Index >

Nijkerk Gereformeerde Gemeente


Classis: * Barneveld
Provincie: Gelderland
Digitale uitzending: nee

Predikanten van de Gereformeerde Gemeente Nijkerk opgericht in 20-5-1936:
ber*naamintredeherkomstafscheid
/losmaking
vervolgber**
79 ds. J. Beens 25-01-1996 Scherpenisse 31-01-2003 losgemaakt 04


Beroepen vacature 1937:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-07-1945 M. Blok kandidaat Rotterdam
02 ??-02-1946 J. Fraanje Barneveld
03 ??-10-1946 C. van de Woestijne Ridderkerk
04 ??-06-1947 M. van de Ketterij kandidaat Rotterdam
05 ??-02-1948 C. van de Woestijne (2e keer) Ridderkerk
06 ??-06-1948 F.J. Dieleman kandidaat Rotterdam
07 ??-07-1948 J. Hagestein kandidaat Vlaardingen
08 ??-03-1949 J.W. Kersten kandidaat Rotterdam
09 ??-10-1949 C. van Dam Werkendam
10 ??-05-1950 F.J. Dieleman (2e keer) Borssele
11 ??-01-1951 M. Heerschap Wageningen
12 ??-01-1952 H. van Gilst Elspeet
13 ??-06-1952 W. Hage kandidaat Gravenhage
14 ??-06-1958 A. Hofman kandidaat Aalst
15 ??-06-1959 C. Wisse kandidaat Tholen
16 ??-06-1960 H. Ligtenberg kandidaat Rijssen
17 ??-06-1961 A. Kok kandidaat Rotterdam
18 ??-06-1963 A.W. Verhoef kandidaat Capelle aan den IJssel
19 ??-06-1964 A. Bregman kandidaat Benthuizen
20 ??-06-1965 C. van der Poel kandidaat Rotterdam
21 ??-01-1966 C. Wisse (2e keer) Elspeet
22 ??-06-1967 C. de Ridder kandidaat Elspeet
23 ??-02-1968 P. Blok Dirksland
24 ??-03-1969 A. Hoogerland Werkendam
25 ??-06-1969 J. Mol kandidaat Hardinxveld-Giessendam
26 ??-01-1970 H. Ligtenberg (2e keer) Genemuiden
27 ??-06-1970 C. Molenaar Amsterdam-Noord
28 ??-02-1971 C. van der Poel (2e keer) Yerseke
29 ??-06-1971 J.W. Verweij kandidaat Gravenhage
30 ??-06-1972 J. Mol (2e keer) Hardinxveld-Giessendam
31 ??-01-1973 R. Boogaard Leiden
32 ??-02-1974 C. Hegeman Tholen
33 ??-06-1974 B. Reinders kandidaat Rotterdam
34 ??-01-1975 P. Blok (2e keer) Dirksland
35 ??-06-1975 C. Molenaar (2e keer) Kapelle-Biezelinge
36 ??-02-1976 J. Karens Opheusden
37 ??-06-1976 J.J. van Eckeveld kandidaat Scherpenzeel
38 ??-01-1977 R. Boogaard (2e keer) Leiden
39 ??-06-1977 C. Vogelaar kandidaat Mijdrecht
40 ??-12-1977 C. Hegeman (2e keer) Veenendaal
41 ??-01-1978 C. Wisse (3e keer) Kootwijkerbroek
42 ??-07-1978 E. Venema Drachten
43 ??-02-1979 J. Karens (2e keer) Opheusden
44 ??-06-1979 J. de Pater kandidaat Boskoop
45 ??-02-1980 E. Venema (2e keer) Drachten
46 ??-06-1980 J. Karens (3e keer) Opheusden
47 ??-01-1981 E. Venema (3e keer) Drachten
48 ??-06-1981 J. Mol (3e keer) Rijssen
49 ??-10-1981 W.C. Lamain Grand Rapids (V.S.)
50 ??-01-1982 C. van der Poel (3e keer) Yerseke
51 ??-06-1982 G. Mouw kandidaat Elspeet
52 02-12-1982 A. Moerkerken Nieuw-Beijerland
53 03-02-1983 A. Bregman (2e keer) Rijssen
54 01-07-1983 M. Mondria Waardenburg
55 16-11-1983 A. Bregman (3e keer) Rijssen
56 ??-01-1984 J.C. Weststrate ’s-Gravenpolder
57 28-06-1984 E. Venema (4e keer) Middelburg-Centrum
58 30-01-1985 P. Blok (2e keer) Capelle aan den IJssel
59 26-04-1985 J. Karens (4e keer) Opheusden
60 29-08-1985 W. Hage (2e keer) Kruiningen
61 25-02-1986 C. van der Poel (4e keer) Yerseke
62 21-06-1986 G.J. van Aalst kandidaat Nieuw-Beijerland
63 04-12-1986 C. van der Poel (5e keer) Yerseke
64 09-11-1987 J.C. Weststrate (2e keer) ’s-Gravenpolder
65 08-04-1988 A. Hofman (2e keer) Aalburg
66 22-06-1988 C.A. van Dieren kandidaat Waddinxveen
67 22-04-1989 C. van der Poel (6e keer) Yerseke
68 01-02-1990 J. Karens (5e keer) Opheusden
69 21-02-1991 C. van der Poel (7e keer) Yerseke
70 28-06-1991 C. Hogchem kandidaat Kootwijkerbroek
71 06-02-1992 E. Venema (5e keer) Elspeet
72 27-08-1992 G. Mouw (2e keer) Genemuiden
73 26-11-1992 J. Karens (6e keer) Opheusden
74 19-02-1993 C. van der Poel (8e keer) Yerseke
75 25-09-1993 M. Mondria (2e keer) Waardenburg
76 22-02-1994 E. Venema (6e keer) Elspeet
77 14-09-1994 C.A. van Dieren (2e keer) Stolwijk
78 16-02-1995 M. Mondria (3e keer) Waardenburg
79 19-10-1995 J. Beens Scherpenisse


Beroepen vacature 2003:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 08-10-2003 G. Mouw Uddel
02 04-02-2004 G.J.N. Moens Goes
03 23-06-2004 G. Beens kandidaat Genemuiden
04 30-09-2004 C.A. van Dieren Rijssen-Noord
05 12-02-2005 A.H. Verhoef St. Catharines (Can.)
06 29-06-2005 C. van Krimpen Oud-Beijerland
07 19-09-2005 A. Verschuure Krabbendijke
08 18-02-2006 B.J. van Boven De Valk-Wekerom
09 29-06-2006 J. van Belzen kandidaat Arnemuiden
10 18-09-2006 A. Schot Nunspeet
11 15-02-2007 A.J. Gunst Nieuwerkerk
12 27-06-2007 G. Heijkamp kandidaat Geldermalsen
13 27-09-2007 A.H. Verhoef (2e keer) St. Catharines (Can.)
14 13-02-2008 C. van Krimpen Oud-Beijerland
15 26-06-2008 G. Pater Opheusden
16 25-09-2008 A. Schot (2e keer) Nunspeet
17 04-03-2009 C.A. van Dieren (2e keer) Rijssen-Noord
18 02-07-2009 G. Bredeweg kandidaat Rijssen
19 14-10-2009 M. Karens Werkendam
20 19-02-2010 A. Schot (3e keer) Nunspeet 26
21 11-06-2010 S. Maljaars kandidaat Kapelle 14
22 07-10-2010 G.J. van Aalst Klaaswaal 25
23 10-02-2011 C.A. van Dieren (3e keer) Rijssen-Noord 58
24 16-06-2011 A.P. Baaijens kandidaat Vaassen 20
25 28-09-2011 G.J.N. Moens (2e keer) Meliskerke 22
26 ??-12-2011 A. Schot (4e keer) Nunspeet 50
27 09-03-2012 M. Karens (2e keer) Werkendam 230
28 12-06-2012 A.T. Huijser kandidaat Geldermalsen 30
29 ??-09-2012 W.J. Karels Hardinxveld-Giessendam 129
30 ??-12-2012 C.A. van Dieren (4e keer) Rijssen-Noord 67
31 ??-02-2013 G. van Manen Elspeet 06
32 ??-06-2013 J. van Laar kandidaat Opheusden 19
33 09-01-2014 P.G. Heijkamp kandidaat Elspeet 42
34 05-03-2014 G. van Manen (2e keer) Elspeet 11
35 ??-06-2014 H.A. van Zetten kandidaat Veenendaal 22
36 03-09-2014 A. Vermeij Nieuw-Beijerland 10
37 17-12-2014 A. Schot (5e keer) Nunspeet 76
38 ??-03-2015 B.J. van Boven De Valk-Wekerom 88
39 11-06-2015 H. van der Heiden kandidaat Doetinchem 19
40 ??-08-2015 W.J. Karels (2e keer) Hardinxveld-Giessendam 141
41 ??-11-2015 A.T. Huijser (2e keer) Sliedrecht 03
42 ??-03-2016 A. Schot (6e keer) Nunspeet 86
43 15-06-2016 A. Schreuder Rijssen-Zuid 61
44 01-09-2016 W.J. Karels (3e keer) Hardinxveld-Giessendam 143
45 ??-12-2016 J. van Laar (2e keer) Rijssen-West 06
46 16-03-2016 C. van Ruitenburg Krimpen aan den IJssel 02
47 ??-06-2017 J. de Kok kandidaat Krabbendijke 06
48 ??-09-2017 J.M.D. de Heer Middelburg-Centrum 62
49 12-12-2017 G. Hoogerland Stolwijk 07
50 ??-03-2018 G. Heijkamp (2e keer) Enkhuizen 05
51 20-06-2018 M. Blok kandidaat Ermelo 04
52 10-09-2018 W.J. Karels (4e keer) Hardinxveld-Giessendam 148


*: Aantal uitgebrachte beroepen in voorafgaande vacaturetijd.
**: Aantal uitgebrachte beroepen op predikant tijdens verblijf.
***: Aantal van uitgebrachte beroepen.
****: Aantal van ontvangen beroepen door betrokkene.

vrijdag 16 november 2018