Index >

Arnhem Gereformeerde Gemeente


Classis: * Rijssen
Provincie: Gelderland
Digitale uitzending: nee

Predikanten van de Gereformeerde Gemeente Arnhem opgericht in 7-3-1949:
ber*naamintredeherkomstafscheid
/losmaking
vervolgber**
14 ds. J.C. van Ravenswaay 23-05-1969 Arnhem-cgk 11-11-1973 Terneuzen 12
08 ds. K. de Gier 08-05-1975 Gravenhage 27-01-1980 Gravenhage-Centrum 01
31 ds. R. Kattenberg 07-01-1987 Scheveningen 25-06-1995 Vlissingen 24
17 ds. R. Kattenberg 05-01-2000 Vlissingen 06-11-2005 Lelystad 10


Beroepen vacature 1949:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-12-1949 H. van Gilst kandidaat Gravenhage
02 ??-07-1959 P. Blok kandidaat Rotterdam
03 ??-07-1961 L. Huisman kandidaat Zwijndrecht
04 ??-06-1962 W. Suyker kandidaat Bergambacht
05 ??-02-1963 C. van Dam Rotterdam-Zuid
06 ??-06-1963 A.W. Verhoef kandidaat Capelle aan den IJssel
07 ??-06-1964 D. Hakkenberg kandidaat Veenendaal
08 ??-01-1965 H. Ligtenberg Oudemirdum
09 ??-09-1966 A. Hofman Zeist
10 ??-06-1967 N.W. Schreuder kandidaat Amersfoort
11 ??-03-1968 J.C. Weststrate Meliskerke
12 ??-06-1968 A.M. den Boer kandidaat Ridderkerk
13 ??-01-1969 L. Blok kandidaat Zeist
14 ??-05-1969 J.C. van Ravenswaaij Arnhem-cgk


Beroepen vacature 1973:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-10-1973 J. van Haaren Amersfoort
02 ??-12-1973 P. Blok Dirksland
03 ??-02-1974 K. de Gier ís-Gravenhage-Centrum
04 ??-06-1974 A. Moerkerken kandidaat Rotterdam
05 ??-07-1974 K. de Gier (2e keer) ís-Gravenhage-Centrum
06 ??-09-1974 G. Mouw Genemuiden
07 ??-10-1974 P. van der Bijl Uddel
08 ??-12-1974 K. de Gier (3e keer) ís-Gravenhage-Centrum


Beroepen vacature 1980:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-03-1980 J.J. van Eckeveld Zeist
02 ??-05-1980 J. van Haaren Amersfoort
03 ??-06-1980 E. Venema Drachten
04 ??-09-1980 B. Reinders Hardinxveld-Giessendam
05 ??-12-1980 E. Venema (2e keer) Drachten
06 ??-02-1981 G. Mouw Tholen
07 ??-05-1981 B. Reinders (2e keer) Hardinxveld-Giessendam
08 ??-08-1981 R. Kattenberg Lelystad
09 ??-10-1981 T. van Stuijvenberg Meliskerke
10 ??-11-1981 R. Boogaard Leiderdorp
11 ??-03-1982 R. Kattenberg (2e keer) Lelystad
12 ??-05-1982 J.S. van der Net Utrecht
13 ??-07-1982 C.J. Meeuse kandidaat Ridderkerk
14 ??-10-1982 R. Kattenberg (3e keer) Lelystad
15 17-01-1983 D. Hakkenberg Lisse
16 14-03-1983 R. Kattenberg (4e keer) Lelystad
17 13-06-1983 B. van der Heiden kandidaat Dordrecht
18 04-10-1983 A.B. van der Heiden Enkhuizen
19 23-11-1983 D. Rietdijk Middelburg-Zuid
20 05-03-1984 L. Blok Nunspeet
21 16-04-1984 D. Rietdijk (2e keer) Middelburg-Zuid
22 09-07-1984 J.J. van Eckeveld (2e keer) Zeist
23 05-11-1984 P. Blok Capelle aan den IJssel
24 16-01-1985 H. Paul Vlissingen
25 08-03-1985 M. Burggraaf kandidaat Rotterdam
26 19-06-1985 A.J. Gunst kandidaat Kapelle
27 30-08-1985 A. Elshout Zoetermeer
28 11-11-1985 R. Kattenberg (5e keer) Scheveningen
29 12-03-1986 C. Harinck Oostkapelle
30 13-06-1986 G.J. van Aalst kandidaat Nieuw-Beijerland
31 22-09-1986 R. Kattenberg (6e keer) Scheveningen


Beroepen vacature 1995:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 08-06-1995 J.S. van der Net Apeldoorn
02 02-10-1995 J. Driessen Woerden
03 09-12-1995 P. Mulder Capelle aan den IJssel-Middelwatering
04 01-04-1996 J.S. van der Net (2e keer) Apeldoorn
05 18-06-1996 A. Schreuder kandidaat Nunspeet
06 10-10-1996 J. Driessen (2e keer) Woerden
07 20-12-1996 C.G. Vreugdenhil Lelystad
08 07-04-1997 A.B. van der Heiden Utrecht
09 03-06-1997 H. Paul Oostkapelle
10 17-09-1997 C.G. Vreugdenhil (2e keer) Lelystad
11 ??-12-1997 A.B. van der Heiden (2e keer) Utrecht
12 06-04-1998 A. Schot kandidaat Nieuw-Beijerland
13 27-10-1998 R. Kattenberg Vlissingen
14 13-01-1999 J.S. van der Net (3e keer) Apeldoorn
15 29-04-1999 C. Harinck Houten
16 25-06-1999 R. Kattenberg (2e keer) Vlissingen


Beroepen vacature 2005:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 12-10-2005 J.S. van der Net Houten
02 27-01-2006 J. Driessen s-Gravenhage
03 08-04-2006 W. Harinck Woerden
04 30-06-2006 J.S. van der Net (2e keer) Houten
05 13-09-2006 W. Harinck (2e keer) Woerden
06 09-01-2007 M. Golverdingen Boskoop
07 19-04-2007 J.S. van der Net (3e keer) Houten
08 29-06-2007 M. Joosse kandidaat Vlaardingen
09 03-10-2007 C.G. Vreugdenhil Vlissingen
10 29-02-2008 H. Hofman zendingspred. Kalamazoo
11 26-04-2008 C.G. Vreugdenhil (2e keer) Vlissingen
12 30-06-2008 B. Labee kandidaat Hendrik-Ido-Ambacht
13 23-10-2008 C.G. Vreugdenhil (3e keer) Vlissingen
14 23-01-2009 A.Th. Vergunst Carterton (Nw-Zeeland)
15 30-04-2009 A. Schreuder Rijssen-Zuid
16 30-06-2009 J. van Rijswijk kandidaat Rhenen
17 17-10-2009 C.G. Vreugdenhil (4e keer) Vlissingen
18 22-01-2010 W. Harinck (3e keer) Woerden 21
19 04-05-2010 A.T. Vergunst (2e keer) Carterton (Nieuw-Zeeland)
20 08-06-2010 G.W.S. Mulder kandidaat Rijssen 19
21 08-10-2010 W. Visscher Amersfoort 114
22 18-04-2011 A.T. Vergunst (3e keer) Carterton (Nieuw-Zeeland)
23 15-06-2011 R.A.M. Visser kandidaat Hardinxveld-Giessendam17
24 25-11-2011 B. Labee (2e keer) Tricht-Geldermalsen 02
25 21-03-2012 A. Schreuder (2e keer) Rijssen-Zuid 56
26 ??-06-2012 A.T. Vergunst (4e keer) Carterton (Nieuw-Zeeland)
27 ??-11-2012 J. van Rijswijk (2e keer) Gravenzande 12
28 ??-01-2013 J. IJsselstein zendingspred. Houten 04
29 17-06-2013 S.W. Janse kandidaat Arnemuiden 17
30 ??-01-2014 P.G. Heijkamp kandidaat Elspeet 19
31 ??-07-2014 W. Harinck (4e keer) Moerkapelle 05
32 ??-11-2014 R.A.M. Visser (2e keer) Terneuzen 06
33 ??-06-2015 W.A. Zondag kandidaat Nunspeet 21
34 27-11-2015 W. Harinck (5e keer) Moerkapelle 16
35 16-06-2016 J. van Rijswijk (3e keer) Aalburg 01
36 ??-12-2016 A.T. Vergunst (5e keer) Waupun 02
37 22-06-2017 P.G. Heijkamp Emmeloord 02


*: Aantal uitgebrachte beroepen in voorafgaande vacaturetijd.
**: Aantal uitgebrachte beroepen op predikant tijdens verblijf.
***: Aantal van uitgebrachte beroepen.
****: Aantal van ontvangen beroepen door betrokkene.

zondag 24 september 2017