Index >

Ederveen Hervormde Gemeente


Classis: * Ede
Provincie: Gelderland
Ring: Lunteren
Digitale uitzending: ja
Voortgekomen uit: Ede HG en Renswoude HG

Predikanten van de Hervormde Gemeente Ederveen opgericht in 30-09-1942:
ber*naamintredeherkomstafscheid
/losmaking
vervolgber**
voorheen bij Ede en deel bij Renswoude
-
02 ds. A.J. de Jong (Arjen) 11-07-1943 hulppred. Utrecht 31-08-1947 Scheveningen 19
01 ds. W. Bieshaar (Willem) 05-10-1947 Benthuizen 01-10-1950 Vollenhove 01
04 ds. C. Treure (Cornelis) 08-04-1951 Wilsum 16-03-1958 Rotterdam-Hillegersberg 23
07 ds. K. Schipper (Karel) 08-03-1959 Waspik 19-01-1964 Middelharnis 05
05 ds. J.C. de Bie (Jacobus Cornelis) 08-11-1964 Aalst 20-04-1969 Rijssen 04
30 ds. J.D. van Roest (Jan Dirk) 17-09-1972 zendingspred. 24-09-1978 Rouveen 06
04 ds. G.H. Abma (Gerrit Hette) 29-04-1979 Poortvliet 21-08-1983 Gouda 02
04 ds. J. van Oostende (Jaap) 04-03-1984 Oud-Beijerland 25-06-1989 Genemuiden 01
- ds. T. van den Brink 12-04-1987 hulppred. Ederveen 29-09-1991 emeritus Kollum 01
03 ds. J. Post 15-10-1989 kandidaat Ede 09-10-1994 Oldebroek 04
10 ds. K.C. Kos 10-03-1996 Westbroek 24-04-2005 emeritus 02
10 ds. J. Prins 23-12-2007 Randwijk 21-12-2014 Ouderkerk aan den IJssel 03
03 ds. A. Bloemendal 26-06-2016 Groot-Ammers

Hulppredikanten:
ber*naamvanafherkomsttotvervolgber**
D.E. de Bruijn (voor evangelisatie) 1913 Putten
M. Teding van Berkhout kandidaat 1985
T. van den Brink 02-06-1985 Nijkerk 11-04-1987 pred. Ederveen
W.F. Jochemsen 1998 Poederoijen


Beroepen vacature 1942:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-01-1943 J.G. van Ieperen (toez.) Rotterdam-Hillegersberg
02 ??-02-1943 A.J. de Jong hulppred. Utrecht


Beroepen vacature 1947:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-05-1947 W. Bieshaar (toez.) Benthuizen


Beroepen vacature 1950:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-08-1950 J.C. Stelwagen (toez.) Wezep
02 ??-10-1950 J.C. Terlouw (toez.) Otterlo
03 ??-11-1950 B.N.B. Bouthoorn Bennekom
04 ??-12-1950 C. Treure Wilsum


Beroepen vacature 1958:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-10-1957 C. Graafland (toez.) Ameide-Tienhoven
02 ??-12-1957 J. Noltes (toez.) Emst
03 ??-02-1958 J. Smit (toez.) Groot-Ammers
04 ??-04-1958 J. van Dijk Garderen
05 ??-05-1958 G. van Estrik Nieuwland
06 ??-07-1958 A. Klein Kranenburg Hilversum
07 ??-08-1958 K. Schipper Waspik


Beroepen vacature 1964:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-12-1963 A.J. Timmer (toez.) Elspeet
02 ??-02-1964 J. Vos (toez.) Rijssen
03 ??-03-1964 G.J. Jansen Benschop
04 ??-05-1964 B.M. Meijndert Waarder
05 ??-06-1964 J.C. de Bie Aalst


Beroepen vacature 1969:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 10-01-1969 P. Alblas (toez.) Boven-Hardinxveld
02 13-02-1969 C. van Bart (toez.) Putten
03 26-03-1969 G.C. Post (toez.) Giessendam-Neder-Hardinxveld
04 29-04-1969 A. Vlietstra Waarder
05 20-05-1969 J.H. Vlijm Krimpen aan den IJssel-bw
06 01-07-1969 T. Langerak Veenendaal
07 03-09-1969 B.J. Zaal IJsselmuiden-Grafhorst
08 07-10-1969 D. van Vliet Zetten-Andelst
09 10-12-1969 E.J. Schimmel Harderwijk
10 22-01-1970 H.A. van Slooten Nijkerk
11 03-03-1970 C. Evers kandidaat Putten
12 07-04-1970 L. van Nieuwpoort (toez.) Sliedrecht
13 26-08-1970 T. Lekkerkerker (toez.) Oosterwolde (Gld.)
14 22-09-1970 J. den Hoed (toez.) Meerkerk
15 28-10-1970 J. Koolen Werkendam
16 09-12-1970 H. Vreekamp kandidaat Houten
17 09-02-1971 H. Visser kandidaat Epe
18 16-03-1971 A. van Brummelen Hierden
19 28-04-1971 G. Veldjesgraaf Wouterswoude
20 07-06-1971 W. Arkeraats kandidaat Ouderkerk aan den IJssel
21 10-08-1971 P.M. Breugem Barneveld
22 13-09-1971 J. Maasland Wilsum
23 26-10-1971 W. van Gorsel Oude Tonge
24 29-11-1971 A. Muilwijk Opheusden
25 05-01-1972 A.J. Timmer Woudenberg
26 07-02-1972 J.H. Cirkel Bodegraven
27 21-03-1972 J. Vos IJsselstein
28 12-04-1972 C. van den Bergh Katwijk aan Zee
29 12-05-1972 W. Verboom Benschop
30 10-07-1972 J.D. van Roest zendingspred. wonend Hardinxveld


Beroepen vacature 1978:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-08-1978 G. Voordijk (toez.) Oldebroek
02 ??-10-1978 G. Mulder (toez.) Bruchem-Kerkwijk
03 ??-11-1978 H.A. van de Pol Wierden
04 ??-01-1979 G.H. Abma Poortvliet


Beroepen vacature 1983:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-07-1983 F. van Roest (toez.) Uddel
02 ??-08-1983 M.A. van den Berg (toez.) Aalburg
03 ??-10-1983 M. Goudriaan Ouderkerk aan den IJssel
04 ??-11-1983 J. van Oostende Oud-Beijerland


Beroepen vacature 1989:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-04-1989 A. van Herk (toez.) Sint Annaland
02 ??-05-1989 A.A. Floor (toez.) Uddel
03 ??-07-1989 J. Post kandidaat Ede


Beroepen vacature 1994:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-09-1994 L.W.C. Ruijgrok (toez.) Middelharnis
02 ??-11-1994 M. Aangeenbrug Barneveld
03 ??-01-1995 G.C. de Jong Sliedrecht
04 ??-02-1995 F. Hoek Goedereede
05 ??-03-1995 H. Westerhout Zeist
06 ??-04-1995 J.C. Schuurman Capelle aan den IJssel
07 ??-06-1995 A.L. van Zwet Uddel
08 ??-07-1995 A. van Vuuren Zoetermeer
09 ??-09-1995 C.J. van der Plas Zwijndrecht
10 ??-11-1995 K.C. Kos Westbroek


Beroepen vacature 2005:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-10-2005 M.A. Kuijt Genemuiden
02 ??-11-2005 G. van Wijk Wezep
03 ??-03-2006 J. Geene Katwijk aan Zee
04 ??-04-2006 B.J. van Vreeswijk Veenendaal
05 ??-08-2006 J.A. de Koeijer Bodegraven
06 ??-10-2006 A. Bloemendal Oud-Beijerland
07 ??-11-2006 E. de Mots Schoonhoven
08 ??-02-2007 M. Maas Hellouw
09 ??-04-2007 A. van Lingen Kinderdijk
10 ??-09-2007 J. Prins Randwijk


Beroepen vacature 2014:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 06-06-2015 P.F. Bouter Bodegraven 06
02 05-10-2015 J.A.C. Olie Genemuiden 01
03 18-11-2015 A. Bloemendal Groot-Ammers 04


*: Aantal uitgebrachte beroepen in voorafgaande vacaturetijd.
**: Aantal uitgebrachte beroepen op predikant tijdens verblijf.
***: Aantal van uitgebrachte beroepen.
****: Aantal van ontvangen beroepen door betrokkene.

dinsdag 20 november 2018