Index >

Beekbergen Gereformeerde Gemeente


Classis: * Rijssen
Provincie: Gelderland
Digitale uitzending: nee

Predikanten van de Gereformeerde Gemeente Beekbergen opgericht in 02-02-1905:
ber*naamintredeherkomstafscheid
/losmaking
vervolgber**
20 ds. L. Blok 22-04-1969 kandidaat Zeist 01-05-1973 Capelle aan den IJssel 49
25 ds. J. Karels 03-07-1979 Werkendam 30-01-1983 Rijssen 09
26 ds. A.W. Verhoef 18-07-1989 Chilliwack 23-10-1992 emeritus 00
15 ds. A. Schreuder 29-08-1996 kandidaat Nunspeet 21-02-2001 Rijssen-Zuid 05
63 ds. A. Schreuder 18-01-2017 Rijssen-Zuid


Beroepen vacature 1905:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-06-1948 F.J. Dieleman kandidaat Vlaardingen
02 ??-10-1948 J.W. Kersten kandidaat Rotterdam
03 ??-10-1949 C. van Dam Werkendam
04 ??-11-1949 A. Vergunst kandidaat Leiden
05 ??-12-1949 J.W. Kersten (2e keer) kandidaat Rotterdam
06 ??-01-1951 F.J. Dieleman (2e keer) Borssele
07 ??-06-1959 P. Blok (i.s.m. Apeldoorn) kandidaat Rotterdam
08 ??-06-1963 A.W. Verhoef kandidaat Capelle aan den IJssel
09 ??-06-1964 D. Hakkenberg kandidaat Veenendaal
10 ??-12-1964 H. Ligtenberg Oudemirdum
11 ??-06-1965 C. van der Poel kandidaat Rotterdam
12 ??-12-1965 P. Blok (2e keer) Dirksland
13 ??-06-1966 L. Rijksen Rotterdam-West
14 ??-12-1966 H. Rijksen Gouda
15 ??-06-1967 C. de Ridder kandidaat Elspeet
16 ??-11-1967 W.C. Lamain Grand-Rapids
17 ??-03-1968 C. Wisse Elspeet
18 ??-06-1968 A.M. den Boer kandidaat Ridderkerk
19 ??-10-1968 W.C. Lamain (2e keer) Grand-Rapids
20 ??-01-1969 L. Blok kandidaat Zeist


Beroepen vacature 1973:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-04-1973 C. van der Poel Yerseke
02 ??-06-1973 J. Driessen kandidaat Utrecht
03 ??-09-1973 R. Boogaard Leiderdorp
04 ??-12-1973 J. van Vliet Aagtekerke
05 ??-03-1974 J. Karens Opheusden
06 ??-06-1974 A. Moerkerken kandidaat Rotterdam
07 ??-09-1974 K. de Gier s-Gravenhage-Centrum
08 ??-12-1974 N.W. Schreuder Goes
09 ??-03-1975 W.C. Lamain Grand Rapids (V.S.)
10 ??-06-1975 J. Karels kandidaat Rotterdam
11 ??-09-1975 P. Blok Dirksland
12 ??-01-1976 J. Koster Barneveld
13 ??-03-1976 N.W. Schreuder (2e keer) Goes
14 ??-06-1976 J.J. van Eckeveld kandidaat Scherpenzeel
15 ??-09-1976 D. Hakkenberg Lisse
16 ??-12-1976 R. Boogaard (2e keer) Leiderdorp
17 ??-03-1977 E. Venema Drachten
18 ??-06-1977 C. Vogelaar kandidaat Mijdrecht
19 ??-09-1977 A. Moerkerken Nieuw-Beijerland
20 ??-12-1977 J.M. Kleppe Woerden
21 ??-03-1978 A. Vergunst Veen
22 ??-06-1978 A. Hofman Scheveningen
23 ??-09-1978 A. Moerkerken (2e keer) Nieuw-Beijerland
24 ??-01-1979 A. Hoogerland Krabbendijke
25 ??-03-1979 J. Karels Werkendam


Beroepen vacature 1983:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 27-01-1983 C. van der Poel Yerseke
02 16-06-1983 B. van der Heiden kandidaat Dordrecht
03 24-09-1983 A. Moerkerken Nieuw-Beijerland
04 19-12-1983 C. van der Poel (2e keer) Yerseke
05 07-03-1984 J. Mijnders Veenendaal
06 02-07-1984 M. Burggraaf kandidaat Rotterdam
07 17-09-1984 J.C. Weststrate s-Gravenpolder
08 12-12-1984 P. Blok Capelle aan den IJssel
09 27-02-1985 E. Venema Middelburg-Centrum
10 20-06-1985 A.J. Gunst kandidaat Kapelle
11 30-08-1985 J. Mijnders Veenendaal
12 20-12-1985 P. Blok (2e keer) Capelle aan den IJssel
13 12-03-1986 N.W. Schreuder Goes
14 ??-06-1986 G.J. van Aalst kandidaat Nieuw-Beijerland
15 22-08-1986 C.J. Meeuse Rotterdam-Zuid
16 24-10-1986 M. Burggraaf (2e keer) kandidaat Rotterdam
17 19-12-1986 J. Mijnders Veenendaal
18 13-03-1987 J.C. Weststrate (2e keer) s-Gravenpolder
19 27-05-1987 A. Bac Bodegraven
20 27-08-1987 A. Hofman Aalburg
21 21-12-1987 J. Baaijens Aagtekerke
22 26-02-1988 J. Mijnders (2e keer) Veenendaal
23 22-06-1988 C.A. van Dieren kandidaat Waddinxveen
24 26-09-1988 J. de Pater Krabbendijke
25 16-12-1988 J. Mijnders (3e keer) Veenendaal
26 07-03-1989 A.W. Verhoef Chilliwack (Can.)


Beroepen vacature 1992:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 04-12-1992 P. Melis Nieuw-Beijerland
02 05-03-1993 C.A. van Dieren Stolwijk
03 25-06-1993 A.J. Gunst Tholen
04 09-09-1993 C.A. van Dieren (2e keer) Stolwijk
05 16-12-1993 J.J. van Eckeveld Zeist
06 24-02-1994 A. Moerkerken Gouda
07 21-06-1994 M. Karens kandidaat Zoetermeer
08 15-09-1994 A.J. Gunst Tholen
09 09-12-1994 C. Sonnevelt Krimpen aan den IJssel
10 28-02-1995 C.A. van Dieren (3e keer) Stolwijk
11 22-06-1995 F. Mulder kandidaat Elspeet
12 18-09-1995 G.J. van Aalst Ridderkerk
13 12-12-1995 H. Hofman Chilliwack (Can.)
14 01-03-1996 C.A. van Dieren (4e keer) Stolwijk
15 20-06-1996 A. Schreuder kandidaat Nunspeet


Beroepen vacature 2001:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 11-09-2001 J.J. van Eckeveld Zeist
02 15-02-2001 M. Karens Werkendam
03 21-06-2001 D.W. Tuinier kandidaat Hendrik-Ido-Ambacht
04 06-12-2001 A. Bac Bodegraven
05 22-02-2002 P. Melis Genemuiden
06 25-06-2002 B.J. van Boven kandidaat Benthuizen
07 12-09-2002 A. Bac (2e keer) Bodegraven
08 11-12-2002 M. Karens (2e keer) Werkendam
09 06-03-2003 W.J. Karels Hardinxveld-Giessendam
10 03-07-2003 G. Pater kandidaat Genemuiden
11 01-09-2003 E. Hakvoort Alphen aan den Rijn-cgk
12 12-12-2003 C. Sonnevelt Veenendaal
13 27-02-2004 D. de Wit Nieuw-Beijerland
14 22-06-2004 J.M.D. de Heer kandidaat Ugchelen
15 30-09-2004 M. Karens (3e keer) Werkendam
16 21-12-2004 D. de Wit Nieuw-Beijerland
17 03-03-2005 G.J.N. Moens Goes
18 27-06-2005 G. van Manen kandidaat Krabbendijke
19 08-09-2005 W.J. Karels (2e keer) Hardinxveld-Giessendam
20 22-12-2005 A. Schreuder Rijssen-Zuid
21 03-03-2006 B.J. van Boven (2e keer) De Valk Wekerom
22 27-06-2006 J. van Belzen kandidaat Arnemuiden
23 14-09-2006 A.J. Gunst Nieuwerkerk
24 19-12-2006 C.A. van Dieren Rijssen-Noord
25 12-03-2007 G. Clements Gouda
26 25-06-2007 M. Joosse kandidaat Vlaardingen
27 28-09-2007 P. Melis (2e keer) Veen
28 11-12-2007 B.J. van Boven (3e keer) De Valk Wekerom
29 15-03-2008 C. Sonnevelt (2e keer) Lethbridge (Can.)
30 29-04-2008 B.J. van Boven (4e keer) De Valk Wekerom
31 26-06-2008 B. Labee kand. Hendrik-Ido-Ambacht
32 27-09-2008 A. Schreuder (2e keer) Rijssen-Zuid
33 16-12-2008 D. de Wit (2e keer) Rijssen-West
34 07-03-2009 P. Melis (3e keer) Veen
35 29-06-2009 G. Bredeweg kandidaat Rijssen
36 25-09-2009 J.M.D. de Heer (2e keer) Middelburg-Centrum
37 03-03-2010 A. Schot Nunspeet 28
38 10-06-2010 W.J. Karels Hardinxveld-Giessendam
39 06-09-2010 A. Schreuder (3e keer) Rijssen-Zuid 52
40 16-12-2010 C. Sonnevelt (3e keer) Lethbridge (Can.)
41 18-03-2011 G.J.N. Moens (2e keer) Meliskerke 20
42 17-06-2011 A.P. Baaijens kandidaat Vaassen 24
43 06-09-2011 A. Vermeij Nieuw-Beijerland 01
44 14-12-2012 M. Joosse (2e keer) Hendrik-Ido-Ambacht 14
45 29-02-2012 C. Sonnevelt (4e keer) Lethbridge (Can.)
46 11-06-2012 A.T. Huijser kandidaat Geldermalsen 01
47 29-08-2012 G.J.N. Moens (3e keer) Meliskerke 26
48 05-12-2012 A. Schot (2e keer) Nunspeet 61
49 11-03-2013 B. van der Heiden Alblasserdam 82
50 19-06-2013 J. van Laar kandidaat Opheusden 13
51 09-10-2013 W.J. Karels (4e keer) Hardinxveld-Giessendam 134
52 06-01-2014 P.G. Heijkamp kandidaat Elspeet 09
53 05-03-2014 A. Verschuure Scherpenzeel 13
54 10-06-2014 P.D. den Haan kandidaat Nieuwdorp 01
55 10-09-2014 G. van Manen (2e keer) Elspeet 16
56 17-12-2014 M. Joosse (3e keer) Hendrik-Ido-Ambacht 39
57 19-03-2015 A. Schot (3e keer) Nunspeet 80
58 09-06-2015 H. van der Heiden kandidaat Doetinchem 09
59 30-09-2015 B. van der Heiden (2e keer) Alblasserdam 84
60 21-12-2015 M. Joosse (4e keer) Hendrik-Ido-Ambacht 46
61 17-03-2016 H. Hofman Dordrecht 19
62 15-06-2016 M.T. Al-Chalabi kandidaat Genemuiden 13
63 06-09-2016 A. Schreuder (4e keer) Rijssen-Zuid 62


*: Aantal uitgebrachte beroepen in voorafgaande vacaturetijd.
**: Aantal uitgebrachte beroepen op predikant tijdens verblijf.
***: Aantal van uitgebrachte beroepen.
****: Aantal van ontvangen beroepen door betrokkene.

donderdag 25 mei 2017