Index >

De Krim Gereformeerde Kerk


Classis: * Hardenberg
Provincie: Overijssel
Digitale uitzending: nee
Opgegaan in: De Krim PG

Predikanten van de Gereformeerde Kerk De Krim opgericht in 16-12-1886:
ber*naamintredeherkomstafscheid
/losmaking
vervolgber**
03 ds. J. Spoelstra (Jan) 20-11-1887 kandidaat Kampen 15-12-1890 Sappemeer 01
01 ds. H. Louman Beijer (Hendrikus) 05-04-1891 Nieuwleusen 05-10-1893 Landsmeer 05
02 ds. O. Casemier (Onne) 11-03-1894 Nieuwolda 29-09-1901 Oldekerk 02
07 ds. G. Goris (Gerrit) 26-04-1903 Vroomshoop 05-09-1909 Bergentheim 02
03 ds. T. Algera (Tjeerd) 05-06-1910 Murmerwoude 13-03-1911 overleden 00
01 ds. K. Bakker (Klaas) 22-10-1911 Nieuw-Dordrecht 18-03-1917 Niezijl 03
12 ds. R. Sijbrandij (Rienk) 31-05-1920 Zoetermeer – Zegwaart 29-08-1935 overleden 00
01 ds. D. Veenhuizen 01-03-1936 Valthermond 04-12-1938 Aalten 01
01 ds. K. Reenders 19-02-1939 Ooltgensplaat 25-06-1944 Naarden 01
03 ds. F.J.B. Schiebaan 04-11-1945 Heinenoord 05-06-1966 secr. Sumba-Braziliëzending 01
04 ds. L. Weerman 04-06-1967 Ezinge 26-03-1971 ontheven 00
02 ds. D. Dijkstra 20-01-1974 Zuidwolde (Gr.) 30-04-1978 Gerkesklooster - Stroobos 02
01 ds. S. Groen 15-04-1979 Frieschepalen - Siegerswoude 08-01-1984 Hellevoetsluis 01
01 ds. W. de Groot 24-03-1985 kandidaat Doorn 07-01-1990 Hoogezand - Sappemeer 01
01 ds. A.J. Bouwknegt 06-10-1991 kandidaat De Krim 14-04-1996 Anjum 01
01 ds. mw. D. Boersma (p-t) 14-12-1997 emeritus Leek 18-01-2006 emeritus 00
01 ds. J. Kombrink (p-t) 02-09-2007 legerpred. Asperen 01-05-2011 emeritus 00

Hulppredikanten:
ber*naamvanafherkomsttotvervolgber**
B. Scholten 1950 kandidaat 1950
M. Dijkstra 2006 Dalerpeel-hg 2007 Dalerpeel


Beroepen vacature 1886:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-05-1887 J. van Haeringen Vroomshoop
02 ??-08-1887 W. Bosch Andijk
03 ??-09-1887 J. Spoelstra kandidaat Kampen


Beroepen vacature 1890:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-02-1891 H.L. Beijer Nieuwleusen


Beroepen vacature 1893:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-11-1893 W. Bosch Andijk
02 ??-02-1894 O. Cazemier Nieuwolda


Beroepen vacature 1901:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-12-1901 A. van Dijk Hollandscheveld
02 ??-01-1902 G.J.D. Aalders Nieuw-Dordrecht
03 ??-04-1902 T. Sap Gouda
04 ??-06-1902 J. van Haeringen Genderen
05 ??-07-1902 G. Wiersma Sleen
06 ??-10-1902 R.J. Schoemaker Ambt-Vollenhove-A
07 ??-12-1902 G. Goris Vroomshoop


Beroepen vacature 1909:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-12-1909 A. van Dijk Oudewater
02 ??-02-1910 A.P. Lanting Oud-Loosdrecht
03 ??-03-1910 T. Algera Murmerwoude