Index >

Grootegast Gereformeerde Kerk


Classis: Westerkwartier
Provincie: Groningen
Digitale uitzending: nee

Predikanten van de Gereformeerde Kerk Grootegast opgericht in 20-6-1835:
ber*naamintredeherkomstafscheid
/losmaking
vervolgber**
ds. K.J. Timmerman (Koert Jacobs) 01-05-1845 Baflo - Warffum ??-04-1850 Uithuizen
ds. K.H. Kuiper (Klaas Hendriks) 03-11-1850 Westerbork 28-01-1851 overleden
04 ds. E. van de Berekamp (Elbert) 09-05-1852 kandidaat Hoogeveen 30-10-1898 emeritus
ds. B. van der Werff (Bartele) 14-01-1900 Kruiningen ??-12-1905 Harlingen
ds. M. Elzinga (Melle) 06-05-1906 Zalk 31-08-1940 emeritus
ds. J. Ribberink 12-06-1941 Borger 25-08-1946 Heerde
ds. J. van Wijngaarden 03-11-1946 Bennebroek ??-07-1950 Aalten
ds. J. Wolven 14-10-1951 legerpred. Indonesie ??-11-1956 Urk
-
2e predikantsplaats sedert 1953 tot 1967
ds. W. Stuursma 11-10-1953 West-Terschelling - Midsland??-04-1958 Stadskanaal
ds. J.A. van Netten 10-02-1957 Slootdorp ??-04-1962 Winterswijk
ds. B. Smilde 01-07-1958 Garijp ??-08-1964 Gorredijk - Kortezwaag
ds. S. van der Linde 01-07-1962 Opperdoes ??-08-1967 s-Gravenhage-Oost
ds. T. Boersma 09-05-1965 Zuidhorn 30-04-1970 emeritus
ds. W. Visscher 09-08-1970 Maasdijk ??-03-1976 Geldermalsen
ds. J.W. Broersma 22-08-1976 Westerbork ??-08-1980 Nieuwleusen
ds. A. Groenewegen 26-09-1982 Nieuw-Amsterdam 06-01-1991 Boerakker
-
2e predikantsplaats sedert 1988 tot 1996
ds. J.H. Langelaar 10-01-1988 kandidaat 14-06-1992 Boskoop
ds. P. Breedveld 12-01-1992 Edmonton (Can.) 25-02-1996 emeritus
ds. K. Meijer 17-09-1995 Uithuizen 27-04-2014 emeritus 00


*: Aantal uitgebrachte beroepen in voorafgaande vacaturetijd.
**: Aantal uitgebrachte beroepen op predikant tijdens verblijf.
***: Aantal van uitgebrachte beroepen.
****: Aantal van ontvangen beroepen door betrokkene.

maandag 19 november 2018