Index >

Gramsbergen Gereformeerde Kerk Vrijgemaakt


Classis: Hardenberg
Provincie: Overijssel
Digitale uitzending: nee

Predikanten van de Gereformeerde Kerk Vrijgemaakt Gramsbergen opgericht in 26-9-1946:
ber*naamintredeherkomstafscheid
/losmaking
vervolgber**
i.s.m. Lutten sedert 1947 tot 1971
-
ds. M. Janssens 22-06-1947 Schouwerzijl 30-09-1962 emeritus
ds. H.W. Noordman 18-08-1963 Driesum ??-02-1971 Hoogvliet - Spijkenisse
ds. H.K. Bouwkamp 04-07-1976 kandidaat ??-10-1981 Giessendam-Neder-Hardinxveld
ds. M.H. de Boer 29-04-1984 Heerde – Wapenveld ??-10-1992 Hoogkerk
ds. A.H. Verbree 11-07-1993 Ulrum 30-09-1999 emeritus
ds. W. Noordzij 03-09-2000 Veendam 25-02-2007 Zwolle-Noord
03 ds. K.A. van der Meer 07-09-2008 Loppersum – Westeremden


Beroepen vacature 2007:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-02-2007 A.S. de Vries missionair pred. Curacao
02 ??-12-2007 J.M. van Leeuwen missionair pred. Kongo
03 27-05-2008 K.A. van der Meer Loppersum-Westeremden


*: Aantal uitgebrachte beroepen in voorafgaande vacaturetijd.
**: Aantal uitgebrachte beroepen op predikant tijdens verblijf.
***: Aantal van uitgebrachte beroepen.
****: Aantal van ontvangen beroepen door betrokkene.

dinsdag 18 december 2018