Index >

Doorn Gereformeerde Kerk


Classis: * Doorn
Provincie: Utrecht
Digitale uitzending: nee
Opgegaan in: Doorn PG

Predikanten van de Gereformeerde Kerk Doorn opgericht in 14-10-1880:
ber*naamintredeherkomstafscheid
/losmaking
vervolgber**
08 ds. T. Bouma (Teije) 04-05-1890 Langerak 28-09-1919 emeritus 16
01 ds. R. Hamming (Roelof) 14-03-1920 Groningen 31-08-1924 Middelburg 03
02 ds. B. van der Werff (Bartele) 03-05-1925 Den Helder 26-06-1927 Amsterdam-West 01
02 ds. J.W. Esselink (Johannes Willem) 01-04-1928 Eindhoven 30-06-1953 emeritus 03
04 ds. R.D. Beukema (Rijke Dirk) 23-05-1954 IJmuiden 07-02-1960 Rotterdam-Schiebroek - Hillegersberg02
05 ds. J. Kuiper (Jacob) 19-02-1961 Abcoude 31-05-1967 legerpred . 01
-
2e predikantsplaats sedert 1962 tot 1968
01 ds. C.B. Bavinck (Coenraad Bernardus)(p-t) 27-05-1962 Watergraafsmeer 21-01-1968 bijz. werk 01
02 ds. A. Griffioen (Albert) 15-10-1967 Rhoon 24-08-1975 Rotterdam-Zuid-Katendrecht 01
01 ds. W. Bos (Willem) 15-08-1976 Arnhem-industriepred. 31-05-1988 emeritus 00
01 ds. B.H. Baakman (Bernard Henri) 03-07-1988 Vollenhove - Kraggenburg 31-08-1996 g.v. Driebergen-Rijsenburg 01
01 ds. G.J. van Pijkeren (Gerrit Jan) 26-01-1997 Breda 31-12-2004 Doorn-pg -
-
bijz. werkzaamheden
ds. C.B. Bavinck (evangelieverkondiging Israël, p-t) 27-05-1962 Watergraafsmeer 30-06-1972 emeritus 00
ds. D.J. Roos (Daniel Jacobus) (g.v. Zonnehuis) 07-05-1978 Bloemendaal 31-01-1984 emeritus 00
ds. L. Prinsen (g.v. Zonnehuis) 06-11-1994 Amersfoort 31-12-2004 Doorn-pg -
-
opgegaan in Doorn-pg sedert 01-01-2005

Hulppredikanten:
ber*naamvanafherkomsttotvervolgber**
J. Overduin (oefenaar) 1883 1888
W.P. Kramer (Willem Pieter) 01-01-1969 emeritus 30-09-1974 g.v. Doorn
H.R. Stroes (voor Wijk bij Duurstede) 16-09-1973 31-08-1975
--- 1880 01 ??-08-1888
G. Bos hulppred. Lopik 02 ??-11-1888 A. Delfos zendelingleraar Rotterdam
03 ??-01-1889 J. van Mantgem Harderwijk 04
??-02-1889 K.B. van Diemen Bodegraven 05 ??-05-1889 T. Bouma
Langerak 06 ??-07-1889 T. Rispens kandidaat Spannum
07 ??-11-1889 C.J. Eckhart Gravenmoer 08 ??-03-1890
T. Bouma (2e keer) Langerak --- 1919
01 ??-01-1920 R. Hamming Groningen ---
1924 01 ??-11-1924 H. Hummelen
Bedum 02 ??-02-1925 B. van der Werff Den Helder
--- 1927 01 ??-10-1927
J.L. van der Wolf Rotterdam-Kralingen 02 ??-11-1927 J.W. Esselink Eindhoven
--- 1953 01
??-07-1953 A. Broek Onstwedde 02 ??-10-1953 L. Zwanenburg
Schoonebeek 03 ??-11-1953 A.J. van Sluijs Gravenhage-West
04 ??-02-1954 R.D. Beukema IJmuiden --- 1960
01 ??-03-1960 mr.dr. J. Ozinga Lunteren
02 ??-05-1960 N. Korenhoff Appingedam 03
??-07-1960 dr. J.C. Gilhuis Watergraafsmeer 04 ??-09-1960 H. Alsmeier
Bunde 05 ??-10-1960 J. Kuiper Abcoude
--- 1967 (vac. Kuiper) 01 ??-04-1967
J.J. Kuiper Bergentheim 02 ??-05-1967 A. Griffioen Rhoon
--- 1975 01
??-03-1976 W. Bos Arnhem --- 1988
01 ??-03-1988 drs. B.H. Baakman Vollenhove-Kraggenburg
--- 1996 01 ??-09-1996


*: Aantal uitgebrachte beroepen in voorafgaande vacaturetijd.
**: Aantal uitgebrachte beroepen op predikant tijdens verblijf.
***: Aantal van uitgebrachte beroepen.
****: Aantal van ontvangen beroepen door betrokkene.

donderdag 22 november 2018