Index >

Leerdam Gereformeerde Gemeente


Classis: * Dordrecht
Provincie: Zuid-Holland
Digitale uitzending: nee

Predikanten van de Gereformeerde Gemeente Leerdam opgericht in 30-4-1942:
ber*naamintredeherkomstafscheid
/losmaking
vervolgber**
01 ds. D.L. Aangeenbrug (Dirk Leendert) 14-02-1945 lerend ouderling Leerdam 22-10-1946 Dordrecht 18
39 ds. A. Kok (Abraham) 12-09-1961 kandidaat Rotterdam 24-03-1965 Poortvliet 07
209 ds. J. Schipper 14-01-2014 Dirksland

Hulppredikanten:
ber*naamvanafherkomsttotvervolgber**
D.L. Aangeenbrug (lerend ouderling) 30-04-1942 Leerdam-cgk 13-02-1945 pred. Leerdam


Beroepen vacature 1942:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-07-1944 D.L. Aangeenbrug hulppred. Leerdam


Beroepen vacature 1946:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-09-1946 T. Dorresteijn Opheusden
02 ??-11-1946 C. van de Woestijne Ridderkerk
03 ??-01-1947 T. Dorresteijn (2e keer) Opheusden
04 ??-04-1947 L. Rijksen Leiden
05 ??-06-1947 C. van Dam kandidaat Gouda
06 ??-08-1947 M. Blok Zeist
07 ??-11-1947 A. van Stuijvenberg Yerseke
08 ??-06-1948 F. Mallan kandidaat Rotterdam
09 ??-07-1948 J. Hagestein kandidaat Vlaardingen
10 ??-09-1948 J.W. Kersten kandidaat Rotterdam
11 ??-03-1949 C. van Dam (2e keer) Werkendam
12 ??-09-1949 H. Ligtenberg Rotterdam-West
13 ??-11-1949 A. Vergunst kandidaat Leiden
14 ??-01-1950 J.W. Kersten (2e keer) kandidaat Rotterdam
15 ??-07-1950 H. Ligtenberg (2e keer) Rotterdam-West
16 ??-09-1950 F.J. Dieleman Borssele
17 ??-04-1951 F. Mallan (2e keer) Bruinisse
18 ??-07-1951 G. Zwerus Middelharnis
19 ??-08-1951 F. Mallan (3e keer) Bruinisse
20 ??-02-1952 H. Ligtenberg (3e keer) Rotterdam-West
21 ??-04-1952 F. Mallan (4e keer) Bruinisse
22 ??-07-1952 W. Hage kandidaat Gravenhage
23 ??-11-1952 H. van Gilst Elspeet
24 ??-03-1953 J.W. Kersten (3e keer) Genemuiden
25 ??-12-1953 J.B. Bel Krabbendijke
26 ??-02-1954 T. Cabaret kandidaat Rotterdam
27 ??-04-1954 W. Hage (2e keer) Aalst-Brakel
28 ??-06-1954 H. Rijksen kandidaat Middelburg
29 ??-03-1955 M. Blok (2e keer) Rotterdam-Centrum
30 ??-06-1955 A. Elshout kandidaat Rotterdam
31 ??-06-1956 C. Molenaar kandidaat Dordrecht
32 ??-10-1956 P. van der Bijl voorheen Leerdam-cgk
33 ??-04-1957 H. van Gilst (2e keer) Dirksland
34 ??-06-1958 A. Hofman kandidaat Aalst
35 ??-03-1959 G. Zwerus (2e keer) Norwich
36 ??-06-1959 C. Wisse kandidaat Tholen
37 ??-01-1960 C. van Dam (3e keer) Rotterdam-Zuid
38 ??-07-1960 W.C.J. Bosschaart kandidaat Wolphaartsdijk
39 ??-06-1961 A. Kok kandidaat Rotterdam


Beroepen vacature 1965:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-06-1965 A. Hoogerland kandidaat Werkendam
02 ??-09-1965 C. Harinck Utrecht
03 ??-12-1965 P. Blok Dirksland
04 ??-03-1966 G. Schipaanboord Apeldoorn
05 ??-06-1966 A.W. Verhoef Barneveld
06 ??-08-1966 G. Mouw Middelharnis
07 ??-12-1966 C. Wisse Elspeet
08 ??-03-1967 G. Schipaanboord (2e keer) Apeldoorn
09 ??-09-1967 C. Wisse (2e keer) Elspeet
10 ??-12-1967 A.W. Verhoef (2e keer) Barneveld
11 ??-03-1968 J. Karens Nieuwerkerk
12 ??-06-1968 J. Baaijens kandidaat Ridderkerk
13 ??-07-1968 A. Hoogerland (2e keer) Werkendam
14 ??-10-1968 C. van der Poel Yerseke
15 ??-01-1969 L. Blok kandidaat Zeist
16 ??-03-1969 A.W. Verhoef (3e keer) Barneveld
17 ??-09-1969 W. Hage Krabbendijke
18 ??-01-1970 A. Hoogerland (3e keer) Werkendam
19 ??-03-1970 L. Vogelaar Uddel
20 ??-06-1970 J. Mijnders kandidaat De Meern
21 ??-09-1970 H. Ligtenberg Genemuiden
22 ??-12-1970 C. Wisse (3e keer) Elspeet
23 ??-03-1971 C. van der Poel (2e keer) Yerseke
24 ??-06-1971 J. Koster kandidaat Yerseke
25 ??-09-1971 N.W. Schreuder Goes
26 ??-11-1971 A.M. den Boer Ridderkerk
27 ??-03-1972 G. Mouw (2e keer) Genemuiden
28 ??-06-1972 A. Bac kandidaat Moerkapelle
29 ??-07-1972 W.C. Lamain Grand Rapids (V.S.)
30 ??-10-1972 J. Mol Hardinxveld-Giessendam
31 ??-01-1973 C. de Ridder Nunspeet
32 ??-04-1973 P. Blok (2e keer) Dirksland
33 ??-06-1973 M. Mondria kandidaat Apeldoorn
34 ??-08-1973 J.C. van Ravenswaaij Arnhem
35 ??-12-1973 C. Hegeman Tholen
36 ??-03-1974 A. Hofman Scheveningen
37 ??-06-1974 B. Reinders kandidaat Rotterdam
38 ??-08-1974 P. Honkoop Kampen
39 ??-12-1974 J. Karens (2e keer) Opheusden
40 ??-03-1975 R. Boogaard Leiderdorp
41 ??-06-1975 J. Karels kandidaat Rotterdam
42 ??-08-1975 A. Bregman Rijssen
43 ??-01-1976 G. Mouw (3e keer) Genemuiden
44 ??-03-1976 C. van der Poel (3e keer) Yerseke
45 ??-06-1976 J.J. van Eckeveld kandidaat Scherpenzeel
46 ??-09-1976 J. van Vliet Aagtekerke
47 ??-12-1976 J. van Haaren Amersfoort
48 ??-04-1977 J. Mol (2e keer) Rijssen
49 ??-06-1977 C. Vogelaar kandidaat Mijdrecht
50 ??-10-1977 L. Vogelaar (2e keer) Elspeet
51 ??-12-1977 C. Hegeman (2e keer) Veenendaal
52 ??-05-1978 J. Mijnders (2e keer) Ridderkerk
53 ??-07-1978 A. Moerkerken Nieuw-Beijerland
54 ??-10-1978 L. Blok (2e keer) Capelle aan den IJssel
55 ??-12-1978 W. Hage (2e keer) Rotterdam-West
56 ??-03-1979 J. Karens (3e keer) Opheusden
57 ??-06-1979 J. de Pater kandidaat Boskoop
58 ??-09-1979 W. Hage (3e keer) Rotterdam-West
59 ??-01-1980 J. Mol (3e keer) Rijssen-Zuid
60 ??-04-1980 C. van der Poel (4e keer) Yerseke
61 ??-05-1980 C. Wisse (4e keer) Kootwijkerbroek
62 ??-06-1980 J.J. Tanis kandidaat Sommelsdijk
63 ??-10-1980 A. Hoogerland (4e keer) Krabbendijke
64 ??-01-1981 A. Moerkerken (2e keer) Nieuw-Beijerland
65 ??-03-1981 C. van der Poel (5e keer) Yerseke
66 ??-07-1981 A. Moerkerken (3e keer) Nieuw-Beijerland
67 ??-10-1981 A. Bregman (2e keer) Rijssen
68 ??-12-1981 N.W. Schreuder (2e keer) Goes
69 ??-03-1982 L. Blok (3e keer) Nunspeet
70 ??-06-1982 G. Mouw kandidaat Elspeet
71 ??-11-1982 J. Karels (2e keer) Beekbergen
72 24-12-1982 R. Boogaard (2e keer) Leiderdorp
73 11-03-1983 C. van der Poel (6e keer) Yerseke
74 17-06-1983 B. van der Heiden kandidaat Dordrecht
75 ??-09-1983 A. Moerkerken (4e keer) Nieuw-Beijerland
76 20-12-1983 E. Venema Middelburg-Centrum
77 24-04-1984 C. Vogelaar (2e keer) Benthuizen
78 27-06-1984 J. Beens kandidaat Genemuiden
79 25-09-1984 A. Hoogerland (5e keer) Dirksland
80 21-12-1984 A. Moerkerken (5e keer) Nieuw-Beijerland
81 01-03-1985 E. Venema (2e keer) Middelburg-Centrum
82 03-05-1985 J. Mol (4e keer) Elspeet
83 20-06-1985 A.J. Gunst kandidaat Kapelle
84 13-09-1985 A. Bac (2e keer) Bodegraven
85 24-10-1985 E. Venema (3e keer) Middelburg-Centrum
86 11-12-1985 J. Mijnders (3e keer) Veenendaal
87 10-02-1986 J. Karels (3e keer) Rijssen
88 20-03-1986 J. Karens (4e keer) Opheusden
89 03-05-1986 N.W. Schreuder (3e keer) Goes
90 18-06-1986 G.J. van Aalst kandidaat Nieuw-Beijerland
91 11-09-1986 C.J. Meeuse Rotterdam-Zuid
92 16-10-1986 M. Burggraaf kandidaat Rotterdam
93 15-01-1987 A. Bac (3e keer) Bodegraven
94 27-03-1987 J. Mijnders (4e keer) Veenendaal
95 21-05-1987 B. van der Heiden (2e keer) Woerden
96 16-09-1987 J.C. Weststrate s-Gravenpolder
97 05-02-1988 L. Blok (4e keer) Nunspeet
98 15-04-1988 A.F. Honkoop Zwijndrecht
99 21-06-1988 C.A. van Dieren kandidaat Waddinxveen
100 23-09-1988 J. Mijnders (5e keer) Veenendaal
101 08-12-1988 M. Mondria (2e keer) Waardenburg
102 10-03-1989 G. Mouw (2e keer) Genemuiden
103 22-06-1989 G.M. de Leeuw kandidaat Rotterdam
104 02-10-1989 G.J. van Aalst (2e keer) Benthuizen
105 16-12-1989 T. van Stuijvenberg Terwolde De Vecht
106 09-03-1990 E. Venema (4e keer) Elspeet
107 30-05-1990 P. Blok (3e keer) Kootwijkerbroek
108 25-09-1990 N.W. Schreuder (4e keer) Goes
109 21-12-1990 A. Moerkerken (6e keer) Gouda
110 11-03-1991 J. Spaans Norwich (Can.)
111 26-06-1991 C. Hogchem kandidaat Kootwijkerbroek
112 06-09-1991 J. Mol (5e keer) Werkendam
113 30-11-1991 G. Mouw (3e keer) Genemuiden
114 24-01-1992 J. Beens (2e keer) Scherpenisse
115 12-03-1992 G. Mouw (4e keer) Genemuiden
116 26-06-1992 W. Visscher kandidaat Moerkapelle
117 19-09-1992 R. Boogaard (3e keer) Leiderdorp
118 28-11-1992 A.J. Gunst (2e keer) Tholen
119 11-03-1993 P. Melis Nieuw-Beijerland
120 28-04-1993 P. Blok (4e keer) Kootwijkerbroek
121 01-07-1993 C.A. van Dieren (2e keer) Stolwijk
122 23-09-1993 P. Melis (2e keer) Nieuw-Beijerland
123 26-11-1993 M. Mondria (3e keer) Waardenburg
124 28-01-1994 B. van der Heiden (3e keer) Hardinxveld-Giessendam
125 16-03-1994 A.J. Gunst (3e keer) Tholen
126 21-06-1994 M. Karens kandidaat Zoetermeer
127 14-09-1994 A. Bac (4e keer) Bodegraven
128 24-11-1994 C. Hogchem (2e keer) Borssele
129 10-03-1995 P. Melis (3e keer) Nieuw-Beijerland
130 27-04-1995 C.A. van Dieren (3e keer) Stolwijk
131 ??-06-1995 G.J. Baan kandidaat Barneveld
132 27-06-1995 C. Hogchem (3e keer) Borssele
133 03-10-1995 A. Bac (5e keer) Bodegraven
134 29-11-1995 J. Karels (4e keer) Oudemirdum
135 13-03-1996 C. Hogchem (4e keer) Borssele
136 18-06-1996 W.J. Karels kandidaat Krimpen aan den IJssel
137 21-10-1996 C. Hogchem (5e keer) Borssele
138 12-02-1997 J. Karels (5e keer) Oudemirdum
139 26-04-1997 G. Mouw (5e keer) De Valk-Wekerom
140 18-09-1997 G.J. van Aalst (3e keer) Ridderkerk
141 17-12-1997 P. Mulder Capelle aan den IJssel-Middelwatering
142 02-04-1998 M. Karens (2e keer) Werkendam
143 23-06-1998 A. Schot kandidaat Nieuw-Beijerland
144 08-07-1998 J. Schipper kandidaat Veenendaal
145 25-09-1998 W. Visscher (2e keer) Amersfoort
146 26-11-1998 M. Karens (3e keer) Werkendam
147 16-03-1999 C.A. van Dieren (4e keer) Stolwijk
148 12-05-1999 A.J. Gunst (4e keer) Benthuizen
149 23-06-1999 C. Neele kandidaat Krimpen aan den IJssel
150 10-09-1999 M. Karens (4e keer) Werkendam
151 09-12-1999 C.A. van Dieren (5e keer) Stolwijk
152 25-02-2000 G.J.N. Moens Goes
153 07-04-2000 G. Clements zendingspred.
154 27-06-2000 D. de Wit kandidaat Bennekom
155 14-09-2000 C.A. van Dieren (6e keer) Stolwijk
156 29-11-2000 W.J. Karels (2e keer) Hardinxveld-Giessendam
157 07-03-2001 M. Karens (5e keer) Werkendam
158 20-06-2001 D.W. Tuinier kand. Hendrik-Ido-Ambacht
159 20-09-2001 W. Silfhout Hendrik-Ido-Ambacht
160 29-11-2001 A. Schot (2e keer) Krimpen aan den IJssel
161 06-03-2002 G.J.N. Moens (2e keer) Goes
162 04-04-2002 J. Veenendaal voorheen Elburg-cgk
163 26-06-2002 B.J. van Boven kandidaat Benthuizen
164 25-09-2002 A. Schot (3e keer) Krimpen aan den IJssel
165 29-11-2002 J. Schipper (2e keer) s-Gravenpolder
166 07-03-2003 B. van der Heiden (4e keer) Alblasserdam
167 04-07-2003 G. Pater kandidaat Genemuiden
168 03-09-2003 E. Hakvoort voorheen Alphen aan den Rijn-cgk
169 05-12-2003 J. Schipper (3e keer) s-Gravenpolder
170 15-03-2004 W. Visscher (3e keer) Amersfoort
171 23-06-2004 E. Bakker kandidaat Opheusden
172 24-09-2004 J.J. Tanis (2e keer) Kapelle-Biezelinge
173 08-12-2004 D. de Wit (2e keer) Nieuw-Beijerland
174 14-03-2005 B. van der Heiden (5e keer) Alblasserdam
175 02-07-2005 G. van Manen kandidaat Krabbendijke
176 17-09-2005 C. Hogchem (6e keer) Barneveld
177 18-11-2005 A. Vermeij Elspeet
178 09-03-2006 A.J. Gunst (5e keer) Nieuwerkerk
179 29-06-2006 J. van Belzen kandidaat Arnemuiden
180 07-09-2006 C. van Krimpen Oud-Beijerland
181 01-12-2006 A.J. Gunst (6e keer) Nieuwerkerk
182 09-03-2007 A. Verschuure Krabbendijke
183 27-06-2007 G. Heijkamp kandidaat Geldermalsen
184 24-09-2007 W. Visscher (4e keer) Amersfoort
185 06-12-2007 A. Schot (4e keer) Nunspeet
186 08-03-2008 C. van Krimpen (2e keer) Oud-Beijerland
187 27-06-2008 B. Labee kand. Hendrik-Ido-Ambacht
188 20-09-2008 J.M.D. de Heer Middelburg-Centrum
189 06-12-2008 P. Melis (4e keer) Veen
190 05-03-2009 M. Karens (6e keer) Werkendam
191 03-07-2009 G. Bredeweg kandidaat Rijssen
192 18-07-2009 K. Boeder kandidaat Enkhuizen
193 17-09-2009 A.J. Gunst (7e keer) Nieuwerkerk
194 11-12-2009 A. Schot (4e keer) Nunspeet 25
195 04-03-2010 W.J. Karels (3e keer) Hardinxveld-Giessendam
196 09-06-2010 G.W.S. Mulder kandidaat Rijssen 32
197 21-09-2010 J.M.D. de Heer (2e keer) Middelburg-Centrum 17
198 09-12-2010 G.M. de Leeuw (2e keer) Ridderkerk 05
199 04-03-2011 M. Karens (7e keer) Werkendam 222
200 14-06-2011 A.P. Baaijens kandidaat Vaassen 06
201 17-09-2011 A. Schot (5e keer) Nunspeet 45
202 ??-12-2011 W.J. Karels (4e keer) Hardinxveld-Giessendam 127
203 ??-03-2012 J.M.D. de Heer (3e keer) Middelburg-Centrum 29
204 ??-06-2012 A.T. Huijser kandidaat Geldermalsen 39
205 ??-09-2012 J.M.D. de Heer (4e keer) Middelburg-Centrum 36
206 ??-12-2012 B. van der Heiden (6e keer) Alblasserdam 79
207 ??-03-2013 C.A. van Dieren (7e keer) Rijssen-Noord 71
208 20-06-2013 J. van Laar kandidaat Opheusden 20
209 19-09-2013 J. Schipper (4e keer) Dirksland 20


*: Aantal uitgebrachte beroepen in voorafgaande vacaturetijd.
**: Aantal uitgebrachte beroepen op predikant tijdens verblijf.
***: Aantal van uitgebrachte beroepen.
****: Aantal van ontvangen beroepen door betrokkene.

maandag 11 december 2017