Index >

Brakel Gereformeerde Gemeente


Classis: * Dordrecht
Provincie: Gelderland
Digitale uitzending: nee

Predikanten van de Gereformeerde Gemeente Brakel opgericht in 06-02-1952:
ber*naamintredeherkomstafscheid
/losmaking
vervolgber**
i.s.m. Aalst sedert 1952 tot 1954
-
01 ds. W. Hage (Willem) 03-09-1952 kandidaat Gravenhage 19-10-1954 Nunspeet 10
105 ds. M.T. Al-Chalabi 28-09-2016 kandidaat Genemuiden

Hulppredikanten:
ber*naamvanafherkomsttotvervolgber**


Beroepen vacature 1952:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-06-1952 W. Hage kandidaat Gravenhage


Beroepen vacature 1954:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-06-1974 B. Reinders kandidaat Rotterdam
02 ??-04-1975 C. Hegeman Tholen
03 ??-06-1975 J. Karels kandidaat Rotterdam
04 ??-03-1976 J. Karens Opheusden
05 ??-06-1976 J.J. van Eckeveld kandidaat Scherpenzeel
06 ??-06-1977 J.C. van Ravenswaaij Terneuzen
07 ??-12-1977 C. Hegeman (2e keer) Veenendaal
08 ??-02-1978 C. Wisse Kootwijkerbroek
09 ??-08-1978 L. Vogelaar Elspeet
10 ??-01-1979 A. Bregman Rijssen
11 ??-06-1979 J. de Pater kandidaat Boskoop
12 ??-09-1979 A. Moerkerken Nieuw-Beijerland
13 ??-12-1979 J. Koster Barneveld
14 ??-02-1980 M. Mondria Waardenburg
15 19-06-1980 J.J. Tanis kandidaat Sommelsdijk
16 07-11-1980 J. Mol Rijssen
17 ??-01-1981 A. Bregman Rijssen
18 ??-10-1981 H. Ligtenberg Middelharnis
19 ??-01-1982 T. Stuijvenberg Meliskerke
20 ??-06-1982 G. Mouw kandidaat Elspeet
21 19-06-1986 G.J. van Aalst kandidaat Nieuw-Beijerland
22 26-01-1987 J. Mijnders Veenendaal
23 10-03-1988 G. Mouw (2e keer) Genemuiden
24 21-06-1988 C.A. van Dieren kandidaat Waddinxveen
25 18-01-1989 M. Mondria (2e keer) Waardenburg
26 20-06-1989 G.M. de Leeuw kandidaat Rotterdam
27 02-02-1990 J. Karens (2e keer) Opheusden
28 06-02-1991 E. Venema Elspeet
29 25-06-1991 C. Hogchem kandidaat Kootwijkerbroek
30 02-10-1991 G.J. van Aalst (2e keer) Benthuizen
31 05-02-1992 G. Mouw (3e keer) Genemuiden
32 23-06-1992 W. Visscher kandidaat Moerkapelle
33 23-09-1992 P. Blok Kootwijkerbroek
34 03-02-1993 P. Melis Nieuw-Beijerland
35 22-06-1993 A.J. Gunst Tholen
36 12-10-1993 C.A. van Dieren (2e keer) Stolwijk
37 31-01-1994 J. Karens (3e keer) Opheusden
38 22-06-1994 M. Karens kandidaat Zoetermeer
39 06-10-1994 C.A. van Dieren (3e keer) Stolwijk
40 15-02-1995 E. Venema (2e keer) Elspeet
41 20-06-1995 G.J. Baan kandidaat Barneveld
42 05-10-1995 A. Moerkerken (2e keer) Gouda
43 08-02-1996 P. Blok (2e keer) Kootwijkerbroek
44 18-06-1996 W.J. Karels kandidaat Krimpen aan den IJssel
45 03-10-1996 A. Bac Bodegraven
46 13-02-1997 J. Spaans Norwich (Can.)
47 17-06-1997 J. Karels (2e keer) Oudemirdum
48 15-10-1997 C.A. van Dieren (4e keer) Stolwijk
49 12-02-1998 G. Mouw (4e keer) De Valk-Wekerom
50 24-06-1998 A. Schot kandidaat Nieuw-Beijerland
51 07-10-1998 G.J. van Aalst (3e keer) Ridderkerk
52 03-02-1999 A.J. Gunst (2e keer) Benthuizen
53 22-06-1999 C. Neele kandidaat Krimpen aan den IJssel
54 06-10-1999 W.J. Karels (2e keer) Hardinxveld-Giessendam
55 04-02-2000 C.A. van Dieren (5e keer) Stolwijk
56 28-06-2000 D. de Wit kandidaat Bennekom
57 18-10-2000 M. Karens (2e keer) Werkendam
58 08-02-2001 A.J. Gunst (3e keer) Benthuizen
59 21-06-2001 D.W. Tuinier kand. Hendrik-Ido-Ambacht
60 12-10-2001 C. Hogchem (2e keer) Barneveld
61 03-04-2002 J. Veenendaal voorheen Elburg-cgk
62 25-06-2002 G. Hoogerland kandidaat Nunspeet
63 04-10-2002 C. Vogelaar Grand-Rapids
64 11-02-2003 G. Mouw (5e keer) Uddel
65 01-07-2003 G. Pater kandidaat Genemuiden
66 02-09-2003 E. Hakvoort voorheen Alphen aan den Rijn-cgk
67 04-02-2004 A.H. Verhoef Sint Catharines
68 22-06-2004 G. Beens kandidaat Genemuiden
69 23-09-2004 D. de Wit (2e keer) Nieuw-Beijerland
70 10-02-2005 G. Mouw (6e keer) Uddel
71 23-06-2005 E. Adams kandidaat Michigan
72 06-10-2005 G. Mouw (7e keer) Uddel
73 17-02-2006 B.J. van Boven De Valk Wekerom
74 28-06-2006 J. van Belzen kandidaat Arnemuiden
75 12-10-2006 A. Verschuure Krabbendijke
76 02-02-2007 G. Mouw (8e keer) Uddel
77 26-06-2007 G. Heijkamp kandidaat Geldermalsen
78 05-10-2007 B.J. van Boven (2e keer) De Valk Wekerom
79 01-02-2008 A.J. Gunst (4e keer) Nieuwerkerk
80 26-06-2008 B. Labee kand. Hendrik-Ido-Ambacht
81 25-09-2008 W.J. Karels (3e keer) Hardinxveld-Giessendam
82 06-02-2009 G. Mouw (9e keer) Uddel
83 30-06-2009 J. van Rijswijk kandidaat Rhenen
84 01-10-2009 J.M.D. de Heer Middelburg-Centrum
85 10-03-2010 B.J. van Boven (3e keer) De Valk Wekerom 51
86 30-06-2010 A.J. de Waard voorheen Stolwijk 09
87 21-09-2010 G.J. van Aalst (4e keer) Klaaswaal-gg 24
88 04-03-2011 B.J. van Boven (4e keer) De Valk Wekerom 61
89 16-06-2011 A.P. Baaijens kandidaat Vaassen 22
90 28-09-2011 J.M.D. de Heer Middelburg-Centrum 24
91 ??-03-2012 G.M. de Leeuw (2e keer) Ridderkerk 16
92 ??-06-2012 A.T. Huijser kandidaat Geldermalsen 35
93 ??-10-2012 B.J. van Boven (5e keer) De Valk Wekerom 72
94 ??-02-2013 G.J.N. Moens Meliskerke 31
95 17-06-2013 J. van Laar kandidaat Opheusden 05
96 17-10-2013 C.A. van Dieren Rijssen-Noord 74
97 ??-01-2014 P.G. Heijkamp kandidaat Elspeet 10
98 ??-04-2014 G. van Manen Elspeet 14
99 ??-06-2014 P.D. den Haan kandidaat Nieuwdorp 02
100??-10-2014 A. Verschuure (2e keer) Scherpenzeel 16
10117-02-2015 M. Karens (3e keer) Werkendam 243
102??-06-2015 A. Schot (2e keer) Nunspeet 81
103??-09-2015 J.M.D. de Heer (3e keer) Middelburg-Centrum 52
104??-02-2016 C. Hogchem (2e keer) Genemuiden 03
10513-06-2016 M.T. Al-Chalabi kandidaat Genemuiden 03


*: Aantal uitgebrachte beroepen in voorafgaande vacaturetijd.
**: Aantal uitgebrachte beroepen op predikant tijdens verblijf.
***: Aantal van uitgebrachte beroepen.
****: Aantal van ontvangen beroepen door betrokkene.

woensdag 20 september 2017