Index >

Fijnaart Gereformeerde Kerk


Classis: * West-Brabant
Provincie: Noord-Brabant
Digitale uitzending: nee
Voortgekomen uit: Fijnaart HG

Predikanten van de Gereformeerde Kerk Fijnaart opgericht in 6-1-1889:
ber*naamintredeherkomstafscheid
/losmaking
vervolgber**
07 ds. A.L. Ruys (Arie Lobertus) 07-08-1892 kandidaat Grevelduin-Capelle 26-08-1894 Serooskerke 01
02 ds. J.C.C. Voigt (Johannes Cornelis Carel) 03-11-1895 kandidaat Kampen 31-07-1897 Raamsdonk 04
05 ds. J.A. de Vries (Jan Anton) 09-10-1898 kandidaat Amsterdam 14-12-1902 Hasselt 16
07 ds. D.B. Hagenbeek (Dirk Baldus) 13-11-1904 kandidaat Arnhem 19-05-1907 Ouderkerk aan den IJssel05
09 ds. H.A. Munnik (Hendricus Adam) 02-05-1909 kandidaat Amsterdam 15-09-1912 Bunschoten 05
05 ds. P. Nomes (Pieter) 24-05-1914 kandidaat Zaandam 15-12-1918 Schildwolde 04
13 ds. J. Meijer (Johannes) 26-03-1922 kandidaat Kampen 23-08-1925 Hoogeveen 06
09 ds. H. Lanning (Henderikus) 22-04-1928 Siddeburen 09-05-1943 emeritus 00
01 ds. L. van der Linde (Leendert) 04-07-1943 Zonnemaire 21-07-1946 Rijnsburg 03
09 ds. L.J. Boeyinga (Lambertus Josephus) 30-01-1949 kandidaat Haarlem 20-04-1952 Gravenzande 07
01 ds. K.A. Firet (Klaas Anthonie) 08-06-1952 kandidaat Bergambacht 26-06-1955 Rotterdam-Overschie 04
05 ds. G. van Halsema (Gerard) 13-05-1956 kandidaat Hilversum 22-01-1961 Berkel – Rodenrijs 05
02 ds. C. Stam (Cornelis) 09-04-1961 kandidaat Goes 31-01-1965 vlootpred. 02
02 ds. J. van de Ree (Jacob) 20-02-1966 kandidaat Terneuzen 06-06-1971 zendingspred. Java 01
01 ds. N.J.A. van Exel (Nicolaas Jacob Arnold) 31-10-1971 kandidaat Fijnaart 01-07-1973 missie Brazilie 01
01 ds. A.G.E. Klap (Arlo Gastaaf Eric) 08-12-1971 kandidaat Fijnaart 28-10-1979 Doetinchem 03
01 ds. T. Moll (Tijmen) 25-01-1981 kandidaat De Lier 14-06-1987 IJsselstein 01
01 ds. J. Massier (Johannes) 10-01-1988 kandidaat Kampen ??-09-1992 Dronten 01
01 ds. A.G. Tol (Anne Gerrit) 26-06-1994 kandidaat Kampen ??-02-1999 Hattem 01
01 ds. mw. G.A.J. van der Maas (Geertruida Antonia Jaenet) 10-09-2000 kandidaat Amsterdam 09-10-2005 Apeldoorn (De Maten) 01
01 ds. A.G.E. Klap (Arlo Gastaaf Eric) 14-05-2006 Terneuzen 21-11-2010 emeritus 00
01 ds. J.H. van der Sterre (Johannes Hermanus) 19-12-2010 Dordrecht (Stadspolder) 27-08-2013 Fijnaart-pg -
-
predikant bijzondere werkzaamheden
01 ds. D. Visser (Douwe) (missie Zambia) 12-02-1984 Schoondijke – Aardenburg – Breskens – Oostburg ??-04-1989 Stiens 01
-
opgegaan in Fijnaart-Heijningen-Standdaarbuiten-pg sedert 28-8-2013


Beroepen vacature 1889:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-07-1889 J. Schotel Haarlem
02 ??-12-1889 R.J.W. Rudolph Heinenoord
03 ??-07-1890 W. Sieders Vlaardingen
04 ??-04-1891 J.W.A. Notten g.v. Ermelo
05 ??-06-1891 M.J. Bouman Amersfoort
06 ??-11-1891 C. Steketee Veere
07 ??-04-1892 A.L. Ruys kandidaat Grevelduin-Capelle


Beroepen vacature 1894:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-11-1894 O. Los Oud-Vossemeer
02 ??-07-1895 J.C.C. Voigt kandidaat Kampen


Beroepen vacature 1897:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-09-1897 G. de Braal Oosterbeek
02 ??-12-1897 D. Ringnalda Oudshoorn
03 ??-01-1898 C. Steketee Bolnes
04 ??-05-1898 C.B. Schoemakers Oostwest-Souburg
05 ??-06-1898 J.A. de Vries kandidaat Amsterdam


Beroepen vacature 1902:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-02-1903 L. van Loon Zegwaard
02 ??-07-1903 J.H. Donner Nieuwdorp
03 ??-08-1903 J.E. Goudappel Heteren-Randwijk
04 ??-03-1904 D. Hoek Heinkenszand
05 ??-04-1904 R.M. Westerink Lollum
06 ??-06-1904 V. Hepp kandidaat Rotterdam
07 ??-07-1904 D.B. Hagenbeek kandidaat Arnhem


Beroepen vacature 1907:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-06-1907 W. Veder kandidaat Rotterdam
02 ??-08-1907 dr. F.W. Grosheide kandidaat Amsterdam
03 ??-12-1907 J. Thijs kandidaat Kampen
04 ??-02-1908 D. Hogenbirk Nigtevecht-Nederhorst den Berg
05 ??-04-1908 T.J. Hagen Ridderkerk
06 ??-07-1908 A. Brouwer Harmelen
07 ??-10-1908 V.K. Kuyvenhoven Ambt-Vollenhove
08 ??-11-1908 G. Bax Holten
09 ??-12-1908 H.A. Munnik kandidaat Amsterdam


Beroepen vacature 1912:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-11-1912 A. Brouwer Zwartsluis
02 ??-03-1913 J.A. Tazelaar kandidaat Weesp
03 ??-05-1913 C.J. de Kruijter Oostkapelle
04 ??-06-1913 dr. C.N. Impeta kandidaat Katwijk aan Zee
05 ??-12-1913 P. Nomes kandidaat Zaandam


Beroepen vacature 1918:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-12-1918 J. Wijmenga kandidaat Garijp
02 ??-05-1919 T. Kuipers kandidaat Arnhem
03 ??-08-1919 W.J.J. Velders kandidaat Hoorn
04 ??-11-1919 H. Drost kandidaat Dedemsvaart
05 ??-02-1920 M. Post Nieuw-Dordrecht
06 ??-05-1920 G.O. Donner kandidaat Amersfoort
07 ??-08-1920 G. Kruyswijk kandidaat Amersfoort
08 ??-09-1920 E.J. van Voorst Numansdorp-Klaaswaal
09 ??-10-1920 H. Moolhuizen kandidaat Rotterdam
10 ??-12-1920 J.L. van der Wolf Haastrecht
11 ??-04-1921 dr. D.K. Wielenga kandidaat Kampen
12 ??-08-1921 J.H. Koers Oosterbeek
13 ??-12-1921 J. Meijer kandidaat Kampen


Beroepen vacature 1925:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-03-1926 P. van der Spek Spijkenisse
02 ??-06-1926 H. Holtrop kandidaat Joure
03 ??-06-1926 D.J.B. Allaart kandidaat Oegstgeest
04 ??-08-1926 J.H. Antuma kandidaat Enumatil
05 ??-02-1927 P.D. Kuiper kandidaat Kampen
06 ??-04-1927 S. van Dijken Nieuweroord
07 ??-06-1927 L. van der Zanden kandidaat Putten
08 ??-09-1927 D. Bremmer Bruinisse-Oosterland
09 ??-01-1928 H. Lanning Siddeburen


Beroepen vacature 1943:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-04-1943 L. van der Linde Zonnemaire


Beroepen vacature 1946:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-06-1946 C. Meijer Zuilichem
02 ??-07-1946 A. Keyser Nieuwerkerk aan den IJssel
03 ??-11-1946 A.J. van Dijk Koudum
04 ??-12-1946 J.H. Post kandidaat Urk
05 ??-05-1947 A.C. Mooij kandidaat Almelo
06 ??-06-1947 P. Riemersma kandidaat Amsterdam
07 ??-01-1948 J. Firet kandidaat Dordrecht
08 ??-02-1948 T. Spilker kandidaat Gravenhage
09 ??-09-1948 L.J. Boeijenga kandidaat Haarlem


Beroepen vacature 1952:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-03-1952 K.A. Firet kandidaat Bergambacht


Beroepen vacature 1955:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-05-1955 J. Boonstra kandidaat Arnhem
02 ??-06-1955 D. Bouwknegt kandidaat Nijeveen
03 ??-08-1955 A. Trapman kandidaat Ottoland
04 ??-11-1955 J.N. Nammensma kandidaat Drachten
05 ??-01-1956 G. van Halsema kandidaat Hilversum


Beroepen vacature 1961:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-12-1960 J. ter Horst kandidaat Gravenhage
02 ??-01-1961 C. Stam kandidaat Goes


Beroepen vacature 1965:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-06-1965 D.N. Verschoor kandidaat Naaldwijk
02 ??-11-1965 J. van de Ree kandidaat Terneuzen


Beroepen vacature 1971:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-10-1971 N.J.A. van Exel kandidaat Fijnaart


Beroepen vacature 1973:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-11-1974 A.G.E. Klap kandidaat Fijnaart


Beroepen vacature 1979:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-01-1981 drs. T. Moll kandidaat De Lier


Beroepen vacature 1987:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-10-1987 drs. J. Massier kandidaat Kampen


Beroepen vacature 1992:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-04-1994 A.G. Tol kandidaat Kampen


Beroepen vacature 1999:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-07-2000 mw. G.A.J. van der Maas kandidaat Amsterdam


Beroepen vacature 2005:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-02-2006 A.G.E. Klap Terneuzen


Beroepen vacature 2010:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-10-2010 J.H. van der Sterre Dordrecht-Stadspolders


*: Aantal uitgebrachte beroepen in voorafgaande vacaturetijd.
**: Aantal uitgebrachte beroepen op predikant tijdens verblijf.
***: Aantal van uitgebrachte beroepen.
****: Aantal van ontvangen beroepen door betrokkene.

vrijdag 16 november 2018