e keer) Elspeet
23 ??-07-1968 P. Blok Dirksland
24 ??-01-1969 L. Blok kandidaat Zeist
25 ??-06-1969 R. Boogaard kandidaat Nisse
26 ??-01-1970 D. Hakkenberg (2e keer) Dordrecht
27 ??-06-1970 J. Mijnders kandidaat De Meern
28 ??-02-1971 C. Wisse (3e keer) Elspeet
29 ??-02-1972 W. Hage (3e keer) Krabbendijke


Beroepen vacature 1975:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-11-1975 H. Ligtenberg Terwolde De Vecht
02 ??-01-1976 J. Karens Opheusden
03 ??-04-1976 C. Molenaar Kapelle-Biezelinge
04 ??-06-1976 J.S. van der Net kandidaat Moerkapelle
05 ??-09-1976 A. Hoogerland Krabbendijke
06 ??-01-1977 A. Vergunst Veen
07 ??-06-1977 C. Vogelaar kandidaat Mijdrecht
08 ??-09-1977 D. Hakkenberg Lisse
09 ??-02-1978 C. Wisse Kootwijkerbroek
10 ??-06-1978 A. Moerkerken Nieuw-Beijerland
11 ??-10-1978 E. Venema Drachten
12 ??-02-1979 C. Wisse (2e keer) Kootwijkerbroek
13 ??-06-1979 M. Golverdingen kandidaat Benthuizen
14 ??-02-1980 M. Mondria Waardenburg
15 ??-06-1980 J.J. Tanis kandidaat Sommelsdijk
16 ??-10-1980 E. Venema (2e keer) Drachten
17 ??-02-1981 A. Bac Oostkapelle
18 ??-06-1981 J. van Haaren Amersfoort
19 ??-11-1981 M. Mondria (2e keer) Waardenburg
20 ??-02-1982 J.C. Weststrate s-Gravenpolder
21 ??-07-1982 G. Mouw kandidaat Elspeet
22 15-11-1982 R. Boogaard Leiderdorp
23 23-02-1983 J.C. Weststrate (2e keer) s-Gravenpolder
24 12-04-1983 R. Boogaard (2e keer) Leiderdorp
25 21-06-1983 B. van der Heiden kandidaat Dordrecht
26 24-10-1983 A. Bregman Rijssen
27 14-02-1984 A. Moerkerken (2e keer) Nieuw-Beijerland
28 26-06-1984 J. Beens kandidaat Genemuiden
29 02-11-1984 E. Venema (3e keer) Middelburg-Centrum
30 14-02-1985 J. Koster Klaaswaal
31 21-06-1985 A.J. Gunst kandidaat Kapelle
32 14-10-1985 J.W. Verweij Ridderkerk
33 14-02-1986 M. Mondria (3e keer) Waardenburg
34 13-06-1986 G.J. van Aalst kandidaat Nieuw-Beijerland
35 14-10-1986 R. Boogaard (3e keer) Leiderdorp
36 18-02-1987 M. Mondria (4e keer) Waardenburg
37 19-06-1987 A. Bac (2e keer) Bodegraven
38 13-10-1987 G. Mouw (2e keer) Genemuiden
39 18-03-1988 R. Boogaard (4e keer) Leiderdorp
40 23-06-1988 C.A. van Dieren kandidaat Waddinxveen
41 14-10-1988 G. Mouw (3e keer) Genemuiden
42 16-02-1989 J. Karels Rijsen
43 20-06-1989 P. Melis kandidaat s-Gravenzande
44 31-10-1989 E. Venema (4e keer) Elspeet
45 20-02-1990 G.J. van Aalst (2e keer) Benthuizen
46 29-05-1990 C. Sonnevelt voorheen zendingspred., wonend s-Gravenzande
47 16-10-1990 J. Karels (2e keer) Rijssen
48 22-02-1991 C.A. van Dieren (2e keer) Stolwijk
49 25-06-1991 C. Hogchem kandidaat Kootwijkerbroek
50 13-11-1991 E. Venema (5e keer) Elspeet
51 04-03-1992 P. Blok Kootwijkerbroek
52 24-06-1992 W. Visscher kandidaat Moerkapelle
53 20-10-1992 C.A. van Dieren (3e keer) Stolwijk
54 18-02-1993 A.J. Gunst (2e keer) Tholen
55 28-06-1993 C.A. van Dieren (4e keer) Stolwijk
56 21-10-1993 G.M. de Leeuw Barneveld
57 18-02-1994 M. Mondria (5e keer) Waardenburg
58 22-06-1994 M. Karens kandidaat Zoetermeer
59 18-10-1994 C.A. van Dieren (5e keer) Stolwijk > bedankt 03-1995
60 20-06-1995 F. Mulder kandidaat Elspeet
61 23-10-1995 G.M. de Leeuw (2e keer) Barneveld
62 27-02-1996 J. de Pater Krabbendijke
63 18-06-1996 W.J. Karels kandidaat Krimpen aan den IJssel
64 15-10-1996 C.A. van Dieren (6e keer) Stolwijk
65 19-02-1997 J. Karels (3e keer) Oudemirdum
66 25-06-1997 C.A. van Dieren (7e keer) Stolwijk
67 07-11-1997 G.J. van Aalst (3e keer) Ridderkerk
68 18-02-1998 M. Karens (2e keer) Werkendam
69 15-10-1998 A.J. Gunst (3e keer) Benthuizen
70 17-02-1999 C.A. van Dieren (8e keer) Stolwijk
71 25-06-1999 C. Neele kandidaat Krimpen aan den IJssel
72 20-10-1999 W.J. Karels (2e keer) Hardinxveld-Giessendam
73 04-03-2000 A.J. Gunst (4e keer) Benthuizen
74 29-06-2000 D. de Wit kandidaat Bennekom
75 03-11-2000 M. Karens (3e keer) Werkendam
76 30-03-2001 G.J.N. Moens Goes
77 19-06-2001 D.W. Tuinier kand. Hendrik-Ido-Ambacht
78 29-10-2001 W.J. Karels (3e keer) Hardinxveld-Giessendam
79 21-02-2002 G. Mouw (4e keer) Uddel
80 25-06-2002 A. Verschuure kandidaat Gouda
81 01-11-2002 A. Schot Krimpen aan den IJssel
82 26-02-2003 G.J.N. Moens (2e keer) Goes
83 04-07-2003 G. Pater kandidaat Genemuiden
84 02-09-2003 E. Hakvoort voorheen Alphen aan den Rijn-cgk
85 18-02-2004 G. Mouw (5e keer) Uddel
86 23-06-2004 G. Beens kandidaat Genemuiden
87 20-10-2004 D. de Wit (2e keer) Nieuw-Beijerland
88 ??-02-2005 M. Karens (4e keer) Werkendam
89 28-06-2005 G. van Manen kandidaat Krabbendijke
90 19-10-2005 G. Mouw (6e keer) Uddel
91 22-02-2006 A. Verschuure (2e keer) Krabbendijke
92 29-06-2006 J. van Belzen kandidaat Arnemuiden
93 13-10-2006 W.J. Karels (4e keer) Hardinxveld-Giessendam
94 19-04-2007 C. van Krimpen Oud-Beijerland
95 27-06-2007 M. Joosse kandidaat Vlaardingen
96 16-10-2007 M. Karens (5e keer) Werkendam
97 21-02-2008 B.J. van Boven De Valk-Wekerom
98 24-06-2008 B. Labee kand. Hendrik-Ido-Ambacht
99 22-10-2008 D. de Wit (3e keer) Rijssen-West
100 19-02-2009 C.A. van Dieren (9e keer) Rijssen-Noord
101 30-06-2009 G. Bredeweg kandidaat Rijssen
102 21-10-2009 D. de Wit (4e keer) Rijssen-West
103 03-03-2010 B.J. van Boven (2e keer) De Valk-Wekerom 50
104 29-06-2010 A.J. de Waard voorheen Stolwijk 05
105 18-10-2010 J.M.D. de Heer Middelburg-Centrum 18
106 17-02-2011 L. Terlouw Barendrecht 22
107 23-06-2011 R.A.M. Visser kandidaat Hardinxveld-Giessendam23
108 ??-10-2011 C.A. van Dieren (10e keer) Rijssen-Noord 62
109 ??-02-2012 G.M. de Leeuw (2e keer) Ridderkerk 15
110 13-06-2012 A.T. Huijser kandidaat Geldermalsen 41
111 ??-10-2012 G.J.N. Moens (3e keer) Meliskerke 28
112 ??-02-2013 A. Vermeij Nieuw-Beijerland 07
113 ??-06-2013 S.W. Janse kandidaat Arnemuiden 23
114 14-10-2013 J. van Belzen (2e keer) Urk 01


*: Aantal uitgebrachte beroepen in voorafgaande vacaturetijd.
**: Aantal uitgebrachte beroepen op predikant tijdens verblijf.
***: Aantal van uitgebrachte beroepen.
****: Aantal van ontvangen beroepen door betrokkene.

maandag 20 november 2017