Index >

Groningen Gereformeerde Gemeente


Classis: * Kampen
Provincie: Groningen
Digitale uitzending: ja (live)

Predikanten van de Gereformeerde Gemeente Groningen opgericht in 24-11-1948:
ber*naamintredeherkomstafscheid
/losmaking
vervolgber**
73 ds. D. Hakkenberg 22-05-1985 Lisse 08-09-1990 Gorinchem 13
13 ds. M. Golverdingen 31-03-1993 Ridderkerk-Slikkerveer 22-06-1997 Gorinchem 13
11 ds. C.G. Vreugdenhil 08-09-1999 Lelystad 02-05-2004 Vlissingen 07
46 ds. J.B. Zippro 26-06-2013 Grand-Rapids (V.S.)


Beroepen vacature 1948:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-06-1960 H. Ligtenberg kandidaat Rijssen
02 ??-06-1962 W. Suyker kandidaat Bergambacht
03 ??-06-1963 A.W. Verhoef kandidaat Capelle aan den IJssel
04 ??-06-1964 M.G. Mouw kandidaat Rijssen
05 ??-03-1966 P. Blok Dirksland
06 ??-06-1966 H. van Gilst Tricht-Geldermalsen
07 ??-09-1966 A.W. Verhoef (2e keer) Barneveld
08 ??-01-1967 G. Schipaanboord Apeldoorn
09 ??-06-1967 N.W. Schreuder kandidaat Amersfoort
10 ??-11-1967 D. Hakkenberg Dordrecht
11 ??-04-1968 J.C. Weststrate Meliskerke
12 ??-11-1968 J. van Haaren Amersfoort
13 ??-07-1969 R. Boogaard kandidaat Nisse
14 ??-11-1969 H. Ligtenberg (2e keer) Genemuiden
15 ??-03-1970 D. Hakkenberg (2e keer) Dordrecht
16 ??-06-1970 J. Mijnders kandidaat De Meern
17 ??-11-1970 A. Hoogerland Werkendam
18 ??-02-1971 J. van Vliet Aagtekerke
19 ??-06-1971 J. Koster kandidaat Yerseke
20 ??-07-1971 J.M. Kleppe kandidaat Capelle aan den IJssel
21 ??-10-1971 W. Hage Krabbendijke
22 ??-02-1972 L. Blok Beekbergen
23 ??-03-1972 C. de Ridder Nunspeet
24 ??-06-1972 H. Hofman kandidaat Klaaswaal
25 ??-09-1972 R. Boogaard (2e keer) Leiden
26 ??-11-1972 L. Blok (2e keer) Beekbergen
27 ??-02-1973 T. van Stuijvenberg Rotterdam-Zuidwijk
28 ??-06-1973 M. Mondria kandidaat Apeldoorn
29 ??-09-1973 R. Boogaard (3e keer) Leiden
30 ??-12-1973 J. van Vliet (2e keer) Aagtekerke
31 ??-02-1974 G.A. Zijderveld Middelburg
32 ??-06-1974 A. Moerkerken kandidaat Rotterdam
33 ??-09-1974 J. van Vliet (3e keer) Aagtekerke
34 ??-02-1975 P. Blok (2e keer) Dirksland
35 ??-06-1975 J. Karels kandidaat Rotterdam
36 ??-09-1975 J.W. Verweij Hendrik-Ido-Ambacht
37 ??-02-1976 C. van der Poel Yerseke
38 ??-06-1976 J.S. van der Net kandidaat Moerkapelle
39 ??-10-1976 J.M. Kleppe (2e keer) Woerden
40 ??-12-1976 J. Mol Rijssen
41 ??-02-1977 D. Hakkenberg (3e keer) Lisse
42 ??-06-1977 R. Kattenberg kandidaat Krimpen aan den IJssel
43 ??-10-1977 A. Moerkerken Nieuw-Beijerland
44 ??-12-1977 J.W. Verweij (2e keer) Hendrik-Ido-Ambacht
45 ??-02-1978 G.A. Zijderveld Middelburg-Centrum
46 ??-04-1978 M.J. van Gelder Gouda
47 ??-08-1978 H. Hofman (2e keer) Rotterdam-Zuid
48 ??-11-1978 J. van Haaren (2e keer) Amersfoort
49 ??-02-1979 J. Mol (2e keer) Rijssen
50 ??-06-1979 M. Golverdingen kandidaat Benthuizen
51 ??-10-1979 A. Moerkerken Nieuw-Beijerland
52 ??-02-1980 H. Paul Rotterdam-Zuidwijk
53 ??-04-1980 D. Rietdijk Vlaardingen
54 ??-06-1980 J.J. Tanis kandidaat Sommelsdijk
55 ??-10-1980 T. van Stuijvenberg (2e keer) Meliskerke
56 ??-02-1981 A. Elshout Ridderkerk-Slikkerveer
57 ??-05-1981 J.S. van der Net (2e keer) Utrecht
58 ??-09-1981 A. Bac Oostkapelle
59 ??-11-1981 A. Moerkerken (2e keer) Nieuw-Beijerland
60 ??-02-1982 T. van Stuijvenberg (3e keer) Meliskerke
61 ??-04-1982 R. Kattenberg (2e keer) Lelystad
62 ??-06-1982 C.J. Meeuse kandidaat Ridderkerk
63 ??-09-1982 L. Blok (3e keer) Nunspeet
64 ??-11-1982 J.J. van Eckeveld Zeist
65 ??-02-1983 D. Hakkenberg (4e keer) Lisse
66 ??-06-1983 B. van der Heiden kandidaat Dordrecht
67 ??-07-1983 M. Burggraaf kandidaat Rotterdam
68 ??-11-1983 F. Harinck Gravenhage-Zuid
69 ??-02-1984 H. Paul (2e keer) Vlissingen
70 ??-03-1984 A.B. van der Heiden Enkhuizen
71 ??-06-1984 M. Golverdingen (2e keer) Gravenzande
72 ??-11-1984 J.J. van Eckeveld (2e keer) Zeist
73 ??-02-1985 D. Hakkenberg (5e keer) Lisse


Beroepen vacature 1990:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 29-05-1990 C. Sonnevelt zendingspred. wonend s-Gravenzande
02 12-09-1990 G.J. van Aalst Benthuizen
03 15-11-1990 P. van Ruitenburg Meliskerke
04 12-02-1991 C.J. Meeuse Rotterdam-Zuid
05 23-04-1991 R. Kattenberg Arnhem
06 25-06-1991 P. Mulder kandidaat Waddinxveen
07 13-09-1991 H. Paul Hendrik-Ido-Ambacht
08 14-11-1991 J.J. van Eckeveld Zeist
09 11-02-1992 C. Harinck Oostkapelle
10 02-04-1992 J. Driessen zendingspred., wonend Woerden
11 23-06-1992 W. Visscher kandidaat Moerkapelle
12 18-09-1992 A. Bac Bodegraven
13 12-11-1992 M. Golverdingen Ridderkerk-Slikkerveer


Beroepen vacature 1997:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 09-05-1997 C.G. Vreugdenhil Lelystad
02 17-06-1997 J.S. van der Net Apeldoorn
03 19-09-1997 C. Harinck Houten
04 13-11-1997 P. Mulder Capelle aan den IJssel-Middelwatering
05 13-02-1998 A.T. Vergunst Kalamazoo (V.S.)
06 14-04-1998 M. Karens Werkendam
07 22-06-1998 A. Schot kandidaat Nieuw-Beijerland
08 17-09-1998 A.B. van der Heiden Utrecht
09 12-11-1998 J.J. Tanis Middelburg-Centrum
10 18-02-1999 P. Mulder (2e keer) Capelle aan den IJssel-Middelwatering
11 06-04-1999 C.G. Vreugdenhil (2e keer) Lelystad


Beroepen vacature 2004:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 27-02-2004 R. Kattenberg Arnhem
02 22-06-2004 J.M.D. de Heer kandidaat Ugchelen
03 23-09-2004 G.J.N. Moens Goes
04 19-11-2004 B. van der Heiden Alblasserdam
05 03-02-2005 G.J.N. Moens (2e keer) Goes
06 26-03-2005 D.W. Tuinier Terwolde De Vecht
07 28-06-2005 G. van Manen kandidaat Krabbendijke
08 30-09-2005 G. Clements Gouda
09 17-12-2005 J.S. van der Net Houten
10 10-02-2006 J. Driessen s-Gravenpolder
11 19-04-2006 A. Schreuder Rijssen-Zuid
12 11-07-2006 J.S. van der Net (2e keer) Houten
13 29-09-2006 M. Karens Werkendam
14 30-11-2006 D.W. Tuinier (2e keer) Terwolde De Vecht
15 09-02-2007 J.S. van der Net (3e keer) Houten
16 27-06-2007 M. Joosse kandidaat Vlaardingen
17 21-09-2007 C.G. Vreugdenhil Vlissingen
18 15-11-2007 P. van Ruitenburg Chilliwack (Can.)
19 08-02-2008 A.B. van der Heiden Benthuizen
20 10-04-2008 W. Harinck Woerden
21 23-06-2008 B. Labee kandidaat Hendrik-Ido-Ambacht
22 12-09-2008 M. Karens (2e keer) Werkendam
23 13-11-2008 A.T. Vergunst Carterton (N-Zeeland)
24 06-02-2009 L. Terlouw Barendrecht
25 14-04-2009 J.J. Tanis Kampen
26 03-07-2009 J. van Rijswijk kand. Rhenen
27 12-09-2009 G.J. Baan Kapelle-Biezelinge
28 13-11-2009 A.T. Vergunst (2e keer) Carterton (N-Zeeland)
29 04-02-2010 J.B. Zippro Grand-Rapids
30 25-03-2010 L. Terlouw (2e keer) Barendrecht 15
31 07-06-2010 G.W.S. Mulder kandidaat Rijssen 13
32 25-06-2010 L. Terlouw (3e keer) Barendrecht 18
33 10-09-2010 D.W. Tuinier (3e keer) Aagtekerke 01
34 01-12-2010 W. Visscher Amersfoort 116
35 03-02-2011 D.W. Tuinier (4e keer) Aagtekerke 10
36 01-04-2011 M. Joosse (2e keer) Hendrik-Ido-Ambacht 07
37 14-06-2011 R.A.M. Visser kandidaat Hardinxveld-Giessendam 03
38 22-09-2011 D.W. Tuinier (5e keer) Aagtekerke 18
39 25-11-2011 M. Joosse (3e keer) Hendrik-Ido-Ambacht 12
40 02-02-2012 B. Labee (2e keer) Tricht-Geldermalsen 11
41 09-04-2012 W. Visscher (2e keer) Amersfoort 127
42 11-06-2012 A.T. Huijser kandidaat Geldermalsen 17
43 ??-09-2012 J. van Rijswijk (2e keer) Gravenzande 06
44 ??-01-2013 J. IJsselstein zendingspred. Houten 02
45 14-02-2013 M. Joosse (4e keer) Hendrik-Ido-Ambacht 28
46 29-03-2013 J.B. Zippro (2e keer) Grand-Rapids (V.S.)


*: Aantal uitgebrachte beroepen in voorafgaande vacaturetijd.
**: Aantal uitgebrachte beroepen op predikant tijdens verblijf.
***: Aantal van uitgebrachte beroepen.
****: Aantal van ontvangen beroepen door betrokkene.

maandag 20 november 2017