Index >

Huizen Gereformeerde Kerk


Classis: Hilversum
Provincie: Noord-Holland
Digitale uitzending: nee

Predikanten van de Gereformeerde Kerk Huizen opgericht in 17-12-1869:
ber*naamintredeherkomstafscheid
/losmaking
vervolgber**
i.s.m. Naarden sedert 1883 tot 1891
-
ds. A. Brouwer (Albert) 21-11-1880 Monster 29-07-1883 Amsterdam
ds. J. Diephuis (Jakobus) 24-09-1883 Rijssen 10-01-1887 Wortendijk-RC
ds. J.A. Klercq (Jacobus Anthonie) 17-03-1895 Den Helder 01-04-1907 emeritus
ds. H. Kaajan (Hendrik) 06-10-1907 Woubrugge 07-11-1909 Bussum
ds. J.P. Visscher (Johann Peter) 25-09-1910 Kockengen 31-10-1915 Herwijnen
ds. K. Oussoren (Kornelis) 23-07-1916 Borger 01-01-1922 Broek onder Akkerwoude
ds. J.E. Vonkenberg (Jan Engelbert) 16-09-1923 Zwijndrecht 15-12-1933 emeritus
ds. J. Snoeij (Jan) 02-09-1934 s-Gravenmoer 11-07-1948 Waddinxveen
ds. D.S. Attema 29-05-1949 Oosterbeek 30-09-1956 V.U. Amsterdam
ds. P. Veenhuizen 01-12-1956 Amsterdam 30-09-1959 emeritus
ds. G. van Wilgenburg 14-02-1960 Uithoorn ??-06-1963 Middelburg
ds. W. ten Kate 06-10-1963 Holwerd ??-03-1968 Alblasserdam
-
2e predikantsplaats sedert 1965
ds. J. van der Linden 16-05-1965 Rotterdam-Delfshaven 12-03-1973 overleden
ds. C.M. Boerma 24-11-1968 Rotterdam-Zuid (Katendrecht) 31-07-1971 bijz. werkzaamheden
ds. A. ter Hoeve 14-10-1973 Amsterdam-Slotervaart-Osdorp 31-03-1981 emeritus Huizen
ds. C.M. Boerma 21-08-1977 bijz. werkzaamheden: ICCO 28-02-1981 docent Kampen
ds. W.F. Prinzen 04-01-1981 kandidaat 10-01-1989 emeritus
ds. W.R. van Wieren 18-10-1981 Tilburg 23-06-1991 Schiedam
ds. J.D. Hofstra 27-08-1989 Oldebroek ??-02-2008 Huizen-pg
ds. C. van de Velde 11-03-1990 Haarlem-Centrum 26-04-1997 overleden
ds. J.J. Blom 14-06-1992 Edam 31-12-2000 Huizen (bijz. werk)
ds. G.W. Oostermann (Gert) (Kruiskerk) 10-01-1999 Tienhoven ??-02-2008 Huizen-pg
ds. mw. J. Borst (Oostermeent, p-t) 07-04-2002 Wieringen ??-02-2008 Huizen-pg -
-
predikant voor bijzondere werkzaamheden
ds. G.J. van der Burgh (leraar College Stad en Land) 11-11-1973 Lexmond - Ameide 31-12-1990 vervroegde uit treding
ds. C. Bouma (missionaire dienst India) 21-11-1982 kandidaat ??-08-1990 Arnhem
ds. J.J. Blom (Hoofdkwartier Leger des Heils) 01-01-2001 Huizen 29-10-2006 Almere (bijz. werk)
-
opgegaan in Huizen-pg sedert 02-2008

Hulppredikanten:
ber*naamvanafherkomsttotvervolgber**
A. Kooij (Anthonie) (oefenaar) 1871 ouderling Huizen 1875
C. Karssen (oefenaar Naarden) 1887 1891
J. van der Bijl (Jacob) (oefenaar) 07-1889 09-1889 Doornspijk
B.S. de Beer (oefenaar) 03-08-1890 07-1891 Wageningen
P. Kuijper 1933 kandidaat 1934
ds. A. ter Hoeve 01-04-1981 emeritus Huizen 1987
ds. C.W. de Ruiter 1986 emeritus 1990


*: Aantal uitgebrachte beroepen in voorafgaande vacaturetijd.
**: Aantal uitgebrachte beroepen op predikant tijdens verblijf.
***: Aantal van uitgebrachte beroepen.
****: Aantal van ontvangen beroepen door betrokkene.

dinsdag 20 november 2018