Index >

Lelystad Gereformeerde Kerk


Classis: Flevoland
Provincie: Flevoland
Digitale uitzending: nee

Predikanten van de Gereformeerde Kerk Lelystad opgericht in 5-1-1969:
ber*naamintredeherkomstafscheid
/losmaking
vervolgber**
i.s.m. Lelystad-hg sedert 1976
-
C. Houtman 05-01-1969 Dronten (voor Swifterbant-Lelystad) 31-12-1974 emeritus
H. Alting 14-03-1976 Meppel 30-11-1988 vervroegde uit treding
M.A. Noorloos 23-01-1977 Wormerveer 31-08-1991 missionaire toerusting
C.P. Sybrandi (missionaire diaconale toerusting)18-05-1980 Montfoort 30-06-1985 diakonale toerusting
N.J.A. van Exel 02-09-1990 dir. Youth for Christ 19-04-1998 Vught 01
D. Kamminga (p-t) 13-06-1999 Halfweg-Zwanenburg

Hulppredikanten:
ber*naamvanafherkomsttotvervolgber**
J.F. van Dijken 1986


*: Aantal uitgebrachte beroepen in voorafgaande vacaturetijd.
**: Aantal uitgebrachte beroepen op predikant tijdens verblijf.
***: Aantal van uitgebrachte beroepen.
****: Aantal van ontvangen beroepen door betrokkene.

vrijdag 23 juni 2017