Index >

Gorinchem Gereformeerde Gemeente


Classis: * Dordrecht
Provincie: Zuid-Holland
Digitale uitzending: nee

Predikanten van de Gereformeerde Gemeente Gorinchem opgericht in 17-5-1944:
ber*naamintredeherkomstafscheid
/losmaking
vervolgber**
72 ds. H. Hofman (Herman) 26-05-1980 Rotterdam-Zuid ??-12-1983 Kalamazoo (V.S.)
30 ds. D. Hakkenberg (Dirk) 28-09-1990 Groningen 01-04-1994 overleden
09 ds. M. Golverdingen 02-07-1997 Groningen 10-06-2001 Boskoop
26 ds. L. Blok 13-06-2007 Ermelo


Beroepen vacature 1944:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-07-1944 L. Rijksen kandidaat Utrecht
02 ??-07-1945 M. Blok kandidaat Rotterdam
03 ??-06-1954 H. Rijksen kandidaat Middelburg
04 ??-03-1957 H. van Gilst Dirksland
05 ??-06-1958 A. Hofman kandidaat Aalst
06 ??-06-1959 P. Blok kandidaat Middelharnis
07 ??-01-1960 M. Blok (2e keer) Rijssen
08 ??-03-1960 C. Hegeman Genemuiden
09 ??-06-1960 H. Ligtenberg kandidaat Rijssen
10 ??-02-1961 C. van Dam Rotterdam-Zuid
11 ??-06-1961 G. Schipaanboord kandidaat Leiden
12 ??-06-1962 W. Suyker kandidaat Bergambacht
13 ??-02-1963 P. Blok (2e keer) Dirksland
14 ??-06-1963 J. Karens kandidaat
15 ??-06-1964 A. Bregman kandidaat Benthuizen
16 ??-10-1964 A. Hofman (2e keer) Zeist
17 ??-??-1965 H. Ligtenberg (2e keer) Oudemirdum
18 ??-06-1965 C. van der Poel kandidaat Rotterdam
19 ??-11-1965 H. Ligtenberg (3e keer) Oudemirdum
20 ??-??-1966 C. Wisse Elspeet
21 ??-??-1966 A. Hofman (3e keer) Zeist
22 ??-??-1966 A.W. Verhoef Barneveld
23 ??-??-1967 A. Hofman (4e keer) Zeist
24 ??-??-1967 J. van Vliet kandidaat
25 ??-??-1967 J.C. Weststrate Meliskerke
26 ??-??-1968 P. Blok (3e keer) Dirksland
27 ??-??-1968 A.M. den Boer kandidaat Ridderkerk
28 ??-??-1968 C. van der Poel (2e keer) Yerseke
29 ??-??-1969 L. Blok kandidaat Zeist
30 ??-03-1969 J.C. Weststrate (2e keer) Meliskerke
31 ??-??-1969 R. Boogaard kandidaat Nisse
32 ??-??-1969 A. Hoogerland Werkendam
33 ??-02-1970 H. Ligtenberg (4e keer) Genemuiden
34 ??-06-1970 J. Mijnders kandidaat De Meern
35 ??-11-1970 C. van der Poel (3e keer) Yerseke
36 ??-02-1971 C. de Ridder Nunspeet
37 ??-06-1971 J. Koster kandidaat Yerseke
38 ??-11-1971 J.C. Weststrate (3e keer) Meliskerke
39 ??-03-1972 L. Blok (2e keer) Beekbergen
40 ??-05-1972 A.M. den Boer (2e keer) Ridderkerk
41 ??-06-1972 H. Hofman kandidaat Klaaswaal
42 ??-09-1972 J.C. Weststrate (4e keer) Meliskerke
43 ??-02-1973 J.C. van Ravenswaaij Arnhem
44 ??-03-1973 C. van der Poel Yerseke
45 ??-06-1973 J. Driessen kandidaat Utrecht
46 ??-07-1973 J. van Vliet (2e keer) Aagtekerke
47 ??-11-1973 C. de Ridder (2e keer) Nunspeet
48 ??-02-1974 P. Blok (4e keer) Dirksland
49 ??-04-1974 H. Ligtenberg (5e keer) Terwolde – De Vecht
50 ??-06-1974 B. Reinders kandidaat Rotterdam
51 ??-09-1974 J.M. Kleppe Woerden
52 ??-11-1974 J. van Haaren Amersfoort
53 ??-02-1975 J. Koster (2e keer) Barneveld
54 ??-05-1975 N.W. Schreuder Goes
55 ??-06-1975 J. Karels kandidaat Rotterdam
56 ??-10-1975 A.W. Verhoef (2e keer) Chilliwack (Can.)
57 ??-02-1976 A. Hoogerland (2e keer) Krabbendijke
58 ??-04-1976 A. Hofman Scheveningen
59 ??-06-1976 J.J. van Eckeveld kandidaat Scherpenzeel
60 ??-11-1976 M. Mondria Waardenburg
61 ??-02-1977 J. Karens (2e keer) Opheusden
62 ??-06-1977 C. Vogelaar kandidaat Mijdrecht
63 ??-10-1977 J.M. Kleppe (2e keer) Woerden
64 ??-02-1978 J. Mijnders (2e keer) Ridderkerk
65 ??-06-1978 D. Rietdijk Vlaardingen
66 ??-09-1978 A. Moerkerken Nieuw-Beijerland
67 ??-12-1978 J.W. Verweij Hendrik-Ido-Ambacht
68 ??-02-1979 A. Vergunst Veen
69 ??-04-1979 A. Hoogerland (3e keer) Krabbendijke
70 ??-06-1979 J. de Pater kandidaat Boskoop
71 ??-09-1979 J. Koster (3e keer) Barneveld
72 ??-02-1980 H. Hofman (2e keer) Rotterdam-Zuid


Beroepen vacature 1983:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 11-11-1983 D. Hakkenberg Lisse
02 30-01-1984 M. Burggraaf Rotterdam
03 22-03-1984 J.J. van Eckeveld Zeist
04 29-05-1984 A. Moerkerken Nieuw-Beijerland
05 04-07-1984 C. van der Poel Yerseke
06 14-09-1984 J.M. Kleppe Apeldoorn
07 25-01-1985 J.J. van Eckeveld (2e keer) Zeist
08 21-03-1985 J.C. Weststrate Gravenpolder
09 24-06-1985 A.J. Gunst kandidaat Kapelle
10 17-09-1985 L. Blok Nunspeet
11 28-11-1985 J. Karens Opheusden
12 ??-01-1986 L. Blok (2e keer) Nunspeet
13 28-04-1986 J. Mijnders Veenendaal
14 19-06-1986 G.J. van Aalst kandidaat Nieuw-Beijerland
15 26-09-1986 J. Karels Rijssen-Zuid
16 13-11-1986 M. Burggraaf (2e keer) kandidat Rotterdam
17 29-01-1987 B. van der Heiden Woerden
18 22-04-1987 C.J. Meeuse Rotterdam-Zuid
19 29-05-1987 J. de Pater Krabbendijke
20 25-09-1987 B. van der Heiden (2e keer) Woerden
21 08-02-1988 J. Mijnders (2e keer) Veenendaal
22 07-04-1988 G. Mouw Genemuiden
23 22-06-1988 W. Harinck kandidaat Dordrecht
24 17-10-1988 D. Hakkenberg (2e keer) Groningen
25 02-02-1989 C. Harinck Oostkapelle
26 07-04-1989 M.J. van Gelder Tricht
27 22-06-1989 P. Melis kandidaat Gravenzande
28 23-10-1989 J.J. van Eckeveld (3e keer) Zeist
29 01-02-1990 G.J. van Aalst (2e keer) Benthuizen
30 06-04-1990 D. Hakkenberg (3e keer) Groningen


Beroepen vacature 1994:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 25-01-1995 C. Sonnevelt Krimpen aan den IJssel
02 23-03-1995 A. Moerkerken Gouda
03 22-06-1995 F. Mulder kandidaat Elspeet
04 29-09-1995 W. Harinck Kapelle-Biezelinge
05 08-02-1996 J.J. van Eckeveld Zeist
06 12-04-1996 P. Mulder Capelle aan den IJssel-Middelwatering
07 20-06-1996 A. Schreuder kandidaat Nunspeet
08 10-10-1996 J. Karels Oudemirdum
09 14-02-1997 M. Golverdingen Groningen


Beroepen vacature 2001:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 23-06-2001 D.W. Tuinier kand. Hendrik-Ido-Ambacht
02 14-09-2001 W. Visscher Amersfoort
03 30-11-2001 G.J. van Aalst Ridderkerk
04 08-03-2002 J. Driessen Doetinchem
05 ??-06-2002 A. Verschuure kandidaat Gouda
06 17-09-2002 P. van Ruitenburg Chilliwack (Can.)
07 20-12-2002 C. Sonnevelt Veenendaal
08 03-03-2003 M. Karens Werkendam
09 07-05-2003 B. van der Heiden Alblasserdam
10 01-07-2003 G. Pater kandidaat Genemuiden
11 11-09-2003 P. Mulder Dordrecht
12 07-01-2004 D. de Wit Nieuw-Beijerland
13 23-02-2004 B. van der Heiden (2e keer) Alblasserdam
14 23-06-2004 J.M.D. de Heer kandidaat Ugchelen
15 25-09-2004 J.J. Tanis Kapelle – Biezelinge
16 03-12-2004 D.W. Tuinier (2e keer) Terwolde – De Vecht
17 26-02-2005 C. de Jongste Tholen
18 29-04-2005 J.B. Zippro Scheveningen
19 28-06-2005 G. van Manen kandidaat Krabbendijke
20 04-08-2005 B. van der Heiden (3e keer) Alblasserdam
21 30-11-2005 J. Driessen (2e keer) s-Gravenhage
22 09-03-2006 C.J. Meeuse Apeldoorn
23 04-05-2006 G. Hoogerland Drachten
24 29-06-2006 J. van Belzen kandidaat Arnemuiden
25 02-10-2006 A. Schreuder Rijssen-Zuid
26 16-01-2007 L. Blok Ermelo


*: Aantal uitgebrachte beroepen in voorafgaande vacaturetijd.
**: Aantal uitgebrachte beroepen op predikant tijdens verblijf.
***: Aantal van uitgebrachte beroepen.
****: Aantal van ontvangen beroepen door betrokkene.

vrijdag 16 november 2018