Index >

Genemuiden Gereformeerde Gemeente


Classis: * Kampen
Provincie: Overijssel
Digitale uitzending: nee

Predikanten van de Gereformeerde Gemeente Genemuiden opgericht in 1919:
ber*naamintredeherkomstafscheid
/losmaking
vervolgber**
54 ds. J.W. Kersten (Jan Wisse) 07-02-1950 kandidaat Rotterdam 17-12-1956 Scheveningen 42
01 ds. C. Hegeman (Cornelis) 12-03-1957 Sioux Center 20-04-1961 Sioux Center 1p
06 ds. P. van der Bijl (Pieter) 27-02-1962 Barneveld 16-06-1965 Rotterdam-Zuid 02
04 ds. H. Ligtenberg (Hermannus) 21-12-1965 Oudemirdum 24-11-1971 Terwolde - De Vecht 29
04 ds. G. Mouw (Gerardus) 18-07-1972 Oudemirdum 17-03-1976 Tholen 03
06 ds. C. Vogelaar 31-08-1977 kandidaat Mijdrecht 01-07-1981 Benthuizen 04
06 ds. G. Mouw 15-09-1982 kandidaat Elspeet 12-10-1993 De Valk - Wekerom 53
10 ds. P. Melis 17-04-1996 Nieuw-Beijerland 12-06-2002 Veen 18
07 ds. E. Hakvoort (Eelco) 08-10-2003 ontheven Aphen aan den Rijn-cgk 20-11-2007 ’s-Gravenpolder 02
11 ds. C. Hogchem 28-04-2010 Barneveld-Centrum


Beroepen vacature 1919:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-03-1920 M. Hofman Rijssen
02 ??-05-1920 H. Kieviet Veenendaal
03 ??-07-1920 M. Hofman (2e keer) Rijssen
04 ??-10-1920 G.H. Kersten Yerseke
05 ??-02-1921 A. Verhagen Dirksland
06 ??-12-1921 M. Hofman (3e keer) Rijssen
07 ??-11-1924 A. Verhagen (2e keer) Middelburg
08 ??-01-1925 J. Vreugdenhil Borssele
09 ??-04-1925 R. Kok Aagtekerke
10 ??-01-1926 M. Hofman (4e keer) Krabbendijke
11 ??-08-1926 H.A. Minderman Lisse
12 ??-04-1927 J. Vreugdenhil (2e keer) Bruinisse
13 ??-06-1927 M. Hofman (5e keer) Krabbendijke
14 ??-06-1929 W.C. Lamain kandidaat Voorschoten
15 ??-07-1931 M. Heikoop Utrecht
16 ??-07-1933 P. Honkoop kandidaat Rotterdam
17 ??-07-1934 H. Ligtenberg kandidaat Rotterdam
18 ??-07-1936 J. van den Berg kandidaat Rotterdam
19 ??-02-1938 W.C. Lamain (2e keer) Rotterdam-Zuid
20 ??-10-1938 M. Heikoop (2e keer) Utrecht
21 ??-01-1939 P. Honkoop (2e keer) Gravenhage
22 ??-05-1939 A. van Stuijvenberg Benthuizen
23 ??-12-1939 M. Hofman (6e keer) Moerkapelle
24 ??-07-1940 C. van de Woestijne kandidaat Rotterdam
25 ??-02-1941 H. Ligtenberg (2e keer) Kampen
26 ??-09-1941 T. Dorresteijn Opheusden
27 ??-06-1942 J.B. Bel kandidaat Rotterdam
28 ??-10-1942 W.C. Lamain (3e keer) Rotterdam-Zuid
29 ??-12-1942 P. Honkoop (3e keer) Gravenhage
30 ??-06-1943 A. van Stuijvenberg Yerseke
31 ??-11-1943 H. Ligtenberg (3e keer) Vlaardingen
32 ??-07-1944 L. Rijksen kandidaat Utrecht
33 ??-07-1945 M. Blok kandidaat Rotterdam
34 ??-09-1945 W.C. Lamain (4e keer) Rijssen
35 ??-01-1946 H. Ligtenberg (4e keer) Vlaardingen
36 ??-03-1946 R. Kok (2e keer) Veenendaal
37 ??-06-1946 T. Dorresteijn (2e keer) Opheusden
38 ??-08-1946 C. van de Woestijne (2e keer) Ridderkerk
39 ??-11-1946 L. Rijksen (2e keer) Leiden
40 ??-01-1947 J.B. Bel (2e keer) Dirksland
41 ??-03-1947 P. Honkoop (4e keer) Gravenhage
42 ??-06-1947 W. de Wit kandidaat Rotterdam
43 ??-07-1947 M. van de Ketterij kandidaat Rotterdam
44 ??-10-1947 A. Visser Scherpenisse
45 ??-01-1948 C. van de Woestijne (3e keer) Ridderkerk
46 ??-03-1948 J.B. Bel (3e keer) Dirksland
47 ??-06-1948 F. Mallan kandidaat Rotterdam
48 ??-07-1948 M. Blok (2e keer) Zeist
49 ??-09-1948 J.W. Kersten kandidaat Rotterdam
50 ??-01-1949 C. van de Woestijne (4e keer) Ridderkerk
51 ??-03-1949 W.C. Lamain (5e keer) Grand-Rapids
52 ??-07-1949 M. Blok (3e keer) Gravenhage
53 ??-11-1949 A. Vergunst kandidaat Leiden
54 ??-12-1949 J.W. Kersten (2e keer) kandidaat Rotterdam


Beroepen vacature 1956:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-11-1956 C. Hegeman Sioux Center (V.S.)


Beroepen vacature 1961:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-01-1961 L. Rijksen Rotterdam-West
02 ??-03-1961 W.C. Lamain Grand-Rapids (V.S.)
03 ??-06-1961 G. Schipaanboord kandidaat Leiden
04 ??-07-1961 A. Hofman Zeist
05 ??-09-1961 W. Hage Middelburg
06 ??-11-1961 P. van der Bijl Barneveld


Beroepen vacature 1965:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-06-1965 C. van der Poel kandidaat Rotterdam
02 ??-07-1965 P. Honkoop kandidaat Kloetinge
03 ??-08-1965 G. Schipaanboord Apeldoorn
04 ??-10-1965 H. Ligtenberg Oudemirdum


Beroepen vacature 1971:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-11-1971 P. Blok Dirksland
02 ??-01-1972 C. van der Poel Yerseke
03 ??-02-1972 L. Blok Beekbergen
04 ??-04-1972 G. Mouw Oudemirdum


Beroepen vacature 1976:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-07-1976 C. van der Poel Yerseke
02 ??-09-1976 A. Hoogerland Krabbendijke
03 ??-10-1976 A. Bregman Rijssen
04 ??-01-1977 J. Koster Barneveld
05 ??-03-1977 J. Mol Rijssen
06 ??-06-1977 C. Vogelaar kandidaat Mijdrecht


Beroepen vacature 1981:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-05-1981 J. Karens Opheusden
02 ??-06-1981 W.C. Lamain Grand-Rapids (V.S.)
03 ??-09-1981 A. Moerkerken Nieuw-Beijerland
04 ??-12-1981 M. Mondria Waardenburg
05 ??-02-1982 C. van der Poel Yerseke
06 ??-06-1982 G. Mouw kandidaat Elspeet


Beroepen vacature 1993:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 17-11-1993 C.A. van Dieren Stolwijk
02 18-01-1994 G.M. de Leeuw Barneveld
03 18-04-1994 A. Moerkerken Gouda
04 21-06-1994 M. Karens kandidaat Zoetermeer
05 19-09-1994 M. Mondria Waardenburg
06 02-01-1995 C.A. van Dieren (2e keer) Stolwijk
07 23-02-1995 P. Melis Nieuw-Beijerland
08 20-06-1995 F. Mulder kandidaat Elspeet
09 26-09-1995 G.M. de Leeuw (2e keer) Barneveld
10 07-12-1995 P. Melis (2e keer) Nieuw-Beijerland


Beroepen vacature 2002:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 26-06-2002 B.J. van Boven kandidaat Benthuizen
02 02-09-2002 J. Schipper s-Gravenpolder
03 15-11-2002 W.J. Karels Hardinxveld-Giessendam
04 07-02-2003 C. Hogchem Barneveld
05 14-05-2003 M. Karens Werkendam
06 ??-07-2003 J. Schipper s-Gravenpolder
07 02-09-2003 E. Hakvoort Alphen aan den Rijn-cgk


Beroepen vacature 2008:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 05-01-2008 C.A. van Dieren Rijssen-Noord
02 26-03-2008 B.J. van Boven De Valk – Wekerom
03 16-05-2008 C. Hogchem Barneveld
04 26-06-2008 B. Labee kandidaat Hendrik-Ido-Ambacht
05 22-09-2008 C. Hogchem (2e keer) Barneveld
06 11-12-2008 J.M.D. de Heer Middelburg-Centrum
07 04-03-2009 W.J. Karels Hardinxveld-Giessendam
08 01-07-2009 G. Bredeweg kandidaat Rijssen
09 27-08-2009 A. Schot Nunspeet
10 19-11-2009 A.H. Verhoef Sint Catharines (Can.)
11 27-01-2010 C. Hogchem (3e keer) Barneveld


*: Aantal uitgebrachte beroepen in voorafgaande vacaturetijd.
**: Aantal uitgebrachte beroepen op predikant tijdens verblijf.
***: Aantal van uitgebrachte beroepen.
****: Aantal van ontvangen beroepen door betrokkene.

zondag 16 december 2018