Index >

Aalst Gereformeerde Gemeente


Classis: * Dordrecht
Provincie: Gelderland
Digitale uitzending: nee

Predikanten van de Gereformeerde Gemeente Aalst opgericht in 26-7-1922:
ber*naamintredeherkomstafscheid
/losmaking
vervolgber**
i.s.m. Brakel sedert 1952 tot 1954
-
09 ds. W. Hage (Willem) 03-09-1952 kandidaat Gravenhage 19-10-1954 Nunspeet 10


Beroepen vacature 1922:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-12-1923 A. Verhagen Middelburg
02 ??-11-1925 M. Hofman Krabbendijke
03 ??-06-1929 W.C. Lamain kandidaat Voorschoten
04 ??-11-1943 H. Ligtenberg Vlaardingen
05 ??-07-1944 L. Rijksen kandidaat Utrecht
06 ??-01-1946 D.L. Aangeenbrug Leerdam
07 ??-04-1946 J.B. Bel Dirksland
08 ??-07-1948 J. van Dijke kandidaat Rotterdam
09 ??-06-1952 W. Hage kandidaat Gravenhage


Beroepen vacature 1954:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-06-1958 A. Hofman kandidaat Aalst
02 ??-02-1959 W.C. Lamain Grand-Rapids
03 ??-06-1959 P. Blok kandidaat Rotterdam
04 ??-06-1960 W.C.J. Bosschaart kandidaat Wolphaartsdijk
05 ??-06-1961 A. Kok kandidaat Rotterdam
06 ??-11-1961 C. van Dam Rotterdam-Zuid
07 ??-05-1962 A. Hofman (2e keer) Zeist
08 ??-06-1962 C. Harinck kandidaat Goes
09 ??-06-1963 J. Karens kandidaat Zoetermeer
10 ??-06-1965 P. Honkoop kandidaat Kloetinge
11 ??-10-1966 A. Hofman (3e keer) Zeist
12 ??-07-1967 J. van Vliet kandidaat Gravenhage
13 ??-06-1975 J. Karels kandidaat Rotterdam
14 ??-10-1975 J. Karens (2e keer) Opheusden
15 ??-03-1976 J. van Haaren Amersfoort
16 ??-06-1976 A. Hoogerland Krabbendijke
17 ??-03-1977 P. Blok (2e keer) Dirksland
18 ??-06-1978 J. Mol Rijssen
19 ??-12-1978 A. Moerkerken Nieuw-Beijerland
20 ??-06-1979 A.B. van der Heiden kandidaat Veen
21 ??-06-1980 J.J. Tanis kandidaat Sommelsdijk
22 ??-10-1980 J. van Haaren (2e keer) Amersfoort
23 ??-04-1981 C. van der Poel Yerseke
24 ??-09-1981 H. Ligtenberg Middelharnis
25 ??-06-1982 G. Mouw kandidaat Elspeet
26 24-11-1982 B. Reinders Hardinxveld-Giessendam
27 23-02-1983 L. Blok Nunspeet
28 17-06-1983 B. van der Heiden kandidaat Dordrecht
29 01-02-1984 B. Reinders (2e keer) Hardinxveld-Giessendam
30 24-05-1984 C. van der Poel (2e keer) Yerseke
31 05-07-1984 J. Beens kandidaat Genemuiden
32 15-03-1985 A. Bac Bodegraven
33 19-06-1985 M. Burggraaf kandidaat Rotterdam
34 19-09-1985 J.C. Weststrate s-Gravenpolder
35 21-06-1986 G.J. van Aalst kandidaat Nieuw-Beijerland
36 03-10-1986 J.J. Tanis (2e keer) Tholen
37 23-02-1987 H. Hofman Kalamazoo (V.S.)
38 25-06-1987 A. Bac (2e keer) Bodegraven
39 11-02-1988 A.J. Gunst Terneuzen
40 21-06-1988 W. Harinck kandidaat Dordrecht
41 20-12-1988 G. Mouw (2e keer) Genemuiden
42 30-06-1990 R. Boogaard Leiderdorp
43 29-12-1990 A. Bac (3e keer) Bodegraven
44 22-02-1991 J. de Pater Krabbendijke
45 25-06-1991 C. Hogchem kandidaat Kootwijkerbroek
46 ??-03-1992 A. Moerkerken (2e keer) Gouda
47 29-06-1992 W. Visscher kandidaat Moerkapelle
48 09-01-1993 A.J. Gunst (2e keer) Tholen
49 11-03-1993 B. van der Heiden (2e keer) Hardinxveld-Giessendam
50 17-09-1993 A.J. Gunst (3e keer) Tholen
51 22-02-1994 A.J. Gunst (4e keer) Tholen
52 21-06-1994 M. Karens kandidaat Zoetermeer
53 30-12-1994 A.J. Gunst (5e keer) Tholen
54 13-03-1995 E. Venema Elspeet
55 21-06-1995 F. Mulder kandidaat Elspeet
56 12-12-1995 A. Moerkerken (3e keer) Gouda
57 07-03-1996 G.M. de Leeuw Barneveld
58 21-06-1996 W.J. Karels kandidaat Krimpen aan den IJssel
59 ??-03-1997 C.A. van Dieren Stolwijk
60 07-03-1997 J. Karels (2e keer) Oudemirdum
61 14-10-1997 G. Mouw (3e keer) De Valk Wekerom
62 02-03-1998 G.J. van Aalst (2e keer) Ridderkerk
63 19-02-1999 A.J. Gunst (6e keer) Benthuizen
64 21-12-2000 A.J. Gunst (7e keer) Benthuizen
65 21-06-2001 C. Vogelaar Grand Rapids (V.S.)
66 20-12-2001 M. Karens (2e keer) Werkendam
67 27-06-2002 A. Verschuure kandidaat Gouda
68 13-11-2002 G.J.N. Moens Goes
69 12-02-2003 W.J. Karels (2e keer) Hardinxveld-Giessendam
70 30-06-2003 G. Mouw (4e keer) Uddel
71 05-12-2003 G. Mouw (5e keer) Uddel
72 ??-06-2004 G. Beens kandidaat Genemuiden
73 14-02-2005 G. Mouw (6e keer) Uddel
74 22-06-2005 C.A. van Dieren (2e keer) Rijssen-Noord
75 26-09-2005 W.J. Karels (3e keer) Hardinxveld-Giessendam
76 13-12-2005 C.A. van Dieren (3e keer) Rijssen-Noord
77 28-06-2006 J. van Belzen kandidaat Arnemuiden
78 06-12-2006 A.J. Gunst (8e keer) Nieuwerkerk
79 19-02-2007 A. Verschuure (2e keer) Krabbendijke
80 28-06-2007 G. Heijkamp kandidaat Geldermalsen
81 18-12-2007 A.J. Gunst (9e keer) Nieuwerkerk
82 21-02-2008 C. van Krimpen Oud-Beijerland
83 25-06-2008 B. Labee kand. Hendrik-Ido-Ambacht
84 15-12-2008 G.J. van Aalst (3e keer) Klaaswaal
85 17-02-2009 M. Karens (3e keer) Werkendam
86 29-06-2009 J. van Rijswijk kandidaat Rhenen
87 09-12-2009 B.J. van Boven De Valk Wekerom 46
88 11-02-2010 D. de Wit Rijssen-West 25
89 07-06-2010 S. Maljaars kandidaat Kapelle 04
90 29-06-2010 A.J. de Waard voorheen Stolwijk 08
91 13-12-2010 G.J. van Aalst (4e keer) Klaaswaal 26
92 07-02-2011 C.A. van Dieren (4e keer) Rijssen-Noord 57
93 14-06-2011 A.P. Baaijens kandidaat Vaassen 04
94 14-12-2011 A. Verschuure (3e keer) Scherpenzeel (Gld.) 05
95 ??-02-2012 W. Visscher (2e keer) Amersfoort 125
96 ??-06-2012 J. van Rijswijk (2e keer) Gravenzande 01
97 ??-12-2012 A. Verschuure (4e keer) Scherpenzeel (Gld.) 08
98 ??-02-2013 C. van Krimpen (2e keer) Yerseke 03
99 ??-01-2014 P.G. Heijkamp kandidaat Elspeet 38
100 ??-02-2014 A. Verschuure (4e keer) Scherpenzeel (Gld.) 11
101 ??-06-2014 W.J. Karels Hardinxveld-Giessendam 137
102 ??-12-2014 P. Melis Ermelo 02
103 12-02-2015 A. Schot Nunspeet 78
104 09-06-2015 H. van der Heiden kandidaat Doetinchem 12
105 03-12-2015 B.J. van Boven (2e keer) De Valk-Wekerom 89
106 ??-02-2016 G. van Manen Elspeet 27
107 13-06-2016 M.T. Al-Chalabi kandidaat Genemuiden 02
108 ??-12-2016 M. Karens (4e keer) Werkendam 248
109 16-02-2017 G. van Manen (2e keer) Elspeet 35
110 19-06-2017 W. Mouw kandidaat Genemuiden 02


*: Aantal uitgebrachte beroepen in voorafgaande vacaturetijd.
**: Aantal uitgebrachte beroepen op predikant tijdens verblijf.
***: Aantal van uitgebrachte beroepen.
****: Aantal van ontvangen beroepen door betrokkene.

vrijdag 22 september 2017