Index >

Nieuw-Beijerland Gereformeerde Gemeente


Classis: Ridderkerk
Provincie: Zuid-Holland
Digitale uitzending: nee

Predikanten van de Gereformeerde Gemeente Nieuw-Beijerland opgericht in Ca. 1863:
ber*naamintredeherkomstafscheid
/losmaking
vervolgber**
ds. W.C. Wust (Willem Coenraad) ??-??-1879 Amerika 03-04-1881 Amerika
05 ds. D.C. Overduin (Daniel Christiaan) ??-??-1914 Ridderkerk ??-??-1915 Terneuzen 02
05 ds. A. Makkenze (Andries) ??-??-1917 Ridderkerk 30-09-1920 emeritus 01
06 ds. A. van Dijke (Adriaan) ??-??-1922 Kalamazoo 09-11-1924 Paterson (V.S.) 05
05 ds. D.C. Overduin 18-04-1926 Giessendam ??-05-1927 Giessendam 01
04 ds. A. van Dijke 22-06-1928 Kalamazoo 16-08-1936 overleden 02
67 ds. A. Moerkerken (Aart) 11-09-1974 kandidaat Rotterdam 10-06-1987 Gouda 201
10 ds. P. Melis 20-09-1989 kandidaat Gravenzande 10-04-1996 Genemuiden 09
22 ds. D. de Wit 13-02-2000 kandidaat Bennekom 29-06-2005 Rijssen-West 47
06 ds. A. Vermeij 10-05-2007 Elspeet 14-06-2017 Oosterend (Tex.) 16

Hulppredikanten:
ber*naamvanafherkomsttotvervolgber**
N.H. Beversluis (Nicolaas Hendrik)(oefenaar) 1891 1893


Beroepen vacature 1881:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-10-1910 A. Verhagen Westzaan
02 ??-03-1912 N.H. Beversluis Paterson
02 ??-11-1912 D.C. Overduin Ridderkerk
03 ??-01-1913 A. Makkenze Tholen
04 ??-01-1914 D.C. Overduin Ridderkerk


Beroepen vacature 1915:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-01-1916 J. Fraanje Rotterdam
02 ??-02-1916 H. Roelofsen Zeist
03 ??-09-1916 A. Makkenze Ridderkerk
04 ??-05-1917 D.C. Overduin Terneuzen
05 ??-09-1917 A. Makkenze (2e keer) Ridderkerk


Beroepen vacature 1920:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-11-1920 M. Hofman Rijssen
02 ??-01-1921 R. Kok Aagtekerke
03 ??-03-1921 J. Fraanje Barneveld
04 ??-05-1921 R. Kok (2e keer) Aagtekerke
05 ??-12-1921 M. Hofman (2e keer) Rijssen
06 ??-03-1922 A. van Dijke Kalamazoo


Beroepen vacature 1924:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-01-1925 A. de Blois Vlaardingen
02 ??-06-1925 D.C. Overduin Giessendam
03 ??-09-1925 G.H. Kersten Yerseke
04 ??-11-1925 M. Hofman Krabbendijke
05 ??-01-1926 D.C. Overduin (2e keer) Giessendam


Beroepen vacature 1927:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-05-1927 A. de Blois Dirksland
02 ??-12-1927 M. Hofman Krabbendijke
03 ??-03-1928 A. van Dijke Kalamazoo
04 ??-04-1928 A. van Dijke (2e keer) Kalamazoo


Beroepen vacature 1936:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-07-1945 M. Blok kandidaat Rotterdam
02 ??-02-1946 H. Ligtenberg Vlaardingen
03 ??-06-1947 C. van Dam kandidaat Gouda
04 ??-06-1948 F.J. Dieleman kandidaat Rotterdam
05 ??-08-1949 J.W. Kersten kandidaat Rotterdam
06 ??-11-1951 K. de Gier Lisse
07 ??-01-1952 G. Zwerus Middelharnis
08 ??-05-1952 M. Blok (2e keer) Rotterdam-Centrum
09 ??-07-1952 W. Hage kandidaat Gravenhage
10 ??-10-1952 H. van Gilst Elspeet
11 ??-07-1953 L. Kieboom Waardenburg
12 ??-01-1954 W. Hage (2e keer) Aalst-Brakel
13 ??-06-1954 W.C. Lamain Grand-Rapids
14 ??-01-1955 J.B. Bel Krabbendijke
15 ??-03-1955 C. van Dam (2e keer) Barneveld
16 ??-06-1955 A. Elshout kandidaat Rotterdam
17 ??-01-1956 H. van Gilst (2e keer) Dirksland
18 ??-07-1956 C. Molenaar kandidaat Dordrecht
19 ??-02-1957 J.B. Bel (2e keer) Krabbendijke
20 ??-09-1957 J.B. Bel (3e keer) Krabbendijke
21 ??-01-1958 A. Verhagen Gouda
22 ??-07-1958 J. van Haaren kandidaat Moerkapelle
23 ??-07-1959 P. Blok kandidaat Rotterdam
24 ??-01-1960 A.F. Honkoop Goes
25 ??-07-1960 H. Ligtenberg kandidaat Rijssen
26 ??-02-1961 C. van Dam (3e keer) Rotterdam-Zuid
27 ??-07-1961 G. Schipaanboord kandidaat Leiden
28 ??-02-1962 W. Hage (3e keer) Middelburg
29 ??-06-1962 W. Suyker kandidaat Bergambacht
30 ??-10-1962 L. Vogelaar kandidaat Zoetermeer
31 ??-01-1963 C. van Dam (4e keer) Rotterdam-Zuid
32 ??-07-1963 A.W. Verhoef kandidaat Capelle aan den IJssel
33 ??-02-1964 A. Hofman Zeist
34 ??-06-1964 D. Hakkenberg kandidaat Veenendaal
35 ??-10-1964 A. Hofman (2e keer) Zeist
36 ??-07-1965 P. Honkoop kandidaat Kloetinge
37 ??-10-1965 A. Hofman (3e keer) Zeist
38 ??-02-1966 G. Zwerus (2e keer) Nunspeet
39 ??-05-1966 A. Elshout Scheveningen
40 ??-10-1966 G. Schipaanboord (2e keer) Apeldoorn
41 ??-01-1967 J. Karens Nieuwerkerk
42 ??-07-1967 J. van Vliet kandidaat Gravenhage
43 ??-10-1967 J.C. Weststrate Meliskerke
44 ??-02-1968 K. de Gier Gravenhage-Centrum
45 ??-05-1968 C. Wisse Elspeet
46 ??-06-1968 J. Baaijens kandidaat Ridderkerk
47 ??-10-1968 G. Schipaanboord (3e keer) Apeldoorn
48 ??-05-1969 J.C. Weststrate (2e keer) Meliskerke
49 ??-07-1969 H. Ligtenberg (2e keer) Genemuiden
50 ??-10-1969 H. Rijksen Gouda
51 ??-02-1970 J. van Haaren (2e keer) Amersfoort
52 ??-04-1970 D. Hakkenberg (2e keer) Dordrecht
53 ??-06-1970 J. Mijnders kandidaat De Meern
54 ??-10-1970 J.C. Weststrate (3e keer) Meliskerke
55 ??-01-1971 M.G. Mouw Oudemirdum
56 ??-04-1971 A. Hoogerland Werkendam
57 ??-06-1971 J.W. Verweij kandidaat Gravenhage
58 ??-10-1971 C. van der Poel Yerseke
59 ??-04-1972 J. van Haaren (3e keer) Amersfoort
60 ??-06-1972 H. Hofman kandidaat Klaaswaal
61 ??-10-1972 J. van Haaren (4e keer) Amersfoort
62 ??-02-1973 J.C. Weststrate (4e keer) Meliskerke
63 ??-04-1973 K. de Gier (2e keer) Gravenhage
64 ??-06-1973 H. Paul kandidaat Zoetermeer
65 ??-02-1974 C. van der Poel (2e keer) Yerseke
66 ??-05-1974 J. van Haaren (5e keer) Amersfoort
67 ??-06-1974 A. Moerkerken kandidaat Rotterdam


Beroepen vacature 1987:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-06-1987 J. Mijnders Veenendaal
02 ??-11-1987 J. Karels Rijssen
03 ??-01-1988 J. Mijnders (2e keer) Veenendaal
04 ??-03-1988 B. van der Heiden Woerden
05 ??-06-1988 W. Harinck kandidaat Dordrecht
06 ??-09-1988 A. Bac Bodegraven
07 ??-11-1988 P. Honkoop Kampen
08 ??-02-1989 J. Mijnders (3e keer) Veenendaal
09 ??-04-1989 J. Karels (2e keer) Rijssen
10 ??-06-1989 P. Melis kandidaat Gravenzande


Beroepen vacature 1996:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-02-1996 J.J. van Eckeveld Zeist
02 ??-06-1996 G.J.N. Moens kandidaat Houten
03 ??-09-1996 C. Hogchem Borssele
04 ??-11-1996 P. Mulder Capelle aan den IJssel-Middelwatering
05 ??-01-1997 J. Karels Oudemirdum
06 ??-05-1997 C. Hogchem (2e keer) Borssele
07 ??-09-1997 W. Visscher Amersfoort
08 ??-11-1997 J. Karels (2e keer) Oudemirdum
09 ??-01-1998 C.A. van Dieren Stolwijk
10 ??-04-1998 M. Karens Werkendam
11 ??-06-1998 C. van Krimpen kandidaat Nieuw-Beijerland
12 ??-06-1998 J. Schipper kandidaat Veenendaal
13 ??-09-1998 J.J. van Eckeveld (2e keer) Zeist
14 ??-11-1998 A.J. Gunst Benthuizen
15 ??-01-1999 C. Sonnevelt Veenendaal
16 ??-03-1999 J.J. Tanis Middelburg-Centrum
17 ??-06-1999 C. Neele kandidaat Krimpen aan den IJssel
18 ??-09-1999 F. Mulder Scherpenzeel
19 ??-11-1999 W. Visscher (2e keer) Amersfoort
20 01-02-2000 C. Sonnevelt (2e keer) Veenendaal
21 06-04-2000 G. Clements zendingspred.
22 27-06-2000 D. de Wit kandidaat Bennekom


Beroepen vacature 2005:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 31-08-2005 M. Karens Werkendam
02 24-01-2006 C. Hogchem Barneveld
03 12-04-2006 P. Melis Veen
04 27-06-2006 J. van Belzen kand. Arnemuiden
05 12-10-2006 M. Karens (2e keer) Werkendam
06 30-01-2007 A. Vermeij Elspeet


Beroepen vacature 2017:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 19-06-2017 J. de Kok kandidaat Krabbendijke 04
02 ??-09-2017 A.T. Huijser Sliedrecht 34
03 ??-01-2018 G.W.S. Mulder Zoetermeer 69
04 ??-06-2018 H.J. Agteresch kandidaat Capelle aan den IJssel19
05 04-09-2018 B.J. van Boven De Valk-Wekerom 98


*: Aantal uitgebrachte beroepen in voorafgaande vacaturetijd.
**: Aantal uitgebrachte beroepen op predikant tijdens verblijf.
***: Aantal van uitgebrachte beroepen.
****: Aantal van ontvangen beroepen door betrokkene.

vrijdag 16 november 2018