Index >

Krabbendijke Gereformeerde Gemeente


Classis: * Goes
Provincie: Zeeland
Digitale uitzending: nee

Predikanten van de Gereformeerde Gemeente Krabbendijke opgericht in 09-10-1836:
ber*naamintredeherkomstafscheid
/losmaking
vervolgber**
02 ds. M. Hofman (Marinus) 06-04-1924 Rijssen 07-04-1936 Moerkapelle 60
02 ds. J. van den Berg (Johannes) 01-09-1936 kandidaat Rotterdam 03-04-1946 Utrecht 28
16 ds. J.B. Bel (Jacob Bastiaan) 11-08-1949 Dirksland 15-07-1959 overleden 51
13 ds. W. Suijker (Willem) 05-09-1962 kandidaat Berkenwoude 07-12-1965 Lisse 09
02 ds. W. Hage 14-06-1966 Klaaswaal 09-07-1972 Oosterland (Zld.) 14
01 ds. A. Hoogerland (Adriaan) 25-07-1972 Werkendam 03-05-1981 Dirksland
17 ds. J. de Pater 17-01-1984 Krimpen aan den IJssel 24-11-1999 Aalburg
14 ds. A. Verschuure 11-09-2002 kandidaat Gouda 26-12-2007 Scherpenzeel (Gld.) 19
23 ds. C. Sonnevelt 19-06-2012 Lethbridge (Can.) 04-07-2018 Alblasserdam-gg 26

Hulppredikanten:
ber*naamvanafherkomsttotvervolgber**
L. Boone (Laurens) 1890 Borssele 1899 pred. Terneuzen
M. Remijn (Marinus) (oefenaar) 1908 algemene dienst 1923 Oosterland (Zld.)


Beroepen vacature 1923:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-10-1923 G.H. Kersten Yerseke
02 ??-12-1923 M. Hofman Rijssen


Beroepen vacature 1936:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-04-1936 M. Heikoop Utrecht
02 ??-07-1937 J. van den Berg kandidaat Rotterdam


Beroepen vacature 1946:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-02-1946 W.C. Lamain Rijssen
02 ??-04-1946 D.L. Aangeenbrug Leerdam
03 ??-06-1946 W.C. Lamain (2e keer) Rijssen
04 ??-08-1946 H. Ligtenberg Vlaardingen
05 ??-12-1946 T. Dorresteijn Opheusden
06 ??-02-1947 L. Rijksen Leiden
07 ??-04-1947 M. Blok Zeist
08 ??-06-1947 W. de Wit kandidaat Rotterdam
09 ??-07-1947 M. van de Ketterij kandidaat Rotterdam
10 ??-11-1947 J.B. Bel Dirksland
11 ??-02-1948 M. Blok Zeist
12 ??-06-1948 J. van Dijke kandidaat Rotterdam
13 ??-09-1948 H. Ligtenberg (2e keer) Rotterdam-West
14 ??-12-1948 C. van Dam Werkendam
15 ??-02-1949 D.L. Aangeenbrug (2e keer) Dordrecht
16 ??-05-1949 J.B. Bel Dirksland


Beroepen vacature 1959:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-10-1959 C. van Dam Rotterdam-Zuid
02 ??-12-1959 M. Blok Rijssen
03 ??-02-1960 W.C. Lamain Grand Rapids (V.S.)
04 ??-07-1960 H. Ligtenberg kandidaat Rijssen
05 ??-09-1960 J. van Haaren Kampen
06 ??-11-1960 A. Vergunst Rotterdam-Centrum
07 ??-01-1961 K. de Gier ?s-Gravenhage
08 ??-04-1961 C. van Dam (2e keer) Rotterdam-Zuid
09 ??-06-1971 G. Schipaanboord kandidaat Leiden
10 ??-09-1961 W. Hage Middelburg
11 ??-12-1961 P. van der Bijl Barneveld
12 ??-01-1962 A. Vergunst (2e keer) Rotterdam-Centrum
13 ??-06-1962 W. Suijker kandidaat Berkenwoude


Beroepen vacature 1965:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-12-1965 W. Hage Klaaswaal
02 ??-03-1966 W. Hage (2e keer) Klaaswaal


Beroepen vacature 1972:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-04-1972 A. Hoogerland Werkendam


Beroepen vacature 1981:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-04-1981 M. Mondria Waardenburg
02 ??-06-1981 J. van Haaren Amersfoort
03 ??-08-1981 M. Mondria (2e keer) Waardenburg
04 ??-09-1981 J. Karens Opheusden
05 ??-12-1981 A. Moerkerken Nieuw-Beijerland
06 ??-02-1982 T. van Stuijvenberg Meliskerke
07 ??-04-1982 M. Mondria (3e keer) Waardenburg
08 ??-06-1982 G. Mouw kandidaat Elspeet
09 ??-08-1982 L. Blok Nunspeet
10 ??-09-1982 C. van der Poel Yerseke
11 ??-11-1982 J. Karens (2e keer) Opheusden
12 19-01-1983 M. Mondria (4e keer) Waardenburg
13 02-03-1983 D. Hakkenberg Lisse
14 04-05-1983 L. Blok (2e keer) Nunspeet
15 14-06-1983 B. van der Heiden kandidaat Dordrecht
16 ??-09-1983 M. Mondria (5e keer) Waardenburg
17 28-10-1983 J. de Pater Krimpen aan den IJssel


Beroepen vacature 2000:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 09-12-1999 C.A. van Dieren Stolwijk
02 25-02-2000 M. Karens Werkendam
03 07-04-2000 W.J. Karels Hardinxveld-Giessendam
04 27-06-2000 D. de Wit kandidaat Bennekom
05 15-09-2000 M. Karens (2e keer) Werkendam
06 06-12-2000 J.J. Tanis Middelburg-Centrum
07 ??-02-2001 A.J. Gunst Benthuizen
08 20-04-2001 A.H. Verhoef Sint Catharines (Can.)
09 19-06-2001 D.W. Tuinier kand. Hendrik-Ido-Ambacht
10 13-09-2001 A.J. Gunst (2e keer) Benthuizen
11 13-12-2001 A.H. Verhoef (2e keer) Sint Catharines (Can.)
12 14-02-2002 M. Karens (2e keer) Werkendam
13 10-04-2002 P. van Ruitenburg Chilliwack (Can.)
14 25-06-2002 A. Verschuure kandidaat Gouda


Beroepen vacature 2007:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 13-12-2007 B.J. van Boven De Valk - Wekerom
02 16-02-2008 A. Schot Nunspeet 11
03 23-04-2008 W.J. Karels Hardinxveld-Giessendam
04 24-06-2008 B. Labee kand. Hendrik-Ido-Ambacht
05 12-09-2008 A.H. Verhoef Sint Catharines (Can.)
06 30-10-2008 J.M.D. de Heer Middelburg-Centrum
07 11-12-2008 D. de Wit Rijssen-West
08 12-02-2009 F. Mulder Wageningen
09 24-04-2009 A. Schot (2e keer) Nunspeet 21
10 30-06-2009 G. Bredeweg kandidaat Rijssen
11 21-09-2009 G. Beens Kootwijkerbroek
12 10-12-2009 G.J.N. Moens Goes 07
13 11-02-2010 D. de Wit (2e keer) Rijssen-West 26
14 12-04-2010 A. Schot (3e keer) Nunspeet 29
15 07-06-2010 S. Maljaars kandidaat Kapelle 02
16 10-09-2010 M. Karens Werkendam 220
17 15-12-2010 G. Beens (2e keer) Kootwijkerbroek 05
18 24-02-2011 C.A. van Dieren Rijssen-Noord 59
19 13-05-2011 J. Schipper Dirksland 06
20 15-06-2011 A.P. Baaijens kandidaat Vaassen 11
21 13-10-2011 C. Sonnevelt Lethbridge (Can.)
22 21-12-2011 B. Labee (2e keer) Tricht-Geldermalsen 08
23 22-02-2012 C. Sonnevelt (2e keer) Lethbridge (Can.)


Beroepen vacature 2018:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 18-09-2018 A.T. Huijser Sliedrecht 53


*: Aantal uitgebrachte beroepen in voorafgaande vacaturetijd.
**: Aantal uitgebrachte beroepen op predikant tijdens verblijf.
***: Aantal van uitgebrachte beroepen.
****: Aantal van ontvangen beroepen door betrokkene.

maandag 22 oktober 2018