Index >

Hoogvliet Gereformeerde Gemeente


Classis: * Rotterdam
Provincie: Zuid-Holland
Digitale uitzending: nee

Predikanten van de Gereformeerde Gemeente Hoogvliet opgericht in 3-4-1963:
ber*naamintredeherkomstafscheid
/losmaking
vervolgber**
i.s.m. Spijkenisse sedert 1995
-
geen dienstdoende predikant gestaan


Beroepen vacature 1963:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-06-1966 L. Huisman Vlaardingen
02 ??-06-1967 J. van Vliet kandidaat Gravenhage
03 ??-12-1967 F. Harinck Benthuizen
04 ??-06-1968 A. Snoep kandidaat Utrecht
05 ??-01-1969 J.C. Weststrate Meliskerke
06 ??-06-1969 J. Mol kandidaat Hardinxveld-Giessendam
07 ??-12-1969 D. Hakkenberg Dordrecht
08 ??-06-1970 J. Mijnders kandidaat De Meern
09 ??-12-1970 J. van Haaren Amersfoort
10 ??-03-1971 J.C. Weststrate (2e keer) Meliskerke
11 ??-04-1971 E. Venema Zwijndrecht
12 ??-06-1971 D. Rietdijk kandidaat Rotterdam
13 ??-06-1971 J. Koster kandidaat Yerseke
14 ??-06-1971 M.J. van Gelder kandidaat Zwijndrecht
15 ??-10-1971 L. Blok Beekbergen
16 ??-01-1972 J.C. van Ravenswaaij Arnhem
17 ??-04-1972 C. van der Poel Yerseke
18 ??-06-1972 H. Hofman kandidaat Klaaswaal
19 ??-09-1972 C. van der Poel (2e keer) Yerseke
20 ??-12-1972 J. Mol (2e keer) Hardinxveld-Giessendam
21 ??-02-1973 L. Blok (2e keer) Beekbergen
22 ??-04-1973 N.W. Schreuder Goes
23 ??-06-1973 M. Mondria kandidaat Apeldoorn
24 ??-09-1973 J. van Haaren Amersfoort
25 ??-12-1973 J.M. Kleppe Woerden
26 ??-03-1974 C. Harinck Franklin Lakes
27 ??-05-1974 J.M. Kleppe (2e keer) Woerden
28 ??-06-1974 A. Moerkerken kandidaat Rotterdam
29 ??-09-1974 H. Hofman (2e keer) Goudswaard
30 ??-12-1974 J. van Vliet Aagtekerke
31 ??-02-1975 N.W. Schreuder (2e keer) Goes
32 ??-04-1975 P. Honkoop Kampen
33 ??-06-1975 J. Karels kandidaat Rotterdam
34 ??-09-1975 J.M. Kleppe (3e keer) Woerden
35 ??-06-1976 J.S. van der Net kandidaat Moerkapelle
36 ??-08-1976 C. Harinck (2e keer) Dordrecht
37 ??-12-1976 R. Boogaard Leiden
38 ??-04-1977 F. Harinck Gravenhage-Zuid
39 ??-06-1977 R. Kattenberg kandidaat Krimpen aan den IJssel
40 ??-09-1977 J.C. Weststrate (3e keer) Sint Catharines
41 ??-03-1978 A. Hoogerland Krabbendijke
42 ??-06-1978 D. Hakkenberg (2e keer) Lisse
43 ??-12-1978 J. Mijnders (2e keer) Ridderkerk
44 ??-03-1979 A. Vergunst Veen
45 ??-06-1979 M. Golverdingen kandidaat Benthuizen
46 ??-09-1979 J. Driessen Moerkapelle
47 ??-12-1978 J. Mijnders (3e keer) Ridderkerk
48 ??-03-1979 A. Vergunst (2e keer) Veen
49 ??-06-1979 M. Golverdingen (2e keer) kandidaat Benthuizen
50 ??-09-1979 J. Driessen (2e keer) Moerkapelle
51 ??-12-1979 B. Reinders Hardinxveld-Giessendam
52 ??-03-1980 J.W. Verweij Hendrik-Ido-Ambacht
53 ??-06-1980 J.J. Tanis kandidaat Sommelsdijk
54 ??-09-1980 D. Hakkenberg (3e keer) Lisse
55 ??-12-1980 J. Driessen (3e keer) Moerkapelle
56 ??-02-1981 D. Rietdijk (2e keer) Vlaardingen
57 ??-05-1981 J. Driessen (4e keer) Moerkapelle
58 ??-09-1981 J.S. van der Net (2e keer) Utrecht
59 ??-12-1981 L. Blok (2e keer) Nunspeet
60 ??-02-1982 J.S. van der Net (3e keer) Utrecht
61 ??-04-1982 C. Harinck (2e keer) Dordrecht
62 ??-07-1982 G. Mouw kandidaat Elspeet
63 17-12-1982 L. Blok (3e keer) Nunspeet
64 03-03-1983 A.B. van der Heiden Enkhuizen
65 16-06-1983 B. van der Heiden kandidaat Dordrecht
66 15-12-1983 J. Mijnders (3e keer) Veenendaal
67 22-03-1984 L. Blok (4e keer) Nunspeet
68 21-06-1984 J. Beens kandidaat Genemuiden
69 17-12-1984 A. Hoogerland (2e keer) Dirksland
70 22-02-1985 R. Boogaard (2e keer) Leiderdorp
71 17-06-1985 A.J. Gunst kandidaat Kapelle
72 20-09-1985 J. Mijnders (4e keer) Veenendaal
73 16-12-1985 J.J. van Eckeveld Zeist
74 14-02-1986 C. van der Poel (3e keer) Yerseke
75 21-06-1986 G.J. van Aalst kandidaat Nieuw-Beijerland
76 27-10-1986 R. Boogaard (3e keer) Leiderdorp
77 13-02-1987 L. Blok (5e keer) Nunspeet
78 22-05-1987 C.G. Vreugdenhil zendingspred., wonend Vlissingen
79 17-09-1987 J. Mijnders (5e keer) Veenendaal
80 04-12-1987 A. Bac Bodegraven
81 12-02-1988 J. Baaijens Aagtekerke
82 24-06-1988 W. Harinck kandidaat Dordrecht
83 09-12-1988 J.M. Kleppe (4e keer) Rijssen
84 10-02-1989 A. Bac (2e keer) Bodegraven
85 08-12-1989 G.J. van Aalst (2e keer) Benthuizen
86 16-02-1990 A.B. van der Heiden (2e keer) Doetinchem
87 01-06-1990 C. Sonnevelt zendingspred., wonend ’s-Gravenzande
88 14-12-1990 J.J. van Eckeveld (2e keer) Zeist
89 22-02-1991 J.S. van der Net (4e keer) Dordrecht
90 25-06-1991 P. Mulder kandidaat Waddinxveen
91 14-02-1992 A.J. Gunst (2e keer) Tholen
92 03-04-1992 J. Driessen (5e keer) zendingspred., wonend Woerden
93 23-06-1992 J.B. Zippro kandidaat Zwijndrecht
94 09-12-1992 A.J. Gunst (3e keer) Tholen
95 24-02-1993 D. Rietdijk (3e keer) Moerkapelle
96 16-09-1993 A.J. Gunst (4e keer) Tholen
97 15-12-1993 B. van der Heiden (2e keer) Hardinxveld-Giessendam
98 24-02-1994 C. Sonnevelt (2e keer) Krimpen aan den IJssel
99 22-06-1994 W. Silfhout kandidaat Benthuizen
100 09-09-1994 A. Bac (3e keer) Bodegraven
101 16-02-1995 A.J. Gunst (5e keer) Tholen
102 20-06-1995 G.J. Baan kandidaat Barneveld
103 27-09-1995 J. Driessen (6e keer) Woerden
104 14-12-1995 G.J. van Aalst (3e keer) Ridderkerk
105 21-03-1996 J.S. van der Net (5e keer) Apeldoorn
106 19-06-1996 W.J. Karels kandidaat Krimpen aan den IJssel
107 23-09-1996 M. Golverdingen (3e keer) Groningen
108 ??-12-1996 J. Driessen (7e keer) Woerden
109 11-04-1997 W. Visscher Amersfoort
110 29-08-1997 J.S. van der Net (6e keer) Apeldoorn
111 06-11-1997 A. Vermeij Zwijndrecht
112 09-04-1998 M. Karens Werkendam
113 23-06-1998 A. Schot kandidaat Nieuw-Beijerland
114 26-10-1998 C. Harinck (3e keer) Houten
115 28-04-1999 A.J. Gunst (6e keer) Benthuizen
116 26-06-1999 C. Neele kandidaat Krimpen aan den IJssel
117 06-04-2000 G. Clements zendingspred.
118 27-06-2000 D. de Wit kandidaat Bennekom
119 08-11-2000 H. Hofman (3e keer) Waarde
120 17-03-2001 L. Blok (6e keer) Ermelo
121 20-06-2001 D.W. Tuinier kand. Hendrik-Ido-Ambacht
122 28-11-2001 W. Harinck (2e keer) Woerden
123 03-04-2002 W. Visscher (2e keer) Amersfoort
124 02-07-2002 W. Harinck (3e keer) Woerden
125 07-11-2002 L. Blok (7e keer) Ermelo
126 11-04-2003 R. Kattenberg (2e keer) Arnhem
127 01-07-2003 G. Pater kandidaat Genemuiden
128 10-09-2003 W. Harinck (4e keer) Woerden
129 11-03-2004 M. Karens (2e keer) Werkendam
130 22-06-2004 L. Terlouw kandidaat Barendrecht
131 16-12-2004 M. Golverdingen (4e keer) Boskoop
132 22-09-2005 J.S. van der Net (7e keer) Houten
133 05-04-2006 J. Driessen (8e keer) s-Gravenhage
134 30-10-2008 G.J. van Aalst (4e keer) Klaaswaal
135 12-03-2009 P. Mulder (2e keer) Krimpen aan den IJssel
136 03-07-2009 G. Bredeweg kandidaat Rijssen
137 22-12-2009 G.J. Baan (2e keer) Kapelle-Biezelinge
138 07-06-2010 G.W.S. Mulder kandidaat Rijssen 16
139 28-06-2010 A.J. de Waard voorheen Stolwijk 02
140 06-10-2010 W. Visscher (3e keer) Amersfoort
141 16-06-2011 R.A.M. Visser kandidaat Hardinxveld-Giessendam19
142 ??-10-2011 M. Karens (3e keer) Werkendam 227
143 ??-03-2012 W. Silfhout (2e keer) Capelle aan den IJssel-Middelwatering10


*: Aantal uitgebrachte beroepen in voorafgaande vacaturetijd.
**: Aantal uitgebrachte beroepen op predikant tijdens verblijf.
***: Aantal van uitgebrachte beroepen.
****: Aantal van ontvangen beroepen door betrokkene.

donderdag 21 juni 2018