Index >

Emmeloord Gereformeerde Gemeente


Classis: * Kampen
Provincie: Flevoland
Digitale uitzending: ja

Predikanten van de Gereformeerde Gemeente Emmeloord opgericht in 2-4-1958 :
ber*naamintredeherkomstafscheid
/losmaking
vervolgber**
19 ds. H. van Kooten (Hendrik) 19-12-1968 Rotterdam 31-03-1973 emeritus 01
32 ds. T. van Stuijvenberg (Theodorus) 28-04-1982 Meliskerke 25-06-1985 Terwolde-De Vecht 02
04 ds. B. Reinders 27-08-1986 Hardinxveld-Giessendam 18-03-1993 afgezet 03
93 ds. P.G. Heijkamp (Peter) 22-05-2014 kandidaat Elspeet


Beroepen vacature 1958:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-06-1959 P. Blok kandidaat Rotterdam
02 ??-06-1961 A. Kok kandidaat Rotterdam
03 ??-01-1962 C. van Dam Rotterdam
04 ??-06-1962 W. Suyker kandidaat Bergambacht
05 ??-07-1963 A.W. Verhoef kandidaat Capelle aan den IJssel
06 ??-03-1964 P. Blok (2e keer) Dirksland
07 ??-06-1964 J.C. Weststrate Borssele
08 ??-06-1965 A. Hoogerland kandidaat Werkendam
09 ??-12-1965 C. Harinck Utrecht
10 ??-05-1966 P. Blok (3e keer) Dirksland
11 ??-08-1966 J. Karens Nieuwerkerk
12 ??-12-1966 A.W. Verhoef (2e keer) Barneveld
13 ??-06-1967 N.W. Schreuder kandidaat Amersfoort
14 ??-12-1967 J.C. Weststrate (2e keer) Meliskerke
15 ??-01-1968 A. Hoogerland Werkendam
16 ??-05-1968 P. Blok (4e keer) Dirksland
17 ??-06-1968 A.M. den Boer kandidaat Ridderkerk
18 ??-09-1968 J.C. Weststrate (3e keer) Meliskerke
19 ??-10-1968 H. van Kooten Rotterdam


Beroepen vacature 1973:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-12-1973 J.C. Weststrate Meliskerke
02 ??-01-1974 N.W. Schreuder Goes
03 ??-04-1974 A. Bregman Rijssen
04 ??-06-1974 A. Moerkerken kandidaat Rotterdam
05 ??-08-1974 J. van Haaren Amersfoort
06 ??-01-1975 A. Hofman Scheveningen
07 ??-04-1975 F. Harinck Gravenhage-Zuid
08 ??-06-1975 J. Karels kandidaat Rotterdam
09 ??-09-1975 A. Hoogerland Krabbendijke
10 ??-01-1976 F. Harinck (2e keer) Gravenhage-Zuid
11 ??-04-1976 N.W. Schreuder (2e keer) Goes
12 ??-06-1976 J.J. van Eckeveld kandidaat Scherpenzeel
13 ??-09-1976 L. Blok Capelle aan den IJssel
14 ??-10-1976 R. Boogaard Leiderdorp
15 ??-01-1977 J.M. Kleppe Woerden
16 ??-04-1977 A. Vergunst Veen
17 ??-06-1977 C. Vogelaar kandidaat Mijdrecht
18 ??-10-1977 J.C. Weststrate (2e keer) Sint Catharines (Can.)
19 ??-02-1978 J.W. Verweij Hendrik-Ido-Ambacht
20 ??-04-1978 H. Hofman Rotterdam-Zuid
21 ??-08-1978 D. Rietdijk Vlaardingen
22 ??-11-1978 H. Hofman (2e keer) Rotterdam-Zuid
23 ??-01-1979 C. Harinck Dordrecht
24 ??-06-1979 M. Golverdingen kandidaat Benthuizen
25 ??-09-1979 A. Moerkerken (2e keer) Nieuw-Beijerland
26 ??-02-1980 J.M. Kleppe (2e keer) Woerden
27 ??-04-1980 D. Hakkenberg Lisse
28 ??-06-1980 J.J. Tanis kandidaat Sommelsdijk
29 ??-10-1980 N.W. Schreuder (3e keer) Goes
30 ??-02-1981 A. Hoogerland Krabbendijke
31 ??-05-1981 D. Rietdijk (2e keer) Vlaardingen
32 ??-02-1982 T. van Stuijvenberg Meliskerke


Beroepen vacature 1985:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 18-06-1985 A.J. Gunst kandidaat Kapelle
02 13-09-1985 J.W. Verweij Ridderkerk
03 30-01-1986 J.J. van Eckeveld Zeist
04 24-04-1986 B. Reinders Hardinxveld-Giessendam


Beroepen vacature 1993:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 22-09-1993 J.J. van Eckeveld Zeist
02 18-02-1994 J.J. Tanis Lisse
03 27-04-1994 C. Sonnevelt Krimpen aan den IJssel
04 21-06-1994 M. Karens kandidaat Zoetermeer
05 27-09-1994 J. Karels Oudemirdum
06 25-01-1995 B. van der Heiden Hardinxveld-Giessendam
07 05-04-1995 A. Bac Bodegraven
08 22-06-1995 W. Harinck Kapelle-Biezelinge
09 17-10-1995 P. Mulder Capelle aan den IJssel-Middelwatering
10 24-01-1996 W. Visscher Amersfoort
11 10-04-1996 M. Golverdingen Groningen
12 18-06-1996 W.J. Karels kandidaat Krimpen aan den IJssel
13 25-09-1996 M. Golverdingen (2e keer) Groningen
14 22-01-1997 J. Driessen Woerden
15 24-05-1997 G.J. van Aalst Ridderkerk
16 17-09-1997 P. Mulder (2e keer) Capelle aan den IJssel-Middelwatering
17 11-02-1998 M. Karens (2e keer) Werkendam
18 22-04-1998 A.B. van der Heiden Utrecht
19 23-06-1998 A. Schot kandidaat Nieuw-Beijerland
20 06-10-1998 J.S. van der Net Apeldoorn
21 26-01-1999 J.J. Tanis (2e keer) Middelburg-Centrum
22 03-05-1999 A. Bac (2e keer) Bodegraven
23 22-06-1999 C. Neele kandidaat Krimpen aan den IJssel
24 24-09-1999 W. Silfhout Hendrik-Ido-Ambacht
25 18-11-1999 J.J. Tanis (3e keer) Middelburg-Centrum
26 26-01-2000 H. Hofman Waarde
27 05-04-2000 G. Clements zendingspred.
28 28-06-2000 D. de Wit kandidaat Bennekom
29 19-07-2000 J.S. van der Net (2e keer) Apeldoorn
30 18-10-2000 M. Golverdingen (3e keer) Gorinchem
31 30-01-2001 M. Karens (3e keer) Werkendam
32 04-04-2001 J.J. Tanis (4e keer) Middelburg-Centrum
33 20-06-2001 D.W. Tuinier kandidaat Hendrik-Ido-Ambacht
34 25-09-2001 J. Driessen (2e keer) Doetinchem
35 28-11-2001 W. Harinck (2e keer) Woerden
36 29-01-2002 J. Schipper s-Gravenpolder
37 21-03-2002 J. Driessen (3e keer) Doetinchem
38 25-06-2002 M. Karens (4e keer) Werkendam
39 01-10-2002 P. Mulder (3e keer) Dordrecht
40 03-12-2002 M. Karens (5e keer) Werkendam
41 28-01-2003 J. Schipper (2e keer) s-Gravenpolder
42 01-04-2003 C. Sonnevelt (2e keer) Veenendaal
43 01-07-2003 G. Pater kandidaat Genemuiden
44 02-09-2003 R. Kattenberg Arnhem
45 02-12-2003 G. Clements (2e keer) Gouda
46 27-01-2004 R. Kattenberg (2e keer) Arnhem
47 24-03-2004 A.B. van der Heiden (2e keer) Oostkapelle
48 22-06-2004 J.M.D. de Heer kandidaat Ugchelen
49 22-09-2004 W. Harinck (3e keer) Woerden
50 08-12-2004 D.W. Tuinier (2e keer) Terwolde De Vecht
51 02-02-2005 M. Golverdingen (4e keer) Boskoop
52 26-04-2005 J.S. van der Net (3e keer) Houten
53 28-06-2005 G. van Manen kandidaat Krabbendijke
54 27-09-2005 M. Golverdingen (4e keer) Boskoop
55 22-11-2005 A.T. Vergunst Carterton (Nieuw-Zeeland)
56 06-02-2006 W. Harinck (4e keer) Woerden
57 27-04-2006 A. Schreuder Rijssen-Zuid
58 27-06-2006 W. Harinck (5e keer) Woerden
59 27-09-2006 M. Karens (6e keer) Werkendam
60 24-11-2006 J. Driessen (4e keer) Scheveningen
61 30-01-2007 M. Golverdingen (5e keer) Boskoop
62 17-04-2007 A.T. Vergunst (2e keer) Carterton (Nieuw-Zeeland)
63 26-06-2007 G. Heijkamp kandidaat Geldermalsen
64 19-09-2007 M. Golverdingen (5e keer) Boskoop
65 11-12-2007 C.G. Vreugdenhil Vlissingen
66 23-01-2008 J.J. Tanis (5e keer) Kampen
67 12-03-2008 A. Schot Nunspeet
68 24-06-2008 B. Labee kand. Hendrik-Ido-Ambacht
69 16-09-2008 P. van Ruitenburg Chilliwack (Can.)
70 03-12-2008 P. Mulder (4e keer) Krimpen aan den IJssel
71 28-01-2009 L. Terlouw Barendrecht
72 30-06-2009 J. van Rijswijk kandidaat Rhenen
73 08-10-2009 A.T. Vergunst (3e keer) Carterton (Nieuw-Zeeland)
74 27-01-2010 A. Schreuder (2e keer) Rijssen-Zuid 49
75 31-03-2010 G.J. Baan Kapelle-Biezelinge 06
76 07-06-2010 G.W.S. Mulder kandidaat Rijssen 15
77 14-06-2010 S. Maljaars kandidaat Kapelle 17
78 27-09-2010 D.W. Tuinier (3e keer) Aagtekerke 03
79 15-11-2010 W. Visscher (2e keer) Amersfoort 115
80 31-01-2011 D.W. Tuinier (4e keer) Aagtekerke 09
81 04-04-2011 P. Mulder (5e keer) Krimpen aan den IJssel 25
82 14-06-2011 R.A.M. Visser kandidaat Hardinxveld-Giessendam 13
83 03-10-2011 A.T. Vergunst (4e keer) Carterton (Nieuw-Zeeland)
84 30-01-2012 D.W. Tuinier (5e keer) Aagtekerke 22
85 10-04-2012 P. Mulder (6e keer) Krimpen aan den IJssel 35
86 11-06-2012 A.T. Huijser kandidaat Geldermalsen 20
87 10-09-2012 J. van Rijswijk (2e keer) Gravenzande 03
88 03-12-2012 D.W. Tuinier (6e keer) Aagtekerke 33
89 28-01-2013 J.J. Tanis (6e keer) Middelburg-Zuid 01
90 15-04-2013 W. Visscher (3e keer) Amersfoort 134
91 17-06-2013 S.W. Janse kandidaat Arnemuiden 11
92 04-11-2013 G.W.S. Mulder (2e keer) Zoetermeer 09
93 06-01-2014 P.G. Heijkamp kandidaat Elspeet 20


*: Aantal uitgebrachte beroepen in voorafgaande vacaturetijd.
**: Aantal uitgebrachte beroepen op predikant tijdens verblijf.
***: Aantal van uitgebrachte beroepen.
****: Aantal van ontvangen beroepen door betrokkene.

zondag 24 september 2017