Index >

Nunspeet Gereformeerde Kerk


Classis: Harderwijk
Provincie: Gelderland
Digitale uitzending: nee

Predikanten van de Gereformeerde Kerk Nunspeet opgericht in 01-09-1986:
ber*naamintredeherkomstafscheid
/losmaking
vervolgber**
C. de Gooijer 08-06-1890 oefenaar Nunspeet 04-03-1894 Bennekom
J.J. Steinhart 28-04-1895 Knijpe 30-04-1899 Wijhe
A.H. op t Holt (Abel Harmannus) 21-04-1901 Noordwijk aan Zee 28-02-1907 afgezet
J.H. Jonker 23-08-1908 Wormerveer 13-07-1913 Voorburg
J. Tholen 01-02-1914 Hasselt 24-04-1921 Leerdam
R. de Jager 26-03-1922 Ooltgensplaat 28-06-1931 Amerongen
J. Tijmes (Jacob) 10-01-1932 Westerlee 17-03-1936 uitgetreden > Nunspeet-cgk
M.J. van Dijken 06-06-1937 Oostkapelle 12-06-1949 Amsterdam-Noord Buiksloot
J.P.C. ten Brink 18-12-1949 Emlichheim 09-11-1950 overleden
U. Elgersma 19-04-1953 Klazienaveen ??-08-1958 Leek
W.P.H. Pouwels 28-04-1959 Wommels ??-09-1965 Hillegom
J. van Wattum 26-09-1965 Landsmeer ??-01-1976 Bleiswijk
J. Rook 29-10-1972 Bellflower-CRC (VS) 01-10-1974 emeritus
Th.P. van Belzen 28-11-1976 Hoogeveen ??-08-1988 Genemuiden
F. van der Weij 19-08-1979 Nijverdal ??-05-1988 Gravenzande
J.M.G. Sijtsma (als legerpred.) 27-11-1983 legerpred. Dieren 01-09-1993 emeritus
E.P. van der Veen (vac. Vd Weij) 10-07-1988 Numansdorp 30-07-2017 ontheven
G.A. Versteeg (vac. Van Belzen) 08-01-1989 Dedemsvaart 30-08-2009 emeritus
-
overgegaan in Nunspeet-pg sedert 10-01-2007
01 ds. F.W. Kuipers (Fokko Wiepko) 11-09-2016 Amerongen

Hulppredikanten:
ber*naamvanafherkomsttotvervolgber**
C. de Gooijer (oefenaar) 18-12-1887 07-06-1890 pred. Nunspeet


*: Aantal uitgebrachte beroepen in voorafgaande vacaturetijd.
**: Aantal uitgebrachte beroepen op predikant tijdens verblijf.
***: Aantal van uitgebrachte beroepen.
****: Aantal van ontvangen beroepen door betrokkene.

donderdag 15 november 2018