Index >

Aagtekerke Gereformeerde Gemeente


Classis: * Walcheren
Provincie: Zeeland
Digitale uitzending: nee

Predikanten van de Gereformeerde Gemeente Aagtekerke opgericht in 1900:
ber*naamintredeherkomstafscheid
/losmaking
vervolgber**
i.s.m. Oostkapelle sedert 1936 tot 1945
-
01 ds. H. Kieviet (Hendrik) 18-11-1909 oefenaar Aagtekerke 12-05-1913 Dirksland 09
05 ds. R. Kok (Reinier) 05-09-1915 kandidaat Yerseke 19-07-1925 Gouda 13
45 ds. A. Visser (Ane) 12-09-1939 kandidaat Rotterdam 14-10-1945 Scherpenisse - Poortvliet 02
27 ds. A. van Stuijvenberg (Adrianus) 07-10-1954 Nunspeet 15-12-1954 overleden 00
35 ds. J. van Vliet (Jacob) 10-10-1967 kandidaat Gravenhage 17-03-1981 Veen 50
05 ds. J. Baaijens 17-03-1982 Rotterdam-Alexanderpolder 24-05-1988 Enkhuizen 04
57 ds. C. Neele 14-09-1999 kandidaat Krimpen aan den IJssel 22-02-2004 Lisse 10
14 ds. D.W. Tuinier (Durk Wander) 24-04-2007 Terwolde De Vecht 20-11-2013 Waarde 39
07 ds. A.P. Baaijens 13-01-2016 Doetinchem

Hulppredikanten:
ber*naamvanafherkomsttotvervolgber**
J. Vader (Jan) 1877 1889 Meliskerke
H. Kieviet (Hendrik) (lerend ouderling) 1905 17-11-1909 pred. Aagtekerke 07


Beroepen vacature 1900:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-11-1909 H. Kieviet lerend ouderling Aagtekerke 07


Beroepen vacature 1913:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-08-1913 J. Fraanje Terneuzen
02 ??-02-1914 G. van Reenen Opheusden
03 ??-06-1914 G. van Reenen (2e keer) Opheusden
04 ??-11-1914 H. Roelofsen Zeist
05 ??-07-1915 R. Kok kandidaat Yerseke


Beroepen vacature 1925:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-08-1925 M. Hofman Krabbendijke
02 ??-09-1925 B. van Neerbos Terneuzen
03 ??-01-1926 M. Hofman (2e keer) Krabbendijke
04 ??-03-1926 A. Verhagen Middelburg
05 ??-06-1926 A. de Blois Dirksland
06 ??-10-1926 B. van Neerbos (2e keer) Terneuzen
07 ??-01-1927 M. Hofman (3e keer) Krabbendijke
08 ??-06-1927 J. Overduin Werkendam
09 ??-11-1927 H.A. Minderman Lisse
10 ??-03-1928 M. Hofman (4e keer) Krabbendijke
11 ??-06-1928 J. Fraanje Barneveld
12 ??-10-1928 J. Overduin (2e keer) Werkendam
13 ??-02-1929 M. Hofman (5e keer) Krabbendijke
14 ??-06-1929 W.C. Lamain kandidaat Voorschoten
15 ??-09-1929 A. de Blois (2e keer) Dirksland
16 ??-01-1930 M. Hofman (6e keer) Krabbendijke
17 ??-04-1930 A. de Blois (3e keer) Dirksland
18 ??-09-1930 M. Hofman (7e keer) Krabbendijke
19 ??-12-1930 M. Heikoop Utrecht
20 ??-04-1931 M. Hofman (8e keer) Krabbendijke
21 ??-08-1931 M. Heikoop (2e keer) Utrecht
22 ??-12-1931 J.D. Barth Borssele
23 ??-02-1932 M. Heikoop (3e keer) Utrecht
24 ??-06-1932 J. Fraanje (2e keer) Barneveld
25 ??-12-1932 M. Heikoop (4e keer) Utrecht
26 ??-05-1933 M. Hofman (9e keer) Krabbendijke
27 ??-07-1933 P. Honkoop kandidaat Rotterdam
28 ??-11-1933 M. Heikoop (5e keer) Utrecht
29 ??-03-1934 A. de Blois (4e keer) Dirksland
30 ??-06-1934 H. Ligtenberg kandidaat Rotterdam
31 ??-12-1934 M. Heikoop (6e keer) Utrecht
32 ??-03-1935 J. Fraanje (3e keer) Barneveld
33 ??-09-1935 M. Heikoop (7e keer) Utrecht
34 ??-12-1935 H. Ligtenberg (2e keer) Lisse
35 ??-07-1936 J. van den Berg kandidaat Rotterdam
36 ??-10-1936 M. Heikoop (8e keer) Utrecht
37 ??-02-1937 H. Ligtenberg (3e keer) Lisse
38 ??-05-1937 M. Heikoop (9e keer) Utrecht
39 ??-10-1937 P. Honkoop (2e keer) Gravenhage
40 ??-01-1938 W.C. Lamain (2e keer) Rotterdam-Zuid
41 ??-05-1938 M. Heikoop (10e keer) Utrecht
42 ??-10-1938 A. van Stuijvenberg Benthuizen
43 ??-01-1939 M. Heikoop (11e keer) Utrecht
44 ??-06-1939 A. van Stuijvenberg (2e keer) Benthuizen
45 ??-07-1939 A. Visser kandidaat Rotterdam


Beroepen vacature 1945:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-02-1946 L. Rijksen Leiden
02 ??-05-1946 J.B. Bel Dirksland
03 ??-10-1946 T. Dorresteijn Opheusden
04 ??-12-1946 J.B. Bel (2e keer) Dirksland
05 ??-02-1947 H. Ligtenberg Vlaardingen
06 ??-07-1947 M. van de Ketterij kandidaat Rotterdam
07 ??-12-1947 G.H. Kersten Rotterdam
08 ??-04-1948 J.B. Bel (3e keer) Dirksland
09 ??-07-1947 J. van Dijke kandidaat Rotterdam
10 ??-07-1948 K. de Gier kandidaat Utrecht
11 ??-12-1948 D.L. Aangeenbrug Dordrecht
12 ??-04-1949 J.W. Kersten kandidaat Rotterdam
13 ??-10-1949 C. van Dam Werkendam
14 ??-12-1949 A. Vergunst kandidaat Leiden
15 ??-04-1950 C. van Dam (2e keer) Werkendam
16 ??-09-1950 T. Dorresteijn (2e keer) Opheusden
17 ??-12-1950 L. Kieboom kandidaat Barneveld
18 ??-05-1951 H. Ligtenberg (2e keer) Rotterdam-West
19 ??-08-1951 T. Dorresteijn (3e keer) Opheusden
20 ??-01-1952 A. van Stuijvenberg Nunspeet
21 ??-06-1952 W. Hage kandidaat Gravenhage
22 ??-09-1952 F.J. Dieleman Yerseke
23 ??-01-1953 H. van Gilst Elspeet
24 ??-07-1953 A.F. Honkoop kandidaat Gravenhage
25 ??-12-1953 A. van Stuijvenberg (2e keer) Nunspeet
26 ??-02-1954 T. Cabaret kandidaat Rotterdam
27 ??-06-1954 A. van Stuijvenberg (3e keer) Nunspeet


Beroepen vacature 1954:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-03-1955 J.B. Bel Krabbendijke
02 ??-06-1955 A. Elshout kandidaat Rotterdam
03 ??-09-1955 J.B. Bel (2e keer) Krabbendijke
04 ??-01-1956 H. van Gilst Dirksland
05 ??-07-1956 C. Molenaar kandidaat Dordrecht
06 ??-10-1956 J.B. Bel (3e keer) Krabbendijke
07 ??-02-1957 H. van Gilst (2e keer) Dirksland
08 ??-09-1957 J.B. Bel (4e keer) Krabbendijke
09 ??-02-1958 A. Elshout (2e keer) Utrecht
10 ??-07-1958 A. Hofman kandidaat Aalst
11 ??-09-1958 J.B. Bel (5e keer) Krabbendijke
12 ??-04-1959 K. de Gier Gravenhage
13 ??-06-1959 P. Blok kandidaat Rotterdam
14 ??-01-1960 A. Elshout (3e keer) Utrecht
15 ??-05-1960 K. de Gier (2e keer) Gravenhage
16 ??-07-1960 H. Ligtenberg kandidaat Rijssen
17 ??-01-1961 C. van Dam Rotterdam-Zuid
18 ??-06-1961 A. Kok kandidaat Rotterdam
19 ??-12-1961 A. Hofman (2e keer) Zeist
20 ??-06-1962 W. Suyker kandidaat Bergambacht
21 ??-10-1962 P. Blok (2e keer) Dirksland
22 ??-03-1963 H. Ligtenberg (2e keer) Oudemirdum
23 ??-06-1963 A.W. Verhoef kandidaat Capelle aan den IJssel
24 ??-10-1963 A. Hofman (3e keer) Zeist
25 ??-01-1964 H. Ligtenberg (3e keer) Oudemirdum
26 ??-06-1964 D. Hakkenberg kandidaat Veenendaal
27 ??-07-1964 F. Harinck kandidaat Goes
28 ??-12-1964 P. Blok (3e keer) Dirksland
29 ??-06-1965 C. van der Poel kandidaat Rotterdam
30 ??-07-1965 P. Honkoop kandidaat Kloetinge
31 ??-11-1965 A. Hofman (4e keer) Zeist
32 ??-03-1966 L. Huisman Vlaardingen
33 ??-09-1966 A. Hofman (5e keer) Zeist
34 ??-02-1967 J. Karens Nieuwerkerk
35 ??-06-1967 J. van Vliet kandidaat Gravenhage


Beroepen vacature 1981:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-02-1981 J.M. Kleppe Woerden
02 ??-05-1981 C. van der Poel Yerseke
03 ??-07-1981 A. Bregman Rijssen
04 ??-09-1981 D. Hakkenberg Lisse
05 ??-12-1981 J. Baaijens Rotterdam-Alexanderpolder


Beroepen vacature 1988:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 27-04-1988 A.B. van der Heiden Doetinchem
02 24-06-1988 W. Harinck kandidaat Dordrecht
03 19-08-1988 A.J. Gunst Terneuzen
04 20-10-1988 A.B. van der Heiden (2e keer) Doetinchem
05 09-12-1988 J.S. van der Net Dordrecht
06 ??-02-1989 T. van Stuijvenberg Terwolde De Vecht
07 23-06-1989 G.M. de Leeuw kandidaat Rotterdam
08 16-08-1989 G.J. van Aalst Benthuizen
09 02-11-1989 A.B. van der Heiden (3e keer) Doetinchem
10 15-12-1989 A. Bac Bodegraven
11 ??-03-1989 J.S. van der Net (2e keer) Dordrecht
12 30-05-1989 C. Sonnevelt voorheen zendingspred., wonend s-Gravenzande
13 02-07-1990 J.J. van Eckeveld Zeist
14 22-09-1990 J. Karels Rijssen
15 15-11-1990 C.J. Meeuse Rotterdam-Zuid
16 08-03-1991 J.S. van der Net (3e keer) Dordrecht
17 26-06-1991 P. Mulder kandidaat Waddinxveen
18 04-10-1991 J. Baaijens Enkhuizen
19 12-12-1991 M. Mondria Waardenburg
20 06-03-1992 A.B. van der Heiden (4e keer) Doetinchem
21 10-04-1992 J. Driessen voorheen zendingspred., wonend Woerden
22 25-06-1992 W. Visscher kandidaat Moerkapelle
23 24-09-1992 M. Golverdingen Ridderkerk-Slikkerveer
24 03-12-1992 H. Paul Hendrik-Ido-Ambacht
25 19-02-1993 C.A. van Dieren Stolwijk
26 01-05-1993 H. Paul (2e keer) Hendrik-Ido-Ambacht
27 22-06-1993 G. Clements kandidaat Elst (Gld.)
28 26-08-1993 A.J. Gunst (2e keer) Tholen
29 06-12-1993 P. Melis Nieuw-Beijerland
30 22-02-1994 R. Kattenberg Arnhem
31 23-06-1994 W. Silfhout kandidaat Benthuizen
32 29-06-1994 M. Karens kandidaat Zoetermeer
33 20-09-1994 W. Harinck Kapelle-Biezelinge
34 07-12-1994 C. Sonnevelt Krimpen aan den IJssel
35 25-02-1995 P. Melis (2e keer) Nieuw-Beijerland
36 01-05-1995 P. Mulder (2e keer) Capelle aan den IJssel-Middelwatering
37 22-06-1995 F. Mulder kandidaat Elspeet
38 28-08-1995 W. Visscher Amersfoort
39 08-12-1995 J. Karels Oudemirdum
40 07-03-1996 P. Mulder (3e keer) Capelle aan den IJssel-Middelwatering
41 20-06-1996 G.J.N. Moens kandidaat Houten
42 10-09-1996 W. Visscher (2e keer) Amersfoort
43 07-12-1996 P. Mulder (4e keer) Capelle aan den IJssel-Middelwatering
44 27-02-1997 A.B. van der Heiden (5e keer) Utrecht
45 02-05-1997 J. Karels (2e keer) Oudemirdum
46 20-06-1997 W. Visscher (3e keer) Amersfoort
47 17-09-1997 A.B. van der Heiden (6e keer) Utrecht
48 27-11-1997 M. Karens (2e keer) Werkendam
49 03-03-1998 A. Bac (2e keer) Bodegraven
50 30-04-1998 P. Mulder (5e keer) Capelle aan den IJssel-Middelwateirng
51 23-06-1998 A. Schot kandidaat Nieuw-Beijerland
52 08-07-1998 M.J. van Gelder Ridderkerk-Slikkerveer
53 28-09-1998 W. Silfhout (2e keer) Hendrik-Ido-Ambacht
54 10-12-1998 A.J. Gunst (3e keer) Benthuizen
55 02-03-1999 G.J. van Aalst (2e keer) Ridderkerk
56 24-04-1999 J.J. Tanis Middelburg-Centrum
57 25-06-1999 C. Neele kandidaat Krimpen aan den IJssel


Beroepen vacature 2004:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 11-02-2004 W. Visscher Amersfoort
02 23-04-2004 M. Karens Werkendam
03 24-06-2004 L. Terlouw kandidaat Barendrecht
04 08-10-2004 D. de Wit Nieuw-Beijerland
05 26-11-2004 G.J.N. Moens Goes
06 23-02-2005 M. Karens (2e keer) Werkendam
07 02-05-2005 W.J. Karels Hardinxveld-Giessendam
08 01-07-2005 G. van Manen kandidaat Krabbendijke
09 23-09-2005 G. Clements Gouda
10 09-12-2005 B. van der Heiden Alblasserdam
11 24-02-2006 P. van Ruitenburg Chilliwack (Can.)
12 27-06-2006 J. van Belzen kandidaat Arnemuiden
13 04-10-2006 A. Schreuder Rijssen-Zuid
14 07-12-2006 D.W. Tuinier Terwolde De Vecht


Beroepen vacature 2013:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 20-02-2014 A. Schreuder Rijssen-Zuid 60
02 10-06-2014 H.A. van Zetten kandidaat Veenendaal 13
03 24-09-2014 A. Schot Nunspeet 73
04 27-11-2014 D. de Wit Barneveld-Centrum 03
05 26-02-2015 S. Maljaars Middelharnis 11
06 09-06-2015 H. van der Heiden kandidaat Doetinchem 08
07 17-09-2015 A.P. Baaijens Doetinchem 03


*: Aantal uitgebrachte beroepen in voorafgaande vacaturetijd.
**: Aantal uitgebrachte beroepen op predikant tijdens verblijf.
***: Aantal van uitgebrachte beroepen.
****: Aantal van ontvangen beroepen door betrokkene.

maandag 11 december 2017