Index >

Hoogeveen Hervormde Gemeente


Classis: * Hoogeveen
Provincie: Drenthe
Ring: Hoogeveen
Digitale uitzending: nee
Opgegaan in: Hoogeveen PG

Predikanten van de Hervormde Gemeente Hoogeveen opgericht in 1678 :
ber*naamintredeherkomstafscheid
/losmaking
vervolgber**
01 ds. D. Fantzius (David) ??-??-1678 Echten ??-??-1681 overleden
01 ds. P. Curtenius (Petrus) ??-??-1682 kandidaat 16-04-1709 overleden
01 ds. F.C. de Vriese (Floris Casper) 14-06-1711 kandidaat 01-09-1763 overleden 00
02 ds. J.H. Schadden (Johannes Hermannus) 03-02-1765 Garderen 31-01-1779 overleden 00
01 ds. C.A.W. Hein (Casimirus Albrechtus Wilhelmus) 11-07-1779 Genemuiden ??-??-1788 afgezet 00
-
2e predikantsplaats sedert 1783 tot 1889
01 ds. D.J. Nederbosch (Dirk Jan) 26-10-1783 Nijeveen 11-03-1797 overleden 02
04 ds. G.H. Swarte (Gerhardus Henricus) 19-09-1789 Landschapspolder (Ost-Friesl.) ??-??-1796 afgezet 02
01 ds. J.P. Doornbosch (Jan Pieter) 19-06-1796 emeritus pred. Emmen 10-08-1806 Avereest 03
07 ds. H. Oort (Henricus) 11-08-1799 kandidaat ??-11-1802 Zwolle 06
02 ds. G. Rademaker (Gerrit) 05-06-1803 kandidaat 02-02-1806 Zuidlaren 04
04 ds. G. van Duijl (Gerrit) 21-09-1806 Beusichem 15-05-1815 Vianen 02
02 ds. J. Lulofs (Johan) 05-04-1807 Warnsveld 04-09-1808 Havelte 03
01 ds. A.S. Bresser (Anthonius Stephanus) 16-10-1808 Meerkerk 25-02-1820 overleden 01
02 ds. J. van Velsen (Jan) 31-03-1816 Nigtevecht 27-12-1833 emeritus 02
01 ds. J.R. Bottichius Meurs (Jan Rudolph) 01-04-1821 Meppel 16-01-1828 overleden 00
02 ds. A.J. van der Veen (Albert Jan) 24-05-1829 Gorredijk 14-08-1843 overleden 00
01 ds. J.H. Reddingius 13-04-1834 Roden 31-03-1839 Franeker 01
02 ds. B. Fijnebuik (Berent) 29-12-1839 Vlissingen 10-06-1842 afgescheiden gemeente Schiedam 04
01 ds. C.L.B. Jonquiere (Cornelis Lodewijk Bernard) 09-10-1842 Hoogmade 16-10-1864 emeritus 00
01 ds. H.R. de Holl (Henricus Reinardus) 01-12-1844 Zevenhuizen (Z-H.) 01-05-1872 emeritus 00
02 ds. J. van Konijnenburg (Jan) 11-06-1865 Kedichem 02-06-1878 Winschoten 02
08 ds. S. Dijkstra (Sybren) 09-01-1876 kandidaat 28 09-1879 Welsrijp 13
18 ds. G. Nijhuis (Gerhard) 19-09-1880 Langerak 10-06-1883 Genemuiden 11
18 ds. S. Dijkstra (Sybren) 16-09-1883 Welsrijp 31-10-1886 Hilversum 09
18 ds. H. Feijkes (Hendrik) 19-12-1886 Baambrugge 03-08-1890 Dordrecht 12
08 ds. C.J. Leenmans (Casimier Johannes) 05-07-1891 Overschie 15-08-1897 Zetten-Andelst 18
03 ds. B.J. van Heijningen (Bastiaan Jacob) 24-10-1897 Huizen 03-11-1901 Delft 06
-
2e predikantsplaats sedert 1902
04 ds. G.W.C. Vunderink (George Willem Cornelis) 21-12-1902 Dorkwerd 16-09-1906 Amersfoort 02
19 ds. M. Buiskool (Menno) 28-12-1902 Oud-Alblas 21-06-1914 Oudewater 02
03 ds. B. Batelaan (Baan) 12-05-1907 Waarder 30-04-1911 Ouderkerk aan den IJssel 06
05 ds. K.J. van den Berg (Klazinus Johannes) 11-02-1912 Kamperveen 18-01-1914 Putten 04
02 ds. D. Plantinga (Dirk) 20-12-1914 Rouveen 07-10-1917 Bergambacht 03
12 ds. J.H. Gunning (Johannes Hermanus) 25-07-1915 Schoonrewoerd 16-01-1921 Vuursche 10
05 ds. J.C. van Apeldoorn (Johannes Cornelis) 12-05-1918 Wouterswoude 10-10-1920 Voorthuizen 02
03 ds. R. Steenbeek (Rutgert) 21-08-1921 Driesum 20-01-1924 Wapenveld 01
01 ds. R. Bartlema (Roelof) 09-01-1921 Beesd 18-10-1925 Zeist 08
01 ds. J. Kat (Jan) 15-11-1925 Vlaardingen 12-05-1926 overleden 00
03 ds. A. Meijers (Abraham) 20-06-1926 s-Grevelduin-Capelle 27-04-1930 Utrecht 01
03 ds. H.H. van Ameide (Hendrik Huibertus) 11-09-1927 Dinteloord 04-03-1928 Sommelsdijk 01
11 ds. J.G.R. Langhout (Johannes Gerardus Rijk) 07-07-1929 Den Ham (Ov.) 16-08-1931 Welsrijp - Baijum 02
01 ds. J.A. van Nie (Johannes Arnoldus) 06-07-1930 Zetten-Andelst 12-10-1947 s-Graveland 04
02 ds. J. Vermaas (Jacob) 21-02-1932 Ter Aa 29-03-1936 Huizen 07
06 ds. W. Vroegindeweij (Willem) 04-10-1936 Zegveld 21-04-1946 Huizen 04
-
3e predikantsplaats sedert 1945
01 ds. L. Trouwborst 17-02-1946 Aalburg 11-04-1948 Monster 03
02 ds. J. Hovius (Jan) 23-06-1946 Ouddorp 20-07-1952 Dordrecht 30
07 ds. G.C. Severijn (Gijsbertus Cornelis) 19-09-1948 Ter Aar 01-06-1958 emeritus 04
16 ds. G. Taverne (Gerrit) 06-05-1951 Minnertsga 01-01-1954 losgemaakt 00
02 ds. J.W. Beerekamp (Jan Wouterus) 28-11-1954 Groningen 07-09-1959 leraar 01
10 ds. J.A. Rooseboom (Jacomines Arnoldus) 01-07-1956 Hollandscheveld 01-05-1966 emeritus 00
03 ds. A. van den End (Adrianus) (Centrum) 21-12-1958 Benschop 08-04-1962 Kootwijk 01
04 ds. M. van de Bosch (Mathieu) (Zuid) 20-03-1960 Nigtevecht 06-09-1964 Goes 01
08 ds. J. van der Schee (Jacobus) (Centrum) 10-02-1963 Gravenmoer 19-04-1969 Zierikzee 02
02 ds. D. Noordmans (Douwe) (Zuid) 08-11-1964 Vlaardingen 16-02-1969 Apeldoorn 02
-
4e predikantsplaats sedert 1964
02 ds. A.W. Kranenburg (Arie Willem) (Zuid) 27-09-1964 Wieringerwerf 02-07-1990 emeritus 01
-
5e predikantsplaats sedert 1966 tot 2011
01 ds. E.J.C. Hamminga (Egbert Johannes Casper) (wijk 5, Oost) 03-07-1966 Heer Abtskerke 22-08-1971 Steenwijk 03
01 ds. J. Breeuwsma (Jilles) (wijk 2, Centrum) 04-09-1966 Waalwijk 16-05-1971 Kollum 03
02 ds. H.K. de Wilde (Herman Kornelis) (wijk 4, Zuid) 18-05-1969 Haren (Gr.) 01-08-1978 Soest 01
02 ds. K.J. Jansen (wijk 1, Centrum) 14-09-1969 jeugdwerk clas. Heusden 03-04-1977 Ermelo 02
03 ds. P. Kikstra (wijk 5, Oost) 28-05-1972 Opperdoes 29-04-1979 Utrecht 01
07 ds. B.W. Steenbeek (wijk 2, Centrum) 27-08-1972 Nunspeet 09-04-1978 Nijega-Opeinde 02
01 ds. G. Wursten (Gerard) (wijk 1, Centrum) 19-06-1977 Veenendaal 05-06-1983 IJmuiden-West 01
03 ds. B. van der Lelie (Bernardus) (wijk 2, Centrum) 03-09-1978 Raamsdonk 22-10-1989 emeritus 00
02 ds. J. van Hartingsveld (Jan) (wijk 4, Zuid) 18-03-1979 Deventer 11-05-1986 Eibergen 01
05 ds. M.J. Gols (wijk 5, Oost) 30-11-1980 Borne 06-09-1987 emeritus 00
-
6e predikantsplaats sedert 1982 tot 1987
01 ds. K.A. Bakker (De Weide) 09-05-1982 vicaris Hoogeveen 26-10-1986 Hoogezand-Sappemeer-Kropswolde 01
03 ds. F.G. Immink (wijk 1, Centrum) 09-09-1984 Besoijen 01-04-1987 rector seminarium 01
01 ds. R. Reitsma (wijk 5, De Weide) 12-07-1987 Woudsend 18-07-1993 Winschoten-buit.wijkgemeente 01
04 ds. W.G. Sonnenberg (wijk 1, Centrum) 13-03-1988 Den Ham (Ov.) 28-06-1992 Ede 01
03 ds. H.K. Stauttener (wijk 4, Oost) 29-10-1989 Sliedrecht 01-01-1991 emeritus 00
01 ds. H.C. van der Meulen (wijk 2, Centrum) 12-11-1989 Vriezenveen 30-06-1996 R.U. Utrecht 01
03 ds. W.L. Pera (wijk 3, Zuid) 19-05-1991 Zoetermeer 03-07-2005 emeritus Maarn-Maarsbergen 03
01 ds. G.J. Ros (wijk 4, Oost) 05-01-1992 Brummen
04 ds. G.J. Wolters (wijk 1, Centrum) 09-05-1993 Ameide-Tienhoven 26-09-2004 Almkerk 02
01 ds. D.C. de Dreu (wijk 5, De Weide) 30-01-1994 Warnsveld 01-03-2002 emeritus 00
04 ds. W.H. van Boeijen (wijk 2, Centrum) 05-10-1997 Ferwerd 04-04-2004 Rockanje 03
01 ds. E.J. Hefting (wijk 5, De Weide) 23-06-2002 Kollum
01 ds. G.J. van der Togt (wijk 2, Centrum) 19-09-2004 Bleiswijk
03 ds. A.A.A. Prosman (wijk 1, Centrum) 09-10-2005 Zoetermeer 06-11-2011 emeritus 00
02 ds. C. Cluistra (wijk 3, Zuid) 08-07-2007 Ridderkerk

Hulppredikanten:
ber*naamvanafherkomsttotvervolgber**
J. Havinga (Joannes) 1762 kandidaat Groningen
H.T. Saar du (Henri Theodore) 04-1864 10-1864
A. Lowijs (Hans) (wijken 1, 2, 3, Centrum/Zuid) 1996 wonend Noordscheschut 2007 g.v. Westerkim Hoogeveen
mw.A.T. Mensink-Hoogendorp (wijken 4, 5, Oost/De Weide)
F. Verkade (Frans) (wijken 1, 2, Centrum) 27-04-2008 Ruinerwold-Kapelgemeente 11-04-2010


Beroepen vacature 1764:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 04-08-1764 N. Stuivinga Sellingen
02 19-10-1764 J.H. Schadden Garderen


Beroepen vacature 1788:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 20-10-1788 C. Groot Holtman Noordlaren
02 ??-01-1789 R. Schouwenburg Oostvoorne
03 17-03-1789 A. Middendorp Steenwijk
04 02-04-1789 G.H. Swarte (na loting) Landschapspolder (O-Friesl)


Beroepen vacature 1798:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-07-1798 J. de Waal Garderen
02 ??-09-1798 J. Meyer Cluwen Noordgouwe
03 ??-10-1798 D. Boot Renkum-Heelsum
04 ??-11-1798 J.H. van Niel Hasselt
05 ??-01-1799 L. Schemkes s-Grevelduin-Capelle
06 ??-02-1799 A. ten Woude Landsmeer
07 ??-08-1799 H. Oort (na loting) kandidaat


Beroepen vacature 1803:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-12-1802 A. de Haan Dokkum
02 ??-07-1803 G. Rademaker (na loting) kand. Groningen


Beroepen vacature 1806:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-04-1806 J. de Waal Garderen
02 ??-15-1806 J. Pelinck Havelte
03 ??-06-1806 G. van Duijl Beusichem
04 ??-06-1806 G. van Duijl (2e keer) Beusichem


Beroepen vacature 1807:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 25-10-1806 G. Kuiper Emmelenkamp
02 ??-01-1807 J. Lulofs Warnsveld


Beroepen vacature 1816:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 19-08-1815 W.N. Munting Wageningen
02 15-10-1815 J. van Velzen Nigtevecht


Beroepen vacature 1828:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 04-12-1828 W.N. Coenen Herveld
02 23-01-1829 A.J. van der Veen Gorredijk


Beroepen vacature 1839:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-08-1839 J.B.Th. Hugenholtz Nienhuis
02 ??-10-1839 B. Fijnebuik Vlissingen


Beroepen vacature 1864:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-11-1864 M.N. Ringnalda Gorredijk
02 ??-03-1865 J. van Konijnenburg Kedichem


Beroepen vacature 1872:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-07-1872 J. Vermeer Zwolle
02 ??-08-1872 W. Kraijenbelt Ede
03 22-04-1873 G. Boer Ouderkerk aan den IJssel
04 ??-06-1873 A.P.A. du Cloux Spijk (Gr.)
05 ??-09-1873 P. Deetman Reitsum
06 ??-11-1873 N. Osti Warmond
07 ??-12-1873 J. Kraijenbelt Alkmaar
08 ??-11-1875 S. Dijkstra kandidaat


Beroepen vacature 1878 (vac. Konijnenburg):
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-05-1878 E.E. Gewin Abcoude
02 ??-06-1878 E.A. Lazonder Oldebroek
03 ??-09-1878 F. Oberman Steenwijkerwold
04 ??-11-1878 E.A.G. van Hoogenhuijze Steenwijk
05 ??-12-1878 A.E. van der Dussen Rhenen
06 ??-02-1879 J.Ph. van der Land Wons
07 ??-04-1879 A.J. Westhoff Bennekom
08 ??-05-1879 P. Gemser kandidaat
09 ??-06-1879 P. Deetman Kampen
10 ??-08-1879 J. Kraijenbelt Alkmaar
11 ??-09-1879 G. van Dorssen Berkel-Rodenrijs
12 ??-10-1879 H.W.A. Verhoeff Vlaardingen
13 ??-11-1879 F. van Spall Leimuiden
14 ??-12-1879 F. Daubanton Groningen-Waals
15 ??-01-1880 H. Bax Doornspijk
16 ??-02-1880 C. Ynzonides Noordeloos
17 ??-05-1880 G. van Goor Oud-Beijerland
18 ??07-1880 G. Nijhuis Bergschenhoek


Beroepen vacature 1879 (vac. Dijkstra):
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-11-1879 G. Ringnalda Oldebroek
02 ??-01-1880 F. van Spall Leimuiden
03 ??-03-1880 G. Nijhuis Bergschenhoek
04 ??-04-1880 C. Ynzonides Noordeloos
05 ??-06-1880 A.E. van der Dussen Rhenen
06 ??-08-1880 J.E. Steenbakker Moriljon Loysen Bruchem-Kerkwijk
07 ??-10-1880 W.J. Geselschap Rotterdam
08 ??-01-1881 P. Deetman Kampen
09 ??-05-1881 J.J. Gobius du Sart Nijkerk
10 ??-08-1881 C.P.N. Pikaar Harmelen
11 ??-09-1881 H.W. van Loon Meppel
12 ??-12-1881 L. Wagenaar kandidaat Heerenveen
13 ??-02-1882 E.E. Gewin Renkum
14 ??-06-1882 G.H. van Kasteel Kollum
15 ??-09-1882 J.J.A. Ploos van Amstel Reitsum
16 ??-01-1883 J. ten Oever Roden
17 ??-04-1883 F. Oberman Ommen
18 ??-07-1883 S. Dijkstra Welsrijp


Beroepen vacature 1883 :
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-08-1883 F. Oberman Ommen
02 ??-10-1883 G.H. van Kasteel Kollum
03 ??-12-1883 H. Hoekstra Berlikum
04 ??-02-1884 C.P.N. Pikaar Rotterdam-Overschie
05 ??-04-1884 J. Bolkestein Gerkesklooster
06 ??-06-1884 L. Wagenaar Wons
07 ??-09-1884 D.M. Boonstra Wanswerd
08 ??-10-1884 C. Hattink Nieuw-Vennep
09 ??-01-1885 P.S. Bartstra Wassenaar
10 ??-04-1885 D.J. Karssen Steenwijk
11 ??-05-1885 W. Ringnalda Loon op Zand
12 ??-07-1885 H. Doornveld Staphorst
13 ??-10-1885 P.W.J. Klaarhamer Hilversum
14 ??-12-1885 T.H. Woudstra Oudemirdum
15 ??-03-1886 G. Ringnalda Oldebroek
16 ??-06-1886 E.J. Homoet Putten
17 ??-09-1886 E. Eisma Bennekom
18 ??-10-1886 H. Feijkes Baambrugge


Beroepen vacature 1888 :
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-08-1888 I. Vonk Oldebroek
02 ??-05-1890 J. Bolkestein Ter Aar
03 ??-06-1890 A.H. de Klerck Ridderkerk
04 ??-07-1890 J.A. van Boven Bergambacht
05 ??-08-1890 H.G. van Endt Woerden
06 ??-10-1890 P.S. Bartstra Wassenaar
07 ??-12-1890 W.J.G. Aalders Amsterdam
08 ??-02-1891 C.J. Leenmans Rotterdam-Overschie


Beroepen vacature 1896 :
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-08-1896 A. ten Have Polsbroek
02 ??-09-1896 J.D. Lind van Wijngaarden Utrecht
03 ??-06-1897 B.J. van Heijningen Huizen


Beroepen vacature 1901 :
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-07-1901 J.W.H. Kalkman Woerden
02 ??-09-1901 J.M.Ph. Schippers Huizen
03 ??-10-1901 F.F.J. van der Plassche Hasselt
04 ??-12-1901 J.J. van Ingen Hazerswoude
05 ??-03-1902 W. Zijlstra Kesteren
06 ??-04-1902 C. Heemskerk Waarder
07 ??-09-1902 A. Jellema Oppenhuizen
08 ??-10-1902 Y. Bootsma Zoetermeer
09 ??-11-1902 M. Buiskool Oud-Alblas


Beroepen vacature 1902 :
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-04-1902 M. Jongebreur Jaarsveld
02 ??-05-1902 F.F.J. van der Plassche Hasselt
03 ??-07-1902 J.G. Dekking Krimpen aan de Lek
04 ??-08-1902 G.W.C. Vunderink Dorkwerd


Beroepen vacature 1906 :
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-11-1906 E. Warmolts Nieuwer ter Aa
02 ??-12-1906 B. van der Wal Hasselt
03 ??-02-1907 B. Batelaan Waarder


Beroepen vacature 1911 :
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-03-1911 W. Bieshaar Zetten-Andelst
02 ??-06-1911 M. Jongebreur Veenendaal
03 ??-07-1911 J.J. van Ingen Woubrugge
04 ??-09-1911 J. Goslinga Leerdam
05 ??-10-1911 K.J. van de Berg Kamperveen


Beroepen vacature 1913 (vac. Vd Berg) :
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-11-1913 J. Kraaij Hasselt
02 ??-12-1913 M. Jongebreur Veenendaal
03 ??-02-1914 N. van der Snoek Vlaardingen
04 ??-03-1914 J.H.F. Remme Oud-Beijerland
05 ??-04-1914 K. van As Moerkapelle
06 ??-05-1914 S. van Dorp Bodegraven
07 ??-06-1914 G.A. Pott Arnemuiden
08 ??-08-1914 J.H. van Paddenburg Aalst
09 ??-09-1914 G. Benes Delft
10 ??-11-1914 J.D. de Lind van Wijngaarden Rotterdam-Feijenoord
11 ??-02-1915 F. Kijftenbelt Leerdam
12 ??-04-1915 J.H. Gunning Schoonrewoerd


Beroepen vacature 1914 (vac. Buiskool) :
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-07-1914 N. van der Snoek Vlaardingen
02 ??-10-1914 D. Plantinga Rouveen


Beroepen vacature 1917 :
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-10-1917 Ph.J. Vreugdenhil Sprang
02 ??-11-1917 G. van Montfrans Ouderkerk aan den IJssel
03 ??-12-1917 I. Kievit Garderen
04 ??-01-1918 J.J. Timmer Waarder
05 ??-03-1918 J.C. van Apeldoorn Wouterswoude


Beroepen vacature 1921 :
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-02-1921 A.F.P. Pop Ameide-Tienhoven
02 ??-03-1921 Ph.J. Vreugdenhil Leerdam
03 ??-05-1921 R. Steenbeek Driesum


Beroepen vacature 1925 :
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-09-1925 G.C. Severijn Schelluinen
02 ??-12-1925 H.J. van Schuppen Groot-Ammers
03 ??-02-1926 A. Meijers s-Grevelduin-Capelle


Beroepen vacature 1927 :
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-01-1927 H.A. de Geus Waddinxveen
02 ??-04-1927 H.A. de Geus (2e keer) Waddinxveen
03 ??-05-1927 H.H. van Ameide Dinteloord


Beroepen vacature 1928 :
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-03-1928 B. Batelaan Utrecht
02 ??-05-1928 A. van der Kooij Kampen
03 ??-06-1928 J.C. Wolthers Onstwedde
04 ??-07-1928 C.B. Holland Huizen
05 ??-08-1928 G.A. Pott Bodegraven
06 ??-09-1928 H.J. van Schuppen Oudewater
07 ??-10-1928 B.G.C. Steenbeek Wierden
08 ??-12-1928 J.A. van Nie Zetten-Andelst
09 ??-01-1929 W.L. Mulder Voorthuizen
10 ??-02-1929 I. Kievit Baarn
11 ??-03-1929 J.G.R. Langhout Den Ham (Ov.)


Beroepen vacature 1931 :
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-08-1931 W. Rijnsburger Polsbroek
02 ??-10-1931 Jac. Vermaas Nieuwer ter Aa


Beroepen vacature 1936 :
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-01-1936 E.E. de Looze Den Ham (Ov.)
02 ??-02-1936 W. Vroegindeweij Zegveld
03 ??-03-1936 W. Rijnsburger Oud-Beijerland
04 ??-04-1936 H. Bout Genemuiden
05 ??-05-1936 K. van der Pol Boven-Hardinxveld
06 ??-06-1936 W. Vroegindeweij (2e keer) Zegveld


Beroepen vacature 1945 :
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-12-1945 A. den Hartogh Langerak
02 ??-01-1946 J. Hovius Ouddorp


Beroepen vacature 1947 :
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-10-1947 A. den Hartogh Harderwijk
02 ??-11-1947 P. Bouw Woudenberg
03 ??-01-1948 K. van der Pol Ede
04 ??-02-1948 P.J.F. Lamens Elspeet
05 ??-03-1948 W. de Bruijn Lexmond
06 ??-04-1948 J. van Rootselaar Oosterwolde (Gld.)
07 ??-06-1948 G.C. Severijn Ter Aar


Beroepen vacature 1948 :
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-03-1948 B. Eijsenga Noordeloos
02 ??-04-1948 C.C. Klerx Op- en Neder-Andel
03 ??-06-1948 H. Harkema Wijk bij Heusden
04 ??-07-1948 J.W. de Bruijn Sprang
05 ??-09-1948 A.E. Kolkert Bunschoten
06 ??-08-1949 C. Treure Wilsum
07 ??-09-1949 Th.G. Vollebregt Ermelo
08 ??-10-1949 G. Spilt Klaaswaal
09 ??-12-1949 M. Verkerk Soest
10 ??-01-1950 G. Spilt (2e keer) Klaaswaal
11 ??-03-1950 G. Willemsen Hierden
12 ??-04-1950 M. Jongebreur Mastenbroek
13 ??-05-1950 C.C.T. Postma Den Bommel
14 ??-08-1950 C.J. van der Graaf Nijkerk
15 ??-09-1950 D.B. van Lokhorst Bergschenhoek
16 ??-10-1950 G. Taverne Minnertsga


Beroepen vacature 1952 (vac. Hovius):
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-05-1952 A. den Hartogh Scherpenzeel (Gld.)
02 ??-09-1954 J.W. Beerekamp Groningen


Beroepen vacature 1954 (vac. Taverne):
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-08-1954 A.E. Kolkert s-Gravenmoer
02 ??-09-1954 J.W. de Bruijn Harderwijk
03 ??-11-1954 W.L. Tukker Delft
04 ??-02-1955 E.E. de Looze Hilversum
05 ??-03-1955 H.A. Labrie Den Ham (Ov.)
06 ??-05-1955 J.Chr.W. Kruishoop Meerkerk
07 ??-07-1955 J. Enkelaar Vreeswijk
08 ??-09-1955 A. de Leeuw Boskoop
09 ??-12-1955 A. Terlouw Bennekom
10 ??-03-1956 J.A. Rooseboom Hollandscheveld


Beroepen vacature 1958 :
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-03-1958 C.J.P. Lam Poortvliet
02 ??-05-1958 J. Koele Nijkerk
03 ??-07-1958 A. van den End Benschop


Beroepen vacature 1959 :
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-07-1959 W. Bloemendaal Zevenhuizen (Gr.)
02 ??-09-1959 J.H.J. Hoffman Koudekerke
03 ??-11-1959 H.H. Tulp Workum
04 ??-12-1959 M. van den Bosch Nigtevecht


Beroepen vacature 1962 :
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-03-1962 C. Graafland Woerden
02 ??-04-1964 P.J. Bos Sprang
03 ??-05-1962 J.A. de Bruijn Emst
04 ??-06-1962 C. van Bart Nieuwer ter Aa
05 ??-07-1962 J. Noltes Ridderkerk
06 ??-08-1962 B. Eijsenga Barneveld
07 ??-10-1962 J. Jongerden Bruchem-Kerkwijk
08 ??-11-1962 Joh. van der Schee s-Gravenmoer


Beroepen vacature 1964 :
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-03-1962 S. de Boer g.v. Neerbosch
02 ??-07-1964 D. Noordmans Vlaardingen


Beroepen vacature 1968 (vac. Noordmans):
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-12-1968 W. Vons Kethel
02 ??-01-1969 H.K. de Wilde Haren (Gr.)


Beroepen vacature 1969 (vac. Vd Schee) :
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-03-1969 J. Kruijt Rotterdam-Hillegersberg
02 ??-04-1969 K.J. Jansen jeugdpred. Clas Heusden


Beroepen vacature 1971 (vac. Breeuwsma) :
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-04-1971 M.H. Boogert Hellendoorn
02 ??-05-1971 A.P. Nauta Vlaardingen
03 ??-06-1971 E.G. Boesenkool Ommelanderwijk-Meeden
04 ??-08-1971 R. Holwerda Renkum
05 ??-01-1972 L.J. Bloemsma Ommen
06 ??-03-1972 W.A.B. Hagen Zwolle
07 ??-05-1972 B.W. Steenbeek Nunspeet


Beroepen vacature 1971 (vac. Hamminga) :
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-07-1971 H.F. Venema Sint Johannesga
02 ??-01-1972 J. Verburg Wageningen
03 ??-02-1972 P. Kikstra Opperdoes


Beroepen vacature 1978 (vac. Steenbeek):
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-02-1978 H.C. van Itterzon Gouda
02 ??-03-1978 A.J. de Bue Scharnegoutum
03 ??-05-1978 B. van der Lelie Raamsdonk


Beroepen vacature 1978 (vac. De Wilde):
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-07-1978 A.J. de Bue Scharnegoutum
02 ??-11-1978 J. van Hartingsveld Deventer


Beroepen vacature 1979 :
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-06-1979 R.M.K. van de Grijp Brazilie
02 ??-08-1979 L. Gulmans Buitenpost
03 ??-01-1980 J. ter Steege Aalsum
04 ??-04-1980 A. Schipper Willemstad
05 ??-08-1980 M.J. Gols Borne


Beroepen vacature 1984 :
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 07-02-1984 P. van den Heuvel Harmelen
02 07-03-1984 A. de Reuver Capelle aan den IJssel
03 21-05-1984 F.G. Immink Besoyen


Beroepen vacature 1987 (vac. Immink):
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 10-02-1987 J.A. van der Velden IJsselmuiden
02 01-06-1987 H.F. Klok Rijssen
03 01-09-1987 W. Dekker Rotterdam-Delfshaven
04 29-09-1987 W.G. Sonnenberg Den Ham (Ov.)


Beroepen vacature 1987 (vac. Gols):
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 08-07-1987 C.J. Roosa Hardenberg
02 14-03-1989 A.M. Langhout Putten (deelgem. Andreaskerk)
03 17-05-1989 H.K. Stauttener Sliedrecht


Beroepen vacature 1990 :
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 25-04-1990 J.B. Beijer Colijnsplaat
02 29-08-1990 M. Zoeteweij Berkel-Rodenrijs
03 15-01-1991 W.L. Pera Zoetermeer


Beroepen vacature 1992 :
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 11-06-1992 J. Ouwendijk Oudshoorn (b.w.)
02 25-08-1992 M. van Campen Woerden
03 13-10-1992 C.N. van Dis Wassenaar
04 29-12-1992 G.J. Wolters Ameide-Tienhoven


Beroepen vacature 1996 :
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 03-10-1996 H.E.J. van der Laan Gravenzande
02 03-12-1996 T. Sijtsema Ommen
03 11-02-1997 J.L. Ravesloot Sellingen
04 21-05-1997 W.H. van Boeijen Ferwerd


Beroepen vacature 2004 :
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 31-12-2004 J. de Jong Waddinxveen
02 21-02-2005 G.J. Mantel Hattem
03 19-04-2005 A.A.A. Prosman Zoetermeer


Beroepen vacature 2006 :
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 25-09-2006 H. Dekker Vollenhove
02 20-02-2007 C. Cluistra Ridderkerk


*: Aantal uitgebrachte beroepen in voorafgaande vacaturetijd.
**: Aantal uitgebrachte beroepen op predikant tijdens verblijf.
***: Aantal van uitgebrachte beroepen.
****: Aantal van ontvangen beroepen door betrokkene.

woensdag 24 mei 2017