Index >

Dirksland Gereformeerde Gemeente


Classis: * Tholen
Provincie: Zuid-Holland
Digitale uitzending: nee

Predikanten van de Gereformeerde Gemeente Dirksland opgericht in 07-09-1867:
ber*naamintredeherkomstafscheid
/losmaking
vervolgber**
ds. W.C. Huizer (Willem Cornelis) 23-02-1869 oefenaar Dirksland 14-08-1882 overleden
ds. D. Versteeg (Dirk) 08-10-1882 evangelist Oostvoorne ??-10-1885 Den Helder
ds. M. van der Spek (Maarten) ??-??-1886 ??-??-1892 Grand Rapids (V.S.)
ds. A. Makkenze (Andries) ??-02-1893 Enkhuizen 27-06-1909 Meliskerke
03 ds. C. Pieneman (Cornelis) 09-04-1911 Rotterdam-Charlois 02-08-1912 overleden 00
02 ds. H. Kieviet (Hendrik) 18-05-1913 Aagtekerke 29-08-1915 Veenendaal 02
07 ds. A. Verhagen (Adrianus) ??-??-1917 Leiden ??-04-1921 Middelburg 12
02 ds. H.A. Minderman (Hendrik Albert) 30-10-1921 Grand Rapids (V.S.) 14-10-1923 Lisse 09
06 ds. A. de Blois (Arie) 20-09-1925 Vlaardingen 08-12-1935 Gouda 56
19 ds. J.B. Bel (Jacob Bastiaan) 23-09-1942 kandidaat Rotterdam 31-07-1949 Krabbendijke 17
19 ds. H. van Gilst (Hendrik) 10-09-1953 Elspeet 24-03-1959 Lisse 61
03 ds. P. Blok 20-08-1959 kandidaat 27-11-1980 Capelle aan den IJssel234
02 ds. A. Hoogerland (Adriaan) 13-05-1981 Krabbendijke 19-06-1985 Borssele 26
16 ds. J. Koster (Jacob) 20-04-1988 Scherpenzeel (Gld.) 20-05-1991 Urk 05
29 ds. A.M. den Boer 12-09-1996 Sunnyside (V.S.) 03-09-2002 Grand Rapids (V.S.) 08
20 ds. J. Schipper 20-06-2006 Gravenpolder 07-01-2014 Leerdam 20
09 ds. K. Boeder 20-01-2016 Terwolde-De Vecht

Hulppredikanten:
ber*naamvanafherkomsttotvervolgber**
W.C. Huizer (Willem Cornelis)(oefenaar) 11-1867 Middelharnis 22-02-1869 pred. Dirksland


Beroepen vacature 1909:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-05-1910 G.H. Kersten Rotterdam
02 ??-08-1910 H. Kieviet Aagtekerke
03 ??-01-1911 C. Pieneman Rotterdam-Charlois


Beroepen vacature 1912:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-10-1912 N.H. Beversluis Paterson
02 ??-01-1913 H. Kieviet Aagtekerke


Beroepen vacature 1915:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-09-1915 G. van Reenen Opheusden
02 ??-10-1915 J. Fraanje Rotterdam
03 ??-12-1915 H. Roelofsen Zeist
04 ??-02-1916 G.H. Kersten Yerseke
05 ??-08-1916 A. Verhagen Leiden
06 ??-12-1916 G. van Reenen (2e keer) Gouda
07 ??-08-1917 A. Verhagen (2e keer) Leiden


Beroepen vacature 1921:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-05-1921 M. Hofman Rijssen
02 ??-07-1921 H.A. Minderman Grand Rapids (V.S.)


Beroepen vacature 1923:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-01-1924 M. Hofman Rijssen
02 ??-04-1924 A. de Blois Vlaardingen
03 ??-07-1924 J. Fraanje Barneveld
04 ??-10-1924 A. de Blois (2e keer) Vlaardingen
05 ??-01-1925 J. Fraanje (2e keer) Barneveld
06 ??-07-1925 A. de Blois (3e keer) Vlaardingen


Beroepen vacature 1935:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-07-1936 J. van den Berg kandidaat Rotterdam
02 ??-09-1936 W.C. Lamain Rotterdam-Zuid
03 ??-12-1936 H. Ligtenberg Lisse
04 ??-04-1937 J. Fraanje Barneveld
05 ??-08-1937 H. Ligtenberg (2e keer) Lisse
06 ??-12-1937 A. de Blois Gouda
07 ??-03-1938 H. Ligtenberg (3e keer) Lisse
08 ??-07-1938 A. van Stuijvenberg Benthuizen
09 ??-11-1938 H. Ligtenberg (4e keer) Lisse
10 ??-03-1939 J. van den Berg (2e keer) Krabbendijke
11 ??-07-1939 A. van Stuijvenberg (2e keer) Benthuizen
12 ??-12-1939 J. van den Berg (3e keer) Krabbendijke
13 ??-07-1940 T. Dorresteijn kandidaat Rotterdam
14 ??-10-1940 J. van den Berg (4e keer) Krabbendijke
15 ??-05-1941 A. de Blois (2e keer) Gouda
16 ??-09-1941 A. van Stuijvenberg (3e keer) Yerseke
17 ??-12-1941 T. Dorresteijn (2e keer) Opheusden
18 ??-05-1942 C. van de Woestijne Ridderkerk
19 ??-06-1942 J.B. Bel kandidaat Rotterdam


Beroepen vacature 1949:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-06-1949 C. van de Woestijne Ridderkerk
02 ??-09-1949 C. van Dam Werkendam
03 ??-11-1949 C. van de Woestijne (2e keer) Ridderkerk
04 ??-12-1949 A. Vergunst kandidaat Leiden
05 ??-12-1949 H. van Gilst kandidaat Gravenhage
06 ??-01-1950 L. Rijksen Leiden
07 ??-04-1950 F.J. Dieleman Borssele
08 ??-07-1950 W. de Wit Middelburg
09 ??-09-1950 C. van Dam (2e keer) Werkendam
10 ??-12-1950 W. de Wit (2e keer) Middelburg
11 ??-01-1951 L. Kieboom kandidaat Barneveld
12 ??-03-1951 F. Mallan Bruinisse
13 ??-06-1951 L. Rijksen (2e keer) Leiden
14 ??-03-1951 K. de Gier Lisse
15 ??-12-1951 H. van Gilst (2e keer) Elspeet
16 ??-03-1952 K. de Gier (2e keer) Lisse
17 ??-07-1952 H. van Gilst (3e keer) Elspeet
18 ??-12-1952 M. Blok Rotterdam-Centrum
19 ??-04-1953 H. van Gilst (4e keer) Elspeet


Beroepen vacature 1959:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-02-1959 C. van Dam Rotterdam-Zuid
02 ??-04-1959 H. Rijksen Vlaardingen
03 ??-06-1959 P. Blok kandidaat Rotterdam


Beroepen vacature 1980:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-11-1980 A. Moerkerken Nieuw-Beijerland
02 ??-02-1981 A. Hoogerland Krabbendijke


Beroepen vacature 1985:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-06-1985 A.J. Gunst kandidaat Kapelle
02 ??-08-1985 J. Koster Klaaswaal
03 ??-10-1985 N.W. Schreuder Goes
04 ??-12-1985 E. Venema Middelburg-Centrum
05 ??-02-1986 A. Moerkerken Nieuw-Beijerland
06 ??-04-1986 N.W. Schreuder (2e keer) Goes
07 ??-06-1986 G.J. van Aalst kandidaat Nieuw-Beijerland
08 ??-08-1986 G. Mouw Genemuiden
09 ??-10-1986 N.W. Schreuder (3e keer) Goes
10 ??-12-1986 J. Karels Rijssen
11 ??-02-1987 A. Moerkerken (2e keer) Nieuw-Beijerland
12 ??-04-1987 N.W. Schreuder (4e keer) Goes
13 ??-06-1987 C. van der Poel Yerseke
14 ??-08-1987 J. Karels (2e keer) Rijssen
15 ??-10-1987 J. Mijnders Veenendaal
16 ??-12-1987 J. Koster Scherpenzeel (Gld.)


Beroepen vacature 1991:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-05-1991 N.W. Schreuder Goes
02 ??-07-1991 G.J. van Aalst Benthuizen
03 ??-09-1991 C.A. van Dieren Stolwijk
04 ??-11-1991 A.J. Gunst Tholen
05 ??-01-1992 N.W. Schreuder (2e keer) Goes
06 ??-03-1992 G.J. van Aalst (2e keer) Benthuizen
07 ??-05-1992 G. Mouw Genemuiden
08 ??-06-1992 W. Visscher kandidaat Moerkapelle
09 ??-09-1992 A.J. Gunst (2e keer) Tholen
10 ??-11-1992 G.M. de Leeuw Barneveld
11 ??-01-1993 C.A. van Dieren (2e keer) Stolwijk
12 ??-03-1993 A. Moerkerken Gouda
13 ??-06-1993 G. Clements kandidaat Elst (Gld.)
14 ??-07-1993 A.J. Gunst (3e keer) Tholen
15 ??-09-1993 P. Blok Kootwijkerbroek
16 ??-11-1993 A.J. Gunst (4e keer) Tholen
17 ??-02-1994 M. Mondria Waardenburg
18 ??-03-1994 B. van der Heiden Hardinxveld-Giessendam
19 ??-06-1994 M. Karens kandidaat Zoetermeer
20 ??-08-1994 A.J. Gunst (5e keer) Tholen
21 ??-10-1994 B. van der Heiden (2e keer) Hardinxveld-Giessendam
22 ??-12-1994 C.A. van Dieren (3e keer) Stolwijk
23 ??-03-1995 P. Melis Nieuw-Beijerland
24 ??-05-1995 A. Moerkerken (2e keer) Gouda
25 ??-06-1995 F. Mulder kandidaat Elspeet
26 ??-10-1995 P. Melis (2e keer) Nieuw-Beijerland
27 ??-12-1995 J.J. van Eckeveld Zeist
28 ??-02-1996 C.A. van Dieren (4e keer) Stolwijk
29 ??-04-1996 A.M. den Boer Sunnyside (V.S.)


Beroepen vacature 2002:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 25-06-2002 A. Verschuure kandidaat Gouda
02 12-09-2002 M. Karens Werkendam
03 15-11-2002 W.J. Karels Hardinxveld-Giessendam
04 14-01-2003 G.J.N. Moens Goes
05 12-03-2003 A. Schot Krimpen aan den IJssel
06 10-04-2003 M. Karens (2e keer) Werkendam
07 04-07-2003 W.J. Karels (2e keer) Hardinxveld-Giessendam
08 02-09-2003 E. Hakvoort voorheen Alphen aan den Rijn-cgk
09 24-10-2003 G. Clements Gouda
10 18-12-2003 D. de Wit Nieuw-Beijerland
11 12-02-2004 W.J. Karels (3e keer) Hardinxveld-Giessendam
12 16-04-2004 C.A. van Dieren Rijssen-Noord
13 24-06-2004 G. Beens kandidaat Genemuiden
14 02-09-2004 G.J.N. Moens (2e keer) Goes
15 15-12-2004 D. de Wit (2e keer) Nieuw-Beijerland
16 17-03-2005 C.A. van Dieren (2e keer) Rijssen-Noord
17 28-06-2005 G. van Manen kandidaat Krabbendijke
18 25-08-2005 W.J. Karels (4e keer) Hardinxveld-Giessendam
19 22-11-2005 G. Clements (2e keer) Gouda
20 ??-02-2006 J. Schipper Gravenpolder


Beroepen vacature 2014:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 09-01-2014 P.G. Heijkamp kandidaat Elspeet 41
02 18-03-2014 A. Schot Nunspeet 69
03 10-06-2014 H.A. van Zetten kandidaat Veenendaal 07
04 09-09-2014 J.M.D. de Heer Middelburg-Centrum 46
05 09-12-2014 D. de Wit Barneveld-Centrum 03
06 12-02-2015 A. Verschuure Scherpenzeel (Gld.) 18
07 20-04-2015 C. van Krimpen Yerseke 10
08 08-06-2015 C. Sonnevelt Krabbendijke 02
09 31-08-2015 K. Boeder Terwolde-De Vecht 04


*: Aantal uitgebrachte beroepen in voorafgaande vacaturetijd.
**: Aantal uitgebrachte beroepen op predikant tijdens verblijf.
***: Aantal van uitgebrachte beroepen.
****: Aantal van ontvangen beroepen door betrokkene.

zondag 20 augustus 2017