Index >

Meeuwen Gereformeerde Gemeente


Classis: * Dordrecht
Provincie: Noord-Brabant
Digitale uitzending: nee

Predikanten van de Gereformeerde Gemeente Meeuwen opgericht in 2-3-1933:
ber*naamintredeherkomstafscheid
/losmaking
vervolgber**
i.s.m. Sprang-Capelle sedert 2005
-
ds. L. Vogelaar 15-10-1981 Elspeet 02-11-1983 Uddel 01


Beroepen vacature 1974:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-02-1974 C. Hegeman Tholen
02 ??-06-1974 B. Reinders kandidaat Rotterdam
03 ??-09-1974 C. Hegeman (2e keer) Tholen
04 ??-12-1974 J. Karens Opheusden
05 ??-06-1975 J. Karels kandidaat Rotterdam
06 ??-01-1976 J. Mol Rijssen
07 ??-06-1976 J.J. van Eckeveld kandidaat Scherpenzeel (Gld.)
08 ??-02-1977 M. Mondria Waardenburg
09 ??-06-1977 C. Vogelaar kandidaat Mijdrecht
10 ??-06-1979 A.B. van der Heiden kandidaat Veen
11 ??-07-1979 J. de Pater kandidaat Boskoop
12 ??-06-1980 G. Mouw Tholen
13 ??-02-1981 A. Hoogerland Krabbendijke
14 ??-06-1981 L. Vogelaar Elspeet


Beroepen vacature 1983:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 09-01-1984 C. van der Poel Yerseke
02 16-03-1984 J. Koster Klaaswaal
03 03-07-1984 J. Beens kandidaat Genemuiden
04 04-10-1984 A. Hoogerland Dirksland
05 19-02-1985 W. Hage Kruiningen
06 25-06-1985 A.J. Gunst kandidaat Kapelle
07 19-09-1985 M. Mondria Waardenburg
08 28-02-1986 J. Karens Opheusden
09 17-06-1986 G.J. van Aalst kandidaat Nieuw-Beijerland
10 24-09-1986 J. Karens (2e keer) Opheusden
11 03-03-1987 L. Blok Nunspeet
12 30-07-1987 M. Mondria (2e keer) Waardenburg
13 24-11-1987 A. Bac Bodegraven
14 09-03-1988 D. Hakkenberg Groningen
15 28-06-1988 C.A. van Dieren kandidaat Waddinxveen
16 20-10-1988 G. Mouw Genemuiden
17 02-03-1989 M. Mondria (3e keer) Waardenburg
18 22-06-1989 G.M. de Leeuw kandidaat Rotterdam
19 30-10-1989 J.C. Weststrate s-Gravenpolder
20 13-03-1990 G. Mouw (2e keer) Genemuiden
21 13-07-1990 J. Mijnders Veenendaal
22 14-12-1990 E. Venema Elspeet
23 07-03-1991 G.J. van Aalst (2e keer) Benthuizen
24 04-07-1991 J. Mol Werkendam
25 05-12-1991 G. Mouw (3e keer) Genemuiden
26 03-03-1992 J. Karens (3e keer) Opheusden
27 24-06-1992 C. de Jongste kandidaat Gouda
28 04-11-1992 P. Blok Kootwijkerbroek
29 08-03-1993 E. Venema (2e keer) Elspeet
30 30-06-1993 G. Mouw (4e keer) Genemuiden
31 22-12-1993 C. van der Poel (2e keer) Yerseke
32 15-02-1994 E. Venema (3e keer) Elspeet
33 27-06-1994 M. Karens kandidaat Zoetermeer
34 04-10-1994 A.J. Gunst (2e keer) Tholen
35 04-03-1995 E. Venema (4e keer) Elspeet
36 11-12-1995 P. Blok (2e keer) Kootwijkerbroek
37 05-03-1996 M. Mondria (4e keer) Waardenburg
38 18-06-1996 G.J.N. Moens kandidaat Houten
39 14-10-1996 J. Karels Oudemirdum
40 04-03-1997 G. Mouw (5e keer) De Valk Wekerom
41 01-07-1997 C. Hogchem Borssele
42 03-10-1997 G.J. van Aalst (3e keer) Ridderkerk
43 17-02-1998 C.A. van Dieren (2e keer) Stolwijk
44 14-10-1998 J. Karels (2e keer) Oudemirdum
45 15-02-1999 A.J. Gunst (3e keer) Benthuizen
46 25-06-1999 C. Neele kandidaat Krimpen aan den IJssel
47 22-10-1999 P. Melis Genemuiden
48 01-03-2000 G.J. van Aalst (4e keer) Ridderkerk
49 27-06-2000 D. de Wit kandidaat Bennekom
50 05-12-2000 F. Mulder Scherpenzeel (Gld.)
51 16-03-2001 G.J.N. Moens (2e keer) Goes
52 22-06-2001 D.W. Tuinier kand. Hendrik-Ido-Ambacht
53 16-11-2001 F. Mulder (2e keer) Scherpenzeel (Gld.)
54 05-04-2002 J. Veenendaal voorheen Elburg-cgk
55 27-06-2002 G. Hoogerland kandidaat Nunspeet
56 02-11-2002 C. Vogelaar Grand-Rapids (V.S.)
57 05-03-2003 C. Neele (2e keer) Aagtekerke
58 01-07-2003 G. Mouw (6e keer) Uddel
59 04-09-2003 E. Hakvoort voorheen Alphen aan den Rijn-cgk
60 05-03-2004 D. de Wit (2e keer) Nieuw-Beijerland
61 28-06-2004 E. Bakker kandidaat Opheusden
62 15-04-2005 D. de Wit (3e keer) Nieuw-Beijerland
63 01-07-2005 G. van Manen kandidaat Krabbendijke
64 01-11-2005 C.A. van Dieren (3e keer) Rijssen-Noord
65 13-04-2006 A. Verschuure Krabbendijke
66 ??-06-2006 J. van Belzen kandidaat Arnemuiden
67 22-11-2006 G.J. van Aalst (5e keer) Klaaswaal
68 14-04-2007 A. Verschuure (2e keer) Krabbendijke
69 29-06-2007 G. Heijkamp kandidaat Geldermalsen
70 22-11-2007 C. van Krimpen Oud-Beijerland
71 26-04-2008 B.J. van Boven De Valk Wekerom
72 24-06-2008 A.J. Gunst (4e keer) Nieuwerkerk
73 14-11-2008 B.J. van Boven (2e keer) De Valk Wekerom
74 10-03-2009 D. de Wit (4e keer) Rijssen-West
75 02-07-2009 K. Boeder kandidaat Enkhuizen
76 09-12-2009 C.A. van Dieren (4e keer) Rijssen-Noord 51
77 13-04-2010 G.J.N. Moens (3e keer) Meliskerke 11
78 07-06-2010 S. Maljaars kandidaat Kapelle 03
79 08-12-2010 C. Vogelaar (2e keer) Zwolle 06
80 19-06-2011 A. Schot Nunspeet 43
81 ??-12-2011 G. Hoogerland (2e keer) Kruiningen 01
82 13-06-2012 G.J.N. Moens (3e keer) Meliskerke 25
83 ??-10-2012 B.J. van Boven (3e keer) De Valk Wekerom 73
84 17-06-2013 J. van Laar kandidaat Opheusden 07
85 ??-12-2013 C.A. van Dieren (5e keer) Rijssen-Noord 75
86 ??-06-2014 B.J. van Boven (4e keer) De Valk-Wekerom 87
87 ??-11-2014 G. Beens Kootwijkerbroek 12
88 09-06-2015 H. van der Heiden kandidaat Doetinchem 06
89 ??-10-2015 G. Hoogerland (3e keer) Stolwijk 01
90 16-06-2016 M.H. Schot kandidaat Amersfoort 19
91 ??-12-2016 J.M.D. de Heer Middelburg-Centrum 60
92 22-06-2017 W. Mouw kandidaat Genemuiden 05


*: Aantal uitgebrachte beroepen in voorafgaande vacaturetijd.
**: Aantal uitgebrachte beroepen op predikant tijdens verblijf.
***: Aantal van uitgebrachte beroepen.
****: Aantal van ontvangen beroepen door betrokkene.

maandag 11 december 2017